راهنمای خرید سشوار

نکات زیادی برای خرید سشوار وجود دارد که باید قبل از خرید بدانید. البته ، ما نمی خواهیم شما را با توضیحات تخصصی تر در این بخش اشتباه بگیریم ، اما تصمیم داریم به زبانی بسیار ساده به سوالات شما پاسخ دهیم ، در پایان کدام سشوار درست است؟

نکات مهم در خرید سشوار

قدرت خشک کردن موهای شما
احتمالاً اولین چیزی که هنگام خرید سشوار به ذهن شما خطور می کند قدرت سشوار است. هرچه موتور سشوار قدرتمندتر باشد ، مو کوتاهتر می شود. سشوارهایی که قدرت کمتری دارند معمولاً طول عمر کمتری دارند.

حالا بپرسید چند وات برای سشوار مناسب است؟ اگر موهای معمولی دارید ، سشوار بخرید که حداقل 1500 وات باشد. اما اگر موهای شما بسیار فر و سفت است ، پس سشوار در محدوده 1800 وات تا 2000 انتخاب بهتری برای شماست.

وزن سشوار

سشوار وسیله ای است که هنگام استفاده طولانی مدت در دست شماست و دست شما می تواند به سرعت خسته یا آسیب ببیند. به همین دلیل است که ممکن است هنوز به این نکته مهم پی نبرید ، اما وزن سشوار یکی از مهمترین موارد است. بهترین وزنی که می توانید برای سشوار انتخاب کنید 450 گرم است.

سشوار تورمالین و یونیزان
هیچ مشکلی با تورمالین ها و یون ها وجود ندارد. فقط بدانید که این نوع سشوارها بیشترین یون منفی را تولید می کنند ، بنابراین موها سریعتر خشک می شوند و موها برای مدت کوتاه تری در معرض گرما قرار می گیرند. این نوع سشوارها از سشوارهای معمولی قیمت بالاتری دارند و بیشتر مناسب موهای فر هستند.

اما اگر موهای بدون لک دارید ، ممکن است این نوع سشوار برای شما مناسب نباشد زیرا موهای شما را مسدود کرده و موهای شما را بسیار لخت و کدر می کند.

تنظیم دما

وجود قاعده دما بر روی هر بخاری مانند سشوار و اتو بسیار مهم است. نی نی سایت به این ترتیب می توانید هنگام خشک کردن موهای خود یکی از ردیف ها را انتخاب کنید.

اگر موها بسیار نازک و کدر هستند ، بهتر است از سشوار با کمترین دما برای خشک شدن استفاده کنید تا آسیب به حداقل برسد. اما اگر موهای شما بسیار فر است ، برای صاف کردن از حداکثر درجه استفاده کنید تا بتوانید عمل را زودتر اصلاح کنید.

سشوار خنک
شاید از خود بپرسید که چرا سرانجام سشوار سرد مفید است. آیا موهای خشک روی گرمای گرم می وزند؟ گرمای سرد سشوار بیش از آنچه فکر می کنید برای شما مفید است.

بنابراین ، اگر می خواهید موهایتان براق و براق باشد ، ابتدا باید موهای خود را فقط با سشوار داغ خشک کنید و سپس از گرمای سرد برای انجام بقیه کارها استفاده کنید. در این حالت موها کمتر آسیب می بینند و نرم و براق می شوند.

لوازم جانبی سشوار
سشوارها معمولاً لوازم جانبی دارند که می توانید هنگام خرید در ذهن داشته باشید. لوازم جانبی سشوار شامل دوزهای سریالی است که برای فر دادن و حالت دادن به مو استفاده می شود ، یک سری غلظت هایی که برای تسهیل صاف شدن موها استفاده می شود و در آخر یک سری ماساژهای مو که برای ماساژ پوست سر مناسب هستند.

نحوه استفاده صحیح از سشوار
احتمالاً می دانید که حتی با بهترین نوع سشوار موجود در بازار ، باز هم موهای بهترین مارک سشوار شما آسیب می بیند. اگر می خواهید این آسیب را تا حد ممکن کاهش دهید ، باید هنگام استفاده از آن بسیار مراقب باشید.

به طور مرتب از سشوار استفاده نکنید ، موها معمولاً زیبا و بدون سشوار هستند.
تحت هیچ شرایطی موهای خیس را خشک نکنید ، زیرا ریشه آنها سست است. و باعث ریزش و خارش مو می شود.
سشوار را خیلی نزدیک به موهای خود قرار ندهید.
حتماً بعد از یک باد گرم باد سرد را در موهای خود قرار دهید.
خشک کن را در جای ثابت نگه ندارید.

بهترین نوع سشوار حرفه ای چیست؟

نکته مهمی که باید هنگام خرید سشوار به خاطر بسپارید مارک آن است. اگر به دنبال بهترین مارک سشوار حرفه ای برای خانه یا سالن زیبایی خود هستید ، این مارک ها را در نظر بگیرید:

رنگ قهوه ای
فیلیپس
رمینگتون
بابل
ستاره ی تاریک
کوسونی
به یاد داشته باشید خرید از مارک ها و محصولات مختلف چینی به معنای واقعی کلمه هدر دادن پول است. اگر برای کار حرفه ای به این محصول نیاز دارید ، می توانید هزینه بالایی بپردازید. اما حتما محصولی را خریداری کنید که سالها بدون مشکل برای شما مفید باشد.

چند سوال مهم در مورد خرید سشوار و نحوه استفاده از آن
برای کاهش آسیب های مسواک زدن چه کاری می توان انجام داد؟
دو نکته بسیار مهم که باید هنگام مسواک زدن به خاطر داشته باشید این است که هرگز موهای خود را خشک نکنید و دیگری اینکه قبل از مسواک زدن از اسپری های مقاوم در برابر حرارت استفاده کنید.

آیا می توانم هر روز موهایم را خشک کنم؟
بله ، می توانید ، اما در این حالت موی سر شما وجود نخواهد داشت. بنابراین لطفا به موهای خود رحم کنید و هر روز آن را خشک نکنید.

چه نوع سشوار برای استفاده معمولی در منزل مناسب است؟
برای استفاده غیرحرفه ای در خانه ، سشوار معمولی با فناوری تولید یون و دمای سرما کافی است و خرید سشوار گران قیمت گران نیست.

حرف آخر
همه ما می دانیم که موهای زیبا تأثیر زیادی در ظاهر ما دارند. بنابراین سعی می کنیم موهای خوشی داشته باشیم. اکنون در راهنمای خرید سشوار و تبلیغات پرفروش ترین سشوار ، قطعاً توانسته اید سشوار مورد علاقه خود را انتخاب کنید. با رعایت اصول اولیه به مو و صورت خود زیبایی دهید.