انواع سینک آشپزخانه – جوانب مثبت و منفی (راهنمای نهایی سینک)

هنگام ساخت و یا بازسازی خانه شما ، مردم اغلب با تصمیم گیری در مورد ایده های مناسب برای سینک آشپزخانه برای وضعیت خود تلاش می کنند. این امر به ویژه هنگامی که سعی می کنند از چیدمان مناسب آشپزخانه خود تصویر کنند ، صادق است. به همین دلیل ما در مورد انواع مختلف مزایا و منفی انواع سینک آشپزخانه ایجاد کرده ایم ، بنابراین می توانید بهترین تصمیم خرید را برای بازسازی آشپزخانه خود بگیرید.

اگر خود را در چنین شرایطی پیدا کردید ، ابتدا باید به این فکر کنید که چه نوع سینک آشپزخانه را می خواهید خریداری کنید و چگونه متناسب با طرحی که می خواهید برای آشپزخانه شما باشد. چه سبک سینک یا متریالی از ویژگی های آشپزخانه شما استفاده می کند؟

پیدا کردن سینک مناسب آشپزخانه شما نباید گیج کننده باشد. چندین طرح سینک آشپزخانه مدرن ، انتقالی و سنتی وجود دارد که می توانید انتخاب کنید. من خودم یک فنجان بزرگ قهوه با ادویه کدو تنبل ریختم (هله! الان همین الان سقوط کرده است!) ، و نشسته ام تا گزینه های مختلف و چگونگی پیدا کردن سینک مناسب برای بازسازی آشپزخانه خود را توضیح دهد. بنابراین ، بیایید شروع کنیم!

انواع سینک آشپزخانه – جوانب مثبت و منفی براساس مواد
سینک ظرفشویی آشپزخانه از مواد مختلفی ساخته شده است. سینک ظرفشویی می تواند از مس ، چدن ، فولاد ضد زنگ یا کامپوزیت هایی مانند گرانیت یا کامپوزیت کوارتز ساخته شود. در اینجا به بررسی برخی از انواع جوانب مثبت و منفی سینک آشپزخانه براساس مواد می پردازیم.

سینک آشپزخانه مس
ایده های سینک آشپزخانه از بین سینک مس – انواع سینک آشپزخانه – جوانب مثبت و منفی (راهنمای نهایی سینک)

این ماده عالی است زیرا باکتری ها نمی توانند روی مس رشد کنند. رنگ غنی و ظاهری بدیع از سینک مس باعث شده است تا جایگزینی عالی برای سینک معمولی از جنس استنلس استیل باشد. نه تنها سینک های مسی ظرافتی از کلاس را به آشپزخانه شما اضافه نمی کنند بلکه زیبایی شناسی آشپزخانه شما را نیز تقویت می کنند.

با این حال ، حفظ سینک های مس کار پر تلاش و وقت گیر است. شما باید برای جلوگیری از ایجاد لکه های آب ، مرتباً آن را با حوله خشک کنید. سینک های مس گران قیمت تر از سینک های سنتی مانند استیل هستند. سینک های مس از حدود 800 دلار و بالاتر شروع می شوند. می توانید یک انتخاب عالی را در اینجا بیابید .

سینک ظرفشویی چدن
ایده های سینک آشپزخانه از بین سینک های چدنی – انواع سینک آشپزخانه – جوانب مثبت و منفی (راهنمای نهایی سینک)

سینک های چدنی توسط چدن ساخته می شوند و از آنجا که چدن برهنه به راحتی زنگ می زند ، سینک های چدنی یک لایه چینی سنگین را به دست می آورند.

انتهای مینای چینی که در سینک های چدنی استفاده می شود ، فقط رنگ نیست. این شیشه ذوب شده است که به ذوب آهن ذوب شده است. انتهای مینای دندان مورد استفاده در سینک های چدنی بسیار سخت است بنابراین در برابر لکه ها و خراشیدن مقاومت می کند.

صاف و تمیز بودن شیشه روی سینک های چدنی بسیار آسان است تا تمیز شود و لکه بینی از آب خشک را نشان نمی دهد.

چدن سنگین است. اندازه متوسط ​​می تواند به راحتی 100 پوند یا بیشتر وزن داشته باشد ، که 2-3 برابر بیشتر غرق شدن های فولاد ضد زنگ است. این کار نصب را دشوارتر می کند ، به خصوص در مورد سینک های زیر نصب شده ، که برای نگه داشتن آن در جای شمارنده به پشتیبان های اضافی احتیاج دارند. برای یک سینک مناسب چدن ، هزینه می تواند از 400 دلار – 1500 دلار باشد. سینک های چدنی بیشتری را در اینجا پیدا کنید .

سینک آشپزخانه از جنس استنلس استیل
ایده های سینک آشپزخانه برای انتخاب از سینک استیل ضد زنگ – انواع سینک آشپزخانه – جوانب مثبت و منفی (راهنمای نهایی سینک)

ساده ، سبک ، زیبا و محکم ، این محبوب ترین سینک آشپزخانه و اقتصادی ترین موجود برای خود است. فولاد ضد زنگ از نظر سنج طبقه بندی می شود. فولاد سنج پایین تر سنگین تر است و سنج بالاتر نیز سبک تر است. سینک های ضد زنگ مقاومت بسیار خوبی در برابر گرما و لکه ها ایجاد می کنند. هنگام انتخاب سینک ظرفشویی از جنس استنلس استیل ، حتماً حداقل 18 عیار یا پایین تر را انتخاب کنید. یک سینک استیل ضد زنگ 18 گرمی از دوام بالایی برخوردار است و ناامید نخواهد شد.

با این وجود ، اشکال این است که فولاد ضد زنگ تمایل به بلندتر از سایر مواد سینک دارد ، اگرچه بسیاری از سینک ها برای کاهش نویز دارای پوشش اسپری یا لنت هستند. باید بگویم که مارک های بزرگ نسبت به فروشگاه های بزرگ جعبه بزرگ شما کار بسیار بهتری در کیفیت سینک ضد زنگ انجام می دهند. می توانید تفاوت را حس کنید ، ببینید و بشنوید. با وجود دوام آنها ، سینک های ضد زنگ راحت تر از مواد دیگر خراشیده می شوند ، اما باز هم یک سینک خوب مانند کوهلر دارای یک محافظ محافظ در بالای صفحه است تا از خراش جلوگیری کند.

این ماده همچنین تمایل دارد لکه های آب را با وضوح بیشتری نشان دهد ، بنابراین تمیز نگه داشتن آن ها در هر زمان با مشکل برانگیخته می شود. هزینه سینک های فولادی ضد زنگ در هر جایی از 200 دلار به بالا می باشد. می توانید یک انتخاب عالی را در اینجا بیابید .

سینک ظرفشویی کامپوزیت
ایده های سینک آشپزخانه برای انتخاب از کامپوزیت – انواع سینک آشپزخانه – جوانب مثبت و منفی (راهنمای نهایی سینک)

سینک های کامپوزیتی جدیدترین افزودنی به بازار سینک ها بوده و در چند سال گذشته ورودی مد روز را ساخته اند. سینک های کامپوزیتی ترکیبی از حداقل دو ماده مختلف است که باعث می شود چسبندگی طبیعی آنها به دست آید. متداول ترین سینک های کامپوزیتی برای مثال سینک های کامپوزیت گرانیتی یا سینک های کامپوزیتی کوارتز هستند. به دلیل تراکم بالای سنگ آنها نه تنها عالی به نظر می رسند بلکه بسیار بادوام نیز هستند.

با دوام بالا مقاومت خوبی در برابر گرما تا 500 درجه می رسد. این بدان معناست که ریختن آب گلدان بزرگ سیب زمینی برای سیب زمینی پوره شکرگذاری برای شما چندان سخت نخواهد بود. آنها همچنین در برابر خیمه ها ، خراش ها و گودال های ظروف نقره ، بشقاب یا ظروف افتاده کمتر آسیب پذیر هستند.

سینک های آشپزخانه کامپوزیت می توانند از 400 دلار به بالا شروع کنند. می توانید یک انتخاب عالی را در اینجا بیابید .

انواع سینک ظرفشویی آشپزخانه – جوانب مثبت و منفی توسط طراحی و نصب
درست همانطور که سینک های آشپزخانه با مواد مختلفی ساخته می شوند ، در طرح های مختلفی نیز ارائه می شوند. کاسه منفرد ، کاسه دوتایی ، بالاتنه و غیره وجود دارد.

کاسه منفرد
یک سینک ظرفی تنها دارای یک حوضچه است. بسیاری از مالکان خانه فکر می کنند داشتن کاسه های بیشتر بهتر است ، اما همیشه اینگونه نیست.

سینک های تک حوضه در اندازه های جمع و جور هستند که باعث می شود در موقعیت هایی که فضا محدود است ، خوب باشد. حوضچه سینک ظرفشویی یک کاسه بزرگتر از یک مخزن کاسه دوتایی است که برای قرار گرفتن در همان فضای طراحی شده است. این امر می تواند تمیز کردن ظروف بزرگی مانند سینی فر و ترشح اجاق گاز را کندتر کند.

تمیز کردن جنس سینک ظرفشویی یک کاسه به دلیل کاهش میزان گوشه ها و لبه ها کمی سریعتر است و مدل های کاسه ای تک کاسه ارزان تر از مدل های معادل دو یا سه کاسه هستند.

کاسه دوتایی
بیشتر سینک ظرفشویی های مدرن دارای دو کاسه است. در بیشتر موارد ، یک ترتیب دو حوضه به دلیل انعطاف پذیری که در اختیار کاربر قرار می دهد ، خوب است.

اگر شما فردی هستید که پخت و پز زیادی را انجام می دهید که شامل ظروف بزرگ است ، برای شستن آنها به سینک هایی با حوضچه بزرگ احتیاج دارید.

سینک ظرفشویی دو کاسه در سبک های مختلفی قرار می گیرند – دو کاسه به اندازه مساوی با همان عمق ، دو کاسه مساوی با اعماق مختلف ، کاسه های اندازه نابرابر و موارد دیگر. مورد مناسب برای شما بستگی به کارهایی دارد که در آشپزخانه خود انجام می دهید ، بنابراین گزینه های خود را قبل از خرید یکی در نظر بگیرید.

بالای کوه
این سبک نصب به گونه ای طراحی شده است که به درون سوراخ بالای پیشخوان شما فرو رود. تقریباً همیشه یک لبه یا لب دارند که سینک را در جای خود نگه داشته و جلوه ای کامل به آن می بخشد.

سینک های سقفی بالا ، همچنین به عنوان سینک ظرفشویی معروف هستند که نصب آنها آسان و ارزان است. لب سینک نیاز به سیستم پشتیبانی داخلی زیر پیشخوان را کاهش می دهد و این یک انتخاب مناسب برای دوستداران DIY یا افراد با بودجه می باشد.

اشکال این است که سینک های Top Mount فاقد ظاهر براق و مدرن یک سینک زیر سوار هستند و برای منطقه بین لب سینک و پیشخوان آسان است که پوسته پوسته و گرد و غبار جمع شود.

Drink In سینک ها معمولاً برای میزهای روکش شده استفاده می شدند زیرا درزهای تخته سه لایی زیر آن ضد آب نبود. امروزه ما عمدتا با میزهای سنگی یا کوارتزی کار می کنیم که سطح بیشتری را برای سینک های زیر کوه فراهم می کند.

زیر کوه
یک زیر سینک زیر ماسک نصب شده است. لب و لبه ای وجود ندارد ، به این معنی که لبه پیشخوان مستقیماً داخل حوضچه سینک فرو می رود.

ظاهری تمیز و مدرن ارائه می دهد و تمیز کردن آن آسان است زیرا می توان بقایای آنرا داخل سینک پاک کرد. این طرح بسیار جذاب است و دارای شیارها و شکافهایی نیست که بتواند مواد غذایی در آن جمع شود.

با این وجود ، نصب آن نیاز به تلاش بیشتری دارد زیرا سینک باید به قسمت زیرین پیشخوان چسبانده شود. همچنین به مواد دارای کانتر وزنه دار نیاز دارد. یک مزیت بزرگ برای داشتن سینک زیر کوه این است که ضخامت میز شما که به طور متوسط ​​1.18 است ”به عمق کلی سینک شما می افزاید. این بدان معنی است که اگر بلافاصله می توانید بیش از 1 اینچ به کاسه عمیق 9 اینچی خود اضافه کنید.

انتخاب سینک خود را انتخاب کنید.
سینک ظرفشویی آشپزخانه مسیری طولانی را طی کرده است. سینک ظرفشویی امروزی در اشکال مختلف ، اندازه و مواد مختلفی وجود دارد و ممکن است طیف گسترده ای از لوازم جانبی مانند تخته های برش ، سینی ظروف و قفسه های خشک کن را شامل شود. برای انتخاب سینک آشپزخانه که مناسب شما باشد باید نیازها ، بودجه و البته کیفیت خود را در نظر بگیرید. من آشپزخانه های جدید زیادی را فروخته ام و هماهنگ کرده ام و این بدترین سناریو است وقتی که هزینه زیادی را روی پیشخوان های خود می پردازید اما نه بر روی سینک خود و بعد از گذشت چند ماه از اتمام بازسازی خود چیزی برای سینک اتفاق می افتد. . متأسفانه ، شما واقعاً آنچه را برای آن پرداخت می کنید دریافت می کنید. بنابراین لطفاً در یک سینک با کیفیت خوب سرمایه گذاری کنید که می توانید برای چند سال آینده روزانه با آن کار کنید.

من امیدوارم که این بررسی اجمالی از انواع مختلف سینک آشپزخانه جوانب مثبت و منفی الهام بخش شما باشد و برخی از رازهای معمول پیرامون این موضوع را حل کند. همچنین می توانید در اینجا گزیده ای از سینک های مورد علاقه من را که با بیشتر مشتری های خود استفاده می کنم ، پیدا کنید .

بازسازی مبارک!

کرستین

راهنمای سینک آشپزخانه انواع جوانب مثبت و منفی راهنمای سینک آشپزخانه Kings Kitchen 683×1024 – انواع سینک آشپزخانه – جوانب مثبت و منفی (راهنمای نهایی سینک)

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>