این یک مارک آرایشی سمی است! مارال

متأسفانه ، ایران یکی از بازارهای داغ آرایشی و بهداشتی نمایندگی محصولات آرایشی مارال در اروپا است و این امر باعث افزایش احساس خطر در رابطه با مصرف مارک های لوازم آرایشی ، حتی رابطه جنسی غیرقابل اعتماد می شود.

رنگ موی مارال قهوه تلخ

نام تجاری لوازم آرایشی سمی و مضر معرفی شد
ایران بازار هدف آرایشی و بهداشتی در کشورهای اروپایی است ، بازار داغی که ایران را در استفاده از لوازم آرایشی در رتبه هفتم در جهان قرار می دهد. در رسانه های غربی بحث های مختلفی در مورد استفاده نمایندگی محصولات آرایشی مارال از مواد آرایشی در نمایندگی محصولات آرایشی مارال زنان وجود دارد. علی رغم وجود حجاب ، ایرانی ها به حدی گفته می شوند که رسانه های فرانسوی زنان ایرانی را از زنان در کشورهای لیبرال-غربی ترجیح می دهند ، به همین دلیل آرایشی فرانسه بیشترین سهم را در بازار ایران دارد.
سال گذشته ، کمپین “Lancome” فرانسوی ،

رنگ موی ژله ای یخی

یک برند معروف آرایشی و بهداشتی ، با برگزاری مهمانی در یک هتل در تهران ، بازگشت خود را به بازار لوازم آرایشی ایران جشن گرفت و عناوین بسیاری را رقم زد. به طور رسمی وارد بازار لوازم آرایشی ایران شد و وب سایت ها و فروشگاه های مختلفی ، کوچک و بزرگ نمایندگی محصولات آرایشی مارال ، در سراسر ایران ، محصولات به ظاهر با کیفیت این تولید کننده را ارائه داد ، این کمپین برای اولین بار پس از انقلاب اسلامی در ایران ، او به طور رسمی وارد بازار ایران شد و چنین برگزار کرد مراسم در ایران

رنگ موی مارال شنی ماسه ای

جالب است بدانید که این مارک معروف تحت مجوز “اورال” یا “L’Oreal” ، مارک معروف فرانسوی فعالیت می کند. L’Oreal در سال 1919 توسط یوجین شولر فرانسوی ثبت شد و سپس فعالیت خود را گسترش داد. برای خرید نقش نمایندگی محصولات آرایشی مارال موثری در بازار محصولات آرایشی و بهداشتی ، سپس مارک گارنیر را خریداری کرد تا بازار محصولات مو را به دست بگیرد. L’Oreal فرانسه هم اکنون بیش از 18 مارک بین المللی در جهان دارد.

لوازم ارایشی در بندرعباس

مطالب سمی در مارک های معروف آرایشی

این برندها به همراه 185 مارک آرایشی دیگر ، مانند نمایندگی محصولات آرایشی مارال آدیداس ، نیوا ، Head & Shoulders ، Garnier ، Colgate و X ، هفته گذشته توسط یک گروه تحقیقاتی فرانسوی به مارک های بسیار مضر اعلام شدند.

گروه حمایت از مصرف کننده از فرانسوی ها خواسته نمایندگی محصولات آرایشی مارال است که به دلیل دارا بودن سمی که دارند از مصرف این 185 مواد آرایشی خودداری کنند.

میلک ژل مارال

اما این مارک ها در بازار لوازم آرایشی ایران از جایگاه و محبوبیت خاصی در بین مردم برخوردار است به گونه ای که برخی از آنها در سال های نمایندگی محصولات آرایشی مارال اخیر حتی توسط رسانه های محلی مورد تبلیغات گسترده قرار گرفته است.

برند آرایشی مارال

معرفی برند لوازم آرایشی
سموم موجود در برخی مارک های فرانسوی برای نوزادان مضر هستند

این محصولات شامل مواردی مانند شامپو ، اسپری ، عطر و خمیر دندان است ، گروه حمایت از مصرف کنندگان گفت: “با وجود هشدارهای نمایندگی محصولات آرایشی مارال مكرر به سمومولوژیست ها و متخصصین پوست ، این تولیدكنندگان هنوز خود را تغییر نداده اند.

در بین این 185 محصول ، بیش از 100 مورد حاوی نمایندگی محصولات آرایشی مارال مواد تغییر دهنده هورمون هستند و حدود 50 مورد از این محصولات حاوی فیلتر ماوراء بنفش به نام اتیل هگزیل متیوكسینامات هستند كه به گفته این گروه ، حضور آنها در مو و محصولات پاک كننده كاملاً غیر ضروری است. است .

این گروه می گوید بسیاری از این محصولات مانند نمایندگی محصولات آرایشی مارال دستمال مرطوب بچه Niua حاوی سموم حساسیت زا هستند که برای پوست نوزادان مناسب نیستند.

بنابراین از فرانسویان خواسته شده است که هیچکدام از این محصولات را به ویژه برای افراد حساس مانند شیرخواران خریداری نکنند و عوارض جانبی مصرف این محصولات را گزارش دهند.