این فصل رسما “کمتر پوشیدن و بیرون رفتن بیشتر” است.
تصویر
بهترین موبر بدن
20 مه 2019
استراحت در استخرALEKSANDARNAKIC GETTY IMAGES
من به شما دروغ نمی گویم: سفرهای بیشماری را برای سالن موهای زائد انجام داده ام ، از شکر تا اپیلاسیون ، اما همیشه به اولین عشق واقعی من ، کرم موبر های دفع کننده بر می گردم. کرم موبرهای ضد عفونی کننده ، کرم موبرهای موهای زائد ، مانند یک لوسیون مانند هستند که می توانید بر روی پاها ، زیر بغل و در بعضی موارد صورت خود سر بزنید تا موهای ناخواسته برداشته شود. باعث شکسته شدن کوتیکول مو می شود تا به سرعت کاملاً از سطح آن خارج شود. بهتر از همه؟ آن بدون درد است.

اوه ، و گزینه های بی پایان است. آیا می خواهید موهای خود را بدون ایجاد اختلال در زمان دوش گرفتن از بین ببرید؟ درمورد آن تکه شرم آور فاز هلو که می خواهید قبل از یک رویداد مهم یا تاریخ مهم از بین برود؟ همه این موارد و موارد دیگر با انتخاب های مورد علاقه من امکان پذیر است ، پیش رو.

1
کلاسیک
لوسیون موهای زائد کره Nair Cocoa

حسن نیت
Nair amazon.com 24.49 دلار 14.82 دلار (39٪ تخفیف)
خرید کن
این غیرقانونی است که چگونه پاهای شما صاف و ابریشمی است ، بلافاصله پس از پاک کردن این کرم موبر ، به لطف افزودن مغذی آن از کره کاکائو و ویتامین E که در کمتر از سه دقیقه کار می کند ، احساس می کنید.

2
زمان نجات دهنده
Veet In Shower Botanic inspirations پاها و کرم موبر موهای زائد بدن

حسن نیت
Veet amazon.com $ 10.99 9.25 دلار (16٪ تخفیف)
خرید کن
روزمرگی خود را به صورت نصف با کرم موبر In-Shower ویت ، که از آلوئه وورا با چربی طبیعی استفاده می کند ، برای آرام کردن پوست استفاده کنید ، در حالی که این کرم موبر جادوی خود را انجام می دهد.

تبلیغات – ادامه مطلب را در زیر بخوانید

3
منجی حساس پوست
کرم موبر موهای زائد فرمول حساس نیرو Nair Shower با روغن نارگیل و ویتامین E

حسن نیت
نیر ulta.com 11.99 دلار
خرید کن
برای پوست بسیار حساس ، نایر کرم موبر تزریق شده با روغن نارگیل طبیعی و ویتامین E را که بدون ایجاد تحریک در پوست جذب می شود ، ایجاد کرد.

4
آمازون مورد علاقه
لوسیون موهای زائد

حسن نیت
GiGi amazon.com $ 6.89
خرید کن
کرم موبر مو مو GiGi قابل تشخیص ترین در بازار نیست اما طبق بررسی های آمازون ، مانند یک جذابیت عمل می کند. یکی از کاربران با ابراز تعجب گفت: “از بین تمام محصولات موهای زائد که من تاکنون امتحان کرده ام این بهترین حالت بوده است. مؤثر و ملایم است و بوی آن را نمی دانم.”

تبلیغات – ادامه مطلب را در زیر بخوانید

5
این بهترین 6 کرم موبر موهای زائد را قرار دهید
کیت موهای زائد سالی هانسن

حسن نیت
سالی هانسن amazon.com 5.97 دلار
خرید کن
ایده آل برای مسافرت ، کیت موهای زائد سالی هانسن حتی با دو قدم آسان حتی از سخت ترین موهای صورت نیز خلاص می شود.

6
MUTLI-TASKER
ماسک لایه برداری رس و جلبک دریایی و صافی پا

حسن نیت
نیر ulta.com 11.99 دلار
خرید کن
پاهای ما احتمالاً نادیده گرفته ترین قسمت بدن ماست زیرا معمولاً در زیر لایه های لباس پنهان است ، اما با نزدیک شدن به تابستان ، اکنون به تمام عشقی که می توانند بدست آورند. ماسک پای 3 – 1 در نیر را وارد کنید. این مخلوط رس به معنای واقعی کلمه ماسکی برای پاهای شما است. موهای خود را لایه برداری ، یکدست و صاف می کند.