مهاجرت به ایالات متحده رو به رشد است و اگر روند فعلی ادامه یابد ، کارشناسان معتقدند که این میزان به بالاترین زمان ممکن خواهد رسید. هرچه بیشتر و بیشتر تلاش می کنند برای خانواده خود به دنبال مراتع سبزتر باشند ، ایالات متحده همیشه برای بسیاری از مردم بهترین انتخاب بوده است. آماری که از دهه گذشته جمع آوری شده ، نشان می دهد که ایالات متحده همیشه هنگام ورود به مهاجرت ، در فهرست سه کشور تحت تعقیب قرار گرفته است. با وجود این واقعیت که این کشور اخیراً دستورالعمل های سختگیرانه ای در مورد مهاجرت وضع کرده است ، مردم هنوز در جستجوی آینده ای روشن تر به ایالات متحده آمریکا گله می کنند.

روند مهاجرت ایالات متحده یک روند هولناک است. با این وجود ، همیشه رسانه هایی وجود دارند که آماده وام دادن به یک کمک کننده هستند. یک صنعت خاص که ثابت کرده است به مهاجران کمک زیادی می کند صنعت ترجمه است. اخیراً ، این صنعت شاهد افزایش تقاضا است زیرا تعداد بیشتری از افراد در حال آوردن اسناد اصلی خود برای ترجمه به انگلیسی هستند که این یکی از موارد مورد نیاز مهاجرت بسیاری است.

بسیاری از مهاجران معمولاً اسناد را با خود می آورند اما به زبان مادری چاپ می شوند. این یک دردسر بزرگ است زیرا این اسناد قبل از اینکه دفاتر مهاجرت بتوانند به درستی آنها را پردازش کنند ، باید ترجمه شوند.

ترجمه مقاله به صورت رایگان درست است که ترجمه این اسناد توسط هر شخص ممکن است انجام شود ، اما در هنگام اسناد مهاجرت ، حفظ کیفیت و دقت بسیار مهم است. تنها براساس این شایستگی ها ، فرد مجبور می شود به دنبال یک حرفه ای یا یک آژانس ترجمه باشد.

ترجمه سند مهاجرت
ترجمه اسناد مهاجرت از کجا انجام شود؟
مانند تقریباً هر سؤالی که امروزه وجود دارد ، این سؤال را می توان در گوگل به راحتی سؤال کرد و هزاران پاسخ آن را بمباران کرد. با این حال ، انتخاب درست کار ساده ای نیست و برخی از آژانس های ترجمه انواع مختلفی از خدمات را ارائه می دهند. با این وجود روشهای آزمایش شده و آزمایش شده ای در مورد نحوه انتخاب بهترین نمایندگی برای نیازهای شما وجود دارد.

کیفیت بالا. دقت.
وقتی اسناد مهاجرت به میان می آید ، باید دقت را در نظر گرفت . در حقیقت ، یک سوء مدیریت ساده می تواند به رد درخواست مهاجرت منجر شود. به همین دلیل است که دقت یک سند ترجمه شده را در نظر بگیرید.

وقتی دقیق می آید ، شرکت ما به عنوان یکی از دقیق ترین ترجمه ها در صنعت مورد توجه قرار می گیرد. ما می دانیم که این اسناد مهاجرت برای مشتریان ما چقدر مهم است ، به همین دلیل همیشه اطمینان می دهیم که ترجمه های با کیفیت و دقیق ارائه می دهیم. ما می توانیم با اتخاذ دستورالعمل های دقیق و شیوه های خوب ، کیفیت و دقت خروجی های خود را حفظ کنیم. برای یک نفر ، ما یک تیم اختصاصی از چکرز کیفیت داریم. تنها نقش این است که دوبار بررسی کنید و مطمئن شوید که همه ترجمه ها صحیح هستند و به سند اصلی آن وفادار هستند. از نظر کیفیت ، شرکت ما توسط تعدادی از موسسات دولتی و شخص ثالث گواهی شده است. این گواهی بر تعهد ما در زمینه ترجمه ترجمه های با کیفیت و دقیق به کلیه مشتریان است.

از لحاظ دقت ، ما با استفاده از زبان مادری و بلندگوهای حرفه ای قادر به حفظ سطح بالایی از دقت هستیم. با استفاده از گویندگان بومی ، می توانیم اطمینان حاصل کنیم که هر ترجمه طبیعی است و به سند منبع آن صادق است. ما همچنین تعداد زیادی مترجمان داریم. ما بیش از 120 زبان و گویش را پشتیبانی می کنیم. بنابراین ، هرچه زبان اصلی سند مهاجرت شما باشد ، احتمال دارد که بتوانیم بدون هیچ مشکلی آنرا ترجمه کنیم.

زمان چرخش.
عامل مهم دیگر در انتخاب بهترین آژانس ترجمه ، زمان برگشت است. در اصل ، زمان نوبت دهی مقدار زمانی است که یک آژانس برای ترجمه کامل یک سند به آن نیاز دارد. زمان چرخش خوب پذیرفته شده برای پروژه ای که سه صفحه دارد ، معمولاً 24 ساعته است. در حالی که ما از این استاندارد صنعت پیروی می کنیم ، همیشه اطمینان حاصل می کنیم که مهلتی را که مشتری های ما تعیین کرده اند ضرب می کنیم. به این ترتیب ، ما می توانیم هر پروژه را به موقع به آنها برگردانیم. این همچنین به مشتریان ما زمان می دهد تا بازده نهایی را دو برابر کنند. اگر فکر کنند نادرستی وجود دارد ، که بسیار نادر است ، ما همچنین می توانیم در مدت زمان مشخص همه اصلاحات لازم را انجام دهیم.

گذشته از ترجمه استاندارد 24 ساعته ، شرکت ما خدمات ترجمه سریع و 1 ساعته را نیز ارائه می دهد. اگر مشتری ها باید هرچه سریع تر پروژه خود را به اتمام برسانند ، بخش ترجمه سریع 1 ساعته ما قادر به انجام چنین سفارش هایی بدون هیچ مشکلی است. شرکت ما همچنین به عنوان بهترین در هنگام ترجمه عجله از آنجایی که ما با وجود محدودیت زمانی ، دقت در تمام خروجی های خود را حفظ می کنیم ، در نظر گرفته می شود.

زمان چرخش
قیمت
این شاید یکی از مهمترین عامل در انتخاب آژانس ترجمه باشد. بسیاری از افراد ترجیح می دهند یک آژانس ترجمه ارزان بخرند و کیفیت و صحت مدارک خود را قربانی کنند. چنین چیزی در مورد شرکت ما نیست. ما همیشه با تلفیق ترجمه های با کیفیت و دقیق با قیمت های مناسب و قابل مذاکره افتخار کرده ایم .

ما هیچ برچسب قیمت خود را ارزان و مقرون به صرفه نمی دانیم. کلماتی که ما برای توصیف نرخ ترجمه خود استفاده می کنیم منطقی و قابل مذاکره است. کیفیت و دقت خروجی های ما ، به همراه زمان قابل توجه چرخش ما ، همواره کانون قیمت های ما بوده اند. از این گذشته ، قیمت های ما نیز قابل مذاکره است. برای مشتریان طولانی مدت و مکرر ، ما همچنین تخفیف و سایر برنامه های وابسته ارائه می دهیم.

در مرور وب سایت های ما احساس راحتی کنید. همچنین می توانید اسناد مورد نظر برای ترجمه را بارگیری کنید و یک نقل قول را بصورت کاملا رایگان دریافت کنید.