انتخاب بین مسواک معمولی و مسواک برقی برای برخی از ما یک چالش بزرگ است. بهترین مسواک برقی در مقاله قبلی ، ما در مورد مقایسه مسواک های معمولی و برقی برای شما نوشتیم ، ما در مورد آن به طور مفصل صحبت کردیم. امروز چندین مدل مسواک برقی موجود در بازار ایران را با یکدیگر مقایسه و مرور می کنیم.
موارد مشابه

بررسی کرم پاکسازی کف پا Kaman’s 360 درجه

بررسی اسپری ضد تعریق مردانه Rexona Invisible 360 ​​درجه

بیایید ابتدا تکلیف خود را با قیمت محصولاتی که در زیر ارائه و بررسی کرده ایم ، روشن کنیم. باید بدانید که به دلیل نوسانات شدید بازار ارز ، قیمت کالاهای خارجی دائماً در حال تغییر است و هر فروشنده قیمت متفاوتی را ارائه می دهد. به همین دلیل ، متأسفیم که قیمت دقیق محصولات زیر را در اختیار شما قرار می دهیم. با این حال ، مسواک برقی ابزاری گران قیمت است و اگر آن را در شرایط فعلی خریداری می کردید ، چند صد هزار تومان هزینه می کردید.
مسواک برقی هوشمند Philips Sonicare DiamondClean

راهنمای انتخاب بهترین مسواک برقی

حساسیت فوق العاده زیاد سنسور فشار قوی: سنسور فشار در این مسواک به قدری حساس است که فقط با کمی فشار بیش از حد فعال می شود و باعث ایجاد لرزش در دسته و روشن شدن نور رنگی در قسمت پایین مسواک ، او متوجه می شود که شما به آرامی مسواک می زنید. بهترین مسواک برقی بسیاری از مدل های رقیب دارای سنسور فشار نیز هستند ، اما سنسور آنها تنها در صورت اعمال فشار بیش از حد فعال می شود.
یک برنامه داشته باشید: این مسواک همچنین دارای بلوتوث است و به یک برنامه تلفن همراه متصل می شود. هنگام مسواک زدن ، با مشاهده دندان های مجازی موجود در برنامه ، می توانید به خوبی مسواک بزنید. اگر خوب مسواک بزنید ، دندانهای مجازی در برنامه سفیدتر می شوند و در غیر این صورت ، رنگ آنها تغییر نمی کند. این برنامه به شما کمک می کند با تمرکز و دقت بیشتری مسواک بزنید.
تایمر هوشمند: این مسواک چند حالته است بهترین مسواک برقی و مسواک در هر صورت بعد از مدتی خاموش می شود. بهتر است با یکی از دو حالت تمیز یا حساس مسواک بزنید ، زیرا حالت های دیگر برای نیازهای خاص طراحی شده اند و مدت آنها کمتر یا بیشتر از دو دقیقه است.
طراحی زیبا: این مسواک طراحی بسیار زیبایی دارد. دسته مسواک علاوه بر دکمه پاور به نمایشگر نوری مجهز است که حالت انتخاب شده برای مسواک زدن و میزان شارژ باتری را نشان می دهد. علاوه بر این ، سرهای مختلفی برای دسته وجود دارد و می توان سرها را به راحتی تعویض کرد (در جعبه مسواک سه سر اضافی وجود دارد).

قیمت خرید بهترین مسواک برقی

علامت گذاری دندان: این مسواک تقریباً در هر دقیقه 62000 حرکت مسواک انجام می دهد. اگر دندان های بسیار حساسی دارید ، ارتعاشات سریع این مسواک می تواند دندان های بهترین مسواک برقی شما را قلقلک دهد. در این حالت شاید بهتر باشد از مسواک برقی Pro 8000 Oral-B استفاده کنید که دارای لرزش های کندتری است.
قیمت بالا: این مسواک در مقایسه با سایر مدل های مسواک برقی قیمت بالاتری دارد. اما مسواک از کیفیت خوبی برخوردار است و چندین سال دوام خواهد آورد (متوسط ​​طول عمر مسواک برقی سه تا پنج سال است).

مسواک برقی Oral-B Genius Pro 8000 (Oral-B Genius Pro 8000)

انواع بهترین مسواک برقی

برای دندان های حساس مناسب است: این مسواک در مقایسه با فیلیپس که به شما ارائه دادیم حرکات مسواک کندتری دارد و در حالت تمیز کردن استاندارد ، حدود 10000 دور در دقیقه و 45000 لرزش در دقیقه دارد. سرعت کمتر این مسواک احتمال غلغلک دندان را کاهش می دهد اما قدرت تمیز کنندگی بهترین مسواک برقی همان فیلیپس را نیز دارد.
سنسور فشار دقیق: سنسور فشار روی این مسواک دقیقاً مانند مدل Phillips Diamond Klein با کوچکترین فشار بیش از حد فعال می شود و به شما هشدار می دهد با روشن کردن چراغ دسته ، به آرامی مسواک بزنید.
تایمر دو دقیقه ای: این مسواک دارای یک تایمر دو دقیقه ای با عملکرد هشدار 30 ثانیه ای است. شش حالت مختلف مسواک زدن وجود دارد که استاندارد ترین و حساس ترین بهترین مسواک برقی حالت ها توصیه می شود.
طراحی کاربر پسند: شما می توانید سری های مختلف را با توجه به نیاز خود برای این مسواک انتخاب کنید. در طراحی گریپ مشکلی وجود ندارد ، فقط این که به زیبایی مدل Diamond Klein Phillips نیست.

نقاط ضعف

برنامه بد: برنامه موبایل این مسواک عملکرد ضعیفی دارد