[ad_1]

فرایند بهینه سازی موتور جستجو شامل توسعه و طراحی وب سایت محتوا در چنین راهی است که قادر به جذب ترافیک ورودی به وب سایت خود را. این روش تبلیغات آنلاین اجازه می دهد تا صاحبان کسب و کار برای رسیدن به گستره وسیعی از جهان آنلاین. لینک و تبلیغات پرداخت برای هر کلیک تبلیغات دیگر وسیله ای است که برای منحرف کردن ترافیک به وب سایت بهینه سازی موتور جستجو است که تا کنون موثر و کارآمد ترافیک-تولید روش آنلاین جهان ایجاد کرده است.

SEO دستورالعمل

درک زیر SEO دستورالعمل باید کمک به صاحبان کسب و کار آنلاین مناسب ایجاد محتوای وب است که دو تا شست از موتورهای جستجو و سایت های خود را افزایش است که آنها پس نیاز:

 • می دانم که چگونه کار موتورهای جستجو. درصد زیادی از ترافیک به سایت خود را می آید از این نتایج مردم از موتورهای جستجو. درک چگونه موتورهای جستجو ارزیابی سایت ها و محتوای آنها ضروری است در دانستن چگونه به بازی بازی های SEO بازی.
 • هدف به طور گسترده ای شناخته شده در موتورهای جستجو. آن را بپذیرد. هر آنلاین ساکن می داند که هیچ چیز ضربان گوگل و یاهو! در فهرست بزرگترین موتورهای جستجو. این نام های بزرگ به آن را ببینید که میزبان سایت 99 درصد آپ تایم. هدف این موتورهای جستجو اطمینان حاصل شود نه تنها قابل اعتماد توانیم در صد اما محبوبیت است.
 • استفاده از موتورهای جستجو بیشتر. هدف به استفاده از موتورهای جستجوی مختلف برای ارائه سایت خود را به چشم انداز خود را. بهینه سازی برای موتور های جستجو متعدد به معنی افزایش شانس خود را برای رسیدن به وسیع تری از مشتریان پایه.
 • کار بر روی عبارات کلیدی به جای استفاده از کلمات کلیدی. اکثر کاربران جستجو برای چیزی است که با استفاده از دو یا بیشتر از عبارات کلیدی از فقط یک کلمه کلیدی است. بنابراین به جای به دنبال “لباس” آنها از نوع “لباس قرمز” “لباس بلند” یا “ارزان لباس.”
 • قرار دادن کلمات کلیدی خود را در مکان های راست. نه به سادگی دسته تا تمام کلمات کلیدی خود را با هم و یا استفاده از آنها را صد بار در محتوای وب سایت خود را. موتورهای جستجو قادر به تشخیص زمانی که کلمات کلیدی به درستی قرار داده شده و قرار دادن این سایت سمت راست جایی که آنها تعلق: در بالای صفحه.
 • باید عبارات کلیدی در عنوان خود را. موتورهای جستجو تعیین رتبه صفحه وب خود و یا سایت در لیست آلی مبتنی بر آنچه آنها را در عناوین خود را, بنابراین مطمئن شوید که به ورودی ضروری کلمات کلیدی و عبارات در عناوین خود را.
 • محاسبه چگالی کلمه کلیدی. این کافی نیست که شما با استفاده از کلمات کلیدی مناسب. تعدادی از کلمات کلیدی استفاده می شود همچنین با این نسخهها کار شگفتی بزرگ برای سایت شما.
 • بهینه سازی مطالب خود را. در جستجوگرها با کیفیت مهم تر از کمیت است. موتورهای جستجو عنکبوت قادر به تشخیص محتوای است که ساده و آسان به درک و مکالمه قرار دادن آنها را در بالای نتایج موتورهای جستجو فهرست.
 • نگه داشتن کار بر روی محتوای خود را. سعی کنید برای حفظ جالب تن در مقالات خود را بدون به خطر انداختن خود و اصالت است. این است که به اطمینان حاصل شود شما بازدید کنندگان وب سایت شما رو به خواندن بیشتر از آنچه در سایت شما بگویم در مورد خود را انتخاب تو رفتگی در دیوار و یا موضوع شما هستند و متخصص در.
 • حداکثر رساندن استفاده از دایرکتوری وب. با استفاده از دایرکتوری وب یکی از هوشمندانه ترین حرکت را به سرعت ایجاد لینک به سایت شما. حداکثر رساندن استفاده از این ترفند SEO.
 • دریافت بک لینک. خوب و مربوط به لینک دهنده را حرکت سایت خود را به بالای موتورهای جستجو. سنتی راه های انجام این کار با دایرکتوری وب سایت ارسال مقاله بازاریابی اتصال با بالا مربوط به وب سایت های تبادل لینک و شرکت در انجمن. خودکار backlink روش نیز توسعه داده شده است به عنوان یک پاسخ به گران قیمت و وقت گیر مشکلات از روش های سنتی از گرفتن بک لینک.
 • استفاده مناسب از تگ های متا و توضیحات متا. این یک راه خوب برای جذب بیشتر بازدید کنندگان را در سایت خود به عنوان مردم به طور معمول با کلیک بر روی مختصر و مناسب توصیف متا هستند که اضافه شده در زیر لینک کلیک کنید در صفحه نتایج موتورهای جستجو است.
 • حفظ یک وبلاگ مربوطه در سایت. به طور منظم به روز رسانی وبلاگ برای سایت شما می شود موتور جستجو خوب شناخت و نقش حیاتی, جستجوگرها, حکیم است.
 • ایجاد یک نقشه سایت برای صفحات وب خود را. نقشه های ارائه شده به موتورهای جستجو افزایش می دهد سایت خود را دید از خزنده موتور جستجو’ نقطه نظر یک راه خوب برای نه تنها نمایه سازی سریع, اما همچنین کمک به موتور جستجو رتبه سایت خود را با دقت.
 • آیا آدرس خود را برای اعطا. حتی آدرس خود را می گویند زیادی در مورد وب سایت خود را به حداقل رساندن استفاده از مبهم و کلمات مبهم مانند صفحه.asp?id=123. افزایش صفحه خود را در جستجوگرها به طور چشمگیری با استفاده از آمار توصيفی آدرس ها و یا کسانی که استفاده از کلمات کلیدی مانند http://www.bestonlinedir.com/computers_internet_web_directories.asp.
 • نوع به روبات. آنلاین ربات ها و عنکبوت و خزنده به طور منظم بازدید از یک سایت به بررسی تغییراتی که ساخته شده اند و ثبت آن. دریافت به روز رسانی های بیشتر از لیست موتور جستجو با تغییر و به روز رسانی سایت خود را اغلب. نگه داشتن این روبات خوشحال به شما کمک خواهد کرد حفظ سایت خود را در بالای نتایج موتورهای جستجو صفحات.
 • چک و چک و بررسی کنید. جستجوگرها روند یک چرخه است. هر روز یک فرصت برای بررسی و ارزیابی اینکه آیا روش های خود را در حال کار. نتایج باید به شما ایده های بیشتری در چه تاکتیک در جستجوگرها برای انجام بعدی و چه SEO اشتباهات برای جلوگیری از.

دانستن این دستورالعمل ممکن است اما آنها مطمئن شوید که شروع شما باید در تلاش خود را برای درک جهان جالب از جستجوگرها و رانندگی آلی ترافیک به وب سایت خود را.

[ad_2]