اگر از نحوه ظاهر موهای شما راضی نیستید ، احتمالاً سشوار شما مشکل دارد. شاید شما از سشوار استفاده می کنید که موهای سرخدار یا ساکن شما را رها می کند. علاوه بر این ، سشوار قدیمی شما ممکن است بلند ، ناکارآمد و استفاده از آن سخت باشد. اگر قصد سرمایه گذاری در بهترین سشوار چرخشی موجود در بازار برای موهای خود را دارید ، باید در نظر داشته باشید که سشوار با بالاترین امتیاز باید حداقل منبع انرژی 1800 وات و به طور ایده آل را داشته باشد ، باید تنظیمات مختلفی را هم برای گرما و هم به ضربات هوای سرد اختصاص دهد. به این ترتیب ، شما قادر خواهید بود تا هم از نظر شکل مو ، هم از نظر حجم ، مسئولیت داشته باشید.

با گفتن این نکته ، می فهمم که می توان گزینه های خود را در لیست برتر یک سشوار کامل باریک کرد. با این حال ، پس از پیدا کردن سشوار متناسب با سبک شما ، می توانید تجربه خشک کردن خود را به یک سطح کاملاً جدید منتقل کنید. بعد از خواندن بررسی سشوار در زیر ، شما بدون در نظر گرفتن بودجه در راه تصمیم گیری خرید آگاهانه خواهید بود.

بهترین گزینه شما این است که نمودارهای مقایسه سشوار را بخوانید و ببینید که کدام مدل متناسب با نیاز شما است. دلیل این امر این است که هر تولید کننده ادعا می کند محصول آنها بهترین محصول برای شماست. با این حال ، همه ما با ترجیحات مختلف متفاوت هستیم ، بنابراین آنچه ممکن است برای شما مناسب باشد ، ممکن است متناسب با همسایه شما نباشد.

من می دانم که شما احتمالاً برای یک مطالعه سریع سشوار آماده نیستید ، بنابراین به شما توصیه می کنم ادامه مطالعه و دیدن یک سشوار کارآمد را پیدا کنید که سالهای زیادی به دنبال شما خواهد بود.

مطالب [ نمایش ]

بررسی سشوار [لیست جدید به روز شده]
سشوار 1
کنر 1875
ابعاد: 3.6 x 9.1 x 10.6 اینچ
رنگ: سیاه / کروم
وزن: 1.35 پوند
گارانتی: تولید کنندگان
در آمازون بررسی کنید
جزئیات بیشتر
سشوار 2
Remington D3190
ابعاد: 4 11. 11.9 9. 9.4 اینچ
رنگ: بنفش
وزن: 1.95 پوند
گارانتی: تولید کنندگان
در آمازون بررسی کنید
جزئیات بیشتر
سشوار 3
Wazor Professional
ابعاد: 10.1 10 10.5 x 3.5 اینچ
رنگ: سیاه
وزن: 14.1 اونس
گارانتی: تولید کنندگان
در آمازون بررسی کنید
جزئیات بیشتر

سشوار 4
BaBylissPRO
ابعاد: 8.5 x 3.5 x 10 اینچ
رنگ: آبی
وزن: 1.8 پوند
گارانتی: تولید کنندگان
در آمازون بررسی کنید
جزئیات بیشتر
سشوار 5
Revlon 1875W
ابعاد: 4.5 11 11.7 9. 9.9 اینچ
رنگ: سفید
وزن: 2 پوند
گارانتی: تولید کنندگان
در آمازون بررسی کنید
جزئیات بیشتر
سشوار 6
RUSK W8less
ابعاد: 4.5 10. 10.3 10 10.5 اینچ
رنگ: سفید
وزن: 1 پوند
گارانتی: تولید کنندگان
در آمازون بررسی کنید
جزئیات بیشتر
سشوار Conair 1875 Watt Pro Styler
بررسی سشوار

اولین مورد ، Conair1875 درخشان است که عملکردی عالی را ارائه می دهد و به شما در تنظیم مدل موهای دلخواه خود کمک می کند. دو نسخه وجود دارد که می توانید از بین آنها یکی را انتخاب کنید ، یکی از آن ها دارای یک رنگ سیاه شیک و دیگری در انتهای کروم زیبا است. اگر به دنبال راه حلی برای خشک کردن سریع موهای خود و به حداقل رساندن الکتریسیته ساکن در موهای خود هستید ، با استفاده از آخرین فن آوری یونی از پایدار Conair استفاده می کنید ، پس بیشتر به دنبال آن نباشید. این یک گزینه خارق العاده برای کسانی است که می خواهند مدل موهای زرق و برق دار و ابریشمی بدون خطر آسیب رساندن به موها داشته باشند.

Conair 1875 بسیار مناسب و آسان برای استفاده از سشوار است که بر روی موتور DC کار می کند و سه تنظیم حرارت را ارائه می دهد که شامل خنک ، گرم و گرم است. همچنین ، دو سطح سرعت وجود دارد که از تنظیمات کم تا زیاد است. این انعطاف پذیری در سطح سرعت و گرما ، نتایج سریع و شیک را تضمین می کند. علاوه بر این ، یک دکمه هوای خنک وجود دارد که می توانید به محض خشک شدن موهای خود ، به طور مداوم آن را فشار دهید تا بتوانید نتایج خود را به حداکثر برسانید.

به طور کلی ، این یک سشوار محبوب و آرام است که دارای جدیدترین فناوری یونی به همراه قابلیت Cool-Shot است. صاحبان فعلی واقعاً دوست دارند که عملکرد دکمه Cool-Shot با فشار دادن یک دکمه قابل فعال سازی باشد ، مانند سایر دستگاههایی که باید هنگام استفاده از آن دکمه را نگه دارید ، نیست. تمیز کردن این واحد بسیار آسان است و به هیچ وجه نمی توان فیلتر جداشدنی را به راحتی دریافت کرد. Conair 2 سال ضمانت محدود در برابر نقص و تمام قسمت ها را ارائه می دهد.

آخرین قیمت را در آمازون بررسی کنید

سشوار Remington D3190A
بررسی سشوار

مورد بعدی یکی دیگر از سشوارهای خارق العاده و همه کاره از پایدار معروف Remington است. در اینجا واحدی داریم که سه برابر بیشتر از محصولات با قیمت مشابه ، سه برابر بیشتر در برابر صدمه در برابر گرما محافظت می کند. برای رسیدن به این هدف ، Remington میکرو کولرها را اضافه کرد که در جریان هوا مخلوط می شوند و از طریق موهای شما سفر می کنند تا بیشتر درخشش موهای شما را افزایش دهند.

علاوه بر این ، این واحد مملو از پیشرفته ترین فناوری پیشرفته است تا به شما در تنظیم مدل موهای مورد نظر کمک کند. این سشوار از یون های منفی برای به حداقل رساندن موهای سرخدار استفاده می کند. علاوه بر این ، یک کوره سرامیکی دارد که حرارت کافی برای خشک کردن موهای شما بدون آسیب رساندن به آن ایجاد می کند. همچنین نوآوری تورمالین مانع از بیش از حد گرم شدن واحد از موهای شما می شود.

یک موتور قدرتمند و کارآمد 1875 واتی وجود دارد که هر چقدر موهای شما ضخیم و مرطوب باشد ، جریان هوا قابل اطمینان را تأمین می کند. شما قادر خواهید بود از سه تنظیم حرارت مختلف به همراه 2 تنظیم سرعت استفاده کنید. این واحد همچنین دارای عملکرد فوق العاده Cool-Shot است که هوای سرد را در اختیار شما قرار می دهد تا به شما در حفظ سبک عالی موهای خود در طول روز کمک کند. دسترسی به فیلتر قابل جابجایی بسیار آسان است ، بنابراین نگهداری فرایندی بدون درد است. علاوه بر این ، خرید شما با ضمانت 2 ساله در تمام قسمت ها و در برابر نقص محافظت می شود.

آخرین قیمت را در آمازون بررسی کنید

سشوار حرفه ای ضربه گیر Wazor
بررسی سشوار

مورد بعدی یک سشوار عالی و با قیمت مناسب است که هرکسی که به دنبال یک واحد کارآمد و با بودجه مناسب است ، خرید خوبی خواهد بود که به موهای شما آسیب نمی رساند. این سشوار قابل حمل است که دارای طراحی چشمگیر و عملکردی قدرتمند از موتور 1875 واتی است که روند خشک کردن سریع را تضمین می کند.

جدا از این که مقرون به صرفه است ، این واحد با توابع بسیار زیبایی بسته بندی شده است که فقط در واحدهای گران تر می توانید آنها را پیدا کنید. به عنوان مثال ، کوره گرمایشی با کیفیت تورمالین سرامیکی که مولکولهای منفی یونی را با جریان هوا مخلوط می کند تا مطمئن شود که موهای شما کاملاً در برابر صدمات بیش از حد محافظت می شود.

علاوه بر این ، 2 تنظیم سرعت و 3 درجه حرارت نیز وجود دارد ، بنابراین این واحد باید متناسب با انواع مو باشد. علاوه بر این ، دکمه جالب فیلمبرداری در مکان مناسب شماست تا بتوانید در صورت لزوم بدون نیاز به نگه داشتن دکمه پایین ، مانند اکثر مدل های موجود در بازار ، فعال کنید.

به طور کلی ، این احتمالاً یکی از بهترین واحدهای ارزان قیمت ارزان قیمت موجود است ، و شامل همه چیزهایی است که برای تنظیم سبک مو خود نیاز دارید. یک فیلتر قابل جابجایی آسان در دسترس وجود دارد که نگهداری را به یک فرآیند آسان تبدیل می کند. تیم Wazor شامل 2 سال ضمانت در برابر نقص است.

آخرین قیمت را در آمازون بررسی کنید

سشوار BaByliss PRO Nano Titanium
بررسی سشوار

مورد بعدی در شمارش معکوس ما BaByliss PRO Nano Titanium است و در اینجا ما یک سشوار مدرن را داریم که به منظور به حداکثر رساندن روند مجعد شما به طور عملی روی خودکار در حالی که موهای خود را خشک می کنید ساخته شده است! اگر موهای مجعد دارید ، عاشق موتور قدرتمند و بسیار ستایش شده MaxLife PRO خواهید بود که عملکردی را در سطحی که قبلاً تجربه نکرده اید ارائه می دهد.

موتور با دوام 2000 وات کار را در هیچ زمان و به هیچ وجه انجام نمی دهد. علاوه بر این ، این واحد در سراسر اینترنت نظرات عالی دریافت کرده است و مصرف کنندگان عاشق همه کاره بودن و طراحی شیک هستند. شما خوشحال خواهید شد که چقدر سبک و کار با این واحد آسان است.

6 تنظیمات سرعت منحصر به فرد و سطح گرما وجود دارد ، جدا از دکمه عکسبرداری درخشان که باعث می شود شما بتوانید سبک موهای کامل خود را مرتب کنید. همچنین یک کنسانتره دریافت خواهید کرد که به شما امکان می دهد مدل های مختلف مو را آزمایش کنید. BaByliss برای انجام سحر و جادو خود از جدیدترین فن آوری یونی استفاده می کند که موهای شما را به موهای براق و سالم تبدیل می کند ، بدون اینکه نیازی به نگرانی در مورد موهای سرخدار باشید.

همچنین یک فیلتر جداشونده نیز وجود دارد که به راحتی می توانید به آن دسترسی پیدا کنید. امکان دستیابی به فیلتر به روش آسان بسیار حائز اهمیت است زیرا تعمیر و نگهداری یک عامل اساسی است که طول عمر سشوار را تعیین می کند. علاوه بر این ، تیم BaByliss ضمانت 3 ساله در مورد محصولات خود را ارائه می دهد.

آخرین قیمت را در آمازون بررسی کنید

سشوار Revlon Pro
بررسی سشوار

در اینجا یک راه حل عالی دیگر برای کسانی که به دنبال داشتن سشوار جامد هستند بدون اینکه بخواهید پول زیادی بخورید ، دنبال می کنید. این واحد نسبت به آن احساس محکم می کند و شما را تحت تأثیر قرار می دهد که وزن آن با اندازه بزرگ آن چقدر است. کارکرد آن بسیار آسان است و تجربه خشک کردن چشمگیر را ارائه می دهد. سخت است باور کنیم که چنین واحد ارزان قیمت می تواند بسیار قدرتمند و ساکت باشد. صرف نظر از نوع موی شما ، در تبدیل موهای شما به موهای براق ابریشمی ، کار بزرگی انجام می دهد.

اگرچه این یک طراحی کاملاً بزرگ است ، به دلیل طراحی تاشو درخشان که به شما امکان می دهد در صورت تمایل آن را با خود به راحتی تهیه کنید ، یک راه حل عالی برای کسانی که به دنبال یک واحد قابل حمل هستند ، ارائه می دهد. این یک بسته کامل است که شامل کلیه تنظیمات اساسی و لوازم جانبی مورد نیاز برای خشک کردن موهای شما به طور موثر است. همچنین ، یک کنسانتره و یک دیفیوزر نیز وجود دارد ، و همچنین دکمه فوق العاده جالب عکسبرداری.

کلید نتایج حاصل از خشک کردن مداوم آن در فن آوری گرمایش مادون قرمز نهفته است که مولکول های یون را در جریان هوا ترکیب می کند و هرگونه الکتریسیته ساکن را به طور کامل حذف می کند. علاوه بر این ، فن آوری سرامیک تضمین می کند که خشک شدن هیچ وقت به هیچ وجه نمی انجامد. 2 سطح سرعت و تنظیمات 2 گرم وجود دارد که می توانید از آنها استفاده کنید و پایدار Revlon 2 سال ضمانت در برابر نقص را ارائه می دهد.

آخرین قیمت را در آمازون بررسی کنید

RUSK Engineering W8less Professional
بررسی سشوار

حرکت به یکی از مارک های برتر سالن در جهان به نام Rusk. بسیار محتمل است که W8less را در یک آرایش مو حرفه ای استفاده کرده باشید. این مارک با کیفیت عالی است که از مشتریان خوشحال که ادعا می کنند تجربه سالن مو می تواند از راحتی خانه شما برخوردار شود ، نظرات فوق العاده ای دریافت کرده است.

دلیل اینکه چرا حرفه ای W8less را ترجیح می دهد ، همانطور که از نام آن برمی آید ، وزن آن است. در اینجا امروز ما یکی از کارآمدترین و کم حجم ترین سشوارها را در بازار داریم. این واحد برای کسانی که از آماده شدن وقت خود لذت می برند بسیار مفید است. علاوه بر این ، این یکی از محبوب ترین واحدهای قابل حمل است که می توانید خریداری کنید.

این نرم افزار از فناوری سرامیک و تورمالین برای انجام کار کارآمد استفاده می کند. این فن آوری های ترکیبی به شما امکان می دهند بدون داشتن خطر آسیب رساندن به آن ، از خشک کردن موهای خود در دمای بالاتر استفاده کنید. علاوه بر این ، فناوری مادون قرمز به طور قابل توجهی زمان خشک کردن مورد نیاز برای تنظیم مدل موهای خود را به طرز مورد نظر شما کاهش می دهد.

W8less هفت تنظیم سرعت و گرما را ارائه می دهد که باید انواع مو را برآورده کند. همچنین دکمه عکسبرداری در جای خود قرار دارد تا اطمینان حاصل شود که می توانید روند کار را به صورت نهایی نهایی کنید. این بسته شامل سشوار و یک کنسانتره است که می توانید از آن برای هدایت جریان هوا به ناحیه خاصی در موهای خود استفاده کنید. این یکی از سشوارهای با کیفیت عالی است که می توانید دست خود را بگیرید و برای اطمینان از دوام آن ، شرکت Rusk دو سال ضمانت در برابر نقص را ارائه می دهد.

آخرین قیمت را در آمازون بررسی کنید

سشوار حرفه ای Berta
بررسی سشوار

مورد بعدی ما سشوار با کیفیت از تیم Berta است. این واحد از فن آوری سشوارنده مادون قرمز درخشان برخوردار است که یون های منفی بیشتری را نسبت به سایر واحدهای مشابه قیمت ارائه می دهد. نوآوری مادون قرمز برتا برای به حداقل رساندن روند خشک کردن و محافظت از موهای شما در برابر صدمات بیش از حد گرم ساخته شده است. یون های منفی باعث می شوند موهای شما سالم و استاتیک به نظر برسد ، و همچنین به موهای شما اثر درخشش می بخشد.

علاوه بر این ، این فناوری از یک فناوری تورمالین سرامیکی نیز برخوردار است ، جایی که گرما به طور مساوی از طریق موهای شما پخش می شود که باعث می شود روند خشک شدن سریع و بدون دردسر انجام شود.

سه گزینه گرمایش برای انتخاب و 2 تنظیم سرعت وجود دارد. همچنین یک دکمه عکس سرد وجود دارد که برای فعال کردن کافی است یکبار فشار دهید. امکان انتخاب از بین 3 تنظیم گرما و 2 سطح سرعت باعث می شود تا مصرف کننده بتواند کنترل کامل فرآیند خشک کردن را داشته باشد و متناسب با نیازهای هر یک از موها باشد.

دو نسخه برای خرید وجود دارد ، یک واحد استاندارد و یک نسخه به روز شده که شامل یک کنسانتره ، دیفیوزر و یک صاف کننده در یک بسته می باشد. به طور کلی ، این یک واحد با دوام است که دارای موتور AC با رده بالا است که ساخته شده تا سالهای زیادی دوام بیاورد. همچنین یک فیلتر جداشونده نیز وجود دارد که باید به طور مرتب آن را تمیز کنید تا از دوام آن به حداکثر برسد.

آخرین قیمت را در آمازون بررسی کنید

سشوار Remington AC2015 T Studio Salon
بررسی سشوار

در اینجا ما یک سشوار عالی دیگر برای کسانی که بودجه سخت دارند ، داریم. این شامل یک موتور با دوام و کارآمد است که به شما کمک می کند موهای خود را به شکلی که می خواهید شکل دهید. اگر یکی از این افراد هستید که به دنبال یک سشوار سریع آماده هستید ، Remington AC2015 T انتخاب شماره یک شماست.

موتور ساخته شده با حق بیمه ، جریان هوای بیشتری را نسبت به سایر سشوارهای دوست داشتنی دیگر در بازار امروز ارائه می دهد. علاوه بر این ، این برای ماندگاری ساخته شده است ، و تیم Remington اطمینان داده است که شما قادر خواهید بود برای سالهای طولانی از این واحد لذت ببرید.

نوآوری سرامیکی نتایج مطلوبی از کلاس اول را تضمین می کند و همراه با فناوری Ionic ، این سشوار نتیجه ای را در مقیاس که قبلاً تجربه نکرده اید ، ارائه می دهد. 3 تنظیم گرما و 2 تنظیم سرعت برای تعریف هر نوع مو وجود دارد. همچنین ، در بسته بندی موجود است ، یک نازل و پخش کننده کنسانتره است.

به طور کلی ، این یک سشوار با کیفیت و محکم است که به دلیل عملکرد آرامش مشهور است. استفاده از آن بسیار آسان است و با قیمتی عرضه می شود که دشوار است. شما در این بازه قیمتی که دارای ضمانت طولانی تر از این محصول Remington است ، سشوار دیگری پیدا نمی کنید ، 4 سال برای رفع هرگونه نقص.

آخرین قیمت را در آمازون بررسی کنید

سشوار Revlon Rvdr5034 Turbo
بررسی سشوار

مورد بعدی ما ارزانترین واحد موجود در لیست است. احتمالاً فکر کرده اید که پیدا کردن سشوار با قیمت کمتر از 10 دلار غیرممکن است ، اما سلام به دوستانه Rvdr5034 Turbo از Revlon سلام کنید. اکنون یک نکته برای روشن شدن این نکته وجود دارد ، شما نمی توانید انتظار داشته باشید که این واحد همان زنگ ها و سوت ها را به عنوان سشوارهای پیشرفته تر موجود در بازار ارائه دهد.

با استفاده از این واحد ، شما سشوار خریداری می کنید که دقیقاً کاری را که قرار است انجام دهد انجام می دهد ، یعنی خشک کردن موهای شما. با این حال ، آنچه را که می پردازید دریافت می کنید و این واحد فقط عملکردهای اساسی را دارد که از سشوار انتظار دارید.

با استفاده از موتور قدرتمند 1875 واتی موهای شما را سریع خشک می کند و تمیز کردن این واحد نیز بسیار آسان است زیرا با پیچاندن قسمت پشتی می توانید به فیلتر جداشدنی دسترسی پیدا کنید. دارای 2 تنظیم سرعت و حرارت و دکمه شات سرد است.

در نظر داشته باشید که برای استفاده از آن باید دکمه عکسبرداری سرد را نگه دارید. این به عنوان یک سشوار ثانویه ایده آل است که می توانید به راحتی سفر خود را بسته بندی کرده و از آن بگیرید. در کل ، یک سشوار شگفت آور با دوام و کارآمد در مقایسه با برچسب قیمت آن. این دسته عالی است و نتایج عالی و مداوم را ارائه می دهد.

آخرین قیمت را در آمازون بررسی کنید

سشوار Xtava 2200 Watt
در اینجا یکی از بهترین سشوار برای انواع موهای مجعد است. Xtava زمان خشک کردن سریعتر را تحویل می دهد. این یک طراحی شیک و سبک است که از عهده انجام کار و کار بسیار خوبی می باشد. علاوه بر این ، این سشوار با کیفیت ساخته شده است که باعث می شود موهای شما نرم و سالم به نظر برسد در تمام طول روز.

یکی از ویژگی های برجسته آن ، سرامیک یونیک تورمالین یونیکال است که باعث می شود 80٪ زمان خشک شدن را کاهش دهد. Xtava می تواند با ترکیب مولکول های آب و یون های منفی این کار را انجام دهد تا اطمینان حاصل کند که شما قادر خواهید بود مدل موهای خود را به شکلی که دوست دارید تنظیم کنید. مزایای استفاده از فناوری تورمالین در فرآیند خشک کردن در این واقعیت نهفته است که باعث می شود موهای شما از آسیب در برابر گرمای بیش از حد محافظت کند.

لوازم جانبی اضافی شامل یک نازل دیفیوزر مشکی و کنسانتره است. اگر می خواهید فرهای براق ایجاد کنید ، دیفیوزر عالی است ، در حالی که می توان از نازل کنسانتره جهت هدایت جریان هوا به یک منطقه متمرکز استفاده کرد. این افزودنیهای اضافی در کنار هم به شما کمک می کنند تا سبک مو خود را تغییر دهید و از جلوگیری از ریزش مو کمک بگیرید.

سه بسته مختلف Xtava 2200 وجود دارد که می توانید انتخاب کنید. یکی شامل سشوار پایان سیاه با یک دیفیوزر است. دیگری سشوار سفید با دیفیوزر است ، در حالی که گزینه سوم شما سشوار سفید است که دارای دیفیوزر و آهن تخت نیز هست.

در کل ، این یک واحد عالی و زیبا است که به دلیل تمام سطح گرمایش و سرعت منحصر به فرد که می توانید تنظیم کنید ، متناسب با انواع مو است. علاوه بر این ، یک دکمه عکسبرداری سرد وجود دارد که شما را کنترل می کنید. این سشوار از جدیدترین فن آوری برای سبک کردن موهای شما استفاده می کند و یکی از کارآمدترین سشوار های موجود در بازار امروزی است. عملکرد مداوم آن و نتایج سشوارنده شگفت انگیز شماره یک دلیل عدم رضایت مصرف کنندگان از این محصول است.

راهنمای خرید سشوار
بررسی سشواردر سشوار به دنبال چه چیزی باشیم؟
کارایی
این احتمالاً یکی از مهمترین عواملی است که هنگام جستجوی سشوار باید به آن توجه کنید. هرچه وات بیشتر باشد ، درجه حرارت بالاتر نیز می تواند ایجاد کند. بنابراین ، مهم است که به قدرت و قدرت توجه کنیم.

قدرت بسیار مهم است زیرا اکثر بهترین سشوار های ضربه ای شامل سوئیچ هوا به اصطلاح خنک هستند ، که می توانید هنگام خشک شدن موهای خود فعال کنید. به این ترتیب ، جریان هوای سرد کنترل سبک موهای شما را بسیار ساده تر می کند. علاوه بر این ، ویژگی هوای خنک باعث کاهش قابل توجه آسیب ناشی از خشک شدن می شود.

همانطور که گفته شد ، همه ما با انواع مختلف مو تفاوت داریم. بنابراین ، برای تولید کنندگان دشوار است که تعیین کنند گرمای شما چه مویی را تحمل می کند. واضح است که شما به دنبال واحدی هستید که بتواند به درجه حرارت بالا برسد ، اما باید از سطح خطرناک دما دوری کنید.

مهم است که تأثیر سرعت زیاد و کم سرعت هوا را روی موهای خود بفهمید. رهنمود اصلی که در اینجا باید رعایت کنید این است که اگر به دنبال به حداقل رساندن موهای سرریز یا موی سر هستید ، باید دما را پایین بیاورید. نکته دیگر این است که هنگامی که موهایتان تقریباً کاملا خشک شد ، سطح گرما را پایین بیاورید.

طرح
از نظر تئوری فرقی نمی کند که سشوار شما به نظر برسد زیرا ظاهر آن تاثیری در عملکرد نخواهد داشت. سشوار برای خشک کردن موهای شما طراحی شده است ، و دقیقاً این کار را انجام می دهد ، فارغ از اینکه به نظر می رسد. با این وجود ، اگر ما در حال مقایسه دو سشوار هستیم که شامل همان گلیت و زرق و برق هستند ، ما تمایل داریم که به سمت زیبایی زیباتر تکیه بزنیم.

نکته آخر در اینجا این است که یک سشوار سالهای بعد دنبال شما خواهد بود و شما باید روزانه به آن نگاه کنید. همه اینها به سلیقه شخصی ما کم می شود ، اما همیشه باید در نظر داشته باشید که کیفیت همیشه باید اولویت شماره یک شما نسبت به طراحی باشد.

دوام
ناگفته نماند که شما مطمئناً در بازار خرید سشوار هستید که سالها برای شما دوام خواهد آورد. دوام و کارایی فاکتورهای مهمی است که باید در هنگام انتخاب بهترین سشوار برای نیازهای خود در نظر بگیرید. با این حال ، واقعیت این است که بسیاری از جدیدترین سشوارها طول عمر کمی دارند. بنابراین ، اگر کیفیت ، کارایی ، دوام و هزینه را در نظر داشته باشید ، باید با سشواری روبرو شوید که برای مدت طولانی دوام خواهد داشت.

قابلیت حمل
قابلیت حمل در واقع در مورد سشوار مهم نیست اگر چه واحد شما هنگام استفاده از آن باید احساس خوبی در دستان شما داشته باشد. برای کسانی از شما که می خواهید مثلاً در طول مسافرت در یک سشوار قابل حمل سرمایه گذاری کنید ، بهترین گزینه ممکن است سرمایه گذاری در سشوار دوم باشد. اگر قصد استفاده از سشوار را فقط در خانه دارید ، ممکن است یک واحد جمع و جور در اولویت شما قرار نگیرد. با این حال ، سشوار ثانویه ممکن است ایده خوبی باشد که در طول سفر به جای سشوار های هتل داشته باشید.

کاربرد عملی
همچنین باید بررسی کنید که دکمه ها و کلیدها در سشوار قرار دارند. دلیل این امر این است که شما ممکن است با دکمه هایی که در مکان بسیار ناخوشایند قرار دارد با سشوار روبرو شوید. اگر به طور اتفاقی دمای بالاتر را فشار دهید بدون اینکه متوجه آن شوید ، می تواند خطرناک باشد ، و اگر دکمه ها در جای “اشتباه” قرار دارند ، نمی توانید حداکثر استفاده از سشوار را بکار ببرید.

نگهداری
بررسی سشوارامروزه اکثر سشوارهای تولید کنندگان بزرگ موجود در بازار شامل یک فیلتر قابل جابجایی هستند. فیلتر یک عنصر بسیار مهم در سشوار به دلیل هوای تمام هوا در هوا می باشد. با وجود این مقدار هوا که از طریق سشوار عبور می کند ، انواع زباله ها و گرد و غبارها دنبال می شوند.

بنابراین ، فیلترهایی وجود دارد که می تواند همه خاک و گرد و غبار را به خود بگیرد تا از تأثیر آن بر عملکرد دستگاه سشوار یا پایان دادن به موهای شما جلوگیری کند. علاوه بر این ، اگر فیلتر در مکانی ناخوشایند قرار داشته باشد ، واقعاً ناامیدکننده است. هیچ چیز آزار دهنده تر از یک فیلتر است که رسیدن به آن سخت است.

اگر مرتباً سشوار خود را تمیز کنید ، این دوام بیشتر و طولانی تر خواهد بود. در صورت تمیز نگه داشتن واحد خود ، خطر آتش سوزی را به میزان قابل توجهی کاهش خواهید داد. بدیهی است ، گرد و غبار و گرما ترکیب خوبی نیست ، بنابراین مطمئن شوید که فیلتر در کجا قرار دارد و مرتباً آن را تمیز کنید.

ویژگی های افزودنی
لوازم جانبی مختلف زیادی وجود دارد که می توانید برای استفاده بیشتر از مدل موهای خود استفاده کنید. این افزودنیهای محبوب ، به عنوان مثال ، کنسانتره و پراکندگی هستند. کنسانتره ها به گونه ای طراحی شده اند که موهای شما را سریعتر سشوارند و به شما امکان کنترل بیشتری بر روی نواحی خاص که می خواهید سشوارید ، اجازه دهید. اگر سشوار را تنظیم کنید تا از گرمای کم و هوای کم هوا تولید کند ، می توانید از کنسانتره استفاده کنید تا از ریزش موهای شما جلوگیری شود.

اگر نوع موی مجعد دارید ، دیفیوزر یک سرمایه گذاری اضافی ایده آل برای شما است زیرا آنها به منظور ارائه جریان هوای قوی تر از طریق دهانه های کوچک طراحی شده اند. این کار به دستگاه پخش کننده اجازه می دهد تا در قسمتهای وسیع تری کار کند و موهای شما زیاد به هم نمی خورد.

بودجه
همانطور که می دانید سشوارهای بسیاری در بازار وجود دارد و در همه رنج های قیمتی در دسترس هستند. آنها از 15 دلار تا 500 دلار در دسترس هستند. صرف نظر از بودجه شما ، شما مطمئناً سشوار محکم پیدا خواهید کرد که متناسب با بودجه و نیازهای شما باشد.

قیمت بستگی به ویژگی هایی دارد که به دنبال آن هستید و همچنین بستگی به چیزی دارد که می خواهید از سشوار خارج شوید. سرمایه گذاری در گران ترین واحد موجود در بازار برای شما ضروری نیست زیرا عوامل دیگری وجود دارند که سشوار با کیفیت را تشکیل می دهند. از طرف دیگر ، شما نباید فقط یک ارزان قیمت را انتخاب کنید ، زیرا همیشه باید به دنبال واحدهای رده بالا باشید که سالهاست ماندگار هستند.

ضمانتنامه
اگرچه ایده خوبی نیست که فقط هنگام جستجوی سشوار به دنبال گارانتی باشید ، اما نشانگر خوبی از کیفیت محصول است. بنابراین ، شما باید گارانتی را به طور کامل بررسی کنید تا ببینید آیا سازنده 100٪ از محصول خود ایستاده است یا خیر.

اگر شما در حال مقایسه دو سشوار هستید ، با همین مشخصات اما یکی دارای 1 سال ضمانت و دیگری 20 سال ضمانت ارائه می دهد ، شکی نیست که کدام واحد را باید انتخاب کنید. دقیقاً مانند قیمت ، طول گارانتی بین برندها متفاوت است و می تواند از 1 سال متغیر باشد ، تمام راه تا ضمانت نامه عمر.

فناوری سشوار
بررسی سشوارواقعیت این است که مانند هر محصولی که خریداری می کنید ، آنچه را می پردازید دریافت خواهید کرد. ناگفته نماند که سشوار 10 دلاری به همان شکل 500 دلار تولید نمی شود. علاوه بر این ، سشوار ارزان قیمت همان زنگ ها و سوت های گران قیمت را ندارد.

با این وجود ، باید در نظر داشته باشید که عوامل دیگری نیز وجود دارند که باید مورد توجه قرار گیرند. اگرچه قیمت نشانگر خوبی از کیفیت محصول است ، اما هنگام خرید سشوار نباید قیمت آن را به عنوان یک عامل تعیین کننده در نظر گرفت.

امروزه مارک های مختلف زیادی در بازار وجود دارد که دارای تنظیمات و ویژگی های مختلفی هستند. سشوار نه تنها برای خشک کردن سریع و کارآمد موهای شما ساخته می شود بلکه باعث افزایش حجم موهای شما می شود و به شما اجازه می دهد تا فقط در چند دقیقه آنرا به طرز دلخواه خود سبک کنید. با این حال ، سشوار های ضربه ای دارای بسیاری از تنظیمات و سبک های مختلف هستند ، که می تواند در نحوه تأثیر دستگاه روی موهای شما تأثیر بگذارد.

جدا از تنظیمات و ویژگی های مختلف ، هر سازنده سشوار از فن آوری خاص خود برای گرم کردن موهای شما استفاده می کند. به عنوان مثال ، شما قادر خواهید بود راه حل های مختلف گرمایشی مانند یونی ، تورمالین و سرامیک را انتخاب کنید تا چند مورد ذکر شود. هیچکدام از این گزینه های گرمایش به هیچ وجه بر سلامتی شما تأثیر نمی گذارد و در واقع آنها بسیار مؤثر هستند.

بنابراین بسیار رایج است که تولید کنندگان سشوار بیش از یک نوآوری گرمایش را در محصولات خود به کار گیرند و بهترین ها را از هر فناوری گرمایش در یک سشوار کامل و کارآمد ترکیب کنند.

فناوری تورمالین
اگر به عنوان مثال از فناوری گرمایش تورمالین ، سشوار که با فناوری تورمالین تولید شده است ، استفاده کنیم ، می توانید انتظار داشته باشید که موهای شما بیش از 45 درصد سریعتر از هر مدل دیگری بدون نوآوری تورمالین خشک شوند. علاوه بر این ، این راه حل ایده آل برای افرادی است که موهای خوب و فرفری دارند زیرا باعث می شود مدت زمان قرار گرفتن موهای شما در معرض هوای گرم به حداقل برسد.

فناوری یونی
از طرف دیگر واحدهایی که دارای فناوری یونی هستند برای انواع موهای سرخ ، ضخیم یا آسیب دیده عالی هستند. واحدهای یونی برای به حداکثر رساندن یونهای منفی در طی خشک کردن ایجاد شده اند تا بتوانید با استفاده از گرمای کمتر ، موهای خود را سشوارید. علاوه بر این ، فن آوری یونی به سشوار اجازه می دهد تا یخ زدگی را به حداقل برساند و عملکرد کلی گرمایش بسیار نرم تر و ملایم تر از سایر مارک ها خواهد شد.

فناوری سرامیک
بررسی سشواراگر از سشوار استفاده می کنید که دارای فن آوری سرامیکی است ، از گرمای مادون قرمز به همراه یون های منفی برای خشک کردن کامل موها استفاده می کند. استفاده از ترکیبی از فناوری سرامیک و یونهای منفی ، موهای شما را از آسیب گرما محافظت می کند. به همین دلیل ، برای کسانی که موهای شفاف و فرفری ، نازک یا ضخیمی دارند و در معرض گرما آسیب پذیر هستند ، یک انتخاب عالی است.

فناوری نانو
سپس فناوری نانو از پایدار پاناسونیک وجود دارد که به کاهش موهای زائد برای موهای ریز ، ضخیم یا فرفری کمک می کند. علاوه بر این ، فناوری نانو به مرطوب شدن موها کمک می کند و طبیعی تر به نظر می رسد.

سشوار شما هر یک از این فناوری های گرمایشی را ارائه می دهد و در برخی موارد ترکیبی از فناوری های گرمایشی را نیز شامل می شود. هر نوآوری می تواند سحر و جادو برای سبک مو شما انجام دهد ، و این روش های گرمایش برای سرعت بخشیدن و به حداکثر رساندن روند خشک کردن ایجاد شده اند. مهم است که توضیحات محصول را بررسی کرده و به دنبال فناوری گرمایش باشید تا مشخص کنید سشوار برای نوع موی شما مناسب است یا نه.

سشوار برای انواع مختلف مو
بسیار مهم است که سشوار را انتخاب کنید که متناسب با نوع موی شما باشد ، بنابراین باید درک کنید که سشوار که برای موهای ضخیم طراحی شده است ممکن است هنگام استفاده روی موهای ریز متفاوت باشد. در زیر چند نشانگر وجود دارد که به شما کمک می کند درک کنید کدام واحد ممکن است خواسته های شما را برآورده کند.

بهترین سشوار برای موهای زیبا
بررسی سشواراگر موهای ریز دارید ، راه حل ایده آل شما در نظر گرفتن سشوار است که شامل دامنه هایی با درجه حرارت کم ، ترجیحا 90 درجه یا پایین تر است. دلیل این امر این است که انواع موهای خوب نسبت به گرما حساس هستند و به راحتی آسیب می بینند. همچنین این را بخاطر بسپارید که برای این که موهای شما سرخ نشود ، باید واحدی را در نظر بگیرید که می توانید از سرعت هوای کم استفاده کنید. علاوه بر این ، مهم است که وات واحد را بررسی کنید زیرا در صورت امکان ، بهترین گزینه برای موهای ریز باید 1875 وات باشد. دلیل این امر این است که وات پایین تر بدان معنی است که واحد در سرعت هوای کم کارآمدتر است.

همانطور که در بالا به آن اشاره کردیم ، فناوری های نانو ، تورمالین یا یونی راه حل های مناسبی برای موهای خوب هستند و شما می توانید مطمئن باشید که موهای شما سالم تر می شوند و اگر شامل هر یک از فناوری فوق باشد ، نمی سوزند.

با این وجود ، این نکته را باید در نظر بگیرید که فن آوری سرامیک همانند سایر روش ها همانند سایر روش های محافظت در برابر سوزش موها را ارائه نمی دهد. با گفتن این نکته که ، یک سشوار سرامیکی که برای انواع موهای مناسب استفاده می شود ، باید همیشه شامل سایر فن آوری های گرمایش نیز باشد.

بهترین سشوار برای موهای ضخیم
بررسی سشوارحرکت به انواع موهای ضخیم و برای افرادی که موهای ضخیم دارند ، باید در نظر بگیرید که می توانید واحدی را تهیه کنید که می تواند محدوده دمای بالاتر را برای انواع موهای مناسب فراهم کند. ترجیحا دمای بالا تا 150 درجه ایده آل است. علاوه بر این ، انواع موهای ضخیم به سرعت هوای بالایی احتیاج دارند ، بنابراین باید یک واحد سرعت هوای میانی بالا که سرعت هوای حدود 20 مایل در ساعت را تأمین می کند ، مواظب باشید. این سرعت هوا به اندازه کافی برای تمیز کردن آب از موهای شما بدون ایجاد یخ زدگی کافی خواهد بود.

سشوار برای موهای ضخیم به بیش از 1875 وات نیاز دارد. در صورت داشتن موهای ضخیم ، راهنمای اصلی پیروی در اینجا این است که مطمئن شوید که از یک وات زیاد 1875 یا بالاتر استفاده کنید. دلیل این امر این است که اگر وات بیشتری دارید ، سریعتر موهای شما خشک می شود و زمان کمتری را در معرض گرما قرار می دهید. همچنین ، واحدهای وات زیاد مستعد ماندگاری قابل ملاحظه ای نسبت به دستگاه کم وات هستند.

با توجه به فن آوری های گرمایش ، فرایند یونی ، تورمالین ، نانو و سرامیک همه راه حل های عالی برای حفظ ضخیم و سالم موهای شما در طول روز هستند.

بهترین سشوار برای موهای مجعد
بررسی سشوارمشابه انواع موهای مناسب ، درجه حرارت کم باید در انواع موهای مجعد استفاده شود. هر درجه حرارت پایین تر از 90 درجه با انواع موهای فرفری خوب کار می کند. علاوه بر این ، به منظور به حداکثر رساندن روند خشک کردن ، باید از سرعت هوای کم استفاده کنید.

ترکیب درجه حرارت پایین تر با هوای زیر هوا منجر به نتایج زیبای فرفری می شود بدون اینکه نگران موهای زائد موها باشید. 1875 وات باید کار را برای انواع موهای مجعد انجام دهد اما اطمینان حاصل کنید که شما قادر خواهید بود سرعت کم هوا را روی سشوار خود انتخاب کنید تا تجربه فرفری خود را به حداکثر برسانید.

با توجه به فن آوری های گرمایشی ، تمام فناوری ها یا ترکیبی از تورمالین ، یونی ، نانو یا سرامیک برای انواع موهای فرفری کارآمد خواهند بود. اگرچه ما از فناوری سرامیک به عنوان منبع مطمئن موهای فرفری استفاده می کنیم ، در نظر داشته باشید که واحدهای سرامیکی همان اندازه سایر واحدهای محافظ را پشتیبانی نمی کنند و در کنار آن قرار دارند ، ممکن است بخواهید از فناوری سرامیک صرفنظر کنید.

نتیجه
هنگامی که به دنبال یک سشوار کامل هستید که متناسب با سبک و نیاز شما باشد ، بسیار مهم است که وقت خود را صرف کرده و کارهای خانه خود را به درستی انجام دهید. این می تواند بسیار آزار دهنده باشد که متوجه شوید که بدون هیچ تحقیق قبلی به بازار رفته اید و پول زیادی را برای واحدی که حتی خواسته های شما را برآورده نمی کند ، جعل کرده اید. اگر قصد خرید یکی را دارید ، اطمینان حاصل کنید که برای آینده سرمایه گذاری می کنید.

اگر راهنمای خرید سشوار را بخوانید و وقت خود را برای مقایسه واحدهای مختلف بگذرانید ، به بهترین سشوار ضربه ای خواهید رسید که شما را خوشحال می کند. شما فقط در این صفحه وب سشوار با رده بالایی پیدا خواهید کرد و هر واحد کاملاً مورد آزمایش قرار گرفت تا خواسته های مختلف را برآورده سازد.

به خودتان بخواهید به جای هدر دادن وقت با ارزش خود در خرید یک سشوار جدید ، بارها و بارها در یک سشوار که سالها به طول می انجامد ، سرمایه و وقت کافی را سرمایه گذاری کنید.