جنس مدل های مختلف انگشتر

ما این راهنمای خریداران را در 6 مرحله آسان ایجاد کرده ایم تا به شما کمک کنیم انگشتر ازدواج مناسب خود را پیدا کنید. شما کاملا مطلع خواهید شد!

 

از کجا شروع کنیم؟

اندازه خود را بدانید

یک سبک را انتخاب کنید

در مورد ضخامت و عرض تصمیم بگیرید

یک فلز را انتخاب کنید

یک پایان را انتخاب کنید

قیمت را انتخاب کنید

1. اندازه حلقه خود را بشناسید

در استرالیا، اندازه انگشتر برای انگشتر مردانه از سایز F تا سایز Z + 6 در فارغ التحصیلی 1/2 است. سایز متوسط خرید انگشتر مردانه S است. اگر سایز انگشتر خود را نمی دانید می توانید از ما سایز انگشتر رایگان درخواست کنید. استفاده از آن آسان و دقیق است. اندازه مهم است زیرا قیمت انگشتر شما بر اساس اندازه تعیین می شود.

 

2. یک سبک را انتخاب کنید

شما انتخاب های زیادی دارید، از نوارهای ساده و کلاسیک گرفته تا انگشتر های ازدواج با طرح های پیچیده یا حکاکی شده. اگر نمی توانید یکی را پیدا کنید، ما همیشه می توانیم یک مورد منحصر به فرد برای شما طراحی و بسازیم.

 

طیف وسیع حلقه های ازدواج مردانه ما را به صورت آنلاین کاوش کنید، یا آنها را در فروشگاه پرچمدار سیدنی امتحان کنید.

 

3. عرض و ضخامت

اکثر طرح ها را می توان در هر عرض یا ضخامتی که دوست دارید، بسته به طرح یا وجود سنگ هایی که در بند وجود دارد، ساخته می شوند. عرض و ضخامت موجود حلقه را می توان در منوهای کشویی در صفحه هر محصول انتخاب کرد.

 

عرض محبوب ترین حلقه ازدواج مردانه 6 میلی متر است و ضخامت 1.6 میلی متر محبوب ترین ضخامت است. وزن خوبی به حلقه می دهد و به راحتی کمی مناسب می شود.

 

تناسب راحتی زمانی است که داخل باند به جای صاف بودن خمیده باشد.

 

8 میلی متر یا عریض تر

 

وقتی انگشتر واقعاً پهن باشد، در انگشت شما سفت‌تر به نظر می‌رسد، بنابراین برای حلقه‌های مردانه با عرض 8 میلی‌متر یا بیشتر، معمولاً توصیه می‌کنیم اندازه حلقه عادی خود را اندازه بگیرید و سپس انگشتر خود را نصف سایز بزرگ‌تر سفارش دهید.

 

به عنوان مثال، اندازه حلقه DIY انگشت شما را به راحتی اندازه گیری می کند. سپس توصیه می کنیم اندازه T1/2 را سفارش دهید.

 

4. یک فلز را انتخاب کنید

انگشتر شما را می توان با انتخاب فلز متناسب با سلیقه و سبک زندگی شما ساخت.

 

طلای زرد

طلای زرد

طلا یک انتخاب کلاسیک برای حلقه ازدواج مردانه است که رنگ زرد گرم آن جلوه ای سنتی می دهد. بین گزینه های طلای 9 یا 18 عیار انتخاب کنید.

 

طلای سفید

طلای سفید

حلقه‌های طلای سفید دارای رنگ روشن و سفید هستند که حس تمیزی و مدرنی به آن‌ها می‌دهد. بین گزینه های 9K و 18K انتخاب کنید.

 

رز-گلد

رزگلد

رزگلد از مخلوط کردن طلای زرد با مس و نقره برای دستیابی به رنگ صورتی ملایم ایجاد می شود. بین گزینه های طلای 9 یا 18 عیار انتخاب کنید

 

دو رنگ

دو رنگ

ترکیبی از طلای سفید و طلای زرد به انگشتر شما ظاهری کلاسیک و امروزی می بخشد. این را می توان روی حلقه هایی که دارای تقسیمات یا شیارهای واضح هستند به دست آورد. انتخاب محبوب‌تر داشتن طلای سفید در قسمت میانی است: به سادگی زرد|سفید|زرد را از منوی کشویی انتخاب کنید. یا اگر می‌خواهید رنگ‌ها معکوس شوند، سفید|زرد|سفید را انتخاب کنید.

 

9K-18K-ترکیب

ترکیبات 9/18K

برای داشتن ظاهری متفاوت، حلقه ای را از این مجموعه انتخاب کنید. این ترکیبی از طلای سفید 9 عیار و طلای سفید 18 عیار در یک حلقه است. هیچ پولیش رودیوم باعث ظاهری بسیار برس خورده یا مات نمی شود. به دست آوردن اندازه حلقه مناسب بسیار مهم است، زیرا این حلقه ها در آینده قابل تغییر نیستند.

 

طلای سفید

پلاتین

پلاتین ضد حساسیت است و برای دامادهایی با پوست حساس انتخابی عالی است.

 

تیتانیوم

تیتانیوم

تیتانیوم فلزی فوق‌العاده سخت و سبک است که آن را به یک انتخاب محبوب و کاربردی برای حلقه‌های عروسی یا لباس مردانه تبدیل کرده است.

 

زیرکونیوم

زیرکونیوم

زیرکونیوم یکی دیگر از فلزات فوق العاده بادوام و سبک وزن است. ضد حساسیت است و نسبت به طلا در برابر خراش مقاوم‌تر است و آن را به انتخابی محبوب و کاربردی برای حلقه‌های عروسی یا لباس مردانه تبدیل می‌کند.

 

ایندکسر