رپورتاژ آگهی بهترین راهکار برای دیجیتال مارکتینگ و برندینگ

حضور در یک تا سه رتبه بندی جستجوی گوگل قطعاً یکی از مهمترین و موثرترین راه حل هاست.
تبلیغات در سایت های محبوب ، سئو ، بازاریابی ایمیل و تبلیغات در شبکه های اجتماعی از بهترین روش های بازاریابی آنلاین است.
اما خلاقیت در تولید محتوا و تخصص در بازاریابی آنلاین می تواند مهمترین تمایز برندهای موفق در فضای آنلاین باشد.
تیم تحقیقاتی Virlen پس از بررسی اثربخشی و هزینه روشهای مختلف بازاریابی دیجیتال ، گزارش دهی آگهی را به عنوان بهترین راه حل برای برندسازی ، بازاریابی آنلاین و سئو معرفی کردند.

گزارش تبلیغات چیست؟
حتما اخبار تبلیغاتی مارک های مختلف را در سایت های خبری و آیه دیده اید.

گزارش تبلیغات در حقیقت همان اخبار تبلیغاتی است که در آژانس های خبری تخصصی و سایتهای خبری توسط شرکت ورلن منتشر می شود.
در کشورهای توسعه یافته ، گزارش دهی آگهی بیشتر به عنوان Digital PR معروف است.

در برخی موارد ، گزارش های خبری یا گزارش تبلیغات نیز برای معرفی این راه حل هوشمندانه استفاده می شود.

در حقیقت ، یکی از مهمترین راهکارهای موفقیت برندهای جدید آنلاین ، همکاری با Virlen برای انتشار گزارش تبلیغات است.

شرکت تبلیغاتی ویرلن یکی از برترین مارک ها و استارتاپ های برتر دانش بنیان از تولید محتوا تا انتشار گزارش در 100 سایت معتبر خبر ایرانی است.

چرا گزارش بهترین راه حل بازاریابی آنلاین و جستجوگرها؟
همانطور که می دانید تعداد بنرهای تبلیغاتی که در پر بازدید ترین سایتها به عنوان تبلیغات کلیک یا بنرهای ثابت وجود دارد به حدی افزایش یافته است که همه ما این آگهی ها را نادیده گرفته ایم و کلیک بر روی بنر کمتر است.

اما از آنجا که گزارشگری یک خبر است و مانند سایر اخبار در صفحه اول سایتهای خبری منتشر می شود ، در واقع کاربران نمی دانند که این یک تبلیغ است و روی آن کلیک می کنند. اگر محتوای گزارش به صورت حرفه ای نوشته شده و متن خبر شامل نکات و نکات آموزشی باشد ، کاربران علاقه مند به خواندن اخبار کامل خواهند بود.

بنابراین کاربران اینترنت محتوای تبلیغاتی شما را می خوانند و با ویژگی های وب سایت و همچنین محصولات و خدمات شما و نام تجاری شما به عنوان یک برند معتبر در ذهنشان آشنا می شوند.

نکته مهم این است که وقتی یک آژانس خبری معتبر و پرطرفدار اخبار مربوط به خدمات شما را منتشر می کند ، اعتبار بسیار بالایی برای شرکت شما ایجاد می شود و کاربران مشتاق برقراری ارتباط با برند شما هستند.

گزارشگری موثرترین راه حل برای سئو و بهبود رتبه سایت در گوگل است
در متن گزارش تبلیغات ، چند کلمه کلیدی در پیوند به وب سایت شما قرار گرفته است. این اخبار علاوه بر نمایش در صفحه اول سایت های خبری ، به یک بایگانی دائمی تبدیل می شوند و البته آژانس های خبری بالاترین مقام را در بین کلیه سایت های ایرانی دارند. این به معنای گرفتن پیوندهای پیگیری دائمی از سایتهای دارای قدرت بسیار بالا در Google است.

این سه مورد مهمترین استانداردها و الگوریتم های گوگل را پوشش می دهد و بنابراین ، انتشار گزارش ها در خبرگزاری ها قطعاً موثرترین روش برای سئو و بهبود رتبه سایت شما در گوگل است.

سایت مرجع