داکت اسپلیت هایسنس

درباره داکت اسپلیت هایسنس

شرکت هایسنس (Hisense) در سال 1969 در کشور چین تأسیس شد و در ابتدا به تولید رادیو می پرداخت. این شرکت امروزه به یکی از 10 تولید کننده برتر لوازم خانگی در جهان تبدیل شده است.
امروزه شرکت هایسنس فعالیت خود را به همراه 22 شرکت وابسته، در بیش از 200 کشور دنیا گسترش داده است و به دلیل تنوع در مدل و کیفیت خدمات پس از فروش، مورد استقبال مصرف کنندگان قرار گرفته است.

چه عواملی باعث انتخاب داکت اسپلیت هایسنس می شود؟

داکت اسپلیت سقفی هایسنس گزینه مناسبی برای استفاده در منازل و اماکن اداری می باشد، چرا که از یک یونیت داخلی که در سقف کاذب تعبیه می شود و یک یونیت خارجی که به وسیله لوله‌های مسی به یونیت داخلی متصل می باشد تشکیل شده است.

داکت اسپلیت هایسنس با اجرای کانال کشی می تواند، هوای چند فضای متفاوت را با دمای دلخواه تأمین نماید و از این حیث این محصول از لحاظ اقتصادی بسیار مقرون به صرفه است.

 

کمپرسور و گاز مبرّد به کار رفته در داکت اسپلیت هایسنس

شرکت هایسنس در تولید داکت اسپلیت‌های خود از کمپرسور روتاری استفاده می کند. کمپرسور روتاری، رایج ترین نوع کمپرسور در داکت اسپلیت می باشد و اسپلیت‌هایی که کمپرسور آن‌ها دارای کیت اینورتر هستند، مصرف برق و انرژی کمتری دارند و به عنوان کولر اسپلیت‌های کم مصرف شناخته می شوند.
همچنین گاز مبرّد استفاده شده دراداکت اسپلیت‌های هایسنس  از نوع R410 است که کاملا دوستدار محیط زیست بوده و آسیب کمتری به لایه اوزون وارد می نماید.
شما می توانید با مطالعه راهنمای انتخاب هریک از داکت اسپلیت‌های هایسنس، از نوع کمپرسور و گاز مبرّد به کار رفته در این محصولات مطلع شوید.

گارانتی داکت اسپلیت HISENSE

داکت اسپلیت‌های هایسنس دارای 5 سال گارانتی کمپرسور و 2 سال گارانتی قطعات فنی شرکت زرین نمای کاسپین می باشند.

ویژگی های داکت اسپلیت هایسنس

·         کیفیت بسیار بالا 

·         داکت اسپلیت هایسنس دارای گاز مبرد R140a می باشد.

·         امکان تهویه چندین فضا با یک دستگاه

·         وزن کم و بدنه مقاوم

·         داکت اسپلیت هایسنس دارای فیلتر های قابل شستشو می باشد.

·         قابلیت اتصال به کویل آب گرم جهت گرمایش

·         کارکرد فن در سه دور متوسط، کم و زیاد

·         اسپلیت کانالی یا داکت اسپلیت هایسنس دارای محفظه داخلی درین به همراه عایق کاری مناسب و حسگر کنترلی سطح آب می باشد.

·         داکت اسپلیت هایسنس دارای 5 سال ضمانت کمپرسور و 18 ماه قطعات با ضمانت زرین در سراسر ایران می باشد.

مشخصات کلی داکت اسپلیت هایسنس

داکت اسپلیت هایسنس در دو نوع اینورتر و غیر اینورتر و در 5 ظرفیت از 18000 تا 60000 تولید می گردد.

این داکت اسپلیت سبب پایین آمدن میزان مصرف برق دستگاه به میزان 60% و جلوگیری از وارد شدن شوک به شبکه برق و طول عمر دستگاه خواهد شد.اینورتر در داکت اسپلیت هایسنس طبق دمای محیط و دمای تنظیم شده که روی ترموستات محیطی نصب شده، عمل خواهد کرد و میزان دور کمپرسور را از طریق تغییر در فرکانس برق وروردی به کمپرسور تنظیم می نماید.

داکت اسپلیت هایسنس قابلیت نصب کویل آب گرم و یا گویل گرمایشی در پنل داخلی را دارند به این گونه که گرمایش محیط در زمستان توسط این کویل تامین می گردد.امکان اتصال این کویل به آب گرم پکیج حرارتی و یا آبگرم موتور خانه وجود دارد.

داکت اسپلیت هایسنس اینورتر دار قابلیت کارکرد سرمایشی و گرمایشی را در بازه دمایی48~10- درجه سانتی گراد را دارا می باشد.راندمان بالا با استفاده از کمپرسورهای اینورتر دار سبب کنترل مطلوب دما و کاهش مصرف انرژی در داکت اسپلیت هایسنس اینورتر شده است.

امکان نصب دستگاه به سنسور آتش شانی و هتل کارت از مزایای آن به شمار می رود.دستگاه های داکت اسپلیت هایسنس اینورتر قابلیت اتصال کانال برگشتی از زیر دستگاه و یا پشت دستگاه را دارا می باشند.

 داکت اسپلیت هایسنس اینورتردار تا ظرفیت 36000 از نوع تکفاز و از ظرفیت 48000 به بالا از نوع سه فاز می باشد.تمامی ظرفیت های داکت اسپلیت هایسنس اینورتر دارای کمپرسور روتاری هستند.

نحوه عملکرد داکت اسپلیت هایسنس

همانطور که می دانید خرید داکت اسپلیت هایسنس نیز مانند دیگر داکت اسپلیت ها از دو یونیت داخلی و خارجی تشکیل شده است. هر یک از یونیت ها دارای ویژگی ها و وظایف مخصوص خود می باشد که با درست انجام دادن وظایف خود عملکرد بهتری دارند.

برای اینکه داکت اسپلیت اقدام به فعالیت کند باید حتماً هر دو یونیت به یکدیگر اتصال داده شود. برای اتصال معمولاً از لوله هایی از جنس آلیاژ مس استفاده می شود.

همچنین بهتر است بدانید که بدنه این ۲ یونیت را نیز معمولاً توسط ورقه هایی از جنس گالوانیزه تولید می شود که از مقاومت بالایی در برابر زنگ زدگی و خوردگی برخوردار است. زمانی که درون محفظه سقف کاذب نصب می شود آسیبی به آن وارد نخواهد شد.

فن که درون یونیت داخلی قرار دارد و هوای محیط را دریافت کرده و توسط لوله‌های مسی به کندانسور یا همان یونیت خارجی ارسال کرده و در آنجا گاز مبرد خنک می شود و دوباره توسط این لوله ها به یونیت داخلی ارسال می شود.

پس از آن هوا توسط فن و کانال ها به محیط انتقال داده می‌شوند. توجه داشته باشید معمولا این فرآیند به همین صورت ادامه پیدا می‌کند تا زمانی که به دمای مطلوب برسد.

شما می توانید توسط ترموستات که بر روی این محصولات قرار دارد در مورد دلخواه را انتخاب کرده و از آن بهره مند شوید.

قیمت داکت اسپلیت هایسنس

قیمت داکت اسپلیت هایسنس معمولاً متناسب با نوع داکت اسپلیت و ظرفیت آن متغیر است. بهتر است بدانید نوع اینورتر معمولاً از هزینه بیشتری نسبت به نوع معمولی آن برخوردار است.

معمولاً داکت اسپلیت معمولی از مصرف انرژی بالایی برخوردار است که هزینه گزاف برق و … را برای شما به همراه دارد، به همین خاطر خرید داکت اسپلیت اینورتر هایسنس عاقلانه تر به نظر می‌رسد.

بهتر است بدانید ظرفیت سیستم تهویه نیز از جمله پارامترهایی می باشد که در قیمت نهایی آن موثر است. هر چه شما ظرفیت بیشتری را انتخاب کنید باید هزینه بیشتری نیز پرداخت کنید.

می توانید جهت کسب اطلاعات بیشتر با کارشناسان تاسیسات دات کام تماس بگیرید و یا به سایت تاسیسات دات کام مراجعه نمایید.