دستگاه xbodyترمیم بافت های آسیب دیده

 

دستگاه  xbodyترمیم بافت های آسیب دیده

در واقع این دستگاه  xbodyمیتواند به ترمیم بافتهای آسیب دیده کمک شایانی کند. این تمرینات علاوه بر شکل دادن و زیبا کردن عضلات قسمت های مختلف باعث می شوند تا قسمت هایی که دچار مشکل هستند به راحتی بافت های آسیب دیده ی خود را ترمیم نمایند. همانطور که گفته شد این ورزش باعث افزایش گردش خون می شود.گردش خون نه تنها بر عضلات تاثیر دارد بلکه بر روی پوست هم تاثیر گذار است و باعث افزایش گردش خون بر روی پوست می شود. آیا جریان الکتریکی عوارض جانبی دارد؟ در این روش پالس های الکتریکی به صورت مستقیم به بدن ما وارد می شوند. طور انحصاری توسط باشگاه خصوصی LIBRARY درخیابان Martins Lane در لندن انجام شد… در صورتی که جلسات ایکس بادی به طور منظم دنبال کنید در طی ماه اول نیز می توانید شاهد از بین رفتن چربی ها، افزایش قدرت، بهبود ظاهر پوست و… روش دیگر با استفاده از تمرینات هوازی است که منجر به افزایش گردش خون و افزایش چربی سوزی در بدن شما می شود. افرادی که دچار مشکلات گردش خون هستند.

ممکن است بعد از گذشت مدت زمان کوتاهی دچار ضعف و خستگی عضلانی شوند که این خود می تواند یکی از مضرات ایکس بادی باشد. برخی از سالنهای ورزشی نیز مانند مراکز بهداشتی، سالنهای آرایش و هتلها این تمرینات ابداعی را ارائه میدهند. این روش ورزشی است. با وجود اینکه زمان تمرین این ورزش 20 دقیقه است می تواند حتی بیشتر از ورزش های عادی دیگر به افزایش چربی سوزی کمک کند.به دلیل فشاری که این ورزش به بدن وارد می کند حتی تا 72 ساعت بدن را در حالت ریکاوری و چربی سوزی قرار دهد.

 

افزایش گردش خون

همین افزایش گردش خون باعث فرم دهی و نرم شدن بهتر بافت های زیر جلدی پوست می شود.همین انقباض عضلانی است که با سلولیت و مشکلات پوستی مبارزه کند. جلیقه ها و لباس هایی که برای این تمرینات طراحی شده اند، باعث تحریک عضلات و در نهایت رسیدن به اندام دلخواه و مناسب خواهند شد. در این روش با پوشیدن جلیقه مخصوص و ارسال سیگنال به کلیه عضلات بدن بصورت کاملا مدیریت شده آنها را با سرعت بالا ورزش میدهد. این ورزش علاوه برتقویت عضلات، می تواند به بهبود هماهنگی بین اعصاب و عضلات کمک کند. تمین EMS xbody مکمل ایده آل برای تغییر رژیم غذایی است تا به طور موثر در کاهش وزن کمک کند. اما این روش فراتر رفته و هم اکنون در باشگاههای ورزشی نیز به کار می رود که در آن از یک لباس ورزشی خاص که مقداری الکترود به قسمت های مشخص ارسال میکند، استفاده می شود.

 

شما هم می دانید که اعضای بدن مانند:شکم یا کف لگن در تعادل بدن نقش دارند. لطفاً برای تماس با مالک یا دستاندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. برای این کار از دستگاهی موسوم به Xbody استفاده می شود که در فیزیوتراپی نیز مورد استفاده قرار می گیرد. حتما با پزشک معالج خود مشورت کنید و هم چنین در باشگاههایی ثبت نام کنید که مربی متخصص و آگاه در کادر خود دارند. شما با استفاده از این نوع ورزش می توانید در 20 دقیقه به اندازه 3 جلسه تمرین سنگین کار کنید، در این ورزش با پوشیدن لباس های مخصوص به نام لباس ایکس بادی و وارد شدن پالس به قسمت های مختلف بدن شروع به کالری سوزی کنید با استفاده از این دستگاه می توان میزان پالس ها به قسمت های مختلف بدن را تنظیم کرد. ای ام اس ورزشی سنگین بوده و انرژی قابل توجهی نیاز دارد، از این رو به منظور جلو گیری از عوارض ورزش ای ام اس لازم است مقدار زیادی آب به بدن برسد، بهتر است میزان مصرف آب مشخص شود، طوری که نیم لیتر آب قبل از شروع تمرینات و ۲۵۰ سی سی در هنگام تمرینات و نیم لیتر دیگر بعد از تمرینات مصرف شود.

ای ام اس برای اولین بار

ای ام اس برای اولین بار در قرن ۱۸ ابداع شد و پس از آن کاربرد اصلی آن در فیزیوتراپی و بازتوانی مشکلات اسکلتی-عضلانی بوده است. شعبه های اصلی ایکس بادی ایران. مرداد 1396. شعبه تهرانپارس. ایکس بادی ورزشی است که در آن از متد Electric Muscle Stimulation به معنی تحریک الکتریکی عضلات انجام می شود. ایکس بادی نوعی متد ورزشی است که افراد را در کمترین زمان ممکن به تناسب اندام می رساند از این رو طرفداران زیادی را به خود اختصاص داده است. افراد مسن نیز میتوانند به طور یکسان از مزایای این متد بهره مند شوند. ایکس بادی از متد EMS به معنای تحریک الکترونیکی عضلات است که این تحریکات به صورت پالس های الکترونیکی بیش از ۸۰٪ از عضلات بدن فرد را تحت تأثیر قرار می دهد .لباس این ورزش به صورت خرید لباس ایکس بادی قابل انعطاف که از چندین الکترود و کابل تشکیل شده است می باشد. شاید شما هم اسم xbody را شنیده باشید اما هیچ وقت دنبال این نرفته اید که ببیند دقیقا این ورزش چه کار هایی می تواند انجام دهد.در این متن می خواهیم در باره این ورزش،دستگاه مخصوص این ورزش و جلیقه ای که اسم این ورزش را از همین جلیقه گرفته شده است،صحبت کنیم. من که خودم رفتم یک لباس مشکی زشت به تن کردم همچون جلیقه و از همان ابتدا درد در بدنم شروع شد. اگر جز آن دسته از افرادی هستید که زمان کافی برای ورزش و رسیدن به تناسب اندام را ندارید ما را در ادامه این مطلب دنبال کنید