تغییرات آب و هوایی می تواند منجر به قطع برق، هزینه های بیشتر برق در سواحل غربی ایالات متحده شود – ScienceDaily

[ad_1]

دو مطالعه جدید که توسط محققی در دانشگاه ایالتی کارولینای شمالی انجام شده است، مروری اولیه از آنچه مصرف‌کنندگان برق ساحل غربی ممکن است در دو سناریو مختلف آینده تجربه کنند، ارائه می‌کند: یکی که در آن گرمای بیش از حد ناشی از تغییرات آب و هوایی بر انرژی فشار وارد می‌کند، و دیگری شبکه در حال تغییر به سمت انرژی های تجدیدپذیر است. انرژی، در حالی که آب و هوا از روندهای تاریخی پیروی می کند. در هر دو مورد، آنها دریافتند که هزینه های برق و قابلیت اطمینان در برابر رویدادهای شدید آب و هوایی آسیب پذیر باقی مانده است.

جردن کرن، استادیار جنگلداری و منابع زیست محیطی در کارولینای شمالی گفت: «تأثیر تغییرات آب و هوا و رویدادهای شدید آب و هوایی بر روی شبکه، به ویژه به شکل خشکسالی و امواج گرما، با تغییرات آب و هوایی تشدید خواهد شد. «حتی با دور شدن شبکه ساحل غربی از سوخت‌های فسیلی به سمت انرژی بادی و خورشیدی، این رویدادهای شدید آب و هوایی همچنان بر قابلیت اطمینان سیستم و قیمت انرژی تأثیر می‌گذارد.

منتشر شده در مجله آینده زمین، هر دو مطالعه عرضه و تقاضای برق آینده را تحت سناریوهای جداگانه پروژه می دهند. در مطالعه اول، محققان از مدل‌های کامپیوتری برای شبیه‌سازی اثرات تغییرات آب و هوایی بر روی شبکه برق فعلی در کالیفرنیا و شمال غربی اقیانوس آرام استفاده کردند. آنها هزینه و قابلیت اطمینان شبکه را در 11 سناریوی آب و هوایی مختلف بین سال‌های 2030 تا 2060، بر اساس تعدادی مدل علمی در مورد چگونگی تغییر اقلیم در “بدترین سناریو” انتشار سوخت‌های فسیلی و سناریوی کمتر دشوار دیگر، ارزیابی کردند.

کرن گفت: «بدترین سناریو ارزش بررسی دارد، حتی اگر شواهدی وجود داشته باشد که جهان انتشار سوخت‌های فسیلی را به اندازه کافی کاهش دهد تا از آن جلوگیری کند.

محققان دریافته‌اند که خطر قطع برق در تابستان و اوایل پاییز بیشتر به دلیل گرمای شدید در کالیفرنیا است که باعث تقاضای زیادی برای برق می‌شود زیرا مردم خانه‌های خود را خنک می‌کنند. آنها پیش بینی کردند که رویدادهای کمبود در همه سناریوها به جز یک سناریو وجود خواهد داشت که در آن تغییرات آب و هوایی بر تولید برق در هر دو منطقه به طور همزمان تأثیر می گذارد.

با این حال، آنها خاطرنشان کردند که این کمبود برق نسبتاً نادر باقی خواهد ماند. بدترین حالت قطعی برق 72 ساعته در سراسر ساحل غربی به مدت 31 سال بود.

کرن گفت: “با گرمتر و گرمتر شدن هوا و افزایش تقاضا برای برق، انتظار داریم که شبکه از کار بیفتد.” این گرمای شدید بسیار سنگین تر خواهد شد.»

گرمای شدید در کالیفرنیا بر قیمت و عرضه برق در شمال غربی اقیانوس آرام نیز تأثیر می گذارد. از نظر تاریخی، مناطق دارای قدرت مشترک هستند.

اگر مبادلات تاریخی برق ادامه پیدا کند و کالیفرنیا به دلیل گرما تقاضای زیادی برای برق داشته باشد، این می تواند منجر به تخلیه برق در شمال غربی اقیانوس آرام شود، زیرا آنها نمی توانند درخواست خود را برآورده کنند. کرن گفت.

آنها همچنین دریافتند که تغییرات آب و هوایی می‌تواند مستقیماً بر شمال غربی اقیانوس آرام تأثیر بگذارد و عرضه برق آبی را محدود کند، یعنی برقی که از آب تأمین می‌شود. برف به عنوان نیروی انباشته عمل می کند، بنابراین کاهش برف یا تغییر در زمان ذوب برف باعث کاهش توان موجود در تابستان می شود.

بزرگترین اثرات تغییرات آب و هوایی در شمال غربی اقیانوس آرام نیز در اواخر تابستان یا اوایل پاییز خواهد بود، زمانی که شبکه از قبل مشغول است. حتی نوسانات کوچک در ماه سپتامبر ناشی از تغییرات اقلیمی، همراه با افزایش تقاضای برق در تابستان، برای آغاز رویدادهای کمبود بیشتر در شمال اقیانوس آرام کافی است. با این حال، آنها همچنین پیش‌بینی کردند که رویدادهایی با کمبود در سراسر سواحل غربی به دلیل تأثیرات آب و هوایی در شمال غربی اقیانوس آرام به تنهایی نادر خواهند بود.

علاوه بر مسائل مربوط به قابلیت اطمینان، محققان همچنین دریافته اند که تغییرات آب و هوایی قیمت برق را افزایش می دهد. در بدترین حالت، زمانی که تغییرات آب و هوایی بر عرضه و تقاضای برق در کالیفرنیا و اقیانوس آرام شمالی تأثیر می‌گذارد، انتظار می‌رود ساعات بیشتری در کالیفرنیا به ویژه در اواخر تابستان به سقف 1000 مگاوات در ساعت برسد. تغییرات آب و هوایی در کالیفرنیا نیز تأثیر قابل توجهی بر قیمت ها در شمال غربی اقیانوس آرام خواهد داشت.

کرن گفت: «زمانی که قیمت ها تا 1000 دلار در هر مگاوات ساعت می رسد، این شبکه است که زنگ خطر را به صدا در می آورد. آنها برق را تا حدی گران می کنند تا مردم را تشویق به مصرف کمتر کنند.»

در مطالعه دوم، محققان قیمت برق را تا سال 2050 با اضافه شدن انرژی های تجدیدپذیر بیشتر به شبکه تخمین زدند، با این فرض که نیروگاه های گاز طبیعی همچنان به عنوان پشتیبان در محل خواهند بود. آنها پنج سناریو را برای هر بازار مقایسه می کنند: دو سناریو که ترکیب انرژی خورشیدی و بادی را در قیمت تغییر می دهد. یک سناریو با باتری های بیشتر برای ذخیره انرژی اضافه شده است. سناریویی که در آن بسیاری از مردم وسایل نقلیه الکتریکی را اتخاذ می کنند. و روند وضع موجود. آنها قیمت برق در این سیستم های مختلف را کمتر از 100 سال نماینده پدیده های هواشناسی معمولی و شدید که می توانند تحت شرایط آب و هوایی تاریخی – بدون گرم شدن بیشتر – رخ دهند، تخمین زدند.

کرن می‌گوید: «با شبکه ساحل غربی، ما اکنون چیزهایی درباره عملکرد آن می‌دانیم، زیرا بسیار متکی به انرژی آبی است – سال خشک بد و سال مرطوب خوب است». چیزی که ما می‌خواستیم بدانیم این بود: آیا با اضافه کردن خودروهای الکتریکی، باتری‌ها، انرژی خورشیدی و باد، با کربن‌زدایی شبکه به سمت غرب، آیا این تغییر می‌کند؟

حتی با استفاده از منابع انرژی تجدیدپذیر، آنها دریافتند که خشکسالی و گرمای شدید همچنان منجر به افراط در قیمت ها می شود – با سال های “خوب” با پایین ترین قیمت ها که ناشی از دماهای ملایم و جریان بالا است و بالاترین قیمت ها ناشی از گرمای شدید یا خشکسالی است.

کرن می‌گوید: «وقتی به بدترین سال‌ها فکر می‌کنید، این شرایط همچنان ناشی از آن چیزی است که امروز این رویدادها را پیش می‌برد: کمبود آب یا موج گرما در اواسط تابستان. افزودن انرژی‌های تجدیدپذیر بدترین یا بهترین سال را تغییر نمی‌دهد، اما همه چیز را به وسط تغییر می‌دهد.

در کالیفرنیا، سناریوی آینده افزایش انرژی بادی منجر به پایین‌ترین قیمت‌ها و به دنبال آن انرژی خورشیدی شد. در شمال غربی اقیانوس آرام، سناریوهایی که بیشترین انرژی باد و خورشید را دارند، کمترین قیمت را دارند. کمبود منابع در طول مسیر با بیشترین تقاضا برای وسایل نقلیه الکتریکی رایج‌تر است.

کرن گفت: «از آنجایی که شبکه از انرژی بادی و خورشیدی بیشتری استفاده می‌کند، قیمت آن در حال کاهش است زیرا ارزان‌تر است و گاز طبیعی را بیرون می‌کشد. استثنا این است که وقتی شما تقاضای زیادی برای برق از وسایل نقلیه الکتریکی دارید، تقاضا آنقدر زیاد می‌شود که سیستم را خراب می‌کند. این در مدل‌های ما بسیار نادر است، اما زمانی اتفاق می‌افتد که آب زیاد نباشد و گرما وجود داشته باشد. موج.”

کرن گفت کاهش هایی که آنها در انتشار گازهای گلخانه ای در سناریوهای پنج گانه در نظر گرفته اند “محافظه کارانه است. مدل‌های آن‌ها تا سال 2050 تا 50 درصد کربن‌زدایی را نشان می‌دهند، در حالی که بیشتر ایالت‌های ساحل غربی اهدافی را برای ایجاد تغییرات مهم‌تر زودتر تعیین کرده‌اند.

کرن گفت: “یافته کلیدی ما این بود که با کربن زدایی شبکه، شما همچنان با این آسیب پذیری در برابر آب و گرما باقی خواهید ماند.” این سیستمی است که نمی تواند از این امر فرار کند.»

مطالعه “اثرات تغییر آب و هوا بر پویایی بازار بین منطقه ای برق در ساحل غربی ایالات متحده” به صورت آنلاین در منتشر شده است. آینده زمین در 7 دسامبر 2021. علاوه بر کرن، نویسندگان دیگر جوی هیل، دیوید ای. روپ، ناتالی وویسین و گریگوری چاراکلیس بودند. این مطالعه توسط برنامه INFEWS بنیاد ملی علوم تحت جوایز 1639268 T2 و 170082 T1 پشتیبانی شد.

مطالعه دوم، “مسیرهای فناوری می تواند به تحریک قرار گرفتن در معرض سواحل غربی ایالات متحده در عدم قطعیت هواشناسی کمک کند” به صورت آنلاین در منتشر شد. آینده زمین در 28 دسامبر 2022. علاوه بر کرن، نویسندگان دیگر عبارتند از ژاکوب وسل، ناتالی ووآزین، کنستانتینوس اویکونو، و یانیک هاس. این مطالعه توسط دفتر علوم وزارت انرژی ایالات متحده به عنوان بخشی از تحقیقات در برنامه مدل‌سازی دینامیک چندبخشی، زمین و محیط زیست و همچنین جایزه برنامه INFEWS بنیاد ملی علوم به شماره 1639268 تامین شد.

[ad_2]

https://20khababr.ir
https://afkharebartar.ir
https://akhabarebartar.ir
https://andnews.ir
https://avatefepak.ir
https://baranmajale.ir
https://behtaringam.ir
https://daltek.ir
https://elmitarin.ir
https://fardayeashena.ir
https://forbos.ir
https://foxirani.ir
https://gisoon.ir
https://hodhodirani.ir
https://iranisard.ir
https://kahkashani.ir
https://lasttimes.ir
https://lilaki.ir
https://livejame.ir
https://magirani.ir
https://majaleiranian.ir
https://mervina.ir
https://mineralnews.ir
https://modirezard.ir
https://momon.ir
https://moniseh.ir
https://nationaliran.ir
https://netcrafti.ir
https://news-single.ir
https://newsexpress.ir
https://newslife.ir
https://newsspot.ir
https://newsteen.ir
https://nikmag.ir
https://officemag.ir
https://okaziyon.ir
https://one-news.ir
https://pandamag.ir
https://parsroids.ir
https://patris-fun.ir
https://senatornews.ir
https://seratmag.ir
https://sibala.ir
https://sohanian.ir
https://sosokan.ir
https://tazekhabari.ir
https://technoirani.ir
https://timesirani.ir
https://yamorani.ir
https://yandexkhabari.ir
https://abdoosnews.ir
https://zehnenoandinsh.ir
https://abestanews.ir
https://abtinnews.ir
https://akhbarebartaaar.ir
https://akhbaremaaaa.ir
https://akhbareshomaaa.ir
https://akhshijnews.ir
https://atrinnews.ir
https://atroticnews.ir
https://atshnews.ir
https://bashariatemrooz.ir
https://dastesalamatt.ir
https://dostemansalam.ir
https://elementorsite.ir
https://emrooztafahom.ir
https://ensanedirooooooz.ir
https://etelaresankhabar.ir
https://examplenews.ir
https://fardaalefba.ir
https://gisooyekhabar.ir
https://halohekayatha.ir
https://hashtadonoh.ir
https://hekayatfardayeemaaa.ir
https://honarmandkhabar.ir
https://istgaheshomareyek.ir
https://ketabkhoooon.ir
https://kimyagaaaar.ir
https://markazeakhbar.ir
https://masternewss.ir
https://mohamadrezasite.ir
https://morvarideasia.ir
https://mramins.ir
https://naserinews.ir
https://nasermr.ir
https://newsamins.ir
https://newsatropat.ir
https://newscenterals.ir
https://newsmineral.ir
https://newsouls.ir
https://newspishgamannn.ir
https://newssalam.ir
https://newsshans.ir
https://newsworlds.ir
https://parinews.ir
https://patris-music.ir
https://poshtibannews.ir
https://powernewss.ir
https://recordejadid.ir
https://salamnewws.ir
https://23ncfst.ir/
https://amiran-carpet.ir/
https://armanenergytec.ir/
https://blogenews.ir/
https://blogkhoon.ir/
https://bvfars.ir/
https://charsounews.ir/
https://chsnews.ir/
https://dezfil.ir/
https://dmwebmaster.ir/
https://dota2news.ir/
https://erfanhd.ir/
https://etminan110.ir/
https://faratarazkhabar.ir/
https://farsgardi20.ir/
https://footynews.ir/
https://goto98.ir/
https://ilyarkhabar.ir/
https://ir2khabar.ir/
https://iranalmanac.ir/
https://irandaryafest.ir/
https://khabarehaft.ir/
https://khabarontime.ir/
https://lolsms.ir/
https://maadgig.ir/
https://masoudtb.ir/
https://mp3news.ir/
https://music-ha.ir/
https://nakhlestankhabar.ir/
https://newcharge.ir/
https://news-links.ir/
https://news180.ir/
https://pimn.ir/
https://prmf.ir/
https://pvnews.ir/
https://rejawnews.ir/
https://sahab-co.ir/
https://samanbarg.ir/
https://semanews.ir/
https://shirinonews.ir/
https://soheilesonghor.ir/
https://tacity.ir/
https://taktanews.ir/
https://tarabaranmag.ir/
https://telegram-persian.ir/
https://tfcenter.ir/
https://trika.ir/
https://velninews.ir/
https://vidnaz.ir/
https://wajnews.ir/
https://your-news.ir/
https://zangannews.ir/
https://2016downloadnew.ir/
https://paxsolomusic.ir/
https://daryamedia.ir/
https://andikakhabar.ir/
https://seo-pbn.ir/
https://ghezelwich.ir
https://panaztebtabriz.ir
https://shayna-net.ir
https://kanooneslamshahr.ir
https://raynuts.ir
https://honare2.ir
https://itsama.ir
https://flingpet.ir
https://foreverpro.ir
https://fraeesi.ir
https://gkhabar.ir
https://18amlak.ir
https://pooyesh-khabar.ir
https://matsef.ir
https://photo-land.ir
https://tabarestan118.ir
https://disachain.ir
https://chikaapp.ir
https://mahestan18.ir
https://radyaabkala.ir
https://c-civil.ir
https://saeeed.ir
https://copytops.ir
https://modirsearch.ir
https://shz1music.ir
https://m-khosravi.ir
https://iranhayashi.ir
https://iranian-dress.ir
https://gigblog.ir
https://basitcg.ir
https://mashhadhekmat.ir
https://rahetamin.ir
https://radolyamani.ir
https://bnemati.ir
https://face-wood.ir
https://tourvare.ir
https://centertasisat.ir
https://bidarirafsanjan.ir
https://namahaa.ir
https://30pp.ir
https://script-tabadol-link.ir
https://simayesarbedar.ir
https://pakdashtiha.ir
https://rentacars.ir
https://2019movies.ir
https://ekar24.ir
https://saber-ramezani.ir
https://teb-saharsina.ir