آخرین بروزرسانی: 31 ژانویه 2020
خواه شما می خواهید مخاطبین یکبار مصرف داشته باشید ، یک جفت عینک آفتابی اصلی یا لنزهای عینک آفتابی رنگی پیشرو در یک قاب طراح ، عینک آفتابی با کیفیت می تواند صدها دلار برای شما به دست آورد. بنابراین از کجا باید خرید کنید تا مطمئن شوید که بدون پرداخت هزینه زیاد ، عینک آفتابی یا تماسی را دوست خواهید داشت؟

از هرجای دیگر یک فروشگاه عینک آفتابی فروشی خوب را پیدا کنید
ما فروشگاه های عینک آفتابی فروشی را از نظر قیمت ، کیفیت و خدمات به مشتریان ارزیابی و مقایسه می کنیم.
عضو شوید
خرید عینک آفتابی ارزان
در بررسی بهار 2019 ، گزارش های مصرف کننده ، فروشگاه های عینک آفتابی و لنزهای تماسی که در رده بندی های ما قرار دارند ، رضایت کلی را کسب کردند. نتایج بدست آمده بیش از 65000 عضو است که به طور دسته جمعی ، از خرید عینک آفتابی در 33 خرده فروش و لنزهای تماسی در 17 سال گزارش داده اند.

پاسخ دهندگان این نظرسنجی که در یکی از فروشگاه های عینک آفتابی برتر برتر ما عینک آفتابی را از جیب (بدون هیچگونه بازپرداخت بیمه ای) خریداری کرده اند ، اعلام کردند مبلغ متوسط ​​187 دلار را پرداخت کرده اند ، که می تواند صدها درصد کمتر از آنچه در جاهای دیگر می توانید هزینه کنید ، باشد.

آیا می توانید گزینه های ارزان تری پیدا کنید؟ مطابق نتایج نظرسنجی ما مطمئناً ، اما ممکن است مجبور شوید قربانی های دیگری کنید. به عنوان مثال ، اگر شما مایل به خرید آنلاین هستید ، اعضا گزارش می دهند مبلغ کمتری از جیب خرده فروشان خاص پرداخت می کنند. اما همین فروشگاه ها در دسته های دیگر مانند مراقبت های پیگیری از برترین علائم دریافت نکردند (این ممکن است شامل خدماتی مانند تنظیم عینک آفتابی و تعمیرات جزئی).

این نکته به خانه این نکته را می بخشد که وقتی می دانید چشم های خود را از کجا بدست آورید ، ملاحظات زیادی وجود دارد ، و گزینه ای که برای شما بهتر کار می کند ، گزینه ای است که به بهترین وجه نیازهای فردی شما را برآورده می کند. رتبه بندی های ما دقیقاً مشخص می کند که پاسخ دهندگان نظرسنجی گزارش می دهند که هر فروشنده or ارائه داده است یا نه. در اینجا ، برخی از ملاحظاتی که ممکن است هنگام جستجوی یک فروشگاه عینک آفتابی به مرحله اجرا در بیایند.

راهنمای خرید لنز عینک آفتابی و تماس با لنز
این که آیا آنها می توانند بصورت آنلاین و یا یک فروشگاه پیاده روی خریداری کنند ، اعضای CR به ما گفتند که هزینه انتخاب یکی از ملاحظات اصلی آنها هنگام انتخاب یک خرده فروش عینک آفتابی است. واریانس عینک آفتابی بسیار زیاد است – ارزان ترین گزینه هایی که به فروش می رسد کمتر از 100 دلار برای عینک آفتابی فروخته می شود ، در حالی که گرانترین آنها دارای مدیون بیشتر از 400 دلار است.

یک امکان صرفه جویی در هزینه: به صورت آنلاین جستجو کنید. افرادی که بطور کامل از جیب عینک آفتابی خود را پرداخت می کردند ، مبلغ مبلغ 91 دلار را به صورت آنلاین پرداخت می کردند ، در حالی که افرادی که در فروشگاه می خرید 234 دلار پرداخت می کردند. قیمت تماس با ما بسیار کمتر بود و اعضای CR گزارش دادند که مبلغ متوسط ​​142 دلار در خرده فروشان آنلاین و 146 دلار برای فروشگاه های پیاده روی ، هنگام پرداخت کامل از جیب ، پرداخت می کنند.

خدمات و پیگیری
اگر کمک و اطلاعاتی از خرده فروش عینک آفتابی خود برای شما مهم است ، مهم نیست که بیش از 400 دلار برای عینک آفتابی جدید خود بپردازید ، یا بیشتر قیمت خرید شما تحت پوشش بیمه است- شاید ارزش آن را داشته باشد. برای خرید شما از یک فروشگاه اپتیکال نوری محلی یا مطب پزشک خصوصی ، جایی که احتمالاً توجه شخصی استثنایی را به خود جلب خواهید کرد.

راحتی در
جایی که شما زندگی می کنید ممکن است نشان دهد فروشگاههای پیاده روی در دسترس شما هستند ، اما تعداد بیشتری از افراد نیز به صورت آنلاین به خرید عینک آفتابی و همچنین مخاطبین می روند. اگرچه فریم ها باید متناسب باشند (و از نظر ایده آل تملق پذیر هستند) ، خرده فروشان آنلاین بطور فزاینده ای روش هایی را برای شما ارائه می دهند که چگونه چارچوب ها به شما نگاه خواهند کرد ، از این که به شما اجازه می دهند آنها را بر روی عکس بارگذاری شده از خودتان امتحان کنید تا به شما اجازه دهند. برای سفارش و ارزیابی چند فریم ، و برگرداندن آنهایی که نمی خواهید.

هنگام خرید عینک آفتابی آنلاین ، احتمالاً انتخاب مناسب خواهد بود و قیمت ها نیز به همین ترتیب است. اما هر دو ممکن است از یک سایت به سایت دیگر متفاوت باشند ، بنابراین هنوز هم ارزش خرید در اطراف را دارید.

همچنین می توانید اشکالاتی در خرید آنلاین داشته باشید. اگر فریم هایی را می خریدید بدون اینکه آنها را امتحان کنید ، فرصتی می گیرید تا ببینید چطور به نظر می رسد و متناسب هستند ، بنابراین ممکن است بخواهید با یک خرده فروش آنلاین بپیوندید که راهی را برای شما فراهم می کند تا قبل از خرید امتحان کنید. همچنین اگر مشکلی ایجاد شود می تواند عینک آفتابی بازگشتی باشد که خریداری کرده اید. در صورت سفارش لنزهای عینک آفتابی به همراه قابهای خود ، به خصوص اگر نسخه ای پیچیده داشته باشید ، می تواند بیشتر مشکل ساز باشد. و اگر قاب های شما به تنظیم نیاز دارند ، احتمالاً باید یک متخصص محلی را برای انجام آن پیدا کنید.

تمام آنچه گفته شد ، شایان ذکر است که نرخ رضایت به طور متوسط ​​برای خرده فروشان آنلاین به همان میزان و برای خرده فروشان پیاده روی در کل برای خریداران عینک آفتابی و مخاطبین نیز یکسان است.

واربی ​​پارکر یکی از خرده فروشانی که در تلاش است تا از هر دو دنیا بهترین استفاده را کند ، است. این عینک آفتابی را بصورت آنلاین و در فروشگاه های پیاده روی می فروشد که امتحانات چشم را نیز ارائه می دهد. یک جفت عینک آفتابی کامل با لنزهای یک بینایی می تواند کمتر از 100 دلار قیمت داشته باشد ، اما اگر نسخه ای پیچیده تری دارید که به عنوان مثال لنزهای چند منظوره نیاز دارد ، می توانید همه چیز گرانتر شوند. (اعضای ما 204 دلار هزینه متوسط ​​از جیب را گزارش دادند.) و واربی ​​فقط فریم های خود را به فروش می رساند.

سرعت
اگر به ASAP عینک آفتابی خود نیاز دارید ، ممکن است از فروشگاه پیاده روی بهتر باشید. نظرسنجی ما گزارش داده است که تقریبا نیمی از افرادی که عینک آفتابی خود را بصورت حضوری خریداری کرده اند ، طی یک هفته خرید خود را دریافت کردند. فقط حدود یک چهارم کسانی که آنلاین خریدند ، انجام دادند. اگر واقعاً نگران هستید که چقدر سریع می توانید لنزهای اصلاحی خود را بدست آورید و این گزینه را دارید ، ممکن است مخاطبین بهترین شرط بندی شما باشند. هفت مورد از 10 خریدار مخاطب ، طی یک هفته عینک آفتابی خود را دریافت کردند.

رتبه بندی فروشگاه لنزهای عینک آفتابی و مخاطب
استراتژی های خرید
کجا و چگونه باید به دنبال عینک آفتابی بگردید به نیازها و ترجیحات شما بستگی دارد. اگر در مورد قاب ها بدگویی نکردید ، ممکن است یک فروشگاه تخفیف برای شما مناسب باشد. اگر پول مسئله ای نیست ، چشم پزشک یا چشم سنج (اگر او عینک آفتابی می فروشد) یا یک فروشگاه عینک آفتابی مستقل ممکن است بهترین انتخاب شما باشد. اما اگر به دنبال پس انداز ، انتخاب بسیار خوبی از فریم ها و تماس شخصی هستید که در برخورد با یک فرد حرفه ای به صورت حضوری صورت می گیرد ، ممکن است شکایت را در این زمینه در نظر بگیرید ، همانطور که در زیر بحث می کنیم.

مطلع در مورد گزینه های تحصیل
را با رفتن به یک وب سایت قابل اعتماد اجرا توسط یک سازمان مانند آکادمی چشم آمریکابرای کسب اطلاعات در مورد گزینه های اصلی خود از نظر لنزها ، روکش لنزها و غیره. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد انواع فریم ها و لنزهای آرایشی موجود ، سایت هایی مانند Eyeglasses.com و LensesRx.com را امتحان کنید . دانستن چیزی در مورد انواع فریم ها ، لنزها و روکش ها می تواند به شما در درک گزینه های خود کمک کند و این حس را به شما القا کند که آیا یک فروشگاه یا وب سایت سعی در فروش بیشتر از حد مورد نیاز شما دارد. حتی ممکن است بتوانید عکسی از خودتان بارگذاری کنید و از ویژگی آزمایش مجازی موجود در برخی سایت ها استفاده کنید تا تصور اولیه در مورد اینکه کدام فریم به نظر شما بهتر می رسد را بشناسید (اگرچه ما هنوز توصیه می کنیم قبل از یک قاب در دنیای واقعی امتحان کنید. خرید آن) اگر

پزشک
معاینه می کنید با پزشک چشم خود صحبت کنید (که همیشه ایده خوبی برای رد هر گونه موارد است)با توجه به شرایط سلامتی چشم و همچنین تجویز کامل آن ، از پزشک مشورت کنید که کدام لنزها برای شما مناسب هستند و آیا در هنگام خرید فریم یا لنز چیزی در نظر دارید. به عنوان مثال ، اگر می خواهید لنزهای تماسی داشته باشید اما دارای آستیگماتیسم هستید ، پزشک ممکن است پیشنهاد کند که از انواع خاصی از لنزها خودداری کنید. اگر دوست دارید لنزهای مترقی یا سایر کانونها ، یک قاب باریک نتواند نسخه شما را در خود جای دهد. و در صورت داشتن یک نسخه قوی که نیاز به لنزهای ضخیم تر داشته باشد ، ممکن است فریم های بدون سیم و نیمه بی سیم مشکل ساز باشند.

همچنین درمورد مواد افزودنی مانند پوشش ضد لک و لنزهای انتقالی بحث کنید تا دریابید که پزشک چه فکری می کند. اگر مطب پزشک شما فریمهایی را می فروشد ، سعی کنید برخی از آنها را انجام دهید تا از آنچه انجام می دهید و دوست ندارید برخوردار شوید. و از پرسنل مشاوره بخواهید که چه چیزی برای شما بهتر خواهد بود.

اگر قصد خرید عینک آفتابی خود را در جای دیگری دارید ، حتما از پزشک بخواهید مسافت مسافت شما (فاصله بین مرکز هر یک از شاگردانتان) را اندازه بگیرد که فروشندگان آنلاین برای ایجاد صحیح عینک آفتابی شما نیاز دارند. برخی از ابزارهای آنلاین برای این کار وجود دارد ، اما یک حرفه ای می تواند کار را به درستی انجام دهد.

فروشگاه مقایسه
اگر به دنبال کادر خود در مطب پزشک خود هستید و چیزی را که دوست دارید پیدا کنید یا فکر می کنید با قیمت مناسب پیدا نمی کند ، برخی از فروشگاه های پیاده روی دیگر را امتحان کنید. بسیاری از مارک ها و فریم ها از چندین خرده فروش در دسترس هستند ، بنابراین مارک ها ، مدل ها و اندازه فریم هایی را که می خواهید برای خرید در نظر بگیرید ثبت کنید. آن اطلاعات را که در معابد قاب وجود دارد (قطعاتی که لیوان ها را به گوش شما وصل می کند) پیدا خواهید کرد.

پس از چند انتخاب برتر ، با استفاده از آن مارک ها و شماره مدل ها در وب جستجو کنید. یک فرصت خوب وجود دارد که فریم های مورد نظر خود را با هزینه بسیار کمتری پیدا کنید. اگر قصد خرید لنزهای خود را بصورت آنلاین و همچنین فریم ها دارید ، قیمت لنز سایت ها را نیز بررسی کنید.

هاگل
بعد از اینکه بهترین قیمت خود را پیدا کردید ، به فروشگاه پیاده روی بروید که در ابتدا فریم ها را دیدید و دریابید که آیا می تواند ملاقات کند یا حداقل به معاملات برتر شما نزدیک باشد. به خاطر داشته باشید که خرید عینک آفتابی شما در فروشگاه پیاده روی باعث می شود در صورت بروز مشکلی بازگرداندن آنها راحت تر شود. به علاوه ، شما می توانید مراقبت های بعد از خرید را که یک وب سایت نمی تواند ارائه دهد ، مانند تنظیمات قاب ، دریافت کنید. بنابراین در نظر بگیرید که آیا ارزش آن را دارد که بپردازید کمی بیشتر.

تفرقه بینداز و حکومت کن
اگر تصمیم به خرید آنلاین دارید ، ممکن است هنوز بخواهید دوبار در مورد اضافه کردن لنزها به سفارش فریم خود فکر کنید ، به خصوص اگر نسخه ای پیچیده داشته باشید. گزینه دیگر خرید فریم و پر کردن نسخه در فروشگاه تخفیف محلی است. احتمالاً باید مبلغی اضافی بپردازید تا لنزهایی در قاب هایی که در جای دیگر خریداری کرده اید قرار داده شود. (به عنوان مثال ، والمارت برای این سرویس 10 دلار هزینه دارد.) فروشگاه در صورت نیاز می تواند قاب های جدید شما را تنظیم کند.

یا میانبرهای یک مرحله را در نظر بگیرید
اگر معاینه چشم شما در Costco بود و قاب مورد نظر خود را در آنجا مشاهده می کنید ، شاید نیازی به جستجوی قیمت های پایین تر نباشید. فروشگاه Warby Parker ممکن است یکی دیگر از گزینه های یک مرحله ای باشد ، به خصوص اگر شما فقط به لنزهای تک دید نیاز دارید ، زیرا این قیمت ها در قیمت فریم های آنها گنجانده شده است.

مشکلات را فوراً گزارش دهید
پس از گرفتن عینک آفتابی جدید ، فوراً به خرده فروش هشدار دهید تا مشکلی را که در قاب یا لنزها مشاهده کرده اید ، به دست آورد. برخی از خرده فروشان به شما امکان می دهند فریم هایی را که به نظر می رسد شما را با هزینه کم یا بدون هزینه دوست ندارید ، مبادله کنید ، حتی اگر لنزهای نسخه ای سفارش دهید. اگر نقایص خود را پیدا کرده اید یا عینک آفتابی خود را دوست ندارید ، توجه داشته باشید که ضمانت نامه ها و خط مشی های فروشگاه متفاوت است ، بنابراین ممکن است محدودیت های زمانی وجود داشته باشد.

رتبه بندی فروشگاه لنزهای عینک آفتابی و مخاطب
بعد از اینکه فروشگاهی انتخاب کردید
در اینجا چند نکته عملی برای دنبال کردن هر کجا که تصمیم به خرید دارید آورده شده است.

اعتبار خرده فروشی را بررسی کنید
اگر با یک خرده فروش عینک آفتابی ، چه از راه راه و چه به صورت آنلاین نا آشنا هستید ، ناخوشایند هستید ، ارزش این را دارد که قبل از خرید گزارشی از دفتر بهتر تجارت داشته باشید یا خیر . همچنین می توانید یک جستجوی وب با نام خرده فروش و اصطلاحاتی مانند “شکایت” و “بررسی” انجام دهید تا ببینید مشتریان دیگر چه می گویند.

درباره بیمه بپرسید
اگر بیمه بینایی دارید ، بدانید که آیا خرده فروشی عینک آفتابی مورد نظر شما طرح شما را قبول می کند یا خیر. حتی اگر اینگونه نباشد ، در بعضی موارد ممکن است بتوانید از برنامه خود هزینه پرداخت کنید و از برنامه خود بازپرداخت دریافت کنید. از شرکت بیمه خود مطلع شوید.

یک جفت یدکی بدست
آورید اگر چیز خوبی پیدا کردید ، یک جفت عینک آفتابی دوم را خریداری کنید. به این ترتیب ، اگر جفت اصلی شما از بین رفته یا شکسته شود ، دیگر نیازی نیست که به یک فروشگاه گران قیمت بروید تا بتوانید سریعاً جایگزینی را تهیه کنید.

برای اطلاعات بیشتر به رده بندی های فروشگاه لنزهای عینک آفتابی و تماس با ما مراجعه کنید