[ad_1]

به مهندس موفق فروم وجود دارد سه سوال کلیدی یک مدیر نیاز به درخواست و قبل از ساخت این فروم.

  • هدف #1. چگونه شما جمع آوری یک توده مهم از اعضای
  • هدف #2. چه خواهد شد وادار کردن اعضا به ارائه مطالب
  • هدف #3. چگونه فروم زنده ماندن پاس سال اول

در این مقاله هدف ما پوشش #1 – نحوه جمع آوری یک توده مهم از اعضای.

بود تو رفتگی در دیوار

انجمن خود را به ساخت یک نام برای خود را به عنوان مرجع در یک موضوع. همه موفق مرجع تخصصی چیزی که آنها را مجموعه جدا از بقیه. برای مثال این می تواند محتوای منحصر به فرد از سایت های زیر در خدمت تو رفتگی در دیوار جمعیتی آنها هدف یا شخصیت مدیر سایت.

اگر شما در حال ایجاد یک فروم خودتان بپرسید “چه خواهد شد افراد خارج از فروم که آنها نمی توانند در حال حاضر در جایی دیگری است؟”

همه موفق مرجع تخصصی یک هدف است. آنها وجود دارد برای یک دلیل خاص برای به انجام رساندن چیزی. برای اتصال مردم با منافع مشترک و یا به منظور تسهیل گفتگو در مورد مسائل مربوط به سایت.

یکی از دلایل عمده بسیاری از انجمن های موفق است چرا که وجود دارد بیش از حد بسیاری از انجمن ها در همین موضوع! مرجع تخصصی موفق خواهد بود اگر تنها هدف خود را ایجاد ترافیک برای وب سایت اصلی.

انتخاب انجمن نرم افزار

گرفتن این حق حیاتی است. احتمال زیادی وجود دارد که این موجود پست در فروم خواهد بود از دست داد با تعویض به نرم افزار های مختلف بعد.

در نظر گرفتن بهینه سازی موتور جستجو ، پس از 85%+ جدید ترافیک به وب سایت شما خواهد آمد از موتورهای جستجو داشتن خود را در انجمن بحث و گفتگو پست ها یافت می شود توسط موتورهای جستجو ضروری است.

قبل از شما انتخاب می کنید یک بحث فروم بسته نرم افزار مطمئن شوید که تمام پست ها در فروم می توان یافت و توسط موتورهای جستجو رتبه بندی. ترین بحث در فروم نرم افزار مخفی کردن پیام های پست در چنین راهی است که آنها به سادگی نمی توان crawled شده توسط موتورهای جستجو است.

یک راه برای پیدا کردن اگر پیام پست در یک خاص forum بسته های نرم افزاری در حال جستجو موتور بهینه سازی شده است به بازدید از یک سایت با استفاده از این نرم افزار کپی اخیر فروم تیتر و چسباندن آن را به گوگل و جستجو (فراگیر جستجو تیتر با نقل قول گوگل می داند که دقیقا به دنبال چه چیزی).

اگر پیام تیتر می آید تا در اولین 50 صفحه توسط گوگل یافت, شما می دانید, انجمن بهینه شده است نمایه شده است. اگر تیتر را نشان نمی دهد, شما ممکن است بخواهید به دنبال یک فروم های مختلف بسته های نرم افزاری.

بسیاری از عمده فروم اسکریپت بشود برای جستجوگرها, اما وجود دارد راه هایی برای بهبود نتایج بیشتر با اضافه کردن آدرس موتور جستجو دوستانه و یا در مورد صفحه اصلی, اضافه کردن می باشد (یک مجموعه کامل از پیشرفت SEO).

پویا آدرس جلسه شناسه ، استفاده شده توسط بسیاری از انجمن های نرم افزار می تواند بسیار مضر به فروم سلامت از موتور جستجوی نقطه نظر.

مراقبت هنگام انتخاب نوع فروم و فروم اسکریپت یا نرم افزار که مورد استفاده قرار خواهد گرفت. این فروم باید آسان برای پیدا کردن و آسان برای استفاده است. برخی از فروم اسکریپت و نرم افزار با اجباری تبلیغات خدمت از شرکت مادر و منجر به یک فقیر تجربه کاربر.

تمرکز بر محتوا و بحث

کاربران را ثبت نام و ارسال در هیئت مدیره خود را اگر آنها پیدا کردن محتوای موجود جالب توجه و در نظر گرفتن آن را ارزشمند به شرکت. ایجاد چند جالب دسته بندی ها در فروم خود را بدون رفتن دریا.

هنگامی که راه اندازی سایت شما نمی خواهد که بسیاری از اعضای بنابراین نگه داشتن محتوای با تمرکز بر چند بحث تنها برای جلوگیری از خالی اتاق. آن است که به 4 فعال بخش از 15 خالی هستند.

نترس به توده موضوعات مشابه با هم. یک بار در فروم رشد می کند به یک اندازه در آن موضوعات هستند تحت فشار قرار دادند به صفحه 2 و 3 و سپس در نظر گرفتن تقسیم یک فروم به دو کوچکتر.

آیا بیش از حد بسیاری از خارج از موضوع بحث مناطق. به جای ایجاد یک یا دو بحث مقدماتی که در آن کاربران می توانند پست در مورد خود و کاربران موجود می توانید به آنها خوش آمد.

می دانم که قبل از ساخت انجمن عمومی آن است که یک ایده خوب برای ایجاد شاید دو یا سه تاپیک در هر فروم منطقه پس از بازدید کنندگان را در جایی به پست. بسیاری از کاربران فروم بیش از حد خجالتی هستند ارسال موضوع جدید خود را.

عملکرد بیش از فرم

کاربران مراقبت بیشتر در مورد محتوا و جامعه از طراحی. تصویر سنگین سایت های بالا اولین برداشت اما پس از آن قابلیت استفاده کم. تصویر غنی سایت های دیگر برای هر عضو به خواندن موضوعات ایجاد یک پست جدید حرکت بین انجمن ها و غیره. اگر صفحه را رفرش کند, کاربران, پست کمتر و کمتر تمایل به بازگشت. گوگل و یاهو هستند به خصوص جذاب اما بسیار موفق در موتورهای جستجو که مشاهده قانون کارآمد صفحه تازه کردن.

طراحی نباید تمرکز به جای بهبود تجربه کاربر با روشن و آسان به استفاده از ناوبری چند دکمه فانتزی و تصاویر و مطمئن شوید که هر کس می داند عملکرد سایت. وجود دارد هیچ جایگزینی برای خوب طراحی فرم, سازگار, نام تجاری, روشن و قابل خواندن نوع و فضای کافی سفید.

استفاده از هک اضافه کردن فایرفاکس و امکانات نکنید

بسیاری از فروم اسکریپت صدها آزادانه در دسترس add-ons برای مثال اصلی از جمله شبکه های اجتماعی add-ons, چت زنده, مغازه ها و بازی های آرکید.

ترفند در اینجا این است که به استخدام امکانات کمتر اما انجام آنها را به خوبی. جلوگیری از ساخت اشتباه از اضافه کردن بسیاری از ویژگی های آنها تبدیل به یک مانع بصری برای کاربران جدید و یا آهسته موجود کاربران ارسال. اضافه کردن بیش از حد بسیاری از ویژگی های بیش از حد به سرعت و به شما اجازه نمی دهد به اندازه کافی زمان برای اندازه گیری آنها و یا اجازه می دهد تا کاربران خود را به اتخاذ آنها.

ساده و پاک طرح با ویژگی های که ترویج و ثبت و ارجاع و ارسال همه که مورد نیاز است.

فوق العاده آسان ثبت نام

تقریبا همه انجمن ها و برخی از مانع برای ورود به صفحه کردن چرخش و دادن. اما یک اشتباه رایج در میان مدیران انجمن ساخت ثبت نام پیچیده است.

برای مثال برخی از انجمن ها را شما توافق می کنید به قوانین جواب سوال امنیتی اعتبار هویت شما از طریق ایمیل و در انتظار تایید مدیر. در حالی که این اقدامات مقابله با دادن اگر شما ثبت نام فرایند طولانی و خسته کننده بسیاری از کاربران خواهد داد تا. سعی کنید برای رسیدن به یک تعادل خوب بین امنیت و سهولت استفاده.

جدا از ثبت نام بدون هیچ زحمتی رایگان, پیشنهاد, ثبت نام نوعی از سود برای پیوستن به دیگر اجازه دسترسی به پست. این می تواند مباحث و یا محبوبیت.

مجموعه خود را از موانع ورود به بزرگ یا کوچک است. زیادی را خالص شما اعضای کمتری اما با کیفیت; کوچک به دست آورید شما کاربران بیشتر اما مخلوط با کیفیت.

عضو ارجاع طرح

بسیاری از انجمن های موفق به علت عدم تبلیغات. به دوستان خود بگویید و به آن بپیوندید و اگر آنها پیدا کردن آن جالب است آنها را به دوستان خود بگویید که به نوبه خود به دوستان خود بگویید ، این می تواند کراوات بسیار خوبی با ارجاع طرح به موجب آن کاربران پاداش برای مراجعه کاربران دیگر به هیئت مدیره. کلمه از دهان تبلیغات در پشت سر هم با اشکال دیگر از تبلیغات به عنوان مثال بهینه سازی SEO, تبلیغات گوگل, لینک, تجارت با دیگر انجمن ها می تواند در نتیجه یک ترکیب قدرتمند است که قرعه کشی خواهد شد و بیشتر و بیشتر کاربران به انجمن های خود را.

بذر لینک ها در انجمن های دیگر

مردم آگاه در مورد خود انجمن/سایت به صورت رایگان و به سادگی با پیوستن به انجمن های دیگر و داشتن لینک خود را در فروم خود را/مشخصات امضا. ایمیل سایت درخواست چنین می تواند به جذب تبلیغات منفی به عنوان دریافت کنندگان ممکن است درک شما را به جان spammer.

بهترین روش این است که برای پیوستن به دیگر فروم. باید یک لینک به سایت خود را در امضای خود و سعی کنید به 10 یا بیشتر پست ها در هر هفته. اگر شما یک شهرت بزرگ در فروم مردم را بررسي فايلهاي خود را لینک کنید. اگر شما در حال معتبر آن است که به احتمال زیاد مردم در این انجمن ملحق خواهد شد مال شما.

مفید فروم مقالات

  1. فروم طراحی
  2. محتوای ساختمان
  3. زنده ماندن طولانی مدت

[ad_2]