فلش به جلو به امروز من کاغذ ساختاری و نخ رنگی را برای PowerPoint و InDesign تغییر داده ام. پدرم را با كارشناسان بازاریابی و تأثیرگذار جایگزین كرده ام (در دفتر ، یعنی). و هفته به هفته ، من رضایت دارم از ایجاد کننده کتاب.
کتاب چیست؟
کتاب الکترونیکی برای “کتاب الکترونیکی” کوتاه است و از یک رایانه ، دستگاه تلفن همراه یا خواننده کتاب استفاده می کند تا متن های بلند را به صورت کتاب نمایش دهد. کتابهای الکترونیکی دارای چندین “صفحه” دیجیتالی هستند که افراد می توانند از طریق آن حرکت کنند و اغلب به صورت یک سند PDF بسته بندی می شوند تا بتوان به راحتی از یک کاربر به کاربر دیگر ارسال شد.

برای دانلود مجموعه الگوهای قالب الکترونیکی قابل تنظیم ، اینجا را کلیک کنید.
چگونه یک کتاب الکترونیکی ساختار یافته است؟
هیچ قانون مشخصی برای سازماندهی محتوای شما در کتاب الکترونیکی وجود ندارد. این به طور کلی ساختار یک رمان یا کتاب درسی را تقلید می کند (بسته به آنچه در آن می نویسید). اما ، جنبه های کتاب الکترونیکی وجود دارد که حتماً باید به آنها رعایت کنید.

کتاب های الکترونیکی دارای برخی از فصل ها و تصاویر پشتیبان هستند. مشابه یک پست وبلاگ ، آنها همچنین در تقسیم بندی متن خود با زیرنویس هایی که بحث را به بخش های خاصی تقسیم می کنند ، به خوبی عمل می کنند. اگر به عنوان مثال در مورد ورزش های حرفه ای می نویسید ، و یکی از فصل های شما در مورد Major League Baseball (MLB) در ایالات متحده است ، ممکن است بخواهید زیر گروه های مختلف متعلق به MLB را ایجاد کنید.

چه کتابی می تواند درباره آن باشد؟
هر چیزی. خوب ، در درون دلیل کتابهای الکترونیکی به سادگی راهی برای بازاریابی برای ارائه اطلاعات مهم و حیاتی به شکلی هستند که مشتریان بالقوه آنها مایل به خواندن آن هستند. یک شرکت زیست محیطی ممکن است یک کتاب الکترونیکی در مورد حفظ آب بنویسد. آنها همچنین ممکن است یک کتاب الکترونیکی را به طور کامل روی نحوه استفاده از محصول صرفه جویی در مصرف آب خود یا اینکه چگونه به مشتری کمک کرده است یک مشکل را حل کند ، متمرکز کنند. ایده های کتاب الکترونیکی بیشتری را در انتهای این مقاله کشف کنید.

مهم نیست که کتاب شما در چه موضوعی قرار می گیرد ، تحقیقات بخش مهمی از ایجاد کتاب الکترونیکی است. برخلاف مطالب با فرم کوتاه مانند مقالات و فیلم ها ، محتوای یک کتاب در مورد اعتماد و شواهد پیش بینی می شود. کاربری که کتاب الکترونیکی شما را بدست آورد (یا درخواست دسترسی دارد) می خواهد داستان کامل باشد ، نه فقط به نقاط گلوله. این شامل کلیه مطالب و آزمایشاتی است که شما برای تولید کتاب انجام داده اید.

در چه قالب های فایل می توانید کتاب الکترونیکی ذخیره کنید؟
کتاب های الکترونیکی را می توان در یکی از چندین قالب ذخیره کرد. با توجه به کاربر نهایی شما ، ممکن است برای هر یک از انواع پرونده های زیر استفاده ای پیدا کنید:

PDF
PDF ها به احتمال زیاد شناخته شده ترین نوع پرونده هستند. پسوند “PDF” مخفف “Format Document Document” است ، و بهترین برای کتابهای الکترونیکی است که قرار است در رایانه خوانده شوند (بازاریاب های دیجیتال ، می خواهید این یکی را بخاطر بسپارید). ما در این مقاله بیشتر در مورد نحوه ذخیره کتاب الکترونیکی شما به عنوان PDF صحبت خواهیم کرد.

EPUB
این نوع پرونده مخفف “انتشار الکترونیکی” است و فرمت های الکترونیکی انعطاف پذیرتر است. با این کار ، منظور من کتاب های EPUB می توانند متن خود را برای انطباق با دستگاه ها و تبلت های مختلف تلفن همراه “تغییر” دهند ، و به متن کتاب اجازه می دهند تا براساس اندازه دستگاهی که کاربر در آن در حال خواندن کتاب است ، صفحات مختلف را حرکت داده و خاموش کند. آنها به ویژه برای نمایش در صفحه نمایش های کوچکتر ، مانند تلفن های هوشمند و همچنین Nook از Barnes و Noble بسیار مفید هستند.

آزو
این یک نوع فایل الکترونیکی است که برای Kindle ، یک دستگاه کتابخوان الکترونیکی توسط آمازون طراحی شده است. اما ، کاربران همچنین می توانند این فرمت فایل را در تلفن های هوشمند ، تبلت ها و رایانه ها باز کنند.

ODF
ODF مخفف OpenDocument Format است ، نوع پرونده ای که در درجه اول OpenOffice است ، مجموعه ای از برنامه های تولید محتوای منبع باز مشابه Microsoft Office.

آیا می توانید کتاب الکترونیکی را ویرایش کنید؟
جواب منفی. یک کتاب الکترونیکی پس از ذخیره شدن در یکی از قالبهای پرونده که در بالا توضیح داده شده است ، قابل ویرایش نیست ، بنابراین بهتر است از نسخه قابل ویرایش در برنامه ای مانند Microsoft Word ذخیره کنید.

اما چرا می خواهید کتاب الکترونیکی شما غیرقابل اعتماد باشد؟ غیرفعال کردن کتابهای الکترونیکی باعث می شود محتوا بدون تغییر باقی بماند – هم از قالب و هم اطلاعات – زیرا بین چندین استفاده مشترک به اشتراک گذاشته شده است.

شما می توانید این برنامه تاسیس نوع فایل پی دی اف – کتاب های الکترونیکی اگر آنها با استفاده PDF قابل ویرایش، یکی از ویژگی های خاص است که به نرم افزار Adobe Acrobat ذخیره را ویرایش کنید. با نحوه ویرایش PDF در این پست وبلاگ آشنا شوید .

چگونه کتاب الکترونیکی می خوانید؟
می توانید کتابهای الکترونیکی را در دستگاههای مختلف بخوانید: آیفون ، تلفنهای هوشمند آندروید ، مک بوک ، رایانه شخصی و کتابخوانهای الکترونیکی مانند Nook و Kindle. دو دستگاه دوم معمولاً برای خواندن رمان به شکل دیجیتالی استفاده می شوند. صاحبان Nook و Kindle می توانند هزاران کتاب (به معنای واقعی کلمه) را در یک Nook یا Kindle ذخیره کنند.

اما تهیه کتاب الکترونیکی می تواند بسیار زیاد باشد. نه تنها شما نیاز به نوشتن محتوا دارید بلکه باید آنرا نیز در قالب یک سندی حرفه ای طراحی و قالب بندی کنید که مردم بخواهند آن را بارگیری و خواندن کنند. با این وجود ، با تولید سرب به عنوان هدف اصلی برای بازاریابی محتوا ، بخش اصلی یک برنامه بازاریابی موفقیت آمیز موفقیت آمیز است.

در این پست ، شما را از طریق صندوق های مختلف و خارج از خانه برای ایجاد یک کتاب الکترونیکی ، به خوبی ، ایجاد یک کتاب الکترونیکی پیاده خواهیم کرد. و اگر نگران کمبود مهارت در طراحی هستید نگران نباشید …

الگوهای کتاب الکترونیکی رایگان خود را دریافت کردید؟ برای تهیه کتاب آماده هستید؟ عالی – بیایید به آن برسیم.

نحوه نوشتن کتاب
موضوعی را انتخاب کنید که با نیاز مخاطبان شما مطابقت داشته باشد.
خلاصه هر فصل از کتاب خود را.
هر فصل که می نویسید را تجزیه کنید.
کتاب الکترونیکی خود را طراحی کنید.
از رنگ های مناسب استفاده کنید.
گنجاندن تصویری.
به نقل از برجسته یا آمار.
تماس های مناسب برای اقدام را در کتاب الکترونیکی خود قرار دهید.
آن را به PDF تبدیل کنید.
یک صفحه فرود اختصاصی برای کتاب خود ایجاد کنید.
کتاب الکترونیکی خود را تبلیغ کرده و موفقیت آن را پیگیری کنید.
1. موضوعی را انتخاب کنید که با نیاز مخاطبان شما مطابقت داشته باشد
به یاد داشته باشید: هدف از کتاب الکترونیکی شما تولید هدایت برای تیم فروش شما است ، بنابراین موضوعی را انتخاب کنید که باعث شود این امکان برای شما فراهم شود تا بتوانید از دانلود کتاب الکترونیکی خود گرفته تا مکالمه با تیم فروش خود بروید .

این بدان معناست که کتاب الکترونیکی شما نباید از مبحث هایی که در کانالهای بازاریابی محتوای دیگر خود قرار می دهید فاصله زیادی داشته باشد. در عوض ، این فرصت شماست که یک موضوع شیرجه را به موضوعی بپردازید که تا الان فقط به آرامی آن را پوشیده اید ، اما چیزی که مخاطبان شما می دانند که برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد آن نیاز دارند.

به عنوان مثال ، در گوش دادن به فروش و تماس های مشتری در اینجا در HubSpot ، یاد گرفته ام که کتابهای الکترونیکی برای استفاده در بازاریابی محتوا یک مانع بزرگ برای مخاطبان ما است که خود بازاریاب هستند. بنابراین اگر من نه تنها بتوانم این پست وبلاگ را تهیه کنم ، بلکه منابعی برای ایجاد کتاب الکترونیکی را آسان تر می کنم ، برای شروع گفتگوی فروش روی موضوع مناسب تمرکز می کنم.

برای جوشاندن آبهای خلاقانه خود ، در اینجا برخی از عناوین کتاب الکترونیکی را باید در نظر بگیرید. (توجه: “x” را با یک شماره مناسب جایگزین کنید.) همچنین می توانید از ابزار رایگان Blog Top Generator Generator برای ایده های بیشتر استفاده کنید. بیشتر مباحث وبلاگ را می توان به اندازه کافی جامع تهیه کرد تا بعنوان مباحث الکترونیکی طولانی تر استفاده شود.

X بهترین روش ها برای [درج صنعت / موضوع]
مقدمه ای برای [درج صنعت / موضوع]
X سؤالات متداول درباره [درج صنعت / موضوع] پاسخ داده شده است
X [درج صنعت / موضوع] آمار برای تصمیم گیری بهتر
از بهترین ها بیاموزید: X [درج صنعت / موضوع] متخصصان بینش را به اشتراک بگذارید
برای این پست وبلاگ ، قصد دارم از نسخه پاورپوینت الگوی دو از مجموعه ما از پنج الگوی رایگان کتاب الکترونیکی استفاده کنم . از طریق هر بخش از این پست ، یک اسلایدهای جانبی و چگونگی تنظیم آن را در کنار هم قرار خواهم داد.

در زیر ، پوشش سفارشی من با موضوع کتاب مربوط به فروش من را مشاهده خواهید کرد. برای کمک به نوشتن عناوین قانع کننده برای کتابهای الکترونیکی خود ، نکاتی را در این پست وبلاگ بررسی کنید .

چگونه به ایجاد-کتاب الکترونیکی-1

2. خلاصه هر فصل از کتاب خود را.
مقدمه کتاب الکترونیکی شما باید هر دو مرحله را برای محتوای کتاب الکترونیکی شما تنظیم کند و خواننده را به سمت خود جلب کند. شما در کتاب الکترونیکی خود چه می کنید؟ خواننده چگونه از خواندن آن سود خواهد برد؟ برای راهنمایی در مورد چگونگی نوشتن یک مقدمه مؤثر ، این پست را بررسی کنید .

برخی از سازندگان کتاب الکترونیکی می گویند که یک کتاب الکترونیکی صرفاً یک سری پست های وبلاگ است که در کنار هم دوخته شده اند . در حالی که من موافقم که باید با هر فصل مانند یک پست وبلاگ شخصی رفتار کنید ، فصل های کتاب الکترونیکی شما نیز باید روان و روان از یکی به دیگری باشد.

بهترین راه برای ترسیم کتاب الکترونیکی شما با فکر کردن به عنوان یک دوره خرابی در موضوع مربوط به فروش شما انتخاب کرده اید. در مثال من برای ایجاد کتاب الکترونیکی ، می دانم که باید نحوه استفاده از این موارد را پوشش دهم:

نسخه مؤثر بنویسید
طراحی کتاب
بهینه سازی کتاب های الکترونیکی برای تولید سرب و تبلیغات
در حالی که به عنوان مثال من چند فصل، در نظر داشته باشید که کتاب خود را نگه نمی نیاز به طولانی. من یک قانون طلایی برای طول کتاب دارم: آنچه را برای آموزش موثر مخاطبان خود در مورد موضوع انتخاب شده مورد نیاز است بنویسید . اگر به پنج صفحه نیاز دارد ، عالی! اگر به 30 صفحه نیاز دارد ، همینطور باشد. فقط کلمات را فراموش نکنید که فکر می کنید برای نوشتن کتاب الکترونیکی طولانی نیاز دارید.

با این کار ، بیایید به نسخه واقعی که می نویسید بروید.

چگونه به ایجاد-کتاب الکترونیکی-2

3. هر فصل که می نویسید را تجزیه کنید.
نوشتن! در اینجا ، می توانید به هر فصل به روشی که ممکن است یک پست وبلاگ طولانی بنویسید ، نزدیک شوید – با جابجایی هر فصل در بخش های کوچکتر یا نقاط گلوله ، همانطور که در تصویر زیر نشان داده شده است. این به شما کمک می کند به جای تلاش برای استفاده از زبان پیشرفته برای انتقال هر نکته ، به سادگی و واضح بنویسید. این موثرترین روش برای آموزش خوانندگان و کمک به آنها در درک مطالب جدیدی است که شما تهیه می کنید.

مطمئن باشید که در هر فصل یک ساختار مداوم را نیز حفظ خواهید کرد. این به شما کمک می کند گذارهای طبیعی را بین هر فصل ایجاد کنید ، بنابراین پیشرفت واضحی از یک فصل به فصل دیگر وجود دارد (صرفاً پست کردن پست های وبلاگ با هم می تواند شما را از این کیفیت دزد کند).

این شیوه ها باید برای سایر تلاش های بازاریابی شما ، مانند بازاریابی ایمیل ، ایجاد تماس با اقدام و توسعه صفحه فرود ، صادق باشد. همانطور که دکتر فلینت مک گلوگلین از MECLABS اغلب دوست دارد گفت: “وضوح متقاعد کننده است.”

آیا می خواهید مطمئن شوید که کتاب الکترونیکی خود را برای خوانندگان جذاب نگه دارید؟ در اینجا چند نکته اصلی برای یادآوری ذکر شده است:

در عنوان از کلمات کلیدی استفاده کنید که ارزش پیشنهادی شما را تأکید می کند. مثالها شامل صفت هایی مانند “شگفت انگیز” ، “عالی” یا “نهایی” هستند.
قالب خود را به طور مداوم حفظ کنید تا یک الگوی ذهنی برای خوانندگان ایجاد کنید و درک آنها از مطالب را تقویت کنید.
در صورت لزوم ، از قالب بندی – مانند لیست های بولت ، متن های پررنگ ، حروف برجسته و تغییر اندازه فونت – برای جلب نگاه مردم به مهمترین مطالب خود استفاده کنید یا بر نکات خاصی که می خواهید خوانندگان به خاطر بیاورند ، تاکید کنید.
چگونه به ایجاد-کتاب الکترونیکی -4

4. کتاب خود را طراحی کنید.
قالب های کتاب الکترونیکی قابل بارگیری ما در پاورپوینت و InDesign ارائه می شوند. برای این مثال ، ما چگونه می توان آن را در پاورپوینت انجام داد ، زیرا افراد بیشتری به آن نرم افزار دسترسی دارند.

متوجه خواهید شد که ما فقط یک “صفحه فصل” در قالب (اسلاید سه) داریم. برای ایجاد صفحه های اضافی فصل یا هر صفحه ، به سادگی بر روی اسلاید کلیک راست کرده و Duplicate Slide را انتخاب کنید . با این کار کپی از اسلاید شما ساخته شده و به شما امکان می دهد تا آن را از طریق نوار کناری یا بخش Slide Sorter از پاورپوینت به جای مناسب در ebook خود بکشید. سپس می توانید آن را برای هر فصل بعدی تنظیم کنید.

چگونه به ایجاد-کتاب الکترونیکی -5

5- از رنگ های مناسب استفاده کنید.
در حالت ایده آل ، الگوهای کتاب الکترونیکی رایگان ما به طرز جادویی با رنگ نام تجاری شما مطابقت دارند. اما ، آنها احتمالاً چنین نیستند؛ این جایی است که شما به شخصی سازی کارهای خود می پردازید. اما ، از آنجا که کتابهای الکترونیکی نسبت به آرم یا وب سایت شما املاک بیشتری را برای رنگ ارائه می دهند ، ایده خوبی است که رنگهای ثانویه را در کام رنگ برند خود در نظر بگیرید. کتابهای الکترونیکی جایی هستند که این طرح رنگی واقعاً می درخشد.

برای یادگیری نحوه افزودن رنگهای برند خود به پاورپوینت ، این پست وبلاگ را بررسی کنید . به این ترتیب ، شما می توانید طرح رنگ را در قالب های ebook ما سفارشی کنید تا با برند شما مطابقت داشته باشد!

6. گنجاندن تصویری.
تصاویر و گرافیک موجود در کتابهای الکترونیکی به سختی می توانند صحیح باشند. نکته اصلی در ایجاد مناسب آن ها ، فکر کردن در مورد آنها به عنوان مکمل نوشته های شما است. این که آیا شما آنها را در طول یا بعد از اتمام نوشتن نسخه الکترونیکی خود اضافه کنید ، تصاویر شما باید برای برجسته کردن نکته مهمی که در حال ساختن هستید یا ساختن مفهوم مفهوم به روشی آسان و بصری ، در خدمت شما باشد.

تصاویر فقط نباید در آنجا باشند تا کتاب الکترونیکی روی چشم ها آسان شود. در عوض ، از آنها باید برای تقویت درک خواننده از مطالبی که شما پوشش می دهید استفاده شود. در صورت نیاز به کمک به جمع آوری تصاویر ، ما سه مجموعه عکس رایگان از سهام داریم که ممکن است در این راه به شما کمک کنند:

75 عکس سهام عادی
160 سهام با موضوع تجاری
250 تعطیلات سهام عکس
و اگر شما در حال تدوین کتاب الکترونیکی با داده های سنگین هستید ، ممکن است بخواهید کتاب راهنمایی تجسم داده های رایگان را برای راهنمایی درباره طراحی نمودارها و نمودارهای قانع کننده برای محتوای خود بارگیری کنید.

چگونه به ایجاد-کتاب الکترونیکی -6

7. نقل قول ها یا آمارهای برجسته.
راه دیگر برای تقویت کتاب شما ، برجسته کردن نقل قول ها یا آمار موجود در طراحی شماست. فقط مطمئن شوید که نقل قول یا آماری که از آنها استفاده می کنید ، ارزش افزوده را به محتوا اضافه می کند.

این که آیا شما روی یک نقل قول تأکید می کنید یا تصویری را اضافه می کنید ، تمام محتوای خود را در همان حاشیه نگه دارید. اگر نسخه شما به طور مداوم 1 اینچ در صفحه شما از سمت چپ و راست قرار دارد ، عناصر طراحی شده خود را با استفاده از همان فاصله مرتب کنید.

چگونه به ایجاد-کتاب-6-1

8. تماس های مناسب برای اقدام را در کتاب خود قرار دهید.
اکنون که محتوای شما نوشته و طراحی شده است ، زمان آن رسیده است که آن را برای تولید سرب ، بازگرداندن و ارتقاء بهینه کنید.

به این فکر کنید که چگونه به اینجا رسیدید – بر روی یک تماس از طریق تماس (CTA) از طریق ایمیل ، در یک پست رسانه های اجتماعی یا جای دیگر کلیک کردید. CTA یک پیوند یا یک موضوع بصری است که بازدید کننده را مجبور می کند تا روی صفحه فرود کلیک کرده و به آن برسد و این باعث می شود که آنها بیشتر با شرکت شما درگیر شوند. از آنجا که خوانندگان کتابهای الکترونیکی شما احتمالاً به منظور تبدیل شدن به کتابهای الکترونیکی خود به سرب تبدیل شده اند (بیشتر در مورد این مرحله 2 در زیر) ، از CTA ها در کتاب الکترونیکی خود استفاده کنید تا خوانندگان خود را به عقب برگردانید و آنها را به سمت قیف بازاریابی خود سوق دهید .

به عنوان مثال ، CTA می تواند به پیشنهاد دیگری ، صفحه ثبت نام سالانه کنفرانس شما یا حتی صفحه محصول منجر شود. بسته به آنچه که این اقدام بعدی است ، CTA ها می توانند یک مستطیل درون خط یا یک صفحه کامل باشند که پیشنهاد بعدی را رنج می برد (هر دو تصویر را در زیر مشاهده کنید).

برای لینک دادن به CTA در ebook (یا هر تصویر یا متنی در کتاب خود) به آدرس URL خود ، به سادگی به بخش Insert >> Hyperlink در PowerPoint بروید.

چگونه به ایجاد-کتاب الکترونیکی-8-1

چگونه به ایجاد-کتاب الکترونیکی-10
ما حتی 50 تماس قابل تنظیم برای اقدام را در پاورپوینت طراحی کرده ایم که می توانید در کتابهای الکترونیکی خود بارگیری و استفاده کنید. شما می توانید آنها را در اینجا گرفتن .

اکنون ، ما یک اسلاید اختصاصی الگوی CTA در قالب های کتاب الکترونیکی پاورپوینت برای شخصی سازی خود نداریم … اما هنوز هم ساده است! تمام کاری که شما باید انجام دهید این است که اسلایدها چهارگانه (اسلاید هدر / Subheader) کپی کنید و در صورت نیاز تصاویر را کپی یا اضافه کنید. همچنین می توانید به Insert >> New Slide بروید و از آنجا کار کنید.

9. آن را به PDF تبدیل کنید.
پس از اتمام نوشتن کتاب الکترونیکی – CTA و همه – زمان آن رسیده است که آن را به نوع پرونده مناسب تبدیل کنید تا از طرف شما به گیرنده خود انتقال یابد.

برای تبدیل کتاب الکترونیکی خود به PDF ، روی پرونده >> ذخیره همانطور که در الگوی ebook شما باز کرده اید ، کلیک کنید . در قالب فایل ، PDF را انتخاب کنید و برای این فایل جدید مقصد را روی رایانه خود انتخاب کنید.

چرا نمی توانید فقط آنچه را که دارید به صفحه فرود وصل کنید و با آن انجام شود؟ اسناد کلمه ای ، پاورپوینت ها و الگوهای مشابه برای ایجاد کتاب الکترونیکی شما مناسب هستند ، اما برای ارائه آن نیست. از آنجا که این قالب ها قابل ویرایش هستند ، محتویات کتاب الکترونیکی شما هنگام انتقال از رایانه به سمت دستی که منجر به آینده شما می شود خیلی راحت خراب ، تحریف شده یا حتی گم می شوند. اینجاست که PDF ها وارد می شوند.

قبلاً این نامه ها را در انتهای پرونده ها مشاهده کرده اید. کوتاه برای قالب مستندات قابل حمل ، نوع پرونده .PDF اساساً کتاب شما را مسدود می کند تا به وضوح در هر دستگاه نمایش داده شود. یک جایگزین محبوب برای PDF ها نوع پرونده .EPUB است. الف مراجعه مقایسه EPUB به PDF در اینجا .

10. یک صفحه فرود اختصاصی برای کتاب خود ایجاد کنید.
کتاب الکترونیکی شما باید از طریق صفحه فرود در سایت شما برای بارگیری در دسترس باشد. یک صفحه فرود یک صفحه وب است که پیشنهاد شما را تبلیغ و تشریح می کند و شکلی را فراهم می کند که بازدید کنندگان برای دسترسی به کتاب الکترونیکی شما باید اطلاعات تماس خود را پر کنند. اینگونه است که شما قادر هستید بازدید کنندگان خود را به سمت هدایت مشاغل تبدیل کنید که تیم فروش شما در نهایت می تواند پیگیر آن باشد.

به عنوان مثال ، برای دسترسی به این الگوی کتاب الکترونیکی ، از طریق این صفحه فرود رفتید. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد چگونگی بهینه سازی صفحات فرود خود برای تبدیل ، این کتاب رایگان را بارگیری کنید .

چگونه-برای ایجاد-کتاب-9-1

11. کتاب الکترونیکی خود را تبلیغ کرده و موفقیت آن را پیگیری کنید.
پس از تنظیم صفحه مقصد ، می توانید از آن URL مقصد برای تبلیغ کتاب خود در کانال های بازاریابی خود استفاده کنید. در اینجا پنج روش برای انجام این کار آورده شده است:

کتاب جدید خود را در وب سایت خود تبلیغ کنید. به عنوان مثال ، یک CTA یا پیوند به صفحه فرود پیشنهاد خود را در صفحه منابع یا حتی صفحه اصلی خود قرار دهید.
کتاب الکترونیکی خود را از طریق وبلاگ خود تبلیغ کنید. به عنوان مثال ، انتشار بخشی از کتاب خود را به عنوان پست وبلاگ در نظر بگیرید. یا یک مقاله وبلاگ جداگانه در همان موضوع کتاب الکترونیکی خود بنویسید و در انتهای پست خود با استفاده از یک فراخوان به اقدام ، برای ترغیب خوانندگان به یادگیری ، لینک آن را بنویسید. (توجه: این پست بلاگ نمونه خوبی برای چگونگی تبلیغ پیشنهادی است که با یک پست وبلاگ ایجاد کرده اید.)
برای مخاطبینی که علاقه ای به دریافت پیشنهادات از شرکت شما دارند ، یک ایمیل تقسیم شده ارسال کنید.
با استفاده از تبلیغات و مشارکت بازاریابی ، به شما کمک می کند کتاب الکترونیکی خود را به مخاطبان جدید ارتقا دهید.
انتشار پست ها در رسانه های اجتماعی با پیوندی به کتاب الکترونیکی شما. همچنین می توانید با ایجاد دکمه های اشتراک گذاری رسانه های اجتماعی در ebook خود ، مانند آنهایی که در پایین سمت راست این کتاب وجود دارد ، سهام اجتماعی را افزایش دهید. در اینجا یک پست وبلاگ وجود دارد که نشان می دهد چگونه می توان آنها را به صورت پیوندی پیوند داد .
پس از راه اندازی و تبلیغ محتوای شما در کانال های بازاریابی ، شما می خواهید تجزیه و تحلیل بازاریابی در محل نیز داشته باشید تا موفقیت محصول زنده خود را اندازه بگیرید.

به عنوان مثال ، شما باید تجزیه و تحلیل صفحه فرود داشته باشید که به شما بینش دهد که چگونه بسیاری از افراد کتاب الکترونیکی شما را بارگیری کرده و به سرب تبدیل می کنند ، و تجزیه و تحلیل حلقه بسته ای را نشان می دهد که در نهایت چه تعداد از این افراد در نهایت به فرصت ها و مشتریان برای کسب و کار شما تبدیل شده اند. اطلاعات بیشتری را از طریق برنامه صفحات فرود HubSpot کسب کنید .

و با آن ، ما کتاب الکترونیکی ، مردمی درست کرده ایم! نسخه بسته بندی شده نمونه ای که من از طریق این پست ساخته ام را می توانید اینجا ببینید:

الگوهای کتاب 5-رایگان-کتاب

پس از راه اندازی و تبلیغ محتوای شما در کانال های بازاریابی ، باید تحلیلی در بازاریابی داشته باشید که موفقیت کتابهای الکترونیکی شما را اندازه گیری کند. به عنوان مثال ، داشتن تجزیه و تحلیل صفحه فرود که به شما بینش دهد که چگونه بسیاری از افراد کتاب الکترونیکی شما را بارگیری کرده اند ، یا نشان می دهد که چه تعداد از این دانلود کنندگان به فرصت ها و مشتریانی برای شغل شما تبدیل شده اند.
ایده های کتاب
بنابراین ، در کتاب شما چه باید بنویسید؟ من با یک سؤال دیگر به این سؤال پاسخ خواهم داد: چه می خواهید خوانندگان شما از این کتاب خارج شوند؟ برای شناسایی یک ایده الکترونیکی که متناسب با مخاطبان شما باشد ، نوع کتابی را که می خواهید ایجاد کنید در نظر بگیرید. در اینجا چند ایده آورده شده است.

تحقیقات جدید
انجام یک آزمایش یا بررسی شغلی؟ این یک روش عالی برای توسعه دانش اختصاصی و تبدیل شدن به یک رهبر فکر در صنعت شما است. اما چگونه می توانید یافته های خود را با افرادی که به آن اهمیت می دهند به اشتراک بگذارید؟ یک کتاب الکترونیکی ایجاد کنید که آزمایش را توصیف کند ، آنچه را که شما قصد پیدا کردن دارید ، نتایج آزمایش چیست و این یافته ها برای خوانندگان و بازار گسترده شما چیست.

مطالعه موردی
مردم عاشق داستان های موفقیت هستند ، به خصوص اگر این افراد در مورد خرید چیزی از شما در حصار باشند. اگر شما مشتری دارید که تجارت شما به خصوص مفتخر است ، چرا داستان آنها را در کتاب نمی گویید؟

مطالعات موردی Ebook به خریداران شما نشان می دهد که افراد دیگر به شما اعتماد دارند و از محصول یا خدمات شما سود برده اند. در کتاب الکترونیکی خود ، چالش مشتری خود را توضیح دهید ، چطور با آنها ارتباط برقرار کردید ، و چگونه توانستید به مشتری خود کمک کنید تا چالش خود را حل کند و موفق شوید.

نسخه ی نمایشی محصولات
هرچه محصول شما پیچیده تر باشد ، اطلاعات بیشتری به مشتریانتان جهت استفاده صحیح از آن نیاز خواهید داشت. اگر از محصول یا خدمات شما می توان به چندین روش استفاده کرد ، یا تنظیم کردن آن دشوار است ، یک کتاب الکترونیکی مختصر را به مردم نشان دهید که چگونه این کار انجام شده است. برای مثال در بخش اول کتاب خود نحوه راه اندازی محصول یا خدمات خود را توضیح دهید. در بخش دوم ویژگی های فردی و اهداف مورد نظر شما را برای استفاده در بهترین حالت تقسیم کنید.

مصاحبه
آیا علاقه مند به مصاحبه با یک فرد مشهور در بازار خود هستید؟ شاید شما قبلاً با یک مؤثر نشسته باشید تا ذهن خود را درباره آینده صنعت انتخاب کنید. این مصاحبه را در یک کتاب الکترونیکی بسته بندی کنید ، و خواندن و به اشتراک گذاری وسایل داخل خانه را برای مشتریان آسان کنید.

دفترچه بازی
“کتاب پخش” سندی است که افراد می توانند هنگام استفاده از یک پروژه یا مفهوم جدیدی که برای آنها خارجی است ، از آن استفاده کنند. مانند ورق تقلب ، پر از نکات و ترفندهایی فکر کنید که به مشتریان شما کمک می کند در کاری که انجام می دهند ، بهتر عمل کنند.

هنگامی که به درستی انجام شد ، یک دفترچه بازی مشتریان شما را به اطلاعاتی که در هنگام استفاده از محصول شما برای برتری نیاز دارند ، مجهز می کند. به عنوان مثال ، یک فروشنده نرم افزار برای متخصصان IT ممکن است “دفترچه محافظت از ویروس” را ایجاد کند که تیمهای پشتیبانی را در پیشگیری از ویروس در شرکتهای مربوطه بهتر می کند.

سری بلاگ پست
بعضی اوقات ، بهترین کتاب الکترونیکی برای تجارت شما قبلاً در یک سری پست های وبلاگ پخش شده است. اگر یک ماه گذشته را صرف نوشتن مقالات در همان موضوع برای تجارت خود کرده اید ، تصور کنید که چگونه این پست ها به هم بخی می شوند؟

هر مقاله می تواند یک فصل جدید را شروع کند. سپس ، پس از ایجاد این کتاب ، می توانید آن را در یک صفحه فرود تبلیغ کنید ، از هر پست وبلاگ جداگانه به این صفحه فرود پیوند دهید ، و از خوانندگانی که می خواهند کل سری وبلاگ ها را در یک کتاب راحت دریافت کنند ، لینک ایجاد کنید.

منابع ایجاد کتاب
5 قالب کتاب الکترونیکی رایگان در پاورپوینت و InDesign [دانلود رایگان]
13 قالب الکترونیکی قابل تنظیم دیگر در پاورپوینت [دانلود رایگان]
تجسم داده ها 101: نحوه طراحی نمودارها و نمودارها [بارگیری رایگان]
چگونه به راحتی پست های وبلاگ را به یک کتاب الکترونیکی تبدیل کنیم [پست وبلاگ]
یک راهنمای ساده برای ایجاد لینک های اشتراک گذاری اجتماعی برای کتاب های الکترونیکی شما [ارسال وبلاگ]
آیا شما راهنمایی یا منابع دیگری برای آسانتر ساختن کتاب الکترونیکی دارید؟ آنها را در استراتژی بازاریابی محتوا خود اعمال کنید. من متاسفم که اعتراف نکنم که کتاب الکترونیکی هر شرکت متفاوت خواهد بود. همه اینها به نیازهای برند شما بستگی دارد.

لینک های کوتاه این صفحه:

https://rebrand.ly/9c4e8 https://bit.ly/2X6pGjV https://tinyurl.com/wj89zdr http://ulvis.net/qcg1
https://plink.ir/ZZ5MU https://b2n.ir/754058 http://gg.gg/h2a8g https://is.gd/U4Now7
http://tny.im/lgz http://rlu.ru/2FoXt https://t2m.io/uLQGk8hc https://cutt.ly/otTRejK

منبع:

https://bit.ly/33WZ4Tx

 

نحوه ایجاد کتاب از ابتدا تا پایان و دانلود کتاب رایگان