طراحی وب سایت چیست ؟

طراحی سایت تهران فرایند برنامه ریزی مفهوم و سازماندهی محتوا در اینترنت است. امروز, طراحی وب سایت فراتر از زیبایی شناسی می رود و شامل قابلیت های کلی یک وب سایت. طراحی وب سایت همچنین شامل برنامه های وب, برنامه های تلفن همراه, و طراحی رابط کاربر.

آیا می دانید که طراحی وب سایت می تواند تاثیر بسیار زیادی بر عملکرد خود را در موتورهای جستجو مانند گوگل داشته باشد ؟ این مقاله به شما یک بینش مفید در مورد چگونه به ایجاد یک وب سایت است که نه تنها خوب به نظر می رسد اما عملکرد درستی و رتبه بالا در نتایج جستجو است.

در این مقاله, ما در نگاه:

پیدا کردن الهام
انتخاب ابزار طراحی وب سایت
عناصر بصری
عناصر کاربردی
انواع طراحی وب سایت: تطبیقی و پاسخگو پاسخگو

پیدا کردن الهام

طراحان به دنبال الهام در همه جا هستند. در اینجا برخی از بهترین سایت ها برای کمک به شما آب خلاق خود را جریان:

بهان.

پینترست
https://www.pagecloud.com/

الهام بخش طراحی وب سایت

این سایت الهام بخش

اتمام پست وبلاگ ما برای راهنمایی های بیشتر در مورد پیدا کردن الهام بخش در اینجا
انتخاب ابزار طراحی وب سایت

دو راه اصلی برای ایجاد یک وب سایت وجود دارد: با یک برنامه دسکتاپ یا با یک طراح وب سایت. ابزار شما انتخاب می کنید برای استفاده تا حد زیادی متفاوت خواهد بود بسته به اندازه تیم خود را, بودجه خود را, نوع تسهیلات شما می خواهید برای ساخت, و نیازهای فنی آن.

1. برنامه های رومیزی

برنامه های کاربردی دسکتاپ نیاز به طراحان برای ایجاد طراحی خود و ارسال آن به تیم توسعه ، که پس از آن می توانید به نوبه خود طراحی به کد. محبوب ترین برنامه های دسکتاپ برای طراحی وب سایت ها فتوشاپ و طرح هستند.

این به طور کلی استاندارد برای وب سایت های بزرگ و / یا پیچیده است ، زیرا به طراح اجازه می دهد تا بر روی نگاه کلی و احساس تمرکز کند ، در حالی که تمام مسائل فنی به تیم منتقل می شود. متاسفانه, این فرایند می تواند گران قیمت و وقت گیر, آن را به عنوان نیاز به مقدار زیادی از منابع, مهارت های, و اعضای تیم.

برای جلوگیری از شامل یک توسعه دهنده, مفید است به استفاده از یک طراح وب برای توسعه یک وب سایت با نیازهای فنی کمتر.

2. سازندگان سایت

امروزه بسیاری از توسعه دهندگان وب سایت در بازار وجود دارد که طیف گسترده ای از ویژگی ها و خدمات را ارائه می دهند. Wix ، Squarespace، Webflow و PageCloud فقط چند نمونه از طراحان وب سایت محبوب است که در طراحی ، گزینه های قالب ، قیمت و ویرایش جامع متفاوت است. مطمئن باشید که برای انجام برخی تحقیقات ، آزمایش با نسخه های آزمایشی رایگان ، و مشخص است که پلت فرم به بهترین وجه مناسب نیازهای سایت شما.

توسعه دهندگان وب سایت ایجاد وب سایت های پاسخگو و یا قابل تنظیم است که ارائه انواع امکانات برای ایجاد. این مفاهیم خواهد شد با جزئیات بیشتر زیر مورد بحث به طوری که شما بهتر می تواند درک کند که سازندگان برای شما کار خواهد کرد. اگر شما نمی دانید که چگونه برای نوشتن کد, بسیار مهم است که به خودتان آشنا با آزادی ها و محدودیت های مختلف ابزار طراحی وب سایت. به عنوان مثال ، در حالی که واژگان پلت فرم مورد استفاده برای وب سایت ها است ، به دلیل گزینه های سفارشی سازی محدود ، در میان طراحان بصری محبوب نیست.

قبل از اینکه شما شروع به ایجاد یک وب سایت تعیین نیازهای سایت شما: آیا شما ایجاد یک گالری عکس? چگونه اغلب شما سایت خود را به روز رسانی? آیا شما نیاز به یک فرم تماس? طراح وب سایت برای کمک به شما در رسیدن به این اهداف به طور موثر را انتخاب کنید.

عناصر طراحی وب

هنگام طراحی یک وب سایت ، مهم است که ظاهر و عملکرد سایت را در نظر بگیرید. یکپارچه سازی این عناصر قابلیت استفاده کلی و عملکرد سایت را افزایش می دهد. قابلیت استفاده از سایت خود شامل عناصر مانند یک آسان به حرکت رابط کاربری مناسب و استفاده از گرافیک و تصاویر به خوبی نوشته شده و به خوبی قرار می گیرد متن و طرح رنگ. اثربخشی سایت شما بستگی به سرعت آن, رتبه بندی, توانایی جستجو, و توانایی برای رسیدن به مخاطبان خود را.

عناصر بصری

در اینجا مروری سریع از موارد به نظر در هنگام طراحی سایت خود را به مطمئن شوید که همه چیز به خوبی کار می کند با هم. هر بخش به شما راهنمایی و ترفندها برای کمک به شما برای شروع به من بدهید.

رونوشت نوشتاری

در حقیقت, ظاهر و متن سایت خود را به دست در دست. مهم است که نویسندگان و طراحان مطالب خود را با هم کار کنند برای ایجاد یک طراحی جامع با عناصر متعادل. تمرکز بر ایجاد قطعه متن (با استفاده از بلوک های متن) برای تکمیل گرافیک و تصاویر خود را.

قلم

یک فونت است که مکمل طراحی کلی خود را انتخاب کنید. فونت باید با طرح رنگ ترکیب, گرافیک, تصاویر و بهبود تن کلی سایت شما. ابزار مانند ترکیب فونت بوم می تواند کمک به شما در پیدا کردن بازی مناسب برای فونت خود را. ابزار طراحی وب سایت مانند صفحه حتی شامل بسیاری از جفت فونت در برنامه شما.

مرتبط: یک راه آسان برای اضافه کردن فونت به سایت شما (از جمله فونت های سفارشی)

گل

رنگ یکی از مهم ترین عناصر به نظر در هنگام طراحی یک وب سایت است. نگه داشتن در ذهن است که وجود دارد بسیاری از تصورات غلط در مورد روانشناسی رنگ, و آن را بسیار مهم تر به تمرکز بر روی رنگ است که مکمل خود را به طور کلی طراحی و تن سایت خود ، طرح رنگ خود را برای مطابقت با نام تجاری خود و پیام های شما می خواهید برای انتقال به مخاطبان خود را به ارمغان بیاورد.

(منبع: www.freshconsulting.com)

مرتبط: انتخاب یک طرح رنگی برای سایت شما که خورد نیست

محل

چگونه شما انتخاب می کنید برای سازماندهی مطالب خود را تاثیر قابل توجهی در هر دو قابلیت استفاده و قابلیت های سایت خود را داشته باشد. هیچ قانون خاص در هنگام انتخاب یک طرح وجود دارد, اما چند اصل اساسی به نظر وجود دارد. مطمئن شوید که به در نظر گرفتن نیازهای مخاطبان خود را و اجتناب از استفاده بیش از حد تحریک کننده طرح است که ممکن است منحرف کردن توجه از پیام های شما می خواهید برای انتقال.

فرم

استفاده از عناصر گرافیکی در طراحی وب می تواند به راحتی متن و تصاویر را ادغام کند و همچنین ظاهر کلی سایت را بهبود بخشد. ترکیب رنگ های زیبا و اشکال می تواند کمک به جلب توجه بازدید کنندگان سایت شما و کمک به جریان کلی سایت شما.

فاصله

فاصله یک عنصر کلیدی برای ایجاد وب سایت های بصری خشنود و آسان برای حرکت است. هر عنصر در طراحی خود را به نحوی شامل فاصله. با استفاده از فضاهای صحیح به ایجاد یک طراحی است که کاملا تعادل متن بسیار مهم است, عکس, و گرافیک. نگه داشتن فواصل ثابت می تواند کمک به کاربران حرکت به سایت شما به راحتی. مفهوم شکاف است که قطعا یک اولویت برای طراحان وب مدرن.

تصاویر و آیکون ها

طرح های شگفت انگیز می تواند اطلاعات زیادی را فقط در چند ثانیه انتقال دهد. این است که با استفاده از تصاویر قدرتمند و آیکون های ممکن ساخته شده. تصاویر و آیکون های که پشتیبانی و افزایش پیام خود را انتخاب کنید. جستجوی سریع گوگل برای ذخیره تصاویر و آیکون ها هزاران گزینه را ایجاد می کند. برای اینکه جستجو آسان تر, در اینجا

ویدئو

ادغام ویدئو به طراحی وب در حال تبدیل شدن به طور فزاینده ای محبوب در میان طراحان. هنگامی که به درستی استفاده می شود ، ویدئو می تواند کمک به کاربران خود را تجربه و یا درک یک پیام است که نمی تواند به درستی از طریق متن یا تصویر منتقل شود. لطفا توجه داشته باشید که با صفحه نمایش تلویزیون در رستوران چشم از شام کشیده خواهد شد به تصاویر متحرک. اطمینان حاصل کنید که فیلم های شما با سایر عناصر مهم رقابت نمی کنند و آنها را منحرف نمی کنند.

موضوع: نحوه استفاده از پس زمینه ویدئو سایت شما-راه درست!
عناصر کاربردی

این عناصر عملکردی باید در هنگام طراحی وب سایت شما مورد توجه قرار گیرد. یک وب سایت است که توابع به درستی بسیار مهم است برای رتبه بندی موتور جستجو بالا و برای ارائه به کاربران خود را با بهترین تجربه ممکن است.

ناوش

مرور سایت شما یکی از عناصر اصلی است که تعیین اینکه آیا سایت شما به درستی کار است. با توجه به مخاطبان خود را جهت یابی می تواند در خدمت اهداف مختلف: برای کمک به بازدید کنندگان اولین بار در درک آنچه در سایت خود ارائه کرده است برای ارائه دسترسی آسان به صفحات خود را برای بازگشت بازدید کنندگان به منظور بهبود تجربه کلی از هر بازدید کننده. اتمام این دستورالعمل برای راهنمایی ناوبری بیشتر.

تعامل با کاربر

بازدید کنندگان به سایت شما راه های متعدد برای ارتباط برقرار کردن با سایت خود را بسته به دستگاه خود (پیمایش ، کلیک کردن ، تایپ کردن،و غیره). بهترین طراحی وب سایت ساده این فعل و انفعالات به کاربر احساس کنترل بر همه چیز. در اینجا چند نمونه هستند:

هرگز صوتی یا تصویری بازی به صورت خودکار
هرگز متن را انتخاب کنید اگر آن کلیک نیست
اطمینان حاصل کنید که تمام اشکال تلفن همراه پسند
اجتناب از پاپ آپ
اجتناب از گرفتن پیمایش

پویانمایی

بسیاری از تکنیک های انیمیشن وب است که می تواند کمک به طراحی خود را جلب توجه بازدید کنندگان و اجازه می دهد بازدید کنندگان خود را به تعامل با سایت خود را با ارائه بازخورد وجود دارد. به عنوان مثال ، اضافه کردن دکمه های “دوست داشتن” و یا یک فرم می تواند جذب بازدید کننده به سایت شما. اگر شما تازه به طراحی وب سایت ، توصیه می کنیم نگه داشتن انیمیشن های خود را ساده برای جلوگیری از دخالت توسعه.

درجه

هیچ کس دوست دارد یک وب سایت کند. نیاز به صبر برای صفحه برای بارگذاری برای بیش از چند ثانیه می تواند به سرعت جلوگیری از بازدید کننده از ماندن در سایت خود و یا بازگشت به آن. مهم نیست که چقدر زیبا است ، اگر سایت شما به سرعت بارگیری نشود ، در جستجوی خوبی انجام نخواهد شد (یعنی خوب. من یک جایگاه بالا در گوگل را).

بهترین توسعه دهندگان سایت معمولا مطالب خود را برای بارگذاری سریع تر فشرده می کنند ، اما هیچ تضمینی وجود ندارد. فراموش نکنید که برای کشف که طراحان سایت بهترین کار با محتوای شما را در سایت خود داشته باشد. به عنوان مثال ، یک صفحه بهینه سازی تصاویر خود را به ارائه بارگذاری سریع برای سایت های با عکس های بزرگ و / یا چند.

مرتبط: تست سرعت صفحه گوگل

ساختار سایت

ساختار یک وب سایت نقش مهمی در هر دو تجربه کاربر (ایالات متحده آمریکا) و بهینه سازی موتور جستجو (SEO). کاربران شما باید قادر به راحتی از طریق سایت خود حرکت بدون مواجهه با مشکلات ساختاری باشد. اگر کاربران از دست داده در حالی که تلاش برای حرکت به سایت شما, احتمالا وجود خواهد داشت “خزنده”. یک خزنده (یا ربات) یک برنامه خودکار است که برای سایت شما جستجو می کند و می تواند قابلیت های آن را تعیین کند. ناوبری ضعیف می تواند به تجربه کاربر ضعیف و امتیاز سایت منجر شود.

مرتبط: نحوه ایجاد یک ساختار وب سایت که جستجوگرها را بهبود می بخشد

سازگاری بین مرورگرها و دستگاه ها

طراحی بزرگ باید نگاه کامل در تمام دستگاه ها و مرورگرهای (بله ، حتی در اینترنت اکسپلورر). اگر شما در حال ایجاد وب سایت خود را از ابتدا توصیه می کنیم با استفاده از یک مرورگر ابزار تست به این فرایند خسته کننده سریع تر و کارآمد تر. از سوی دیگر ، اگر از یک پلت فرم برای ساخت وب سایت ها استفاده می کنید ، تست مرورگر معمولا توسط تیم توسعه شرکت انجام می شود که به شما اجازه می دهد بر روی طراحی تمرکز کنید.
انواع طراحی سایت: تطبیقی و پاسخگو پاسخگو

درک جوانب مثبت و منفی از وب سایت های پاسخگو و پاسخگو کمک خواهد کرد که شما تعیین که طراح وب سایت بهترین راه حل برای نیازهای طراحی وب سایت شما مناسب است.

شما می توانید مقالات آنلاین است که توصیف یک دسته کامل از سبک های مختلف طراحی وب سایت (ثابت ، استاتیک ، مایع ، و غیره.). با این حال ، در جهان متمرکز بر تلفن همراه امروز ، تنها دو سبک وب سایت است که می تواند مورد استفاده قرار گیرد به درستی طراحی یک وب سایت وجود دارد: پاسخگو و پاسخگو.
وب سایت های قابل برنامه ریزی

طراحی وب سایت پاسخگو با استفاده از دو یا چند نسخه از یک وب سایت پیکربندی شده برای اندازه صفحه نمایش خاص. وب سایت های پاسخگو می توان به دو دسته اصلی تقسیم بسته به اینکه چگونه سایت تعیین می کند چه اندازه باید نمایش داده شود:

1. انطباق بسته به نوع دستگاه

هنگامی که مرورگر شما به یک وب سایت متصل می شود ، درخواست HTTP حاوی فیلدی به نام “عامل کاربر” است که سرور را در مورد نوع دستگاهی که سعی در مشاهده صفحه دارد ، می گوید. یک وب سایت پاسخگو می دانید که نسخه ای از سایت به صفحه نمایش با توجه به آنچه دستگاه است که تلاش برای رسیدن به آن (به عنوان مثال یک کامپیوتر رومیزی و تلفن همراه و قرص). مشکلات رخ خواهد داد اگر شما با کوچک کردن پنجره مرورگر در دسکتاپ به این دلیل که صفحه خود ادامه خواهد داد و برای نشان دادن “نسخه دسکتاپ” به جای کاهش به اندازه.

2. بسته به عرض مرورگر سازگار است

به جای استفاده از یک “عامل کاربر” این سایت با استفاده از نمایش داده شد رسانه ها (یک CCC از ویژگی های است که اجازه می دهد تا یک صفحه وب را برای انطباق با اندازه صفحه نمایش های مختلف) و نقاط شکست (تعریف عرض اندازه) به سوئیچ بین نسخه های. بنابراین به جای دسکتاپ, قرص, و نسخه تلفن همراه, شما باید 1080 پیکسل, 768 پیکسل, و 480 پیکسل عرض. این انعطاف پذیری طراحی بیشتر و یک تجربه مرور بهتر فراهم می کند, به عنوان وب سایت خود را بسته به عرض صفحه نمایش وفق دهند.

(اعتبار تصویر: Ux آلپاکا)

حرفه ای

ویرایش ارتفاع (آنچه می بینید چیزی است که شما می توانید)
پروژه های سفارشی سریع تر و آسان تر برای ایجاد بدون کد
سازگاری بین مرورگرها و دستگاه ها
بارگذاری سریع صفحه

تقلب

وب سایت با استفاده از “نوع دستگاه” ممکن است به نظر می رسد شکسته زمانی که در یک پنجره مرورگر دسکتاپ کوچکتر مشاهده شده است
محدودیت در اثرات خاصی است که تنها می تواند از سایت های سفارشی به دست آورد

وب سایت های قابل برنامه ریزی

وب سایت های سفارشی می توانید با استفاده از انعطاف پذیر طرح بندی شبکه بر اساس درصد است که هر عنصر طول می کشد و در آن ظرف: اگر یک عنصر (مثلا هدر) است که 25 درصد از آن ظرف است که عنصر باقی خواهد ماند و در 25 درصد بدون در نظر گرفتن اندازه صفحه نمایش را تغییر دهید. وب سایت های سفارشی می توانید با استفاده از یک نقطه انفصال به ایجاد انواع سفارشی برای هر اندازه صفحه نمایش است اما بر خلاف وب سایت های سفارشی که انطباق تنها زمانی که به نقطه شکست رسیده است, وب سایت های سفارشی به طور مداوم در حال تغییر بسته به اندازه صفحه نمایش.

(اعتبار تصویر: Ux آلپاکا)

حرفه ای

تجربه بزرگ با هر اندازه صفحه نمایش ، صرف نظر از نوع دستگاه
توسعه دهندگان وب سایت پاسخگو تمایل به سفت و سخت, که باعث می شود آن را دشوار است به “شکستن” طراحی”
تن از قالب های موجود برای شروع

تقلب

نیاز به طراحی دقیق و تست برای اطمینان از کیفیت (هنگام شروع از ابتدا)
بدون دسترسی به کد ، پروژه های سفارشی می تواند پیچیده باشد

مهم است به یاد داشته باشید که توسعه دهندگان وب سایت می تواند شامل ویژگی های تطبیقی و سفارشی است. به عنوان مثال ، pagecloud اخیرا تعدادی از ویژگی هایی را معرفی کرده است که اجازه می دهد محتوای شما پاسخگو باشد ، حتی اگر وب سایت خود هنوز پاسخگو باشد.

طراحان سایت قابل برنامه ریزی

ویکس و pageklad احتمالا دو تا از بهترین توسعه دهندگان وب سایت بصری در بازار امروز. هر دو استفاده از یک رویکرد تطبیقی, به این معنی که قابلیت کشیدن و رها کردن و استقرار خود را به هیچ یک دوم هستند. شما می توانید تقریبا هر چیزی را بدون تایپ کردن یک خط از کد ساخت.

Vics در وجود از سال 2006 بوده است.در اینجا و از آن به بعد ، طیف گسترده ای از ویژگی ها و قالب ها را برای پاسخگویی به تقریبا تمام نیازهای کسب و کار توسعه داده است. امروزه یکی از ساده ترین ابزارها برای مبتدیان محسوب می شود.

Vics در وجود از سال 2006 بوده است.در اینجا و از آن به بعد ، طیف گسترده ای از ویژگی ها و قالب ها را برای پاسخگویی به تقریبا تمام نیازهای کسب و کار توسعه داده است. امروزه یکی از ساده ترین ابزارها برای مبتدیان محسوب می شود.

در حالی که آن را سخت به انتخاب یک برنده در این دسته, در اینجا چند چیز به نظر می:

اگر شما به دنبال یک رابط کاربری هستید ، یک صفحه را انتخاب کنید.
اگر شما به دنبال چیزی واقعا ساده هستید و تجربه زیادی در طراحی ندارید ، vix را انتخاب کنید.
اگر می خواهید با یک توسعه دهنده کار کنید ، یک صفحه را انتخاب کنید.
اگر شما نیاز به بسیاری از گزینه های قالب, را انتخاب کنید شش.
اگر دوست دارید کلید های میانبر و ویژگی های موجود در برنامه های نشر رومیزی ، یک صفحه را انتخاب کنید.

از آنجا که هر دو سیستم عامل ارائه آزمایشی رایگان, توصیه می کنیم تلاش هر دو قبل از تصمیم گیری.
طراحان سایت قابل برنامه ریزی

ابزار مانند مربع ارائه طراحان وب سایت قابل تنظیم است ، اما این بدان معناست که تجربه ویرایش خود را محدود تر است. ایجاد انعطاف پذیر وب سایت پاسخگو دشوار است و بدون آگاهی از کد آن است که تقریبا غیر ممکن است برای ایجاد وب سایت های منحصر به فرد تنظیم و طراحان وب سایت.

https://payamava.net