[ad_1]

اگر شما یک نویسنده مطالب یک وبلاگ نویس و یا جستجوگرها استراتژیست شما باید بسیار آشنا با اصطلاح محتوای اصلی. آن اتفاق می افتد به یکی از بازیکنان کلیدی است که تعیین ارزش خود را در وب است. بر خلاف آنچه که از نام نشان می دهد محتوای منحصر به فرد است و نه لزوما اصلی است. پس از آن قطعا بسیار دشوار و تقریبا غیر ممکن است به فکر می کنم تا یک ایده است که از قبل فکر این ایده اصلی در پشت محتوای اصلی است که به قاب و یا ترتیب یک ایده در چنین راهی که آن را هرگز قبل از.

چگونه به اطمینان حاصل شود که محتوای اصلی ؟

اگر چه محتمل است که بخشی از خود نوشتن ممکن است مطابقت برخی دیگر از مقالات یا مجلات و غیره به عنوان یک نتیجه از خالص تصادف وجود دارد اما یک راه مطمئن از دانستن است که با استفاده از سرقت ادبی چکرز. سرقت ادبی چکرز برنامه هایی که برای چک کردن محتوای تکراری در برابر شما در سراسر وب و به شما اجازه می دانم که چگونه اصل مقاله خود را و یا پست وبلاگ است.

این امر می تواند مربوط به نقل قول گوگل تعریف از محتوای منحصر به فرد. به گفته گوگل اگر 80 درصد از محتوای اصلی آن را واجد شرایط به عنوان محتوای اصلی. این راه شما ایستاده شانس بیشتری از آن را به بالای نتایج جستجو در موتورهای جستجو به دنبال افکار اصلی نوشته شده به عنوان مقالات یا پست های وبلاگ.

یکی نمی توانم استرس به اندازه کافی در مورد اهمیت کیفیت نوشتن وقتی که می آید به نوشتن محتوای اصلی. به خوبی نوشته شده قرض ایده بهتر از ضعیف نوشته اصلی یکی است. در واقع ممکن است به آمده تا با یک نسخه بهتر از خود نوشتن بیش از یک در حال حاضر مورد بحث و بررسی موضوع است. کلید این است که به گسترش این موضوع اما نگه داشتن آن مربوطه به طوری که آن را منسجم تر و آموزنده و تشریح از یکی از اصلی.

مهم است به یاد داشته باشید که وجود دارد این است که هیچ فرمول ثابت برای نوشتن محتوای منحصر به فرد. آن است که دقیقا آنچه در آن می گوید آن است. تنها راه مطمئن از آینده با منحصر به فرد نوشتن است که به یک متخصص در مورد این موضوع که شما در حال نوشتن و به خوبی آگاه از آنچه که کاربران به دنبال آن هستند در نوشتن محتوای با کیفیت و غنی از هر دو جزئیات و معنی.

یک راه عالی برای افزایش نسبت اصلی به محتوای تکراری است برای اضافه کردن منحصر به فرد و اصلی فیلم ها و لینک های صوتی است که مجموعه خود را بنویسید جدا از دیگران آنلاین. اما این امر می تواند عاقلانه به اطلاع شما که خزنده موتور جستجو قرار ندهید مقدار سهام در هر چیزی علاوه بر مطالب نوشته شده است. اگر چه آن را یک ایده خوب برای اضافه کردن ویدئو و صدا اما شما باید بستگی دارد به طور کامل بر این دو دستیاران به نوشتن محتوای اصلی.

هنگامی که اضافه کردن صدا و یا فیلم ها در خود مقاله و یا پست وبلاگ شما می توانید به سادگی توضیح ویدئو های جاسازی شده و یا صوتی در کلمات خود را. نوشتن شرح مختصری از این فایل های رسانه ای قطعا اضافه کردن برخی از ارزش خود را ارسال.

آنچه ممکن است رخ دهد اگر شما نمی چسبد به محتوای اصلی ؟

در حالی که ما در مورد تعریف و مزایای ارسال محتوای منحصر به فرد در بالا مشاهده بیایید طرف دیگر از داستان. چه اتفاقی می افتد اگر ما موفق به پست اصلی و یا انتشار مطالب تکراری?

استفاده از مطالب تکراری در سایت می توانید سایت خود را جریمه و یا حتی سیاه و سفید ذکر شده است. در ماه های اخیر گوگل غول موتور جستجو است د-فهرست چند وبلاگ شبکه است که با استفاده از یک پست وبلاگ یا مقاله منتشر شده بیش از تعدادی از وب سایت. این عمل ایجاد شد بسیاری از مقالات و پست های وبلاگ بر روی اینترنت اما این مقالات تحت درمان قرار گرفتند به عنوان تلخه و تکراری.

اگر چه استفاده منصفانه (حدود 15%) از شخص دیگری نوشته شده و افکار خود را در نوشتن مجاز است اما هنگامی که ما صحبت در مورد چیزی است که شما علاقه کاربران شما معتاد حتی نیاز به نگرانی در مورد هر گونه تکراری چون جریان خود را از نوشتن همیشه متفاوت از دیگران و محتوای شما ایجاد خواهد همیشه منحصر به فرد است.

[ad_2]