خرید ویلا در بهترین منطقه ی کرج دغدغه ی سرمایه گذاران است. کرج دارای بهترین و تاپ ترین مناطقی است که توجه سرمایه گذاران را به خود جلب کرده است و برای سرمایه گذاری به این مناطق سوق پیدا کرده اند.

مناطقی قدیمی و در عین حال سرسبز و خوش مسیر در کرج و اطراف کرج وجود دارد که بسیار مناسب خرید ویلا و سرمایه گذاری اند که در ادامه آن ها را معرفی می کنیم. برای خرید ویلا در کرج وارد این سایت شوید

معرفی کرج

کرج در رشته‌کوه‌های البرز واقع شده و شهری کوهپایه‌ای به شمار می‌رود. این شهر که در فاصله‌ 36 کیلومتری غرب تهران قرار دارد، از سمت شمال به استان مازندران، از سمت جنوب به استان مرکزی و از سوی غرب به استان قزوین محدود می‌شود.
کرج به دلیل مهاجر پذیربودن، سومین شهر پرجمعیت ایران نام گرفته است و از این رو به این شهر لقب ایران کوچک را داده‌اند.

منطقه ی چهارباغ کرج

از قدیمی ترین مناطق کرج چهارباغ است جمعیت چهارباغ در سال ۱۳۸۷ به ۶۵ هزار نفر رسید که نشان‌دهنده افزایش جمعیت تا ۱۳ برابر نسبت به سال‌های قبلش است. این رشد جمعیت در چهارباغ نشان‌دهنده اهمیت، خوش آب‌وهوایی و ییلاقی بودن این منطقه در نزدیکی کرج است.


از نظر بسیاری از افراد چهارباغ بهترین منطقه کرج برای خرید ویلا محسوب می‌شود.
نزدیک بودن و فاصله رانندگی ۱۰ دقیقه‌ای تا کرج، باغ‌های میوه و زمین‌های پرورش گل و گیاه فضای مناسبی را برای خرید و فروش ویلا در این منطقه فراهم آورده است.


چهارباغ در ابتدا از دو روستای مهدی‌آباد و ملک‌آباد تشکیل شده بود که در سال ۱۳۸۶ با یکدیگر ادغام شدند و روستای چهاردانگه را تشکیل دادند. روستای چهاردانگه اکنون از بهترین مناطق چهارباغ کرج برای زندگی است.

منطقه ی کردان برای خرید ویلا

نام کردان که دیگر برای همه آشناست و همه این منطقه بکر را می شناسند. نامی آشنا برای بسیاری از تهرانی‌ها، کرجی‌ها و البته املاکی‌ها است. چرا که در این سال‌ها به عنوان بهترین منطقه کرج برای خرید ویلا شناخته و معروف شد.


در این روستای تفریحی، پیست‌های دوچرخه‌سواری، زمین‌های چمن برای بازی فوتبال، زمینی برای چتربازی، استخر، سونا، حیات وحشی دیدنی و دریاچه‌ای مصنوعی وجود دارد.

شهرک لوکس زعفرانیه

باغ ویلا های زعفرانیه را که دیگر همه می شناسند خاک این ناحیه برای کشاورزی و باغ‌سازی عالی و مناسب است. در نتیجه افرادی که می‌خواهند در ویلای خود باغی کوچک داشته باشند، می‌توانند در این منطقه اقدام به خرید ویلا کنند. چرا که بهترین منطقه کرج برای خرید ویلا در نزدیکی سهیلیه می‌تواند زعفرانیه باشد.


این منطقه تا تهران هم تنها یک ساعت فاصله داشته و مکان خوبی برای گشت‌وگذار تهرانی‌هاست. زعفرانیه به ساوجبلاغ در هشتگرد بسیار نزدیک است. همه ی ویلا های این منطقه دارای سند تک برگ است.

جاده سهیلیه برای خرید ویلا


جاده سهیلیه از مناطق سرسبز در استان البرز است. مهم‌ترین روستای این منطقه آغچه حصار نام دارد، اما چندین روستای دیگر نیز در این منطقه خوش آب‌وهوا خواهید یافت؛ بنابراین بهترین منطقه کرج برای خرید ویلا در سهیلیه تنها محدود به یک روستا نیست و انتخاب‌های متنوعی پیش روی شما قرار دارد.

روستاهای لشکرآباد، عباس‌آباد بزرگ، اغلان تپه، رامجین، سنقرآباد، سرخاب، سعیدآباد و بسیاری دیگر مکان‌های خوبی برای خرید ویلا هستند.

خرید ویلا در طاووسیه


طاووسیه منطقه ای تفریحی و زیبا برای خرید ویلا محسوب می شود. افرادی که به دنبال بهترین منطقه کرج برای خرید ویلا هستند و دسترسی برایشان در اولویت قرار دارد، به سراغ این شهرک می روند. شهرک طاووسیه در میان دو جهت اتوبان تهران – کرج قرار گرفته است. منطقه کردان بالای آن و چهارباغ در پایین آن است.

هوای ییلاقی، فاصله مناسب تا کرج و طراحی عالی خیابان‌کشی‌های آن باعث شده تا خرید ویلا در بهترین منطقه ی کرج که طاووسیه است پرطرفدار شود.