افراد دانشگاهی موافقند كه Google Scholar از مؤثرترین ابزارهایی است كه در اختیار محققان ، محققان و دانشجویان قرار می گیرد. آنها نه تنها می توانند از ویژگی جستجوی Google Scholar برای یافتن آخرین تحقیقات در حوزه خود استفاده کنند ، بلکه می توانند به راحتی جزئیات آخرین انتشارات خود را با جامعه دانشگاهی به اشتراک بگذارند. ویژگی Google Scholar Citations به شما امکان می دهد به طور خودکار در مورد افرادی که مقاله شما را نقل می کنند پیگیری کنید. به راحتی می توانید در هشدارهای Google Scholar مشترک شوید تا از طریق ایمیل درباره استناد جدید به مقاله خود مطلع شوید.

با استفاده از شناسه ایمیل Google خود می توانید به راحتی در Google Scholar یک حساب کاربری ایجاد کنید. بیشتر انتشارات شما به طور خودکار در صفحه نمایه اصلی شما نمایه می شوند. با این وجود ، گاهی اوقات این روش چند ماه طول می کشد ، اما شما همچنین می توانید این روش را به صورت دستی انجام دهید و آن انتشارات را به حساب خود اضافه کنید. در اینجا ، ما راهنمای گام به گام را برای کمک به شما در این روش آماده کرده ایم.

  1. صفحه اصلی Google Scholar را باز کنید و در بالای سمت راست بر روی ” ورود به سیستم ” کلیک کنید.

ورود به سیستم Google Schlolar

  1. با استفاده از شناسه google خود وارد حساب Google Scholar شوید:

ورود به محقق گوگل -دستی مقاله تحقیق انتشار

  1. اکنون بر روی استنادهای من کلیک کنید

نقل قول های من: دستی اضافه کنید مقاله مقاله Research

4- به صفحه اصلی خود هدایت می شوید. در اینجا روی دکمه افزودن کلیک کنید

Google-Scientist-دستی-اضافه کردن-انتشار-تحقیق-مقاله-4

5: در اینجا ، مقاله را به صورت دستی انتخاب کرده و جزئیات انتشار خود را وارد کنید. سپس روی ذخیره کلیک کنید.

Google-Scientist-دستی-اضافه کردن-انتشار-تحقیق-مقاله-5

  1. هنگامی که کار خود را تمام کردید ، با کلیک روی “نقل قول های من” به صفحه پروفایل اصلی برگردید. مقاله اضافه شده خود را خواهید دید.

Google-Scientist-دستی-اضافه کردن-انتشار-تحقیق-مقاله-6

تبلیغات