هدفون بی سیم TWS واقعی – زیر 100 دلار
نه ، این عکس در نیمه شب گرفته نشده است. مچ بند هوشمند به طور خودکار درست قبل از این تصویر تنظیم مجدد می شود.
نه ، این عکس در نیمه شب گرفته نشده است. مچ بند هوشمند به طور خودکار درست قبل از این تصویر تنظیم مجدد می شود.

دو ستاره – Aipower Wearbuds محصولی قابل توجه است – یک جفت گوشواره های بی سیم واقعی TWS در داخل یک مچ بند هوشمند هوشمند با قابلیت مچ بند هوشمندی ورزشی. متأسفانه این ترکیب به اندازه مفهوم مناسب نیست.

مشخصات Aipower Wearbuds:

بلوتوث 5.0 با کدک AptX

ضد آب IPX6 (جوانه ها) ، ضد آب IPX5 (مچ بند هوشمند)

  • -4 ساعت گوش دادن با هزینه کامل

در حالت شارژ می توانید 3 بار گوشواره را به طور کامل شارژ کنید

همراه با دو گوش گوش و یک کابل شارژ خاص

قیمت های فعلی را در ایندیگوگو بررسی کنید

Aipower Wearbuds یک پروژه Indiegogo است. توسعه دهنده هنوز هم برای تغییر و بهینه سازی برخی از منتقدان نشان داده شده در این بررسی ، مانند حساسیت صفحه نمایش لمسی – چیزی که باید در نظر بگیرد ، کار می کند.

طراحی ، شارژ و راحتی
نکته قابل توجه در مورد Aipower Wearbuds ، شکلی خاص از مورد شارژ در اینجا است. این یک جعبه نیست – این یک مچ بند هوشمند هوشمند است. از آنجا که گوشهای گوش در قسمتهای مچ بند هوشمند حرکت می کنند ، حجیم تر از چیزی است که معمولاً از یک مچ بند هوشمند بدنسازی انتظار دارید. ارتفاع قطعه میانی مچ بند هوشمند تقریبا دو سانتی متر است. خوشبختانه ، خیلی سنگین نیست شما ابتدا با فشار دادن دکمه از طریق بند ، مچ بند هوشمند را ببندید و سپس بقیه بند را در زیر مچ بند هوشمند بکشید. هنگامی که این کار را کردید ، می توانید مچ بند هوشمند Wearbuds را برای یک روز کامل بپوشید بدون اینکه از آن خسته شوید – حتی فراموش کرده اید که آن را بپوشید.

دکمه های کنار بند هوشمند و گوشواره را خاموش کنید. بسیار راحت است که همیشه هدفون خود را با خود بپوشید.

علاوه بر این ، Wearbuds جزو کوچکترین و راحت ترین هدفون های بی سیم واقعی در بازار است. قطعات لوبیا حتی گوشهای ریزتر دارند ، اما در گوشهای متوسط ​​اندازه خوبی دارند. لازم به ذکر است که گوشواره ها به وسیله لاستیک متصل نشده – مانند سایر گوشواره های ورزشی – برای اطمینان از ماندن گوش در گوش شما همیشه وجود ندارد. اگرچه احتمالاً به زودی اتفاق نمی افتد ، همیشه خطر از بین رفتن جوانه ها وجود دارد.

Aipower Wearbuds به هیچ وجه جانوران باتری نیستند. گوش دادن به جوانه ها شما را به 4-4،5 ساعت زمان بازی بستگی خواهد داد که به میزان صدا بستگی دارد. باتری پهنای مچ بند هوشمند هوشمند در مدت یک روز کم می شود ، اما شما را مجبور به شارژ این جوانه ها در هر شب می کند. با استفاده روزمره احتمالاً باتری کیس سریعتر از جوانه ها تخلیه می شود. در مقایسه با سایر گوشواره های این دسته از قیمت ها ، که مدت زمان گوش دادن طولانی تر را با یک بار شارژ ارائه می دهند ، بسیار ناراحت کننده هستند و مدت زمان شارژ را طولانی تر می کنند. هنوز – این یک دسته متفاوت است. بیایید این را در خاطر داشته باشیم.

بهترین مچ بند هوشمند شیائومی
بر خلاف مچ بند هوشمند هوشمند ، گوشواره گوش دارای کنترل های بسیار خوبی است
بر خلاف مچ بند هوشمند هوشمند ، گوشواره گوش دارای کنترل های بسیار خوبی است

Aipower Wearbuds دارای برخی از بهترین کنترل های صدا به روز در گوشی های بی سیم واقعی است. شما با لمس طولانی مدت جوانه سمت چپ (کاهش) یا راست (افزایش) میزان صدا را تغییر می دهید. طول لمس شما مستقیماً تغییر حجم را تعیین می کند – کاملاً کنترل می کنید. عالی کار میکنه

پخش و مکث موسیقی با ضربه زدن روی هر یک از جوانه ها انجام می شود. با دو شیر آب در جایی در مرکز پنل لمسی ، شما یا یک آهنگ را (از سمت راست) پرش می کنید یا به جوانی قبلی باز می گردید – با جوانه سمت چپ.

اگر در لیست بلوتوث خود به گوش گوش چپ وصل شده اید ، می توانید یک راست را در مچ بند هوشمند هوشمند بچسبانید و به گوش دادن خود ادامه دهید – و بالعکس.

اتصال Aipower Wearbuds خوب است ، با اتصال بلوتوث پایدار تا ده متر و فقط در هنگام حرکت از همه راه با آنها ، چند مورد جزئی از آن مشاهده شده است. در کنار افزودن هدفون بلوتوث به تلفن هوشمند خود ، شما همچنین باید یک اتصال جداگانه بین پهنای مچ بند هوشمند هوشمند و تلفن خود تنظیم کنید.

در حقیقت ، به نظر نمی رسد هیچ ارتباطی بین هدفون و پهن مچ بند هوشمند برق وجود داشته باشد – به غیر از انیمیشن که گوش شما را در گروه بچرخاند. تغییر موسیقی روی مچ دست امکان پذیر نیست – و همچنین هوشمند بند به خود یک پخش کننده موسیقی نیست. همیشه هنگام دویدن یا دوچرخه سواری به تلفن هوشمند خود نیاز خواهید داشت.

متأسفانه ، صدای گوش گوش چپ هنگام آزمایش ، یک بار درگذشت. خوشبختانه ، هنگام قرار دادن مجدد هدفون در مچ بند هوشمند ، مجدداً تنظیم مجدد می شود. کنترل های مچ بند هوشمند هوشمند در بخش مچ بند هوشمند هوشمند توضیح داده شده است.

تماس و تماشای فیلم
متاسفانه ، Aipower Wearbuds کاملاً فاقد هماهنگ سازی صوتی و تصویری در آیفون است. تماشای فیلم و بازی کردن با تاخیر بسیار چشمگیری انجام می شود و کاملاً خارج از همگام سازی در برنامه YouTube است. این تنها در Android خوب کرایه متوسط ​​است.

خوشبختانه ، کیفیت تماس فوق العاده است. در انتهای دیگر خط صدای زیر سر شما شنیده می شود ، اما همین صدای بلند نیز در هنگام تماس صداهایی را از محیط اطراف شما حذف می کند. برقراری تماس هنگام راه رفتن یا حتی ورزش کردن با این گوشواره ها – بله ، کاملا قابل انجام است.

پهن مچ بند هوشمند هوشمند و برنامه AIPOWER WEARBUDS
هنگامی که شما در حال ترکیب یک جفت گوشواره واقعا بی سیم با یک مچ بند هوشمند تناسب اندام – پهن مچ بند هوشمند هوشمند هستید ، هر دو جنبه بهتر بودند. متأسفانه ، مچ بند هوشمند هوشمند ضعیف ترین قسمت Aipower Wearbuds است.

بررسی Aipower Wearbuds: پهن مچ بند هوشمند بی دست و پا ، صدای فوق العاده
سنسور ضربان قلب نسبتاً دقیق به نظر می رسد

صفحه نمایش گروه ، تاریخ ، زمان و میزان باتری را در صفحه اصلی خود نشان می دهد. با کشیدن و ضربه زدن روی صفحه نمایش ، ضربان قلب خود را اندازه می گیرید ، گزارش روزانه خود را مشاهده می کنید ، یک حالت ورزشی را فعال کنید یا وارد تنظیمات شوید. گزارش روزانه ، تعداد گام های شما ، مسافت طی شده ، کالری سوخته و کف های گرفته شده را نشان می دهد. اولین مورد مطابق با نتایج موجود در گروه شیائومی 4 است. به نظر می رسد ثبت نام طبقات امری جالب و ناپسند است.

این مشکلات جزئی در مقایسه با بقیه ، هنوز هم وجود دارد. شما می توانید با لمس یا ضربه زدن به کل قطعه میانی گوش را کنترل کنید. به هر لمس شما واکنش نشان می دهد – و سپس برخی. دو بار ، گروه وارد تنظیمات شد و از آنها خواست كه هنگام تنظیم مچ بند هوشمند ، همه داده ها را پاک كنند. دو سوم تمرینات پیاده روی و دوچرخه سواری در Wearbuds ، بدون اینکه دست مچ بند هوشمند را با دست بکشید ، به طور خودکار متوقف شد . حرکت آستین یا حتی فشار باد باعث فشار کافی برای متوقف کردن مچ بند هوشمندی می شود. راه دیگر نیز پیش می رود: در چند نوبت ، من یک جلسه تمرین را شروع کردم بدون اینکه خودم آن را انجام دهم. این به سختی ورودی شما را از کشیدن و ضربه زدن به راه درست ثبت می کند.

این برنامه بسیار اساسی است – و احتمال اینکه اطلاعات مفیدی را در اینجا مشاهده کنید ، برای هیچ کس پوشیده نیست
این برنامه بسیار اساسی است – و احتمال اینکه اطلاعات مفیدی را در اینجا مشاهده کنید ، برای هیچ کس پوشیده نیست

هنگام انجام یک تمرین ورزشی (می توانید از راه رفتن ، دویدن و دوچرخه سواری انتخاب کنید) ، صفحه نمایش فقط یک متر را در یک زمان نشان می دهد – برای مثال ، مراحل انجام شده. برای دیدن مسافت طی شده ، کالری یا زمان صرف شده ، باید بکشید. سپس دوباره ، این آمار بصورت زنده به روز نمی شود. مسافت و زمان در حرکت در 0 باقی می ماند و فقط به نظر می رسد که با مقدار مشخصی از زمان و مسافت تازه می شوید. انتظار نداشته باشید اندازه گیری های دیگر به روش انجام شود – بدون وجود کادنس ، بدون GPS ، ضربان قلب بالا نرود یا پایین بیاید.

بدتر میشود. اگر Aipower Wearbuds را به موقع شارژ نکنید و پس از آن آن را شارژ کنید ، آن را به عنوان یک گروه هوشمند جدید تنظیم می کند . این ارتباط با برنامه (اصلی) گوشی های هوشمند و داده های پیگیری شده قبلی را از دست می دهد. باید کاملاً شروع کنید. دو بار دیگر ، گروه مجدداً از خود تنظیم مجدد می شود – همچنین داده های مچ بند هوشمندی شده را حذف می کند.

اکنون ، این یک پروژه Indiegogo است و توسعه دهنده Aipower بر جنبه هایی مانند حساسیت لمسی بهبود می بخشد.

با این حال ، در این زمان ، از دست دادن داده ها روی پهنای مچ بند هوشمند آسان تر از آن است که حفظ آن – از بین بردن این مچ بند هوشمند هوشمند کاملاً بی فایده باشد.