2. Yext را آنالیز نمائید.
هرچه جای تجارت شما در وب بیشتر باشد ، شانس شما برای اکران در نتیجه ها کاوش بیشتر میباشد و مشتریان بالقوه سهل خیس شما‌را پیدا می نمایند. برای یقین از سئو محلی عالی ، جزئیات لیست های شما در هر تارنما و فهرست آنلاین بایستی منطبق داشته باشد.

برای مثال ، چنانچه سایت شما شماره تلفن تازه کمپانی شما‌را لیست نماید ، ولی Yelp شماره تلفن دیرین شمارا بیان نماید ، این ناسازگاری میتواند به سئو شما جراحت برساند .

Yext اینترنت را کپی می نماید تا هر مکانی که بیزنس شما در آن مذکور میباشد را پیدا نماید ، بدین ترتیب می‌توانید لیست های خویش را برای ضمانت درستی و صدق تصحیح فرمائید.

3. در رویدادهای کانال و میکسرها کمپانی فرمائید.
رابطه با همیاران ماهر در رویدادهای کانال صنعتی فرصتی عالی برای ملاقات با مصرف کنندگان بالقوه در مکانی میباشد که مشتاقانه در زمینه‌ی کسب و کار شما گفت و گو می نمایند. عنا وین گوناگون رویدادهای کانال باور نتیجه ها می نماید که از اطلاع رسانی های دارنده صلاحیت بالا برخوردار می باشید. برای مثال ، یک اتفاق افتاد \”شایسته ترین آغاز آپ های فناوری 2020\” در رتبه نخستین با کمپانی کنندگان عشق و علاقه مند به فناوری و استارتاپ ها مالامال می گردد.

به خصوص برای مشاغل کوچک که در پی ساخت و ساز او‌لین ارتباطات خویش میباشند ، کانال سازی فرصتی میباشد تا اسم خویش را در آن جا معرفی فرمایید ، با شرکای بالقوه ملاقات فرمایید و زمان هایی برای رویش پیدا نمایید. بعلاوه ، شمارا در جریان فرآیند صنعت خویش قرار خواهد اعطا کرد.

4- در یک انجمن یا این که روی داد محلی سخن نمائید.
شبیه کانال سازی ، سخن در یک مراسم درخصوص موضوعی مربوط به صنعت شما طریق دیگری برای اکران تخصص شماست. ارائه یک سخنرانی تأمل برانگیز و توانمند دقت شما‌را جلب می نماید و به موجب کسب و کار ، تجارت شما ، که قادر است سبب ارتقا تدبیر از مارک خواهد شد و ثابت نماید که تجارت شما برای رویارویی با معضل های مصرف کننده دارای شرایط میباشد.

بهترین روش های تبلیغات رایگان

برای آغاز موضوع تبلیغات رایگان ، موضوعات گوناگون را گردباد فکری فرمایید و در رویدادهای متفاوت کانال های آینده و کنوانسیون های انجمن های تجاری داوطلب گردید. در‌حالتی که از سخنرانی در توده می‌ترسید (نگران نباشید ، اکثری از ما این هراس را داریم) ، می‌توانید برای بهبود بازی خویش در یک بخش محلی Toastmasters نام نویسی نمائید.

5- بروشور یا این که بروشور بگذارید.
قرار دادن بروشور یا این که بروشور در کتابخانه های محلی ، کافی شاپ ها و مشاغل یک شیوه مخصوص برای بازاریابی به جای های آفلاین میباشد که عموم وقت متعددی را در آنان میگذرانند.

شما میتوانید بروشور و بروشور بدون پول در پاورپوینت یا این که Canva تولید نمائید . بسته به صنعت شما ، حتی ممکن میباشد به شما یاری دهد تا مشتری ایده آل خویش را بدست آورید: مثلا چنانچه شما یک فیزیوتراپیست می باشید ، ممکن میباشد بتوانید بروشورهایی را به سالنهای ورزشی محلی یا این که بیمارستانهای دور و بر تحویل دهید.

6. تبلیغات صورت بوک را با مقصود جغرافیایی جاری ساختن فرمائید.
امکان تبلیغات رخ بوک بیشتر از هر سیستم دلیل دیگری میباشد. علاوه بر این که می‌توانید بر طبق علایق یا این که شرح وظایف برای نوع خاصی از مشتری تبلیغ نمایید ، می‌توانید کسانی را که در یک جای خاص با این معیارها سازگار می باشند ، مقصود قرار دهید.

با گذاشتن یک‌سری دلار در روز پشت یک کمپین صورت بوک با غرض جغرافیایی ، به گذر زمان فرصت یک وبسایت محلی تولید می‌کنید. برای سرگرم کردن این مخاطبان تازه ، مسلماً به ارسال محتوای عالی نیز ادامه دهید.

7. در کارزارهای پست بدون واسطه سپرده گذاری نمایید.
با ارسال طومار بدون واسطه ، خواهید فهمید که مخاطبان مطلوب در ناحیه مجاورت شما تبلیغات شمارا اخذ می نمایند.

اگرچه ممکن میباشد یک گروه از ارسال کنندگان پست برای فعالیتهای تجاری کافی نباشند ، البته ایفا فعالیتهای مکرر توزیع تعداد برداشت شما از مخاطبان خویش را ارتقا میدهد ، که به نوبه خویش سبب تدبیر از مارک میشود و شمارا از این حیث بالا نگه میدارد.

با کمال تعجب ، بخش اعظمی از طریق های مجانی برای کامل شدن کارایی های تبلیغاتی پرداخت گردیده شما نیز وجود داراست. با در حیث دریافت کردن تاکتیک های تبلیغات بدون‌پول در استراتژی خویش ، میتوانید بعضی از مخارج غیرضروری را بردارید و میزان دارایی خویش را به بازی های عمیق خیس و زمانبر بازه تخصیص دهید.

در واقع ، ما بعضی از این طرز ها را صرف حیث از دارایی شما توصیه می‌دهیم. برای امداد به شما در توسعه تبلیغات در خصوص بیزنس خویش سوای اینکه خزانه را بشکنید ، لیستی از طریق های اخذ تبلیغات به طور بدون پول تهیه و تنظیم کرده ایم.

چه‌گونه تبلیغات مجانی اخذ کنیم

برای بقیه وب لاگ ها پست های مهمان بنویسید.
به س questionsالات Quora جواب دهید.
مطالب را در LinkedIn منتشر نمایید.
توصیه اعمال رای زنی در پادکستهای دیگر مشاغل.
سایت خویش را با امضای آدرس اینترنتی خویش تبلیغ فرمائید.
ارسال مجله های نشانی اینترنتی
یک کالا بدون پول یا این که مسابقه دهید.
فیلم های YouTube ساخت فرمایید.
از شرکت کردن خویش استعمال فرمائید.
ارسال در شبکه های عمومی.
با سیستم استدلال عکس و فیلم تست فرمایید.
مشتریان ذوق زده را برای ارزیابی آنلاین تشویق نمایید.
1. پست های مهمان را برای وب لاگ های دیگر بنویسید.
ارسال مهمان برای یک بلاگ تماماً اثبات چندین مزیت عمده دارااست. شما می‌توانید از اتصال به مخاطبان آن وب لاگ برخوردار گردید ، و همینطور می‌توانید آغاز به احداث خویش تحت عنوان یک رهبر تاءمل در صنعت خویش فرمائید.

از آن جا که ارسال مهمان در یک وب لاگ دوستداشتنی به شما قابلیت میدهد به مخاطبان ساکن و دامنه بالایی دسترسی داشته باشید ، این نحوه بعضی اوقات قادر است مفیدتر از ارسال به وب لاگ خویش باشد. بعلاوه ، شما می‌توانید از نوشته‌ی علمی خویش به تارنما خویش لینک دهید ، و به شما پیوندی ورودی بدهد که قدرت دامنه شما‌را ارتقاء دهد و بتواند درجه تارنما خویش را در موتورهای کاوش ارتقا دهد.

2. به س Quالات Quora جواب دهید.
تایپ کردن محتوا برای Quora میتواند بیزنس شمارا در معرض روئت کرد مخاطبان متعددی قرار دهد: در سال 2018 ، Quora گزارش اعطا کرد که ماهانه 300 میلیون بازدید کننده در سراسر عالم دارااست .

علاوه بر مخاطبان داخلی ، بیزنس شما قادر است به س questionsالات بی واسطه مشتریان احتمالی جواب دهد. این به شما قابلیت میدهد با اطلاع رسانی های بالقوه با کیفیت عالی رابطه برقرار نمایید و خویش را تحت عنوان یک دارای تخصص در موضوعاتی که بیشترین اهمیت را در صنعت شما دارا هستند ، احداث فرمائید.

3. تکثیر مطالب در LinkedIn.

LinkedIn بستری برای رابطه با اشخاص متخصص است ، به همین ادله مکانی عالی برای به اشتراک گذاری محتوای مرتبط با مشاغل میباشد. بستر بلاگ نویسی LinkedIn به شما قابلیت و امکان میدهد تخصص خویش را در صنعت خویش نشانه دهید.

ارتباطات شما و بقیه اعضای LinkedIn با پست های شما سرگرم می گردند و آنان را به اشتراک میگذارند و تبلیغات بدون‌پول را برای شما جاری ساختن میدهند. به طور تقریبً نیمی از ترافیک شبکه‌های‌مردمی از وبسایت LinkedIn به تارنما های کمپانی B2B می‌آید ، در‌صورتی‌که محتوایی را در LinkedIn منتشر و تبلیغ نکنید ، این یک زمان از دست رفته میباشد.

4. توصیه ایفا گفتمان در پادکست های دیگر بیزنس.

برای اینکه بفهمید گروه شما کدام یک از سیستم عوامل را می بایست در حق تقدم قرار دهد ، اساسی میباشد که سیستم ادله های تبلیغاتی خویش را متنوع نمائید تا متوجه گردید مخاطبان شما در اکنون مصرف محتوای گوناگون می باشند. بعضا از مخاطبان شما ممکن میباشد گوش دادن به پادکست را به قرائت نوشته‌ی‌علمی ترجیح دهند. برای دسترسی به آن اشخاص ، با پادکست ها و ایده های رای زنی با یک سری مشاغل تماس حاصل نمایید.

5- وبسایت خویش را با امضای نشانی اینترنتی خویش تبلیغ نمایید.
با آحاد نشانی اینترنتی هایی که هر روز می فرستید ، رودربایستی آور میباشد در شرایطی‌که از پتانسیل تبلیغاتی امضای نشانی اینترنتی خویش به کارگیری نکنید. امضای نشانی اینترنتی شما همینطور قادر است املاک غیر مترقبه ای برای تبلیغ یک فروش ، مسابقه ، روی داد یا این که حتی یک پست بلاگ نو باشد.

همینطور در پروفایل های چهره بوک ، توییتر و اینستاگرام خویش پیوندی به تارنما مشاغل خویش اضافه نمایید.

6. ارسال روزنامه های نشانی اینترنتی.
یک روزنامه نشانی اینترنتی میتواند وسیله مفیدی برای تبلیغ محتوا ، به اشتراک گذاشتن خبر ها مرتبط با بیزنس و ساخت رابطه ها عمیق خیس با مشتریان بالقوه و مشتریان فعلی باشد. تعداد متعددی ابزار بدون‌پول در دسترس میباشد که به شما در پباده سازی ، ارسال و seo مجله یاری می نمایند.

با سپرده گذاری مطلوب ، یک مجله نشانی اینترنتی می‌تواند جای قابل قبولی برای به اشتراک گذاشتن محتوای کیفیت عالی با مشتریان و مشتریان بالقوه باشد و اسم تجاری شمارا تحت عنوان اثرگذار و آموزنده معرفی نماید.

7. یک فرآورده مجانی یا این که مسابقه ای ارائه دهید.
اهدای متاع یا این که مسابقه راهی سهل وآسان برای ساخت علت در بینندگان تازه برای آنالیز و عضویت در شبکه های رسانه های اجتماعی یا این که سایت شماست. به علاوه ، توزیع تولیدات برند دار ارزان مانند تیشرت یا این که جام روش خیر برای بسط اسم تجاری شما میباشد.

دهن به دهن زنده و تندرست میباشد – و یک کلاهبرداری کوچک می‌تواند مسیری زمانبر باشد.

8. فیلم های YouTube ساخت و ساز فرمایید.

یوتیوب بیشتراز دو میلیارد مخاطب فعال داراست که حدودا نیمی از اشخاص در وب را مشمول میگردد.

علاوه بر این ، در یک مطالعه اخیر ، 84٪ از عموم گفتند که بعداز تماشای فیلم یک برند متقاعد گردیده اند که چیزی خریداری نمایند ، و عموم گزارش کردند که دو برابر بیشتر از هر نوع محتوای دیگر احتمال دارااست که فیلم ها را با دوستان خویش به اشتراک بگذارند.

تولید ویدیوهای دیدنی ، آموزنده و با قابلیت و امکان اشتراک گذاری YouTube یکی‌از کارآمدترین طرز های فروش اسم تجاری شما میباشد. در صورتیکه صحیح صورت بپذیرد ، فیلم های YouTube بینندگان را به اندازه کافی مشغول می نماید تا محتوای شما‌را به اشتراک بگذارند و تارنما شما‌را کاوش نمایند.

9. از شرکت کردن خویش به کارگیری نمائید.
شرکت کردن فرصتی برای ارائه سرویس ها تکمیلی میباشد که شما ارائه نمی دهید. برای مثال ، یک کمپانی ساخت وب سایت و یک تاکسی تایپ کردن متن ممکن میباشد با هم سهیم شوند ، به این ترتیب زمانی مشتری به محتوای درج شده برای صفحه های اینترنت خویش نیاز داراست ، کمپانی طراحی وب سایت قادر است سرویس ها تایپ کردن متن را از سهیم معاش خویش ارائه دهد.

این رضایت مصرف کننده را ارتقاء میدهد ، و همینطور زمان های تبلیغاتی استثنایی را مهیا می نماید. وقتی که مصرف کنندگان سهم دار معاش شما به سرویس ها شما نیاز دارا‌هستند ، سهیم معاش شما آنان‌را به سمت شما سوق می‌دهد.

10. ارسال در شبکه های اجتماعی

امروزه ، رسانه های اجتماعی برای اکثر استراتژی های بازاریابی بسیار اصلی می‌باشند . خوشبختانه ، اکثر گونه های سیستم عوامل و پست های رسانه های اجتماعی – حتی برای مشاغل آزاد – مجانی میباشند. در حالی که اکثری از سیستم دست اندرکاران به شما قابلیت تبلیغات می‌دهند ، در صورتی‌که دارایی دارید می‌توانید سوای هیچ هزینه ای پست یا این که توییت فرمائید.

سیستم دلیل هایی را که به شایسته ترین وجه مخاطبان شما مطلوب می‌باشند تعیین فرمایید. آن گاه ، پیوندها ، عکس ها ، فیلم ها یا این که پست های متنی راجع‌به کمپانی خویش ، فعال سازی جنس یا این که هر واقعه دیگری که می‌خواهید تبلیغ نمائید ، ارسال فرمایید.

چهره بوک ، توییتر و لینکدین جای قابل قبولی برای آغاز بیشتر مشاغل میباشد. کلیه آن‌ها روشی را برای اشتراک ویدئو ، متن ، عکس و پست های مبنی بر لینک و پیوند ارائه میدهند و مقر های کاربری متعددی دارا هستند. برای کسب داده ها بیشتر در باب بقیه انواع رسانه های اجتماعی ، این پست را تحلیل نمائید.

11. با سیستم ادله های عکس و فیلم تست فرمایید.
در حالی که رخ بوک ، توییتر و LinkedIn میتوانند بسترهای نیکی برای استارت فعالیت باشند ، ولی بسط آن به سیستم برهان هایی مانند اینستاگرام یا این که Pinterest به شما مجال بیشتری میدهد تا عکس های متاع را آرم دهید یا این که از استراتژی بصری به شدت زیر تأثیر بازاریابی تأثیرگذار به کارگیری نمائید.

قبل از توسعه و گسترش دوراندیشی با تصاویر بدون پول از مال یا این که سرویس ها شما ، بیشتر سیستم استدلال های اجتماعی ، برای مثال رخ بوک ، خصوصیت های ویدیویی و داستانی زنده را ارائه میدهند که به شما قابلیت و امکان می‌دهد تبلیغات ویدیویی مرتبط با تولیدها خویش را ساخت و ساز فرمائید. برای مثال ، شما میتوانید از Instagram Stories یا این که Facebook Live تحت عنوان خروجی برای تکثیر یادگرفتن به کار گیری از تولیدها خویش استعمال فرمایید.

از‌آن‌جا‌که این فیلم ها و عکس ها بر روی اجتماعی میباشند، شما همینطور می‌توانید shareability خویش را ارتقاء به وسیله hashtagging آن‌ها ، ساخت و ساز تایپ کردن شرح تصاویر و جذاب ، و تشویق طرف داران به عکس العمل علامت می‌دهند با اقدامات مانند \”دوست داشتن\” و یا این که نظرها.

12. مشتریان خرسند را به محاسبه آنلاین تشویق فرمایید.
دهن به دهن هنوز هم یک کدام از شایسته ترین روش های بازاریابی کالا شماست. مصرف کنندگان به نظرها بقیه مصرف کنندگان متکی بودن می نمایند ، به ویژه زمانی که شهیدشدن های بسیار متعددی وجود دارااست.

چنانچه مشتریانی ذوق زده دارید ، آن‌ها‌را تشویق نمایید تا در رابطه تجربه خویش در سیستم برهان های رایج مرور مانند Google ، Facebook و Yelp نقدی بنویسند . در شرایطی که میخواهید نظرها خیر و خوبی در صورت بوک داشته باشید ، در صورتیکه پیش از اینً برگه ای از صورت بوک ندارید ، به طبعً یک برگه بیزنس چهره بوک ساخت و ساز نمایید.

چه طور می اقتدار در Google به طور بدون پول تبلیغ کرد
همان گونه که در ابتدا بیان شد ، شما می‌توانید یک برگه بدون‌پول در Google برای بیزنس اینجانب ساخت و ساز فرمایید که به شما یاری می نماید در نتیجه ها کاوش مرتبه فراتر یا این که نخستین را کسب نمائید. در اینجا روش عمل آن آورده گردیده است.

اکانت Google برای بیزنس اینجانب ساخت‌و‌ساز نمائید.
در آغاز میخواهید یک اکانت Gmail برای مشاغل خویش ساخت‌و‌ساز فرمایید. آن گاه میخواهید با آن اکانت در Google My Business نام نویسی نمائید.

نخست گوگل از شما می‌خواهد اسم بیزنس خویش را وارد نمایید. آنگاه ، از شما منظور می‌گردد \”حوزه‌ تحویل\” را تعیین فرمایید. درین فرم ، فاصله پیموده گردیده و ناحیه ای را که کاربر غرض شما در آن معاش می نماید ، یادداشت فرمائید.

فرم حیطه تحویل تجارت اینجانب در Google

ورقه بیزنس خویش را باصرفه فرمائید.
بعداز اتمام پروسه فعال‌سازی ، می‌توانید نمایه خویش را مالامال نمایید. در طی اعمال این فعالیت ، در وضعیت ایده آل میخواهید تک تک داده ها Google را برای شایسته ترین seo کاوش لبریز نمائید .

یک‌سری نکته مهم که میخواهید اضافه فرمائید:

آدرس شما
شماره تلفن ، نشانی آدرس اینترنتی و بقیه داده ها تماس.
سایت شما
سا‌عتها کارایی
عکس های بیزنس و محصول ها شما
شرح مفصلی در رابطه آنچه که کسب و کار شما ارائه میدهد
نرخ‌گذاري یا این که داده ها منو
سال بهره برداری کمپانی شما
بقیه خصوصیت های تجاری مانند \”Wi-Fi مجانی\”.
مورد ها فوق مواقعی میباشد که اشخاص محلی ممکن میباشد به صورت خاص برای آن ها کاوش نمایند. مثلا ، چنانچه کسی در ادامه \”رستوران ارزان مکزیکی باشد که پس از ساعت 8 بعد از ظهر گشوده گردد\” ، Google جزئیات مرتبط با نمایه بیزنس را چک کرده و در صورتیکه به حیث میرسد رستوران شما یک مسابقه عالی باشد ، حق تقدم را برای شما گزینش می نماید.

در اینجا مثالی از آنچه که بیزنس Google آحاد داده ها آن‌ها‌را مالامال می نماید در اینجا میباشد: