هزینه تولید نرم افزار سفارشی چگونه است؟

هزینه تولید نرم افزار سفارشی متناسب با حجم برنامه و امکانات در نظر گرفته شده برای آن مشخص می شود. از این رو گروه تولید کننده نرم افزار بایستی با درک جزئیات فرایندهای مورد نیاز، اقدام به تهیه و تولید نرم افزار نماید.

هزینه های صرف شده برای تهیه نرم افزارها در مقایسه با کاهش روند کاری و صرفه جویی های به وجود آمده در هزینه ها و زمان بسیار کم می باشد. از این رو پیشنهاد می دهیم با سفارش تولید نرم افزار بسیاری از روندهای پیچیده اداری را برای خود آسان نموده و به راندمان کاری کسب و کار خود کمک نمایید.

با این وجود تهیه و تولید نرم افزار سفارشی و با کیفیت که هزینه و قیمت مناسبی داشته باشد، تنها در مراکز معتبری که از متخصصین مجرب در این زمینه استفاده می نمایند، امکان پذیر است.

 نرم افزارها را می توان تحت سیستم عامل ویندوز، تحت وب و یا نرم افزار موبایل بکار برد. روند تولید هر یک از نرم افزارها در شرایط مختلف، متفاوت است.

تولید نرم افزارهای اختصاصی و سفارشی چگونه است؟

برای بررسی روند تولید نرم افزار، در گام نخست بایستی انواع نرم افزارها اعم از عمومی و سفارشی را شرح دهیم. یک برنامه عمومی دارای امکانات و روندی ثابت برای استفاده همگان می باشد. به عنوان مثال شما نرم افزارهای حسابداری را به وفور مشاهده نموده اید. این نرم افزارها برای استفاده بسیاری از کسب و کارها به صورت عمومی تهیه و تولید شده اند. اما اگر به دنبال اتوماسیون کردن روند خاصی هستید، بایستی اقدام به سفارش نرم افزار به صورت تخصصی نمایید. فرض نمایید که صاحب یک کارخانه بوده و برای کارمندان و کارگران فرایندهای بیمه یا حسابداری را می خواهید با استفاده از نرم افزارها اجرا نمایید. در این موارد بایستی نرم افزار به صورت تخصصی برای شما تهیه و تولید شود.

نرم افزارهای غیر سفارشی و عمومی سعی در رفع نیازهای یک قشر کاری مشخص نمی کنند و معمولا با داشتن انبوهی از امکانات مختلف که بسیاری از آنها نه تنها کاربردی نداشته بلکه بیشتر جلوی دست و پای کاربر را می گیرد، می کوشند که جایگاه مشخصی برای خود در بازار باز کنند.

هر کسب و کار و فرایند اداری و تجاری منحصر به فرد است، بنابراین تولید و توسعه ی نرم افزارهای سفارشی مزایای رقابتی قابل توجهی را برای شما به ارمغان می آورد. در راستای تولید نرم افزارهای سفارشی، بایستی تیمی مجرب در این حوزه یابید،توجه به رزومه و روندهای طی شده توسط تیم تولید نرم افزار می تواند به شما در انتخاب تیم مجرب کمک شایانی نماید. در فرایند تولید برنامه ابتدا تیم متخصصین، به تحلیل کسب و کار مشتری پرداخته تا بتواند به تولید نرم افزار مناسب جهت پاسخ به نیازهای مربوطه بپردازند. تحلیل و ارزیابی صحیح می تواند به کاهش زمان و افزایش راندمان در تولید نرم افزار کمک نماید. ممکن است نوع کسب و کار یک مشتری، به حدی منحصر به فرد یا پیچیده باشد که نرم افزار مناسبی برای پاسخ به نیازهای آن در بازار موجود نباشد و یا نرم افزار های موجود فقط بخشی از نیازهای مشتری را تامین کنند. در این موارد بایستی حتما اقدام به سفارش تولید نرم افزار به صورت اخصاصی و ویژه نمود.

امنیت نرم افزار اداری

برخی از نرم افزارهای مهم اداری بایستی از روندهای امنیتی مناسبی برخوردار باشند، به عنوان مثال نرم افزارهای مورد استفاده برای سیستم های بانکی و یا نرم افزارهایی که به صورت انلاین در بستر اینترنت مورد استفاده قرار می گیرند، بایستی سطح امنیتی مناسبی را داشته باشند. در روند تولید این نرم افزارها با تعیین سطح دسترسی به کاربران مختلف تا حد مناسبی این روند پیاده سازی می شود. اما با این وجود بایستی نرم افزار در برابر هک و خراب کاری های سیستمی به طور مناسب پیاده سازی شده باشد. از این بکاپ گیری و گرفتن پشتیبان داده ها در تهیه این نوع نرم افزارها بسیار مهم است.

بنابراین تولید نرم افزار کار هر تیمی نیست، بخصوص در نرم افزارهایی که نیاز به حفظ داده ها و جلوگیری از حمله هکرها می باشد، نیاز به حفظ اصول امنیتی بوده و تولید این نرم افزارها تنها توسط متخصصین مجرب قابل اجرا می باشد.

برای تولید نرم افزار چه کنیم؟

بدون شک شما از دانش برنامه نویسی برای تولید نرم افزار بهره ای نمی برید. از این رو بایستی فرایند تولید نرم افزار را برون سپاری نمایید. شما با انتخاب یک تیم مجرب می توانید در کوتاه ترین زمان ممکن اقدام به تولید نرم افزار به صورت اخصاصی برای خود نمایید.

در تهران شرکت های معتبری اقدام به تولید نرم افزار می کنند، با توجه به رزومه کاری و نمونه کارهای ارائه شده توسط تیم های تولید نرم افزار، با آگاهی کامل اقدام به انتخاب شرکت معتبر در زمینه تولید نرم افزار نمایید.

منبع:تاران

منیع:https://www.malek-co.com/%D9%86%D8%B1%D9%85-%D8%A7%D9%81%D8%B2%D8%A7%D8%B1-%D8%B3%D9%81%D8%A7%D8%B1%D8%B4%DB%8C