بازدید معاون رئیس جمهور از شرکت‌های دانش بنیان خراسان جنوبی

بازدید معاون رئیس جمهور از شرکت‌های دانش بنیان خراسان جنوبی

[ad_1]

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،

 سورنا ستاری، امروز دوشنبه ۱۲ خرداد، به منظور بازدید از طرح‌های دانش بنیان و افتتاح صندوق پژوهش و فناوری خراسان جنوبی به خراسان جنوبی سفر می‌کند.

بازدید از شرکت‌های مستقر در پارک علم و فناوری استان، افتتاح ساختمان جدید مرکز رشد فردوس و طبس از طریق ویدئو کنفرانس، بازدید از نمایشگاه شرکت‌های دانش بنیان و محصولات آنان و افتتاح صندوق پژوهش و فناوری خراسان جنوبی، از برنامه‌های سفر معاون علمی و فناوری رئیس جمهور به استان بود.

به گزارش ایسنا، دیدار با نماینده، ولی فقیه در استان و امام جمعه بیرجند، بازدید از پیشرفت فاز دوم و سوم مرکز نوآوری و شتاب‌دهی دانشگاه بیرجند، تیم‌های فناور دانشگاه آزاد و دانشگاه علوم پزشکی بیرجند و افتتاح مرکز نوآوری دانشگاه صنعتی بیرجند، از جمله برنامه‌های این سفر یک روزه بود.

اطلاع از نحوه فعالیت شرکت‌های دانش بنیان و نوع خدمات ارائه شده به واحد‌های فناور از برنامه‌های تعیین شده برای این بازدید بود.

در این بازدید دو مرکز نوآوری نیز به صورت ویدئوکنفرانس در شهرستان‌های فردوس و طبس افتتاح شد.

[ad_2]

Source link

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>