بزرگترین برج جهان در حال ساخت

معرفی بزرگترین برج های جهان

فرانک لوید رایت یک بار سفارش ایلینوی , یک مایل بالا عرش خراش گروه ای در ساحل دریاچه میشیگان در شیکاگو قدرتمند غول پیکر از یک ساختمان طراحی شده بوسیله اتمی آسانسور. آن را آرم واضح از روزگار مسابقه به مراد بالا بردن skylines در سراسر جهان است که رایت دید از ’50s و در عین حالا بایستی متوجه شدم در حالا آمدن میباشد نزدیک خیس و نزدیک خیس به حقیقت است.

تحولات در رشته آوری ساختمان و زیاده روی در پروژه های ایجاد و ساز در آسیا سبب می شود به عنوان بلندترین ساختمان موقت بخش اعظم از مدام صرفا یکی از از ساختمان ها در همین لیست قریه بلندترین در انتظار میباشند در آمریکای شمالی و نیمی از آن‌ها در غایت گرفتگی ارتفاع یک مرکز تجارت جهانی . همین لیست شامل بلندترین زیر تولید و ساز بر اساس داده ها از شورای ساختمان های بلند و زیستگاه شهری . وجود داراست بخش اعظمی دیگر بر بر روی تخته رسم ولی این به معنای به نمایش گذاشتن پروژه های به احتمال زیاد به انتها خواهد رسید

جده, برج جده, عربستان سعودی: 3,281 سر برآورد تکمیل 2021)

این افق خراش می باشد و به احتمال مضاعف تبدیل خواهد شد برای اولی توشه برای شکستن یک km نماد خیر صرفا به همین عامل آن را در هم اکنون حاضر تحت ایجاد و ساز و حمایت عمیق جیب میلیاردر عربستان Prince Alwaleed bin Talal, البته به برهان آن طراحی شده بود به وسیله آدریان اسمیت .

یک معمار رشته ای که نکات برجسته عبارتند از: Hancock مرکز و برج خلیفه اسمیت طراحی برج جده به تکرار بعدی از برج های سفال از فولاد و شیشه میباشد که در آن مثلثی صورت به یاد می آورد یک نخل در مورد به گسترش آن fronds. محور نو در حومه این افق خراش را خرد سابقه ارائه sightseers قرار گرفتن در 157th روایت (سایت یک پیشنهاد helipad) و حتی ویترین یک دسته به طور کامل جدید از آسانسور سریع دو طبقه کابین جاروب میان طبقه جدید فیبر کربن بند ناف. احتمال دارد اکثر اعتقاد و باور نکردنی است که ساختمان بود به یک مسیر بالا ولی مهندسین کشف شده هست که اطراف زمین شناسی نامناسب برای حمایت از چنین ساختار.

https://komakmemar.ir/blog/

Merdeka PNB118 (کوالالامپور مالزی: 2,113 سر برآورد کامل شدن 2021)

توسعه دهندگان ملک امیدوارند این کریستالی برج می شود به تیتر یک کاتالیزور به جهت شهرستان به عنوان César Pelli را برج های پتروناس هنوز نیز بلندترین سازه های دوقلو در عالم است. همین یک پروژه عظیم برای استرالیا کمپانی فندر Katsalidis معماران میباشد که متصل به یک سری از برج های بلند در ملبورن.

یکی دیگر از پروژه های در حال تحلیل توسط کمپانی Adrian Smith + Gordon Gill Architecture, این در اثر ها برج در چین مرکزی ارائه می دهد منحصر به فرد و منحنی مشخصات سه شالوده صورت میباشد که تهوع و به صورت یک گنبد به کاهش مقاومت در برابر باد. کل ساختار از گرند لابی به گوشه های از مد افتاده در شیشه ای منحنی, حاضر, مایع, مشخصات, کمتر ساختمان مواد رد پای. برای بیشتر کردن مازاد هوا را از انحصار همین اجلاس از چندین به کار گیری از این فوق العاده قد بلند را شامل خصوصی کاربر باشگاه.

Grand راما 9 برج (بانکوک تایلند: 2,018 سر برآورد تکمیل 2021)

نمادی از تحولات آخر در پایتخت تایلند مانند پایین ساخت حمل و نقل خطوط اتصال مناطق مرکزی به دست آوردن و فعالیت حوزه‌ این supertall خواهد شد یک علامت تعجب در بانکوک ادامه رویش به عنوان یک قطب حیطه ای. نام دارای شهرت تایلندی فرمان روا آینده نقطه عطفی خواهد بود که جنوب شرقی آسیا و بلندترین ساختمان شامل شش ستاره هتل و تبدیل به یک برجسته از مرکز شهرستان که ویژگی های یک طرح جامع توسط Skidmore ووینگس & Merrill .
بلند عرش خراش در نزدیکی اسکله حساس درختان. وجود ساختمان های بلند اطراف افق خراش.
Baoneng Shenyang مرکز مالی جهانی اتکینز
بلند عرش خراش در فی مابین دیگر اشکال ترشیجات ساختمان های شهر. وجود بنفش و آبی غروب آفتاب در آسمان است.
تیانجین مرکز مالی CTF Skidmore ووینگس & Merrill

مالی جهانی مرکز برج 1 (Shenyeng چین: 1,864 سر برآورد کامل شدن 2020)

نام مستعار مروارید شمال 111-داستان ترکیب حیاتی استعمال از اسمان خراش را از ویژگی های یک دایره الحاق به سمت راس به تیتر به لطف به عنوان یک اتومبیل لوکس نمایشگاه به سمت طبقه بالا و یک خواهر کوچکتر برج هر دو طراحی شده به وسیله اتکینز. در تیم طلایی کریدور در شهر مرکزی به دست آوردن و عمل حوزه‌ برج همچنین منجر می شود حیاتی سر اشاره نمودن به سمت ناحیه ای تاریخچه; سایبان طراحی شده بودند شبیه به خیمه از سلسله چینگ.

تیانجین مرکز مالی CTF (تیانجین چین: 1,739 سر برآورد کامل شدن 2020)

طراحی شده توسط Skidmore ووینگس & Merrill برای دیدار کلیدی LEED Gold استانداردهای همین به آرامی شیب دار خصوصیت های برج متبلور نما که تأکید بر منحنی از ساختمان قاب. وجود قافیه و ادله به افرادی که دقیق خم و قوس: ملازم حیاتی استراتژیک قرار داده منافذ شکل کاهش می دهد ” vortex shedding ” که به شدت منجر کمتر نیروهای باد تأثیر همین برج است.
این Zun برج عرش خراش در در میان دیگر ساختمان های بلند.
Zun برج KPF
یک سناریو هوایی از یک گروه از اسمان خراش های بلند و فضای سبز. همین مجموعه از اسمان خراش هست که در پیش زمینه و دیگر ساختمان های شهر در پس زمینه.
Skyfame مرکز نقطه عطفی برج

چین Zun برج (پکن چین: 1,732 سر برآورد تکمیل 2018)

پس از گونه تشریفاتی “zun” کشتی یک برنز و یا این که سرامیک طراحی به معنای شراب و این به آرامی بطرف برج به زودی افزایش بیش از این فرمت تازه از پکن حیطه مرکزی کسب و کار. طراحی شده به وسیله در بین المللی معماری شرکت Farrells مهم مهندسی یاری Arup و KPF خدمت به عنوان طراحی و اجرایی معمار, منحصر به فرد, مقعر, برج تقسیم دربین فضای اداری باشگاه خصوصی و یک عرشه مشاهده فراهم می نماید اضافی بالا-اجاره فضا در طبقات بالا و چشمگیر ورودی لابی در طبقه همکف. علاوه بر همین داعیه عنوان چین بلندترین ساختمان Zun نیز خواهد شد بلندترین ساختمان در بالا لرزه ای ناحیه وقتی که آن به نقطه نهایی رسید حساس تکیه بر steel-concrete composite پرانتز و جامد بتن هسته ای به جهت ثبات.

Skyfame مرکز نقطه عطفی برج (نان نینگ چین: 1,732 سر برآورد کامل شدن 2021)

همچنین شناخته شده به عنوان Tianyu برج همین 108-داستان پروژه نشده منتشر شد بسیاری از قانونی جزئیات کلیدی وجود اینکه در CTBUH لیست. بعضی نظر در یک اسمان خراش شهر کاغذ بحث که همین عکس بود منابع اشاره کرده اند که همین ساختمان می باشد که پس از گسترش دهنده.
یک سطر از عرش خراش های بلند اهمیت بسیاری از ویندوز در کنار اسکله.
Evergrande میان المللی اتکینز
یک نمای هوایی از پارک مرکزی, برج, بلند اسمان خراش های مجاور به پارک مرکزی. وجود دارااست دیگر عرش خراش های بلند طرفین پارک مرکزی برج. وجود دارااست غروب در افق است.
پارک مرکزی برج

Evergrande در میان المللی (حرفه چین: 1,699 سر برآورد تکمیل 2021)

در اصل طراحی شده توسط اتکینز با Thornton Tomasetti فعالیت به عنوان مهندسین سازه منحصر به شخص این برج شبیه خطوط از بامبو با هفت بخش عمودی تهیه و تنظیم به به کارگیری از یک “هسته ای-پایه سیستم است.” این ترکیب اصلی به کار گیری از ساختار خواهد بود محور از منطقه به دست آوردن و فعالیت مرکزی در فن یک شهر در شرق و مرکزی چین است.

پارک مرکزی برج (شهر نیویورک ایالات متحده آمریکا: 1,550 سر برآورد کامل شدن 2020)

نادر ایالات متحده ساختار به کرک آبادی بالا لیست این آینده علاوه بر این به میلیاردر ردیف در منهتن دیگر Adrian Smith + Gordon Gill طراحی شده می باشد همین مسئله از حدس و گمان به خصوص بیش از مضاعف پیش بینی شده برای همین شهر بالا انتها مسکونی بازار است. با اعتنا به گزارش اخیر پیشتر در نیویورک, توسعه و گسترش دهنده, گزارش ها نشان می دهد بسط دهنده Extell خواهد بها 20 از آپارتمانهای در 60 میلیون دلار یا اکثر است.
منبع :

https://komakmemar.ir