Pure یک بخارشوی تمیزکننده سنگین است که امکان نگهداری و تمیز کردن آسان خودرو را فراهم می کند. مخزن این بخارشوی شونده حدوداً 1.5 لیتر ظرفیت دارد که به نوبه خود حدود 45 دقیقه بخارشوی مداوم برای تمیز کردن کامل به آن می دهد.

ساخت این بخارشویها حدود 8 دقیقه طول می کشد که در بین سایر موارد بسیار مناسب است. برای کمک به شما در تمیز کردن بیشتر ، این کیت دارای 18 لوازم جانبی سنگین است. هر یک از آنها ساخته شده است تا اطمینان حاصل شود که بدون توجه به سطح یا اندازه سطح آن ، می توان بدون دردسر تمیز کرد.

محصول اندازه بزرگتر از معمولی برای اقدامات سنگین است. این بخارشوی شونده دارای یک دسته است که به شما امکان می دهد با وجود اندازه زیاد آن را به راحتی حمل کنید. شما همچنین می توانید آن را بدون مشکل بچرخانید زیرا دارای سیم برق و چرخ های 16 فوت است تا تحرک آسان داشته باشد.

طول چوب در حدود 3 فوت است که اندازه مناسبی برای اطمینان از تمیز کردن راحت در اطراف است. بخارشوی تولید شده در این تمیز کننده تحت فشار قرار می گیرد و اطمینان حاصل می کند که همه سطوح عاری از هرگونه گرد و غبار و زباله هستند.


پاک کننده بخارشوی نورد تمیز
رتبه ما:4.2 از 5 ستاره (4.2 / 5)

قیمت را در آمازون بررسی کنید
بهترین بخار شوی
بخارشوی فقط در حدود 8 دقیقه از این پاک کننده ساخته می شود.
از سیم و چرخ های با قدرت طولانی برای افزایش تحرک در اطراف خانه برخوردار است.
بخارشوی تحت فشار تقریباً تمام سطوح را تمیز می کند.
18 لوازم جانبی سنگین برای همه سطوح و اندازه های سطح وجود دارد.
منفی
دستگاه برای ذخیره سازی در اطراف خانه کمی سنگین است.
گزینه ای برای تنظیم فشار وجود ندارد.
7بخارشوی تمیز کننده بخارشوی واگنر
جارو برقی تقاضای Wagner با طرحی جمع و جور ارائه می شود. برای خانه ما بسیار مناسب است زیرا باعث می شود ولتاژ لازم برای وسایل مسکونی استاندارد را نیز به خود اختصاص دهد. بخارشوی موجود در این دستگاه در دمای 135 درجه فارنهایت ساخته شده و امکان تمیز کردن رطوبت را ندارد.

یکی از بهترین و منحصر به فرد ترین چیزها در مورد این محصول این است که می تواند دو نوع حالت مختلف بخارشوی را در خود جای دهد. بخارشوی متناوب و بخارشوی مداوم وجود دارد. دکمه سوئیچ آسان امکان تمیز کردن نوع شما را بدون مشکل فراهم می کند.

این مجموعه با لوازم جانبی خاص خود موجود است که از نظر تعداد اندکی اما دقیقی اندک هستند. یکی از بهترین مواردی که در مورد این پاک کننده وجود دارد این است که دارای 2 لوله برای افزایش اندازه لوله است. این ویژگی باعث می شود لوله به هرجای کوچک و حتی در ارتفاعات برسد.

چرخ های موجود در این تمیز کننده مانور سریع را دارند. همچنین از نظر اندازه و وزن بسیار سبک است تا بتوانید کار راحتی در خانه را انجام دهید. با استفاده از این دستگاه بخارشوی ، هیچ گونه حدس و گمان هم در کار نیست.

نشانگرهای نوری وجود دارد که برای اطمینان از اطلاع شما در هنگام آماده شدن بخارشوی کار می کنند و می توانید تمیز کردن ایمن در اطراف خانه و ماشین خود را آغاز کنید.

تمیز کننده بخارشوی نورد تمیز
رتبه ما:4.1 از 5 ستاره (4.1 / 5)

قیمت را در آمازون بررسی کنید
طرفداران
یک نشانگر نور وجود دارد که می گوید بخارشوی در 135 درجه فارنهایت آماده است.
برای تمیز کردن سطوح مختلف دو حالت بخارشوی وجود دارد.
این لوله دارای 2 لوله الحاقی است که تقریباً بدون مشکل به هر نقطه می رسند.
اندازه کوچک امکان استفاده و ذخیره آسان در هنگام استفاده را می دهد
منفی
سیم برق کوچک است.
لوازم جانبی زیادی در دسترس نیست.
8دستگاه بخارشوی خودکار
دستگاه بخارشوی Autoright به شما امکان می دهد تقریباً هیچ سطحی از جمله ماشین خود را بدون تمیز کردن تمیز کنید. طراحی کم حجم و شیک به شما امکان می دهد بدون هیچ گونه تردیدی آن را به بخشی از خانه خود تبدیل کنید.

این دستگاه از آنجایی که از 290 درجه بخارشوی فارنهایت استفاده می کند بسیار مؤثر است تا از عدم رطوبت باقی بماند. مطمئن باشید ، به هیچ وجه امکان وجود خاک بر روی سطح آن وجود ندارد. حدود 11 لوازم جانبی برای کمک به دستیابی به نظافت تقریباً در هر جای خانه و ماشین است.

طراحی کوچک در کنار چرخ ها ، حرکت در خانه را آسان می کند. می توانید بدون خراب کردن سطح کفپوش از آن استفاده کنید.

بخارشوی حاصل از این دستگاه بخارشوی تحت فشار است که نسبت به بخارشوی معمولی مؤثر است. دیگ بخارشوی دارای ظرفیت 40 اونس است و می تواند تا 45 دقیقه بخارشوی را تأمین کند. محرک قفل روی شیلنگ وجود دارد به گونه ای که از کودکان و حیوانات خانگی در امان باشد و هنگام اجرای آن طبق تنظیمات خود به طور تصادفی بخارشوی نشود.

یکی دیگر از ویژگی های خوب این جاروبرقی این است که شما مجبور نیستید با این وسیله مکانی برای ذخیره لوازم جانبی پیدا کنید. دارای محفظه ای از خود است که به همه لوازم جانبی اجازه می دهد تا در کنار این تمیز کننده جا بگیرند و از آن ایمن شوند.

دستگاه بخارشوی خودکار
رتبه ما:4.2 از 5 ستاره (4.2 / 5)

قیمت را در آمازون بررسی کنید
طرفداران
این پاک کننده بخارشوی را در دمای 290 درجه فارنهایت و بدون رطوبت تولید می کند.
این یک طراحی کوچک با یک محفظه برای ذخیره لوازم جانبی است.
بخارشوی فشرده شده را به مدت 45 دقیقه مستقیم فراهم می کند.
یک محرک قفل برای محافظت از سیستم در برابر هرگونه تصادف وجود دارد.
منفی
گزینه ای برای انتخاب فشار بخارشوی وجود ندارد.
سیم برق در این دستگاه به اندازه کافی طولانی نیست.
9 پاک کننده بخارشوی چند منظوره بخارشویپز
بخارشوی پاک کننده چند منظوره Steamfast یک بخارشوی تمیزکننده فشار برای اتومبیل ها است. دستگاه از حدود 120 ولت استفاده می کند که یک ولتاژ خانگی استاندارد برای نظافت ایمن است. مخزن آب موجود در این دستگاه دارای حدود 45 اونس است که باعث می شود بخارشوی مداوم برای مدت زمان 45 دقیقه استفاده شود.

بخارشوی ساخته شده در این پاک کننده تحت فشار بوده و باعث می شود پاک کننده در کشتن میکروب ها و پاکسازی عمیق سطوح کارآمدتر باشد. دستگاه بخارشوی را با دمای حدود 200 درجه فارنهایت تولید می کند. پاک کننده می تواند در حدود 8 دقیقه بخارشوی بخارشوی کند.

کنترل بخارشوی این دستگاه تحت کنترل کاربر است. سوئیچ ها وجود دارند که با قفل کردن آن برای هر زمان که بخواهید می توانند یک جریان مستقیم بخارشوی یا جریان متناوب را به شما کمک کنند. این دستگاه حداکثر 15 لوازم جانبی دارد که مطابق با نیاز آنها از تمیز کردن تمام سطوح اطمینان می دهد.

برای تحرک ، تمیزکننده دارای چرخ بوده و دارای یک لوله یکپارچه است که می تواند به راحتی تا 15.4 پا گسترش یابد. استفاده آسان از این دستگاه باعث می شود تا برای مصارف خانگی بسیار مفید باشد.

پاک کننده بخارشوی چند منظوره بخارشویپز
رتبه ما:3.9 از 5 ستاره (3.9 / 5)

قیمت را در آمازون بررسی کنید
طرفداران
این لوله تا حدود 15.4 پا قابل افزایش است و می توانید آن را فشرده سازی کنید.
دستگاه برای تمیز کردن لکه های سخت ، بخارشوی تحت فشار تولید می کند.
بخارشوی در حدود 8 دقیقه آماده استفاده است.
دستگاه از نظر اندازه و وزن کمی برای استفاده در اطراف خانه می باشد.
منفی
کاربر نمی تواند فشار این دستگاه را انتخاب کند.
سیم برق به اندازه کافی طولانی نیست.
10 جارو برقی دستی PurSteam
این PurSteam یک دستگیره بسیار کوچک است و به راحتی از بخارشوی پاک کننده استفاده می کند. این تمیز کننده از نظر اندازه کوچک است اما دارای تمام ویژگی هایی است که یک پاک کننده با اندازه کامل دارد و استفاده از آن راحت تر است. وزن این دستگاه سبک است.

بخارشوی موجود در این دستگاه در حدود 3-4 دقیقه آماده است و بدون هیچگونه وقفه ای قابل استفاده است. بخارشوی تولید شده توسط این پاک کننده حدود 30٪ بیشتر از دستگاه های تمیز کننده بخارشوی سنتی است.

بخارشوی تحت فشار تولید می کند که به تمیز کردن عمیق تقریباً هر سطح کمک می کند. کاربران می توانند با استفاده از بند ناف 9.8 فوت آن که بسیار طولانی است ، تقریباً به راحتی آن را بکشند. این پاک کننده تیم در مجموعه ای از 9 لوازم جانبی موجود است که تقریباً برای رسیدن به هر سطح از هر اندازه استفاده می شوند.

با استفاده از این بخارشوی دستی ، می توانید به راحتی با استفاده از مواد شیمیایی ، تمام سطوح را با خیال راحت تمیز کنید . می توانید با استفاده از این پاک کننده ، به هر قسمت دور دست خودرو خود برسید و تمیز کنید.

جارو برقی دستی PurSteam
رتبه ما:4.2 از 5 ستاره (4.2 / 5)

قیمت را در آمازون بررسی کنید
طرفداران
اندازه این پاک کننده کوچک است و برای حداکثر راحتی قابل استفاده است.
گرم کردن سریع امکان استفاده سریعتر و استفاده راحت تر از پاک کننده را فراهم می کند.
سیم برق بلند به شما امکان می دهد دستگاه را تقریباً در هر جای دیگری بکشید.
برای تمیز کردن نهایی 9 لوازم جانبی با این پاک کننده وجود دارد.
منفی
ظرفیت بخارشوی زیاد نیست زیرا اندازه آن کوچک است.
گزینه ای برای انتخاب فشار بخارشوی وجود ندارد.
بهترین راهنمای بخارشوی پاک کننده برای خریداران اتومبیل
پاک کننده های بخارشوی یک راه عالی برای اطمینان از اینکه ماشین شما بدون تمیز کردن بدن آنقدر تمیز می شود که رنگ از بین برود ، تمیز کردن مورد نیاز را دریافت می کند. همچنین می توانید از آنها برای قسمت داخلی خودرو شامل فرش و صندلی استفاده کنید. در زیر یک راهنمای کوتاه برای کمک به شما برای دستیابی به مطلبی که برای شما مناسب است استفاده می شود.

قدرت بخارشوی
اولین و مهمترین چیزی که در دستگاه خود به آن نیاز دارید ، قدرت بخارشوی تولید شده است. خواندن را ادامه دهید تا متوجه شوید مهمتر از فشار بخارشوی است. فشارهای مختلف بخارشوی در مبارزه با انواع مختلف باکتریها و رسوبات بدون استفاده از شستشو کمک می کند. بسیاری از بخارشوی پاک کننده ها در آنجا وجود دارند که گزینه انتخاب فشار بخارشوی را دارند. با این حال ، آنها بسیار نادر هستند زیرا بیشتر آنها فقط یک گزینه دارند. اگرچه آنها برای کارهای مختلف دارای نازل های مختلفی هستند.

بهترین بررسی بخارشوی پاک کننده ها

اکنون این سؤال وجود دارد که چه چیزی از قدرت مهمتر است. جواب ساده است. ظرفیت یا میزان بخارشوی مهمتر است. بیشتر تمیز کننده ها تا 45 یا 50 دقیقه قدرت مصرف می کنند. آنها معقول ترین آنها هستند زیرا بیشتر اوقات می توانند برای استفاده منظم کافی باشند. با این حال ، برای ماشین ها ، آنها ممکن است کافی نباشند و ممکن است شما یک ماشین با ظرفیت بزرگتر بخواهید.

همچنین باید ببینید چه مدت دستگاه بخارشوی می کند. 10 دقیقه زمان قابل قبول است. غیر از این می تواند بسیار زیاد باشد.

تحرک
موارد دستی گزینه بسیار خوبی هستند اما ممکن است از نظر فشار و نتایج مناسب نباشند. اگرچه آنها متناسب با نیازهای شما بدترین نیستند.

با این حال ، اگر در حال انتخاب یک سنتی با سیم برق هستید ، باید به دنبال چیزی باشید که سیم برق بیشتری نسبت به معمول داشته باشد. همچنین می توانید با چرخ به وسیله چرخ متحرک شوید.

تجهیزات جانبی
لوازم جانبی احتمالاً بیش از همه ویژگی مورد نظر شما هستند. برای بخارشوی پاک کننده لوازم جانبی بسیار مهم هستند. قبل از اینکه در مورد سایر لوازم جانبی بحث کنیم ، باید در مورد شیلنگ صحبت کنیم. شیلنگ یک لوازم جانبی بسیار مهم است و برای دستیابی آسان به آن کمی طولانی نیاز دارد.

بهترین بررسی بخارشوی پاک کننده ها

سایر لوازم جانبی شامل نازل های مختلفی برای قطعات و سطوح مختلف خودرو است. این شرکت هرکدام از آنها را برای یک هدف خاص طراحی کرده است تا تمیز کننده شما متنوع تر باشد. اطمینان حاصل کنید که حداقل چند نازل مختلف برای تمیز کردن متفاوت کمترین اندازه دارند.

مرطوب
البته بخارشوی باعث رطوبت می شود اما ایده این پاک کننده ها تمیز کردن و ایجاد رطوبت زیاد در سطح نیست. از این رو هرچه درجه حرارت بخارشوی بیشتر شود ، رطوبت کمتری نیز خواهد داشت. در نظر داشته باشید ماشینی را انتخاب کنید که بخارشوی در دمای بالاتر از حداقل 110 درجه سانتیگراد ایجاد کند.

نتیجه
پس از خواندن راهنمای ما ، شما ممکن است بتوانید در مورد بهترین دستگاه های تمیز کننده بخارشوی برای اتومبیل ها بدانید . آنها بسیار متفاوت از تمیز کننده های معمولی نیستند. آنها فقط نیاز به کمی وقت و توجه بیشتر روی دستان خود دارند. وقتی برای خرید پاک کننده خود می روید ، حتما راهنمای ما را در نظر داشته باشید. یک چک لیست در سر خود بسازید و تمام ویژگی های مهم مورد نیاز خود را با موردی که می خواهید خریداری کنید.

با این حال ، اگر هنوز مطمئن نیستید که کدام یک بهترین است ، با انتخاب برتر ما ، پاک کننده بخارشوی Dupray بروید . کیت تمیز کننده بخارشوی Dupray با لوازم جانبی کاملی برای تمیز کردن اتومبیل شما به بازار عرضه می شود.

هنگام خرید لوازم برقی خانگی حتماً سوکت و ولتاژ مورد استفاده خانه خود را بررسی کنید تا دستگاه شما نتواند خطری برای خانه ایجاد کند.