اپل ایدی و تمام ان چیزی که باید بدانید

برای استفاده از خدمات اینترنتی و محصولات اپل مثل آیفون و آیپد و مکبوکها و غیره، میبایست Apple ID بسازید و در واقع اپل آیدی مثل حساب کاربری گوگل یا مایکروسافت است که برای استفاده از خدمات مختلف اپل ضروری است که پیشنهاد همیشگی ما برای خرید اپل ایدی ارزان، خرید اپل ایدی و اپل ایدی ایدی کاملا وریفای شده می باشد

برای استفاده از خدمات اینترنتی و آنلاین اپل میبایست یک Apple ID بسازید

یا در صورتی که مراحل این کار با توجه به وجود تحریمها علیه ایران دشوار است، یک اپل آیدی آماده خریداری کنید

و در اولین فرصت ایمیل و رمز عبور و شماره تلفن آن را تغییر بدهید تا از سوء استفادههای احتمالی، جلوگیری شود.

اپل ایدی در حقیقت یک حساب کاربری آنلاین است که به کاربر اجازه میدهد که از امکانات آنلاین و خدمات اپل استفاده کند. سرویس ریکاوری اپل آیدی و حذف آیکلود ( یا همان برداشتن اپل ایدی) هر دو با روش های متفاوتی در نهایت مشکل آیکلود دیوایس شما را رفع خواهند نمود

. چه بسا این روش را در حالت آخر معرفی کرده ایم و بهتر است از دو روش قبلی استفاده کنید اگر دو روش قبلی برای شما مفید واقع نشد میتوانید از این روش استفاده کنید.

اپل ایدی دائمی

در واقع اپل ایدی دائمی  از مهم ترین ملزومات هراپل ایدی ای میباشد که باید حتما در خرید اپل ایدی خود به این موضوع توجه نمایید اما مهم تر از دائمی یا ارزان بودن اپل ایدی کفیت آن مهم است که بهتر است شما ازاپل ایدی های ارزان و با کیفیت استفاده کنید.

اپل آیدی رایگان چیست و ایا اعتبار دارد ؟

ببینید اپل ایدی از حوزه هایی است که حتما باید امنیت در ان کاملا رعایت شود اما گاها در روش های ساخت رایگان اپل ایدی این امنیت رعایت نمی شود و باعث میشود که اطلاعات شخصی شما در دست افراد غریبه بیفتد

پس پیشنهاد ما همیشه خرید اپل ایدی کانادا یا امریکا هست.

اپل ایدی وریفای شده

نظر شرکت اپل راجب اپل ایدی

کمپانی اپل به طور عصر‌ای سرور پست الکترونیک‌های مرتبط با اپل آیدی‌های تشکیل‌شده را تحلیل می‌نماید و در شکل عدم عمل سرورها، اپل آیدی ها را مسدود می‌نماید.

این موضوع در غایت سبب می گردد تا یوزرها با دردسرهای اکثری مواجه شوند. علاوه بر این، برخی دیگر از اشخاص سود جو جدیدا در بازار اعلام کرده‌اند که به سرورهای نشانی اینترنتی اپل آیدی کارتی دسترسی دارا هستند و می توانند ایراد دستگاه‌ها را برطرف نمایند که راجع به درستی ادعای آن ها مکان شک وتردید بخش اعظمی وجود دارااست.

به صورت تک تک می بایست با خبر باشید که اپل آیدی مطلقاً بایستی روی پست الکترونیک فردی شما تهیه و تنظیم گردیده باشد و می بایست داده ها این اکانت کاربری و نشانی اینترنتی آن همواره در مشت خویش شما باشد.