نرم کننده موی سر در سال 99

موهای ریز و آهسته را با این ترکیب از مواد معدنی اقیانوس ، آلوئه ورا و پروتئین های گیاهی درمان کنید. هدف آن تهیه پوست سر تغذیه شده برای موهای ضخیم تر است که توسط محصول کاهش نمی یابد. این فرمول گیاهی مناسب برای کسانی است که از هیچ ماده شیمیایی در محصولات مو خود استفاده نمی کنند.
چیزهای بیشتری از آن وجود دارد تا یک روکش ابریشمی صاف.

چرا به نرم کننده مو احتیاج دارید
تهویه مطبوع همانطور که از نام آن وجود دارد می گوید: به جای اینکه رشته ها را تمیز کند ، فولیکول مو را شرایط می کند و اثرات آن فوری است. اما چرا؟ Health Men به طور خلاصه آن را بیان می کند: “هر مو در سلولهای ریز پوشیده شده است که کمی شبیه به مقیاس ماهی است. صدمات باعث ایستادگی اینها می شود و باعث می شود موها کسل کننده ، خشن و خارج از حالت باشند. تهویه مطبوع با صاف کردن این مقیاسها کار می کند تا موهای شما دوباره صاف و براق به نظر برسند. “

قسمت انتهایی رشته های نرم و صاف ، استاتیک کمتری دارند و تعداد اسپلیت های کمتری دارند ، بنابراین سبک کردن مو راحت تر است. اما فقط به نظر نمی رسد در حالی که شامپو کوتیکول مو را باز می کند ، تهویه مطبوع آن را به پشت بسته می کند – مواد مغذی را در داخل و آلوده کننده های موجود در آن قفل می کند. این به نوبه خود باعث تقویت ساقه مو ، جلوگیری از شکستگی ، شکاف شدن و حتی ریزش مو می شود.
چگونه (و چه موقع) از آن استفاده کنیم نرم کننده موی سر
شما می توانید بلافاصله بعد از شامپو یا به تنهایی از کولر استفاده کنید. توصیه کلی چند بار در هفته است ، اما می توانید روزانه از آن استفاده کنید. عقل سلیم خیلی طول می کشد: اگر موهای شما نازک و مستعد ابتلا به چربی است ، کمتر اوقات شرط کنید. اگر موهای شما ضخیم است و به خصوص خشک یا آسیب دیده است (مانند رنگ آمیزی ، کلر یا خورشید) ، باید یک قسمت منظم تر از چرخش موهای شما باشد.

نکته حرفه ای: یکی از مواد طبیعی آرامش بخش مانند تهویه طبیعی Hanz de Fuko را انتخاب کنید و تهویه مطبوع طبیعی Hanz de Fuko را انتخاب کنید و می توانید از آن به عنوان یک کرم اصلاح در خرج کردن استفاده کنید.

شامپو نصف بهتر است؟ نه خیلی سریع.
رایج ترین تصور غلط در مورد شامپو و تهویه مطبوع این است که شما فقط به یک یا دیگری نیاز دارید. موهای شما به هردو احتیاج دارد ، اما نیازی به استفاده از آنها نیست. اگر سه یا چهار روز در هفته شامپو می کنید ، در روزهای خاموش سعی کنید تهویه کنید. به دلیل گرایش به رطوبت شامپو ، شما مجبور به استفاده از نرم کننده های خود هستید تا بیشتر از چرمی استفاده کنید. توصیه می کنیم که از حالت دوم خودداری کنید ، بنابراین به مقدار قبلی نیاز خواهید داشت.

و اگر فقط نمی توانید در برابر داشتن یک محصول دو در یک در لبه سینک خود مقاومت کنید ، یک مو و بدن را بشویید — و تهویه را جدا کنید.

برای یافتن محصولات شخصی برای شما ، در اینجا در مشروب فروشی Birchbox مشترک شوید!