تحقیقات نشان می دهد که بیماران و ارائه دهندگان در دیدگاه های خود در مورد دسترسی فوری به پرونده های پزشکی متفاوت هستند – ScienceDaily

[ad_1]

اگرچه بیماران و پزشکان هر دو به شفافیت اطلاعات اولویت می دهند، طبق نتایج اخیراً منتشر شده از یک مطالعه توسط پزشکان و بیماران، الزام قانون درمان قرن بیست و یکم برای انتشار فوری نتایج آزمایش و آزمایشات آزمایشگاهی بحث برانگیزتر است.

این مطالعه که اخیراً در مجله آمریکایی جراحی، نشان داد که از پزشکان مورد بررسی، تقریباً 63٪ موافق بودند که نتایج منتشر شده فوری برای بیماران بیشتر گیج کننده است تا مفید باشد، در حالی که حدود 16٪ از بیماران مورد بررسی با این جمله موافق بودند.

لورا لئونارد، MD، رئیس کارکنان، گفت: “من فکر می کنم نگرانی پزشکان این است که این برای بیماران استرس زا خواهد بود، دریافت این گزارش های واقعا پیچیده که در سطحی نوشته نشده اند که درک آن برای متخصصان غیرپزشکی آسان باشد.” نویسنده مطالعه و مقیم ارشد کیفیت و ایمنی در بخش جراحی در دانشگاه کلرادو.

سارا تیویس، دکتری، یکی از نویسندگان این مطالعه و استادیار انکولوژی جراحی، افزود: «من طی 20 دقیقه پس از دریافت نتایج، با بیماران تماس گرفتم و اکنون آنها به صورت ریز هستند. “به عنوان پزشک، ممکن است خودمان نتایج را دریافت کرده باشیم، بنابراین نه تنها برای اولین بار از آنها عبور می کنیم، بلکه سعی می کنیم به بیماران کمک کنیم تا بدانند کجا باید تمرکز کنند و بدانند این نتایج برای آنها چه معنایی دارد.”

مطالعه تاثیر زمان واقعی

قانون داروهای قرن بیست و یکم، که در سال 2016 به قانون تبدیل شد، شامل الزامی است که در سال 2021 لازم الاجرا شد و مؤسسات مراقبت های بهداشتی را ملزم می کند تمام اطلاعات سلامت الکترونیکی (EHI) را فوراً در اختیار بیماران قرار دهند.

لئونارد گفت: «در آن زمان، ما متوجه شدیم که فرصتی منحصر به فرد برای مطالعه تأثیر چیزی در حین وقوع آن داریم. در سال 2020

لئونارد، تیویس و تیم تحقیقاتی در اکتبر 2020 یک مطالعه مقطعی داوطلبانه در مورد مدیریت ایمیل به پزشکان در UCHealth ایجاد کردند. پزشکانی که به طور منظم با بیماران سرطانی کار می کنند برای شرکت دعوت شدند. مطالعه مربوطه بر روی بیماران شاغل در کلینیک های چند رشته ای برای سرطان سینه و پانکراس و لیستی از بیماران با رادیولوژی پستان انجام شد. این شرکت کنندگان به طور ویژه برای ارائه بیمارانی که تجربه قابل توجهی در آزمایش داشتند و همچنین با بررسی نتایج آزمایش انتخاب شدند.

نتایج مطالعه نشان می دهد که از پاسخ دهندگان، حدود 90 درصد از بیماران و 81 درصد از پزشکان موافق هستند که دسترسی بیماران به اطلاعات سلامت خود برای ارائه مراقبت با کیفیت بالا ضروری است. با این حال، ارائه دهندگان به احتمال زیاد مخالف هستند که بیماران به راحتی نتایج آزمایش خون، نتایج رادیولوژی و گزارش های پاتولوژی را بررسی می کنند.

نتایج این مطالعه همچنین نشان داد که حدود 75 درصد از بیماران معتقدند که ارائه دهنده آنها باید ظرف 24 ساعت پس از انتشار نتایج غیرعادی با آنها تماس بگیرد، در حالی که 9 درصد از پزشکان با این مهلت موافق هستند.

ایجاد تعادل بین شفافیت و سود بیمار

تیویس توضیح می دهد: “برای بسیاری از تامین کنندگان، نگرانی این است که این نتایج ممکن است در ساعت 6 صبح جمعه شب، ساعت 9 صبح روز شنبه بازگردد.” من بیمارانی داشتم که نتایج آنها در روز شکرگزاری دریافت شد. بنابراین، به عنوان ارائه دهندگان، یکی از نگرانی ها این است که چگونه می توان بهترین مراقبت از بیمار را در حین مدیریت زمان ارائه کرد.

“با بیمارم که نتایجش در روز شکرگزاری دریافت شد، مدام با “آیا باید با بیمارم تماس بگیرم؟” به عقب و جلو رفتم. آیا من با بیمارم تماس نمی گیرم؟ “من تمایل دارم از طریق سیستم پرونده الکترونیکی پزشکی پیامی ارسال کنم و بگویم” به این دلایل خوب به نظر می رسد و من فردا با شما تماس خواهم گرفت” یا “در زمان مناسب با شما تماس خواهم گرفت.”

لئونارد گفت، زمانی که انتقال به راه‌اندازی فوری EHI اعلام شد، بسیاری از ارائه‌دهندگان نگرانی‌های خود را در مورد تأثیری که بر بیمارانشان می‌گذارد و اینکه چگونه می‌توانند فرآیندهای کاری خود را تنظیم کنند تا بتوانند بلافاصله با بیماران تماس بگیرند یا پیام ارسال کنند، ابراز کردند.

UCHealth در خط مقدم ارتباط بیماران با دسترسی به EHI است، به ویژه توسط CT Lin، MD، استاد پزشکی داخلی در دانشکده پزشکی CU. لئونارد می‌گوید دسترسی و شفافیت مفید است و بیماران را در مراقبت‌های بهداشتی خود قادر می‌سازد، اما یکی از زمینه‌های مورد توجه ارائه‌دهندگان این است که چگونه به بیماران کمک کنند تا اصطلاحات و داده‌های پیچیده پزشکی را که معمولاً در آزمایشگاه‌ها و آزمایش‌ها یافت می‌شوند، هدایت کنند.

لئونارد گفت، این مطالعه شامل بخشی بود که در آن بیماران می‌خواستند اصطلاحات پزشکی خاصی را تعریف کنند تا نقطه شروعی برای درک خود به دست آورند، و همچنین بخش‌هایی را شامل می‌شد که نظر آنها را در مورد نتایج و تجربه آنها با پورتال‌های سوابق پزشکی آنلاین می‌خواستند.

درک سطح راحتی بیمار

لئونارد می گوید، نتایج این مطالعه تصویر قابل توجهی از حوزه های انتظارات مختلف بین بیماران و ارائه دهندگان ارائه می دهد. آنها همچنین می توانند مؤسسات و ارائه دهندگان را برای ایجاد منابعی برای حمایت از بیماران در به دست آوردن و درک EHI خود آگاه کنند.

لئونارد می گوید: «یکی از چیزهایی که در این مطالعه جالب بود این بود که چگونه بیماران با تفسیر نتایج در مقایسه با نحوه نگاه ارائه دهندگان به راحتی بیمار به راحتی خود نگاه می کنند. “به طور کلی، بیماران گزارش می دهند که در تفسیر نتایج آزمایشگاهی، نتایج پاتولوژی و نتایج رادیولوژیکی احساس راحتی بیشتری نسبت به ارائه دهندگان بیماران دارند. بنابراین چگونه با این اختلاف بین آنچه ارائه دهندگان فکر می کنند بیماران می توانند انجام دهند و آنچه بیماران فکر می کنند بیماران می توانند انجام دهند، مقابله کنیم؟

تیویس می‌گوید: زمینه‌های دیگر برای تحقیق و توسعه منابع بیشتر شامل رسیدگی به شکاف دیجیتال و حمایت از بیماران با دسترسی کم یا بدون دسترسی به دستگاه‌های بررسی پرونده الکترونیکی، و همچنین حمایت از جمعیت بیماران با سواد سلامت پایین‌تر است.

تیویس می‌گوید: «حتی قبل از قانون داروهای قرن بیست و یکم، حمایت از بیمارانی که ممکن است بخواهند فوراً با Google تماس بگیرند، یک چالش مراقبت‌های بهداشتی بود. “برای همه – بیماران، ارائه دهندگان، همه در مراقبت های بهداشتی – واقعاً دشوار است که تشخیص دهند چه اطلاعات خوب و نه اطلاعات خوب در اینترنت است. پیدا کردن منابع قابل اعتماد می تواند دشوار باشد، به خصوص اگر در حال حاضر سعی در درک نتایج پیچیده آزمایشگاهی دارید.

ایجاد منابع برای بیماران

لئونارد اخیراً یک کمک هزینه بهبود کیفیت از برنامه اثربخشی بالینی و ایمنی بیمار (CEPS) دانشکده پزشکی CU دریافت کرده است تا ابزارهای آموزشی را ایجاد و آزمایش کند که بیماران می توانند هنگام مرور EHI خود در پورتال آنلاین از آنها استفاده کنند. تیویس می‌گوید هدف مشارکت دادن بیماران در فرآیند ایجاد این ابزارها است.

لئونارد می‌گوید که نتایج این مطالعه در هدایت مکالمات با ارائه‌دهندگان نیز مهم است، که تلاش می‌کند در حین کار با بیماران بهترین کیفیت مراقبت را ارائه دهد تا انتظارات آنها از تماس ارائه‌دهندگان درباره نتایج را مدیریت کند.

لئونارد می‌گوید: «بر اساس نتایج این مطالعه، فکر نمی‌کنم نگرانی ارائه‌دهندگان از عدم دسترسی بیماران به داده‌ها یا عدم تمایل به برقراری ارتباط به موقع با بیماران باشد.» در کامنت‌هایی که دریافت کردیم، دیدیم که افرادی که نگران این موضوع هستند، نگران رنج بیمار و آسیب‌های غیرضروری هستند.»

هیچ کس فکر نمی کرد که بیماران نباید اطلاعات داشته باشند، آنها فقط نگران جنبه فوری بودن بودند. آن‌ها می‌خواستند ابتدا بتوانند با بیمار صحبت کنند یا حداقل برنامه‌ای برای اینکه چه زمانی با بیمار صحبت می‌کنند و چگونه با هم از نتایج عبور می‌کنند، داشته باشند.»

[ad_2]

https://20khababr.ir
https://afkharebartar.ir
https://akhabarebartar.ir
https://andnews.ir
https://avatefepak.ir
https://baranmajale.ir
https://behtaringam.ir
https://daltek.ir
https://elmitarin.ir
https://fardayeashena.ir
https://forbos.ir
https://foxirani.ir
https://gisoon.ir
https://hodhodirani.ir
https://iranisard.ir
https://kahkashani.ir
https://lasttimes.ir
https://lilaki.ir
https://livejame.ir
https://magirani.ir
https://majaleiranian.ir
https://mervina.ir
https://mineralnews.ir
https://modirezard.ir
https://momon.ir
https://moniseh.ir
https://nationaliran.ir
https://netcrafti.ir
https://news-single.ir
https://newsexpress.ir
https://newslife.ir
https://newsspot.ir
https://newsteen.ir
https://nikmag.ir
https://officemag.ir
https://okaziyon.ir
https://one-news.ir
https://pandamag.ir
https://parsroids.ir
https://patris-fun.ir
https://senatornews.ir
https://seratmag.ir
https://sibala.ir
https://sohanian.ir
https://sosokan.ir
https://tazekhabari.ir
https://technoirani.ir
https://timesirani.ir
https://yamorani.ir
https://yandexkhabari.ir
https://abdoosnews.ir
https://zehnenoandinsh.ir
https://abestanews.ir
https://abtinnews.ir
https://akhbarebartaaar.ir
https://akhbaremaaaa.ir
https://akhbareshomaaa.ir
https://akhshijnews.ir
https://atrinnews.ir
https://atroticnews.ir
https://atshnews.ir
https://bashariatemrooz.ir
https://dastesalamatt.ir
https://dostemansalam.ir
https://elementorsite.ir
https://emrooztafahom.ir
https://ensanedirooooooz.ir
https://etelaresankhabar.ir
https://examplenews.ir
https://fardaalefba.ir
https://gisooyekhabar.ir
https://halohekayatha.ir
https://hashtadonoh.ir
https://hekayatfardayeemaaa.ir
https://honarmandkhabar.ir
https://istgaheshomareyek.ir
https://ketabkhoooon.ir
https://kimyagaaaar.ir
https://markazeakhbar.ir
https://masternewss.ir
https://mohamadrezasite.ir
https://morvarideasia.ir
https://mramins.ir
https://naserinews.ir
https://nasermr.ir
https://newsamins.ir
https://newsatropat.ir
https://newscenterals.ir
https://newsmineral.ir
https://newsouls.ir
https://newspishgamannn.ir
https://newssalam.ir
https://newsshans.ir
https://newsworlds.ir
https://parinews.ir
https://patris-music.ir
https://poshtibannews.ir
https://powernewss.ir
https://recordejadid.ir
https://salamnewws.ir
https://23ncfst.ir/
https://amiran-carpet.ir/
https://armanenergytec.ir/
https://blogenews.ir/
https://blogkhoon.ir/
https://bvfars.ir/
https://charsounews.ir/
https://chsnews.ir/
https://dezfil.ir/
https://dmwebmaster.ir/
https://dota2news.ir/
https://erfanhd.ir/
https://etminan110.ir/
https://faratarazkhabar.ir/
https://farsgardi20.ir/
https://footynews.ir/
https://goto98.ir/
https://ilyarkhabar.ir/
https://ir2khabar.ir/
https://iranalmanac.ir/
https://irandaryafest.ir/
https://khabarehaft.ir/
https://khabarontime.ir/
https://lolsms.ir/
https://maadgig.ir/
https://masoudtb.ir/
https://mp3news.ir/
https://music-ha.ir/
https://nakhlestankhabar.ir/
https://newcharge.ir/
https://news-links.ir/
https://news180.ir/
https://pimn.ir/
https://prmf.ir/
https://pvnews.ir/
https://rejawnews.ir/
https://sahab-co.ir/
https://samanbarg.ir/
https://semanews.ir/
https://shirinonews.ir/
https://soheilesonghor.ir/
https://tacity.ir/
https://taktanews.ir/
https://tarabaranmag.ir/
https://telegram-persian.ir/
https://tfcenter.ir/
https://trika.ir/
https://velninews.ir/
https://vidnaz.ir/
https://wajnews.ir/
https://your-news.ir/
https://zangannews.ir/
https://2016downloadnew.ir/
https://paxsolomusic.ir/
https://daryamedia.ir/
https://andikakhabar.ir/
https://seo-pbn.ir/
https://ghezelwich.ir
https://panaztebtabriz.ir
https://shayna-net.ir
https://kanooneslamshahr.ir
https://raynuts.ir
https://honare2.ir
https://itsama.ir
https://flingpet.ir
https://foreverpro.ir
https://fraeesi.ir
https://gkhabar.ir
https://18amlak.ir
https://pooyesh-khabar.ir
https://matsef.ir
https://photo-land.ir
https://tabarestan118.ir
https://disachain.ir
https://chikaapp.ir
https://mahestan18.ir
https://radyaabkala.ir
https://c-civil.ir
https://saeeed.ir
https://copytops.ir
https://modirsearch.ir
https://shz1music.ir
https://m-khosravi.ir
https://iranhayashi.ir
https://iranian-dress.ir
https://gigblog.ir
https://basitcg.ir
https://mashhadhekmat.ir
https://rahetamin.ir
https://radolyamani.ir
https://bnemati.ir
https://face-wood.ir
https://tourvare.ir
https://centertasisat.ir
https://bidarirafsanjan.ir
https://namahaa.ir
https://30pp.ir
https://script-tabadol-link.ir
https://simayesarbedar.ir
https://pakdashtiha.ir
https://rentacars.ir
https://2019movies.ir
https://ekar24.ir
https://saber-ramezani.ir
https://teb-saharsina.ir