مشترکان سرویس TD-LTE ایرانسل همچنین میتوانند با مراجعه به my.irancell.ir، در صفحه ورود بر روی لینک «شماره اینترنت ثابت را فراموش کردهام» کلیک کرده و در صفحه بعد، شماره IMEI مودم و شماره ملی خود را وارد کنند تا شماره TD-LTE در اختیارشان قرار گیرد. به منظور دسترسی گسترده تر شما به خدمات نسل جدید اینترنت همراه، مودم های 3G و 4G ایرانسل در اختیار شما مشترکین عزیز قرار گرفته اند. مودم های همراه ایرانسل در انواع مختلف با کارایی های متفاوت عرضه می شود. ایرانسل اخیرا با همکاری بانکها امکان خرید مستقیم شارژ ایرانسل را از وبسایت و اپلیکیشنهای مختلف بانکها فراهم نموده است. نحوه وارد کردن دستی تنظیمات gprs ایرانسل در گوشیها و سیستمعاملهای مختلف متفاوت، ولی شبیه به یکدیگر است. مودم وایمکس ایرانسل که به دلیل نحوه طراحی و کاربردی آن از هیچ سیم کارتی پشتیبانی نمی کند، تنها نحوه شارژ این مودم ایرانسل، شارژ بسته اینترنت می باشد. وای فای تک بانده با MIMO 2.2، عدم پشتیبانی از باطری، آداپتور برق، پردازنده Sequans، عدم پشتیبانی از VoLTE و VoWifi، پشتیبانی از NAT و IP76 همه و همه از نقاط مشترک این دو مودم اند.

بسته های دو ماهه ایرانسل، جزو بسته های کم مصرف ایرانسل هستن که به دلیل بازه خاص آن صرفا برای عده ی خاصی کاربرد دارد. مودم همراه – اینترنت پرسرعت 3g با مودم های همراه جیبی – مودم همراه. به گزارش روابط عمومی ایرانسل، مشترکان سرویس اینترنت پرسرعت ثابت (TD-LTE) که به دلایلی مانند فراموش کردن شماره، امکان دسترسی به آن را ندارند، میتوانند با وارد کردن شماره ملی و کد IMEI مودم، از شماره خود مطلع شوند. در تب Downloads مودم، Revision را D انتخاب کنید و بر روی Select کلیک کنید. وارد سایت ایرانسل شده و گزینه خرید بسته های اینترنتی را انتخاب نموده، پس از انتخاب بسته اینترنتی دلخواه و وارد نمودن شماره سیم کارت داخل مودم، بر روی گزینه پرداخت کلیک نمایید. روش دقیق قطع پیامک های تبلیغاتی خطوط همراه اول و ایرانسل. روش سوم: استفاده از نسخه وب اپلیکیشن ایرانسل من. از نسخه وب اپلیکیشن ایرانسل من استفاده کنید. یا با مراجعه به اپلیکیشن ایرانسل من، در دسترس قرار خواهد گرفت.

ایرانسل برای رفاه حال مشترکان سرویس اینترنت ثابت ( TD-LTE )، روشهای جدیدی را برای بازیابی شماره سیمکارت، در دسترس این دسته از مشترکان قرار داد . چندی پیش ایرانسل موفق به دریافت همزمان پروانه بهره برداری از نسل 3 و 4 شبکه تلفن همراه شد.دکانت مودم های همراه 3G و 4G ایرانسل در اختیار شما قرار گرفته اند. در این حالت جهت اتصال به مودم در تلفن های همراه یا کامپیوتر باید از گزینه ی Add Wireless Network استفاده نمایید و ابتدا نام شبکه را وارد کرده و در ادامه رمز عبور خود را وارد نمایید تا بتوانید به شبکه متصل شوید. قیمت مودم های وایمکس – خرید شارژ ایرانسل,خرید شارژ همراه اول, شارژ … هیچ گاه از کد ملی، شماره شناسنامه، شماره تلفن منزل یا موبایل و کلمه عبور های قابل حدس زدنی مانند اینها برای هیچ پسوردی استفاده نکنید. علاوه بر روشهای بالا، امکان دریافت شماره TD-LTE از طریق کد دستوری نیز وجود دارد.

ایرانسل هماکنون 7 مدل مودم همراه دارد که با سیم کارت های Usim نسل سوم و چهارم این شرکت همخوانی دارد و … Irancell، به عنوان بزرگترین اپراتور دیتای ایران، با هدف نوآوری با ارائه طرح های جذاب، از جمله استفاده از اینترنت رایگان واینترنت همراه نامحدود و جهش در بازار تلفن همراه همواره در ارائه خدمات بهتر به مشتریان خود پیشگام بوده است. اکنون مدتی است که شرکت ایرانسل علاوه بر سرویس اینترنت همراه، سرویس اینترنت ثابت یا TD-LTE را نیز به مشتریان خود ارائه میدهد. قیمت این مودم به تنهايی 199.900 تومان است. قیمت مودم های وایمکس ایرانسل. مدت استفاده از این بسته ها دقیقا 30 روز می باشد و باید دقت کنید که در ماه های تابستان که 31 روز در یک ماه خواهیم داشته بسته ها به اندازه یک ماه 30 روزه فقط اعتبار دارند. مدت استفاده از این بسته ها دقیقا 365 روز می باشد معادل یک سال کامل می باشد.