تقاضا برای خدمات ترجمه تا به امروز رو به رشد است. هجوم مهاجرت اخیر ثابت می کند که از آنجا که مردم از سراسر جهان به خدماتی نیاز دارند که بتوانند اسناد خود را به انگلیسی ترجمه کنند. شرکت ما سالها خدمات ترجمه را ارائه می دهد. ما تقریباً در هر جنبه ای از این صنعت تخصص داریم و پروژه ای وجود ندارد که نتوانیم آن را اداره کنیم.

یکی از درخواستی ترین زبان برای خدمات ترجمه ، اسپانیایی است. جای تعجب ندارد زیرا این زبان جزو پنج کشور برتر جهان است که مورد استفاده قرار می گیرد. رونق مهاجرت نیز باعث افزایش تقاضا برای ترجمه زبان اسپانیایی شده است.

در ایالات متحده ، افراد مکالمه اسپانیایی معمولاً در صدر لیست افرادی که به دنبال مهاجرت به این کشور هستند قرار دارند. اسنادی مانند شناسنامه ، صورتهای بانکی و شناسنامه ازدواج از جمله ترجمه شده ترین اسنادی است که با آنها روبرو می شویم. ترجمه مقاله روانشناسی علاوه بر این ، خدمات شهروندی و مهاجرت ایالات متحده مستلزم تمام اسناد به زبان انگلیسی است.

اگر قبل از مهاجرت به ایالات متحده متاهل هستید ، شانس آن است که گواهی ازدواج را که دارید نگه دارید به زبان انگلیسی نباشد. برای رسمیت دادن به آن ، از شما خواسته می شود که آن را ترجمه کرده و در بعضی موارد به درستی گواهینامه یا معتبر را نیز ترجمه کنید. نکته اصلی که باید در اینجا به خاطر بسپارید این است که قبل از شروع جستجوی آژانس ترجمه ، اسناد لازم را از USCIS بررسی کنید.

ترجمه گواهی ازدواج اسپانیایی به انگلیسی
اگر به دنبال آژانس ای هستید که بتواند شناسنامه اسپانیایی شما را به انگلیسی ترجمه کند ، دیگر جستجو نکنید. شما به جای مناسب رسیده اید. ما یکی از بهترین آژانس های ترجمه در خارج از کشور هستیم. ما سالها در این صنعت بوده ایم و هزاران راه حل ترجمه را برای مشتریان در سراسر جهان ارائه کرده ایم.

کیفیت
ما می توانیم به تعدادی از عوامل اشاره کنیم که ما را به یک آژانس عالی تبدیل می کنند. کیفیت اول است. وقتی کیفیت به دست می آید ، پرچمدار برند ما است. ما شهرت خود را به عنوان یکی از بهترین ها در هنگام رسیدن به کیفیت ایجاد کرده ایم و قصد داریم آن را حفظ کنیم. ارائه خروجی های با کیفیت عالی روش ما برای جلب قلب و اعتماد به نفس مشتریان است ، و این امکان را برای آنها فراهم می کند که فعالیت های مکرر با ما انجام دهند.

به منظور حفظ کیفیت خروجی های خود ، ما چندین تیم از چک لیست های کیفی مستقر کرده ایم که بطور مرتب در تمام پروژه های ترجمه ما بررسی می کنند. چکرهای با کیفیت فقط یک کار دارند ، اطمینان حاصل کنید که کیفیت خروجی های ما بالاست و آن را به این روش حفظ کنید.

کیفیت
دقت.
در صنعت ترجمه ، دقت پادشاه است. هنگام پرداختن به ترجمه گواهی ازدواج ، دقیق بودن آن مهم است. این سندی است که برای زندگی یک شخص بسیار مهم است و یک سوء مدیریت می تواند مشکلات زیادی را برای مشتری و آژانس ایجاد کند.

هنگامی که دقت می شود ، اطمینان می دهیم که در تمام خروجی های خود 100٪ دقت ثابت داریم. ما می توانیم با استخدام فقط افراد بومی و کارشناسان بسیار مجرب به عنوان مترجمان این کار را انجام دهیم. دلیل استخدام بلندگوهای بومی بسیار ساده است. بلندگوهای بومی زبان منحصر به فردی دارند که با آن رشد می کنند. آنها هرگونه سؤال ، زبان عامیانه را می شناسند و می توانند به راحتی وفاداری به متن اصلی ارائه دهند تا به آن وفادار بمانند.

زمان چرخش سریع
زمان چرخش سریع.
زمان برای همه مشتری های ما بسیار مهم است. به همین ترتیب ، برای ما نیز بسیار مهم است. ما می دانیم که زمان یک منبع بسیار با ارزش است و نباید هدر رفت. از لحاظ زمان نوبت دهی ، ما سریعترین فعالیت را در کار خود داریم. در حالی که خدمات ترجمه استاندارد ما معمولاً 24 ساعت طول می کشد تا بتوانیم سندی را ترجمه کنیم که طول آن از 1 تا 3 صفحه باشد ، ما همچنین تعدادی سرویس دیگر داریم که می توانند برای مشتریانی که به اسناد خود نیاز دارند سریع ترجمه کنند.
ما خدمات ترجمه 1 ساعته و عجله را ارائه می دهیم. در صورت نیاز به گواهی ازدواج که بلافاصله از اسپانیایی به انگلیسی ترجمه شده اید ، قطعاً می توانیم این کار را برای شما انجام دهیم.

سایر خدمات
تقریباً مانند سایر نمایندگی های این صنعت ، ما تعدادی خدمات اضافی به غیر از ترجمه ارائه می دهیم . برای مواردی مانند اسناد مهاجرت ، آنها معمولاً نیاز به مجوز دارند. شرکت ما توسط تعدادی از موسسات دولتی و شرکتهای مشاوره خصوصی تأیید شده است. این امر به ما این امکان را می دهد تا در صورت نیاز مشتری بتوانیم یک تمبر صدور گواهینامه را به خروجی های خود وصل کنیم.

شرکت ما همچنین خدمات محضری را ارائه می دهد. بخش حقوقی داخلی ما به ما این امکان را می دهد تا در صورت نیاز خدمات اسناد رسمی را به مشتریان خود ارائه دهیم. اسناد حقوقی مواقع نیاز به اسناد رسمی دارند و ما نیز خدمات ترجمه معتبر را به هزاران مشتری ارائه داده ایم.

در حالی که معمولاً مورد نیاز مشتری نیست ، ما به آنها نیز اجازه می دهیم فرمت پرونده مورد نظر خود را انتخاب کنند. برخی از شرکت ها برای ترجمه نیاز به یک سند خاص دارند و سپس در قالب پرونده دیگری ذخیره می شوند. در بعضی موارد ، مشتری پرونده JPEG را ارائه می دهد و می خواهد آن را با فرمت PDF برگردانید. ما کاملاً مجهز هستیم که چنین درخواست هایی را انجام دهیم.

نتیجه.
شرکت ما هزاران ترجمه را در سراسر جهان برای مشتریان ارائه داده است. ما برای خروجی های با کیفیت و دقیق شهرت داریم. زمان نوبت ما یکی از سریعترین صنعت است و ما یکی از رقابتی ترین قیمت ها را در تجارت داریم. اگر به خدمات ترجمه نیاز دارید ، ما خوشحالیم که این کار را برای شما انجام دهیم .