جا و مکان صندلی تالار

ما همچنین صندلی های تاشو پلاستیکی یا رزینی را برای مراسم در فضای باز (یا سرپوشیده) شما به همراه نیمکت های گردو به سبک پیو و انواع مدفوع میله ارائه می کنیم. حالت دوم ایده آل برای ارائه صندلی در اطراف میزهای کوکتل است – علاوه بر این عالی به محل پذیرایی شما یا اطراف زمین رقص شما.

ظرف ها

اکثر سالنها – و بعضی از غذاخوری ها – ظروف ، لیوان و وسایل ظروف ارائه نمی دهند. با این حال ، ما چندین الگوی مختلف را اجاره می کنیم. چینی اصلی ما مروارید سفید و استیل ضد زنگ Concord گزینه محبوب آگاهی از بودجه است. این درخشان تمیز و صیقلی ، آماده برای تنظیم است. برای داشتن ظاهری معمولی یکی از الگوهای دقیق تر ما ، مانند چینی سیاه صحرا یا تخت طلای تاج رویال را انتخاب کنید. اگر این سبک شما نیست ، نگران نباشید ، ما سبک های معاصر نیز داریم ، مانند چشمه هندسی هندسی و کینگزلی ، وسایل نقلیه مسطح نیکل و بسیاری موارد دیگر. ما همچنین دارای لیوان های شراب آسان ، کریستال ، شیشه های سنگ تراشی مرسوم ، مد روز و انواع توبل ها و دستکش ها هستیم. بهترین چیز این است که ما از شما چیزی را نمی خواهیم که بشویید. فقط بشویید یا خراش دهید و مراقب بقیه خواهیم بود.

در هنگام رزرو ظروف خود به آنچه ارائه می دهید توجه کنید. اگر غذای شما آبکاری شده است ، برای هر دوره و وسایل پلوپز روی میز ، به ظروف نیاز دارید. اگر به سبک خانوادگی خدمت می کنید ، صفحه ها می توانند درست روی میزهای میهمانان بروند و این در اتاق بسیار عالی به نظر می رسد.

با استفاده از بوفه ، شما می توانید وسایل تختخواب خود را تنظیم کنید یا از “رولپ ها” یا سبدهای کارد و چنگال در میزهای غذا استفاده کنید. بسیاری از زوج ها وسوسه می شوند که بشقاب ها را روی میزهای میهمان بگذارند ، اما مهمانان غالباً بشقاب خود را فراموش می کنند. این کار را با انباشتن روی بوفه برای آنها آسان کنید صندلی تالار (و صفحات دسر را فراموش نکنید!)

فراموش نکنید که نوار خود را با وسایل شیشه ای کافی انبار کنید. و اگر به نوار احتیاج دارید ، گزینه های قابل حمل بسیار خوبی داریم.

عکس: عکس عکاسی فیلیپک | مدل شلبی چونگ

پس زمینه صندلی تالار

زمینه های پس زمینه بسیار محبوب هستند. چه راهی بهتر برای قاب کردن میز سر خود از قرار دادن یک قاب زیبا در پشت آن؟ یا با یک دکوراسیون کوچک و یک صندلی یا صندلی زیبا یا یک مبل فانتزی عکس-اوپ ایجاد کنید.

در اجاره رویدادهای بزرگ ، قابهای با پس زمینه DIY آسان و دارای انتخاب های زیادی برای پارچه ها داریم.

برای داشتن ظاهری شرجی از نوعی پارچه ابریشمی سفید برای یک ظاهر رمانتیک یا نوعی پارچه ابریشمی سیاه استفاده کنید. ما همچنین دارای پلیمر استر مات (به رنگ سیاه و سفید) برای ظاهری مدرن و راحت تر هستیم.

چراغ های چشمک زن را اضافه کنید (ما آنها را اجاره می دهیم) یا به دنبال چراغ های روشنایی LED از یک فروشگاه اجاره AV محلی باشید. آنها برای هر رنگی که می خواهید قابل برنامه ریزی هستند. صندلی تالار گزینه دیگر چراغ های کافه غریب ، که دارای لامپ های گرد هستند. و می توانید طرح خود را با روبان ، گل ، جیب های حلق آویز یا هر چیز دیگری که دل شما می خواهد بگنجانید.

صحنه ها و Dancefloors

هیچ چیز نمی گوید جشن مانند یک مهمانی بزرگ رقص! اگر محل برگزاری شما فضای رقص کمتری دارد ، می توانید خودتان را با یکی از تابلوهای رقص ما بسازید. ما خدمات سفید ، بلوط ، ساج یا شیروانی را داریم و اگر خدمات تحویل با قیمت مناسب را رزرو کردید ، آن را برای شما قرار خواهیم داد. همان مرحله برای مرحله انجام می شود که می توانید برای برجسته کردن گروه ، دی جی یا میز سر خود استفاده کنید.

برای یک ظاهر واقعاً شاد ، چرا دکوراسیون خود را با زمینه نوعی پارچه ابریشمی قاب نکنید ، چند تخته مبلمان سالن و برخی میزهای کوکتل اضافه کنید؟

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>