نوشته شده توسط بچی والیس به روز شده 23 ژوئن 2019
کرم پودر پشت صحنه دیور در یک ردیف
DIORMAKEUP
زمانی وجود داشت که کرم پودر خود را بدون آزمایش حباب یا دو عدد از آن در پشت دست / طرف صورت خود / فک قبل از خرید یک گناه قلبی در نظر بگیرید. به سرعت رو به جلو برای سال 2017 ، و برنامه ها ، پرسشنامه های آنلاین و اعتماد به نفس تازه از محصولاتی که به ما امکان می دهند فرمول های مورد استفاده خودمان را ایجاد کنیم بدان معنی است که dod کردن پیشخوان های آرایش و رفتن مستقیم به پرداخت ، به اندازه صداپیشگی نیست. تمام کاری که شما باید انجام دهید این است که دستورالعمل های زیر را رعایت کنید و خوب است که بروید.

برای کشف چگونگی خرید کرم پودر آنلاین ، به پایین بروید.

فرمول خود را تنظیم کنید
این که آیا شما با رنگ پوست خود شروع می کنید یا فرمول شما کمی مرغ و تخم مرغ است ، آخرین کاری که می خواهید انجام دهید این است که ساعت ها صرف چیدن آب بر روی یک مات یا شبنم بریزید و سپس کرم پودری را که فکر می کنید مطابقت کامل شماست ، فقط شش سایه دارد ، هیچکدام مال شما نیستند.

چه چیزی را در نظر بگیرید؟ نوع پوست شما — ظهر قبل از ظهر ، پیشانی شما روغنی تر از لنگر است ، یا آیا شما بیشتر نگران این لکه های پوسته پوسته پوسته در اطراف بینی و گونه های خود هستید؟ اگر این مورد دوم است ، به دنبال یک کرم پودر مرطوب کننده باشید و لیست مواد تشکیل دهنده را جستجو کنید تا ببینید که آیا مزایای پوست هم به فرمول آن اضافه شده است (چیزهایی مانند ویتامین E و اسید هیالورونیک). اگر آن را از سوی دیگر، buzzwords شما باید مات کننده و اصلاح.

در مرحله بعد ، از خود بپرسید که آیا شما می خواهید یک پوشش سبک داشته باشید که حتا کمی از آن استفاده کند یا یک کرم پودر کامل داشته باشید که محافل و لکه های تیره را روی Insta پنهان کند ، بدون اینکه حتی به یک فیلتر نزدیک شوید. همچنین زمان سال و آنچه را که از کرم پودر خود استفاده می کنید در نظر بگیرید. اگر تعطیلات خود را تعطیل نیستید ، یکی را با SPF میل کنید و آن را سبک نگه دارید. اگر برای عروسی زمستانی در لیست دعوت کنندگان قرار دارید ، فرمول لباس پوشیدن بلند را انتخاب کنید.

روند بافت
فرمول کرم پودر خود را پیدا کنید
بهترین کرم پودر سبک برای مصرف روزانه
درست مثل فرمول ، شما باید از نحوه کار با کرم پودر خود خوشحال شوید. یک ازدواج آرایشی خوش بین شما و محصولات شما این است که باعث می شود احساس کنید ، بنابراین اگر عاشق ابریشمی یک مایع هستید ، با آن کنار بیایید. اگر فهمیدید که با پودر کردن یک پودر معدنی می توانید یکنواخت تر به دست بیاورید ، از عشق اول خود گریزی نکنید. جمع و جوش های کوسن جدیدترین کودتا هستند ، یک روکش ساختنی و به راحتی مخلوط می کنند. آنها سبک تر از یک فرمول جمع و جور هستند اما به اندازه یک لباس سایز ضخیم نیستند.

توده های پوستی خود را مشخص کنید
چگونه کرم پودر را بصورت آنلاین خریداری کنیم: skintone
@مردم آزاد
در اینجا سه ​​گزینه وجود دارد – گرم ، سرد و خنثی. سارا-جین فوروم ، هنرمند آرایش بین المللی BareMinerals توضیح می دهد: “زنگ های طلایی یا گرم بیشتر از رنگ زرد / زیتونی برخوردار هستند ، خنک تر به معنای تعهد صورتی است و اگر بی طرف هستید ، در جایی قرار دارید.”

شاید از قبل بدانید که هستید ، اما اگر اینطور نیست ، این تنها روشی است که می خواهید به ظاهر طبیعی آن را میخ بزنید ، بنابراین آن را به درستی بدست آورید. روسری نارنجی صورتی و ساتسوما / بالا / جوراب / رژ لب را بگیرید و آنها را در کنار صورت خود نگه دارید. اگر پرتقال پوست شما را درخشان می کند ، شما گرم هستید. اگر صورتی پوست شما را درخشان می کند ، خنک هستید. اگر هر دو خوب به نظر برسند ، شما بی طرف هستید. همین تست را می توان با جواهرات نقره و طلا امتحان کرد. دومی بهترین لباس مناسب است. اگر باحال باشید ، در سراسر پالت پیاده رو خواهید بود.

این می تواند انجام شود: چگونه می توان بدون ایجاد آزمایش آن ، کرم پودر ایده آل را بصورت آنلاین پیدا کرد

علائم دیگر ؟ اگر به راحتی برنزه می شوید و رگ های شما سبز رنگ به نظر می رسند ، شما گرم هستید. اگر در آفتاب گل سرخ هستید و رگهای مایل به آبی دارید ، خونسرد هستید. همه شما نوتلاطها مخلوط خواهند شد.

نتایج را تحقیق کنید
اینترنت چیز شگفت انگیزی است. این بدان معنا نیست که شما می توانید کرم پودر خود را بخرید بدون آنکه به راگبی بپردازید و راه خود را از طریق دختری که به شدت ساخته شده است مقابله کنید. می توانید اطلاعات مربوط به موضوع مورد نظر خود را پیدا کنید. اگر موفق شده اید مبانی بالقوه خود را به دو یا سه مورد بریزید ، جهنم را از آنها بیرون کنید.

شما قادر خواهید بود ببینید مردم در مورد طول عمر ، پوشش ، بافت و ارزش پول خود چه می گویند. Ulta.com ، Nordstrom.com ، MakeupAlley.com و Sephora.com همه سایت های خوبی برای ورود به سیستم هستند. اگر می توانید چند فیلم YouTube را نیز روی محصولات تماشا کنید ، فقط به این ترتیب می توانید بفهمید که کرم پودر چقدر خوب کاربرد دارد و در سراسر پوست پخش می شود.

برنامه ها یکی دیگر از ابزارهای مفید است که می توانید استفاده کنید. Veleza مشاوره زیبایی زیادی دارد ، اما همچنین عملکرد هوشمندانه ای دارد که به شما امکان می دهد عکس هایی از محصولاتی را که قبلاً از آنها استفاده می کنید بارگذاری کنید. پس از چند سؤال ، برخی از پیشنهادات بی طرفانه کرم پودری را که از نظر شما مناسب ترین است احساس می کند.

ساعت مچی

کرم پودر پوست زیبای Beautypie 30 دلار
خرید
کلمه اخطار: نام سایه ها بسته به مارک متفاوت است. “هرگز فرض نکنید که نام یک کرم پودر برای سایرین مطابقت داشته باشد” ، توصیه می کند Ariane Jaksch ، مدیر آموزش بازی در Smashbox . بسیار مفید است؟ اگرچه استفاده از آنها به عنوان مرجع هنوز یک ترفند خوب برای بکارگیری است ، اما Froom ادامه می دهد.

وی گفت: “من به کرم پودر های موجود خودم نگاه می کنم که می دانم با پوست من مطابقت دارند ، و سپس از آنها به عنوان یک مرجع استفاده می کنم. آنها معمولاً اسامی سایه ای دارند که به رنگهای سبک یا متوسط ​​اشاره دارد ، بنابراین وقتی مارک ها شروع به برچسب زدن مبانی خود می کنند از قبیل بژ سبک ، بژ متوسط ​​، بژ گرم ، عاج چینی و عاج طبیعی ، کمک کنید.

همچنین جایی است که باید به Google برگردید تا بتوانید به سایه هایی که بر روی پوست افراد بسته شده است نگاهی بیندازید: فقط یک اسمیر بر روی زمینه سفید فقط وجود دارد که می تواند انجام دهد. اگر هنوز شک دارید ، سایه ای را که کمی سبک تر است انتخاب کنید. همیشه می توانید برنزر مایع اضافه کنید یا با آرایش خود رنگ دیگری در جای دیگر ایجاد کنید. انجام این کار به مراتب آسانتر از تن کردن کرم پودر ای است که خیلی تاریک است.

امتحان کنید
بررسی آنلاین کرم پودر را خریداری کنید
استی لادر
در حال حاضر اکثر مارک ها پرسشنامه ها و نظرسنجی های متناسب را به صورت آنلاین ارائه می دهند تا بتوانند شما را به سمت کرم پودر و اساس خود هدایت کنند که به بهترین وجه مناسب شما باشد – برای مثال Estée Lauder ، BareMinerals ، Cover FX. اگر می دانید که مارک خاصی را دوست دارید یا از گذشته از آنها فرمول استفاده کرده اید که متناسب با پوست شما باشد ، بهترین مکان برای شروع است. یک بنیان زیلون در خارج وجود دارد ، اما چیز زیادی برای گفتن برای وفادار ماندن با نام تجاری نیز وجود دارد.

به سبد اضافه شد؟ مراحل پرداخت را انجام داده و سپس به نحوه استفاده کرم پودر خود بپردازید تا بتوانید تا زمان ورود به پست خبره شوید.