نحوه انتخاب سینک آشپزخانه مناسب

این که آیا شما در حال بازسازی هستید یا فقط یک سینک را به عنوان صاحب خانه جدید بدست آورده اید ، در اینجا می توانید انتخاب های خود را از همه سبک ها و انواع پایین ببندید.
توسط
کاسه ظرفشویی

این پست در بستر بسته شده HuffPost اکنون بسته شده منتشر شد. مشارکت کنندگان کار خود را کنترل می کنند و آزادانه به سایت ما ارسال می کنند. اگر لازم است این ورودی را به عنوان سوءاستفاده پرچم گذاری کنید ، یک ایمیل برای ما ارسال کنید.
آشپزخانه های ما دائما مورد استفاده قرار می گیرند و سینک اولین چیزی است که فرسوده می شود. به طور طبیعی ، آسان است که از همه گزینه ها غافل شوید. این که آیا شما در حال بازسازی هستید یا فقط یک سینک را به عنوان صاحب خانه جدید بدست آورده اید ، در اینجا آورده شده است که چگونه می توانید انتخاب های خود را از همه سبک ها و انواع پایین ببندید

انواع سینک یا سبک

زیر کوه

نکته اصلی انتخاب سینک آشپزخانه مناسب ، ارزیابی فضای و نیازهای شخصی شما بر اساس سه نوع اصلی سینک ظرفشویی است. یک سینک زیر آب زیر یک کانتر نصب شده است تا سینک فرو رود. مزیت بارز این نوع سینک این است که می توانید یک سطح را مستقیماً درون سینک ظرفشویی پاک کنید. سینک ظرفشویی زیر با مواد جامد روی سطح جامد مانند گرانیت ، صابون سنگ ، سنگ مرمر یا بتون با طیف گسترده ای از سینک های بادوام سازگار است. متأسفانه ، سایر مواد مانند پیشخوان لمینت یا کاشی به اندازه کافی پایدار نیستند تا از استحکام سینک پشتیبانی کنند.

بالای کوه یا Drop In

سینک های Top Mount یا Drop In در سوراخی در میز کار شما نصب می شوند. نیازی به پشتیبانی داخلی نیست. با این حال ، تمیز کردن این نوع سینک ها معمولاً بسیار سخت است.

مواد موثر

هر سینک فرسوده می شود ، اما برخی از سینک ها بیش از سایرین فرسوده می شوند. به خاطر داشته باشید كه سینك های استیل ضدزنگ بهتر از سینك های چدنی با روکش مینا هستند كه غالباً خراش ها و نشانه های سایش در طول زمان نشان می دهند. میزهای گرانیتی به خوبی با سینک های ضد زنگ کار می کنند. اگرچه سینک های ضد زنگ می توانند پر سر و صدا باشند ، صاحبان خانه می توانند برای کاهش میزان سر و صدا ، فناوری جذب صدا را انتخاب کنند .

سینک های یکپارچه

یک راهنمای ضروری روزانه برای دستیابی به زندگی خوب
در ایمیل سبک زندگی ما مشترک شوید
آدرس@email.com
با تشکر!
با موفقیت به سیستم وارد شده اید
این سینک ها به دلیل قابلیت های بسیار زیاد محبوبیت زیادی پیدا کرده اند و می توان از همان مواد countertop تهیه کرد.

تعداد کاسه ها

دانستن محدودیت های فضای شما اندازه و عمق آن را تعیین می کند که به نوبه خود ، تعداد کاسه ها یا حوضچه ها را تعیین می کند. به طور سنتی ، بیشتر آشپزخانه ها دارای سینک ظرفشویی دو کاسه ای هستند ، اما یک سینک ظرفی تنها می تواند برای آشپزخانه های کوچکتر که ظاهری کاربردی تر دارند ایده آل باشد.

کاسه های دوتایی نه تنها فضای بیشتری را به صاحبان خانه می دهند ، بلکه به آنها امکان سفارشی کردن فضای خود را می دهد. به عنوان مثال ، اگر شما در حال شستن ظروف از جمله دست شستن گلدان های بزرگ ، قابلمه ها و ورق های پخت هستید حداقل به یک کاسه بزرگ سینک بزرگ نیاز دارید. گزینه دیگر این است که حداکثر فضای را با یک کاسه بزرگ و یا یک کاسه کوچک اندازه بزرگ کنید. اندازه های استاندارد نیز وجود دارد که باید در نظر گرفته شود.

همانطور که مشاهده می کنید ، هنگام ارزیابی نیازهای شخصی و فضای موجود در آشپزخانه ، اندازه سینک و تنظیمات کاسه بسیار مهم هستند. بنابراین هنگامی که به مواد ، سبک و رنگ میزهای جدید خود فکر می کنید ، به یاد داشته باشید که انتخاب سینک خود را در مرحله برنامه ریزی بازسازی آشپزخانه خود قرار دهید.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>