تولیدی پوشاک زنانه با بهترین امکانات

خرقه همیشه یکی از نگرانی های عمده فروشندگان و تولیدی پوشاک زنانه بوده است. خرید کت های گشاد از آستین می تواند خیال شما را برای همیشه راحت کند ، زیرا قیمت مناسب ، کیفیت دوخت بالا و کیفیت پارچه عالی از ویژگی های کت های تولید شده توسط خانم ها در لباس است

تولیدی پوشاک زنانه

بیشترین آراستگی و رقابت با لباس های اصلی

پارچه های شنل با کیفیت بالا

برشهای دقیق و کامل روی لایه

تحویل سریع و به موقع با استفاده از کانسنر در تمام نقاط روسیه

انواع الگوهای کت برای هر فصل

مواردی برای واسطه ها و استراتژی های تولید مستقیم

روش های مختلف پرداخت

ضمانت هفت روزه

پیشرفت سریع و پاسخگو

است …

 

نکات مهم تولیدی پوشاک زنانه

تولید لباس زنانه این کار را به روش های سنتی دیگر در بازار فروش مانتو انجام می دهد ، زیرا هیچ درمانی با توجه به نیاز و سلیقه مصرف کننده وجود ندارد و از طرف دیگر ، همسرش او را دنبال می کند تا عینک مخصوص خود را داشته باشد ، و من متفاوت هستم و خوشحال. فشار دیده می شود.

– پس از ساخت مدل مطابق با طرح جدید ، مدل های ژاکت به محفظه برش لباس ارسال می شود.

تولیدی لباس زنانه

در اتاق برش پارچه ها مطابق با استاندارد در ماشین آلات کاملاً اتوماتیک و نیمه اتوماتیک برش داده می شوند. بنابراین این پارچه ها به قسمت خیاطی پتو ارسال می شوند و پتوها توسط خیاطان ماهر و با خیاطی پتوهایی که توسط ناظران کنترل کیفیت دوخته می شوند ، قابل دوخت هستند.

 

 

نحوه ارسال از تولیدی پوشاک در شیراز

فروشندگان مانتو و دارندگان پوشاک می توانند با مراجعه عمده فروشی مانتو ، با دیدن اطلاعات دقیق هر محصول ، بسته های ارائه شده برای هر محصول را انتخاب و به سبد سفارش به محصولات این مجموعه مراجعه کنند. کارت به کارت یا بصورت آنلاین.

 

سفارشات طی 1 تا 48 ساعت پس از ثبت نام و پرداخت از طریق پست یا آژانس به فروشگاه های مانتو در تهران و از طریق تیپاکس یا بار به شهرها ارسال می شوند. همچنین 7 روز ضمانت بدون قید و شرط برای خریداران آنلاین محصولات خود در نظر گرفته است تا مشتریان بتوانند با اطمینان با این مجموعه کار کنند.

http://royalchemical.ir/