درب فرفورژه ویلایی دست ساز

این نوع از درب ها یعنی درب فرفورژه ویلایی می باشند که از کیفیت و طراحی ساختاری بالایی برخوردار هستند و در ساخت آنها از دستگاه های مکانیکی استفاده نمی شود و کاملا دستی ساخته می شوند و قالب های فرفورژه، متناسب با ابعاد و آلیاژ فلزی مورد نظر مشتری، توسط کوره آهنگری شکل می گیرند و ساخته می شوند که درب فرفورژه دست ساز از مقاوم ترین درب های فرفورژه می باشند که از لحاظ مقاومت، بسیار معروف هستند و از جهت دست ساز بودن، مشتری می تواند هر مدلی را که بخواهد سفارش دهد و عملا سبب شده تا دست مشتری در انتخاب طرح فرفورژه برا اساس علایق و عملی کردن سلیقه ی خود بسیار باز باشد که همین سبب شده تا تبدیل به یک گزینه جذاب برای مشتری شود. از مهم ترین مزیت های درب فرفورژه دست ساز می توان به کیفیت بالای آنها در ساخت به علت دست ساز بودن اشاره کرد که همین سبب می شود یکی از امن ترین درب های فرفورژه، از نوع درب های فرفورژه دست ساز باشند. قیمت درب فرفورژه دست ساز، بسته به نوع متراز و سایز و طرح متفاوت می باشد.

درب فرفورژه ویلایی طرح فلز و چوب

معمولا از درب فرفورژه طرح فلز و چوب در ورودی های حیاط ویلایی و باغ و پارکینگ های جنوبی استفاده می شوند. درب های فرفورژه ترکیب فلز و چوب معمولا درب های زیبایی هستند که در نمای ساختمان و ویلا بسیار تاثیر گذار هستند. برخی از درب های تلفیقی فرفورژه، پوشیده بوده و بدون دید به داخل حیاط هستند و کسی نمی تواند درون حیاط را نگاه کند. متریالی که در ساخت درب های فرفورژه طرح فلز و چوب استفاده می شود معمولا از فلز، ترموود، و ورق های سی ان سی (CNC) و چوب می باشد. درب های فرفورژه طرح فلز و چوب معمولا در درب های پارکینگ دو لنگه و یا سه لنگه و درب های ریلی چند لنگه استفاده می شوند و یا حتی گاهی از نوع یک لنگه می باشند. اگر دنبال درب ساختمانی شیک و لوکس می باشید حتما از انواع طرح های کلاسیک تلفیقی درب های فرفورژه دیدن کنید.

درب فرفورژه ویلایی طرح چوب

درب فرفورژه ویلایی طرح چوب، درب هایی از جنس فلز و از نوع درب ویلایی کلاسیک می باشند که از طرح چوب در آن ها استفاده شده است و از ایمن ترین و مستحکم ترین و بهترین درب های ساختمان، ویلا، باغ و پارکینگ حساب می شوند. طرح های چوبی طوری ساخته شده اند که تا بیننده به آنها دست نزند، متوجه نخواهد شد که جنس آنها از فلز است. طرح های درب فرفورژه چوبی توسط سازندگان خلاق و مجرب ساخته شده و بسیار ایمن می باشند. درب فلزی طرح چوب پارکینگ یک لنگه، دو لنگه یا چند لنگه می باشند. که از آنها در ورودی و عابر رو باغ ها و خانه های ویلایی استفاده می شود.

درب فرفورژه  الیزه فرانسه

درب فرفورژه ویلایی الیزه فرانسه یکی از مشهور ترین و زیباترین درب های جهان می باشد که اولین بار در کاخ الیزه فرانسه ساخته شد و سالانه تعداد زیادی توریست فقط خواهان دیدن درب فرفورژه الیزه هستند، به فرانسه سفر می کنند. بهترین نوع رنگ مورد استفاده برای درب فرفورژه الیزه فرانسه، رنگ سیاه مات به همراه پودرهای طلایی می باشد. که سبب شده تا این در متمایز از دیگر درب های فرفورژه باشد. این درب دست ساز بوده و با دستگاه ساخته نمی شود. مدت زمان ساخت درب فرفورژه الیزه، حدود 2 الی 3 ماه می باشد. برای کاهش هزینه های مشتری در ساخت گل های ورقی، معمولا گل ها را از جنس چدن می سازند. تا قیمت درب فرفورژه الیزه کاهش یابد.

درب فرفورژه  از نوع ویلایی طرح سلطنتی

درب های فرفورژه سلطنتی اغلب بسیار لوکس و شیک می باشند. این درب ها از بهترین گلنرده ها و ترکیبی از رنگ های خاص به وجود آمده اند. که سبب شده تا درب های فرفورژه سلطنتی در دسته ی دربهای لاکچری و سطح بالا قرار بگیرند. جنس درب های فرفورژه سلطنتی از نوع آهن می باشد. قیمت فرفورژه سلطنتی را می توانید از طریق تماس با ما استعلام بگیرید. ابعاد درب فرفورژه ویلایی سلطنتی به انتخاب و سفارش مشتری می باشد و می توانید به انتخاب خود، نوع گلنرده های خود را سفارشی سازی و شخصی سازی کنید و طرح آنها را انتخاب کنید. از این درب ها در خانه های ویلایی و ساختمان های طبقاتی برای ورودی ماشین ها استفاده می شود. درب های فرفورژه سلطنتی جز محکم ترین درب های ضد سرقت می باشند و در انواع درب های سه لنگه و دو لنگه ساخته می شوند.

درب فرفورژه چدنی ویلایی

جنس درب های فرفورژه ویلایی چدنی که قیمت آنها ارزان تر از دیگر درب های فرفورژه می باشد، کاملا از چدن بوده تا همین سبب شود تا درب فرفورژه ویلایی چدنی از ارزان ترین درب های فرفورژه محسوب شوند. ریخته گری چدن درب های چدنی بصورت یکپارچه انجام شده و یکی از بهترین درب های ساخته شده و پرتقاضا در ایران می باشد. ظاهر این درب ها بر خلاف درب های مدرن، پیچیده تر است. برای ساخت این درب ها از دستگاه ها و تکنولوژی های مدرن در عرصه فرفورژه سازی استفاده می شود که این امکان را به ما داده است تا درب های حیاط فرفورژه چدنی را با ابعاد مختلف بسازیم و انواع مختلفی مخصوص ویلا، ساده، باغ، پارکینگ و … را تولید کنیم. پس مشتری در هنگام انتخاب طرح خود می تواند به کارگاه مراجعه کند و از روی طرح های موجود، از قیمت فرفورژه ویلایی اطلاع کسب کند، نوع طرح خود را انتخاب کند و آن را سفارش دهد.