نوع خود را بیابید: 11 صفحه کلید مورد علاقه شما

شما چیزی روی صفحه کلید خود ریختید ، نه؟ اشکالی ندارد ، برای بهترین های ما اتفاق می افتد ، و به وضوح شما نمی خواهید به آنچه که قبلاً داشتید برگردید.

کیبورد به معنای واقعی کلمه به عنوان لوازم جانبی محیطی شناخته می شود ، اما ما تصمیم گرفتیم که آنها را در جلو و مرکز قرار دهیم اگر آماده هستید میز خود را به سفینه فضایی تبدیل کنید ، می توانید از صفحه کلید مکانیکی دقیق گرا ، صفحه کلیدهای بی سیم مقرون به صرفه یا حتی یک صفحه کلید شیشه ای استفاده کنید.

ما زمینه را کم کردیم تا بتوانید بهترین صفحه کلید رایانه ای را که مناسب نیازهای تایپ ، بودجه و تنظیمات طراحی شما باشد ، پیدا کنید.

01
بهترین صفحه کلید
بهترین صفحه کلید
صفحه کلید Das 4 Professional
149 دلار به آمازون مراجعه کنید
اگر می خواهید یک صفحه کلید عالی ، بیشتر به دنبال آن نباشید. Das Keyboard 4 Professional در سه حالت ارائه می شود: ویندوز ، مک و Ultimate (کیبورد خالی). ما این صفحه کلید را برای تجربه تایپ کردن در اختیار شما ، گزینه های سفارشی سازی و طراحی آن توصیه می کنیم.

صفحه کلید غشایی یا مکانیکی
این صفحه کلید Das مکانیکی است و می توانید زیر کلیدهای صفحه کلیدهای کلید یا لمسی داشته باشید. سوئیچ های کلیک (Cherry MX Blues ، در این حالت) بیشترین بازخورد شنوایی و بدنی را ارائه می دهند. سوئیچ های لمسی (Cherry MX Browns) بلند نیستند و بیشتر به بازخورد کلید فیزیکی توجه می کنند. اگر به صفحه کلیدهای مکانیکی عادت ندارید ، صفحه کلید لمسی را توصیه می کنیم.

چه کارهایی
راهنمای.com
سه نسخه وجود دارد: Mac ، Windows ، و Ultimate. صفحه کلیدهای Mac و Windows دارای کلیدهای خاص برای سیستم عاملهای خود هستند در حالیکه Ultimate کاملاً خالی است. نسخه Ultimate یک روش عالی برای از بین بردن چرخ های آموزشی از تایپ کردن شما یا استفاده از یک سیستم عامل متفاوت (لینوکس ، کروم و غیره) است. اگر می خواهید یک صفحه کلید مکانیکی مخصوص Mac با طراحی نرم تر ، صفحه کلید Lofree Four Season را نیز پیشنهاد کنیم .
از سوئیچ های Cherry MX استفاده می کند. نسخه قهوه ای (لمسی) بلندتر از اکثر کیبوردهای لپ تاپ است ، اما ساکت تر از نسخه Blue است که طعم و مزه دلپذیر (دوباره: با صدای بلند) است که معمولاً توسط تایپیست ها استفاده می شود.
“نسخه Ultimate یک روش عالی برای از بین بردن چرخ های آموزشی از تایپ یا استفاده از یک سیستم عامل متفاوت است.”
این دستگاه دارای کلید شماره گیری و کلیدهای رسانه ای اختصاصی برای کنترل سریع ، آسان هر آنچه شما در حال تماشای یا گوش دادن هستید هستید.
از پورت های USB 3.0 برای انتقال سریعتر داده نسبت به همتایان 2.0 استفاده می کند.
طراحی آن براق و جذاب است و آن را تبدیل به یک لوازم جانبی جانبی زیبا برای میز می کند.
چه چیزی می تواند بهتر باشد
نوار پا ، نوار مغناطیسی و جداشونده ای که صفحه کلید را بالا می برد ، شل و ول است و فاقد گیره های لاستیکی برای تثبیت صفحه کلید در هنگام بلند شدن است. در طرف اضافی (؟) ، نوار پا نیز حاکم است.
آن را با صفحه کلید مچ دست / استراحت کف نخواهید داشت.
صفحه کلید دارای نور پس زمینه نیست. اگر واقعاً به نور پس زمینه احتیاج دارید ، صفحه کلید CODE WASD را نیز توصیه می کنیم . کمی از استعداد کمتری برخوردار است و همچنین فاقد یک مچ دست است ، اما این صفحه کلید مکانیکی عالی دیگری است.
این صفحه کلید گران قیمت است ، اما سال ها استفاده را به شما می دهد ، یک تجربه تایپ برتر را ارائه می دهد ، و روی میز شما عالی به نظر می رسد!
گارانتی و پشتیبانی مشتری
Das سه سال ضمانت محدود و 30 روز ضمانت برگشت پول را ارائه می دهد. تیم پشتیبانی مشتری Das بسیار آرام عمل می کند و اختلاف نظر در مورد چگونگی کمک آنها وجود دارد ، اما آنها به خوبی جایگزین های گارانتی را اداره می کنند.

02
بهترین صفحه کلید بی سیم
بهترین صفحه کلید بی سیم
صفحه کلید Logitech Easy-Switch K811
81 دلار مشاهده در آمازون (مک)
صفحه کلیدهای بی سیم برای جلوگیری از درهم و برآمدگی سیم روی میز شما بسیار عالی هستند. ما کیبوردهای Easy-Switch K811 Logitech را توصیه می کنیم ، زیرا آنها عالی به نظر می رسند ، یک تجربه تایپ عالی را ارائه می دهند ، و به شما امکان می دهند تا دستگاه ها را به راحتی تغییر دهید.

صفحه کلید غشایی یا مکانیکی؟
کیبوردهای Easy-Switch Logitech صفحه کلیدهای ممبران هستند که از Bluetooth برای اتصال به چندین دستگاه استفاده می کنند. طراحی غشای این امکان را می دهد که ساکت تر و ارزان تر از انتخاب اصلی ما باشند.

چه کارهایی
راهنمای.com
کلیدها دارای نور پس زمینه هستند و می توانید سطح روشنایی را تنظیم کنید. این صفحه کلیدها همچنین دارای سنسورهای محیطی هستند که روشنایی را برای مطابقت با محیط تطبیق می دهند.
طبق بررسی کاربران ، اتصال بلوتوث قابل اعتماد است.
اگر در حال بررسی صفحه کلید سحر و جادو اپل هستید ، کاربران سابق Magic Keyboard این را یک ارتقاء مهم می دانند. Easy-Switch در محصول اپل با نور پس زمینه ، فاصله راحت تر کلید و تجربه تایپ کلی ، محصول اپل را بهبود می بخشد.
نسخه Mac از iOS و Apple TV پشتیبانی می کند. کاربران همچنین گزارش می دهند که با سیستم عامل لینوکس و کروم کار می کند.
این دستگاه می تواند به سه دستگاه بلوتوث بخاطر بسپارد و به آنها متصل شود ، و این امکان را فراهم می کند تا با سهولت بین آنها جابجا شود.
می توانید تایپ کنید در حالی که صفحه کلید شارژ می شود. هر شارژ بسته به میزان روشنایی نور پس زمینه ، 10 روز به یک سال عمر باتری می دهد.
چه چیزی می تواند بهتر باشد
برخی از کاربران گزارش می دهند که کلیدها با گذشت زمان سست می شوند ، اما طول گارانتی باید تعویض های کلیدی را پوشش دهد.
هیچ نشانگر مادربرد وجود ندارد که باتری شما در حال از بین رفتن یا از بین رفتن باشد.
در ابتدا نسخه ویندوز وجود داشت ، K810 ، اما این نسخه قطع شد. کاربران ویندوز هنوز هم می توانند از صفحه کلید نسخه Mac استفاده کنند ، اما برای قالب بندی کلیدهای عملکرد باید از نرم افزار Logitech استفاده کنند.
این یک صفحه کلید با اندازه کامل نیست. اگر دوست دارید یک عدد پد داشته باشید ، صفحه کلید بدون نور پس زمینه Logitech K780 را پیشنهاد می کنیم .
ضد آب نیست. بر خلاف صفحه کلید سحر و جادو اپل و چند رقبای دیگر ، این صفحه کلید زنده نمی ماند.
به طور خودکار خاموش نمی شود. اگر یادتان نرود که صفحه کلید را خاموش کنید ، باتری در حالی که استفاده نمی شود تخلیه می شود ، اما این بدان معنی است که اگر تازه مدتی بیکار باشید ، خاموش نمی شود.
گارانتی و پشتیبانی مشتری
Logitech سه سال ضمانت سخت افزار محدود برای Easy-Switch را ارائه می دهد.

03
بهترین صفحه کلید برای تبلت ها و تلفن های هوشمند
بهترین صفحه کلید برای تبلت ها و تلفن های هوشمند
بررسی صفحه کلید بی سیم Arteck HB030B
20 دلار به آمازون مراجعه کنید
برای گزینه ای سبک که بانک را خراب نمی کند ، صفحه کلید Arteck Wireless را برای چرخش بکشید. این صفحه کلید دارای نور پس زمینه نور ، بی سیم و سازگار با چندین سیستم عامل است. این کیبورد برای تبلت ها و تلفن های هوشمند ایده آل است ، اما می تواند از رایانه های لپ تاپ و دسک تاپ نیز استفاده شود.

صفحه کلید غشایی یا مکانیکی؟
این صفحه کلید غشایی و غشایی است که به اندازه بازخورد های دیگر فاقد بازخورد لمسی است ، اما تایپ کردن یک تجربه صاف را ایجاد می کند.

چه کارهایی
“این صفحه کلید سبک وزن و کمتر از نیم پوند است.”
این صفحه کلید برای کار با سیستم عامل های Windows ، Mac ، iOS و Android طراحی شده است. همچنین می توانید با سایر سیستمهای آماده بلوتوث مانند لینوکس ، سیستم عامل Chrome و آمازون Fire ارتباط برقرار کنید.
این کیبورد سبک تر از کمتر از نیم پوند است و حمل آن با شما بسیار آسان است.
اگر می خواهید ظاهر سفارشی تری داشته باشید ، با داشتن هفت رنگ دارای نور پس زمینه است.
در حالی که شارژ می شود قابل استفاده است.
چه چیزی می تواند بهتر باشد
برخی از کاربران می دانند که این صفحه کلید برای صفحه کلید غشایی کاملاً بلند است ، اما ما متوجه نشدیم که آن را به طور قابل توجهی بلندتر از سایر گزینه های بی سیم یا صفحه کلید Magic Magic Apple قرار دهیم.
طبق بررسی های کاربران ، کلیدها به مرور زمان می چسبند ، اما در هنگام تعویض کلیدها یا کل صفحه کلید ، خدمات به مشتری بسیار کمک می کند.
صفحه کلید کوچک است. عکس های بی سیم ما در حال حاضر در طرف کوتاه هستند ، اما Arteck بیش از دو اینچ در طول کوتاه تر دارد. این حالت در حالت ایده آل برای استفاده از تبلت و تلفن های هوشمند است ، بنابراین ممکن است با استفاده از رایانه های سنگین احساس کمی گرفتگی کند.
این نمی تواند تلفن یا رایانه لوحی شما را نگه دارد. شما به یک کیکاندند جداگانه یا صفحه کلید Logitech K480 که فاقد نور پس زمینه باشد ، نیاز دارید .
گارانتی و پشتیبانی مشتری
اگرچه وب سایت آنها MIA است ، اما Arteck به دلیل خدمات پسند مشتری شناخته شده است. تیم آنها از طریق اطلاعات موجود در راهنمای کاربر قابل دسترسی است. صفحه کلید تحت ضمانت دو ساله محدود پوشیده شده است که در این نقطه قیمت کاملاً چشمگیر است.

04
بهترین صفحه کلید بازی
بهترین صفحه کلید بازی
صفحه کلید Logitech G413
74 دلار به آمازون مراجعه کنید
برای یک تجربه بازی عالی ، صفحه کلید Logitech G413 را توصیه می کنیم. این یکی از صفحه کلیدهای ارزان قیمت مکانیکی ارزان قیمت در آنجا است ، و لازم نیست عملکرد را قربانی کنید.

برای به دست آوردن گزینه های رنگی بیشتر در زمینه نور پس زمینه ، سوئیچ های سریعتر Cherry MX Silver و یک پد مچ دست داخلی آماده هستید تا بیش از دو برابر در صفحه کلید Corsair K95 هزینه کنید . مگر اینکه شما یک گیمر جدی یا حرفه ای باشید ، ما فکر نمی کنیم که واقعاً نیاز به پرداخت پول اضافی داشته باشید.

صفحه کلید غشایی یا مکانیکی؟
این صفحه کلید مکانیکی است و از سوئیچ های Romer G Logitech استفاده می کند. این سوئیچ ها باعث می شوند که کلیدها در پاسخ لمسی خود مانند سوئیچ های Cherry MX Brown احساس کنند ، اما سیالیتی دارند که تقریباً شبیه صفحه کلید غشایی است.

چه کارهایی
“ویژگی 26 کلید و قابلیت ضد روح و شبح وجود دارد.”
سوئیچ های Romer G گیم پلی بسیار خوبی را ایجاد می کنند ، اما همچنین در هنگام انجام تایپ کردن روزانه از جایی احساس نمی کنید.
این صفحه کلید کامل با کلیدهای قابل برنامه ریزی و کلیدهای اضافی که می توانید بکشید وجود دارد. اگر می خواهید احساس خاصی برای دستورات خاص داشته باشید ، این کلیدهای اضافی می توانند به شما در سفارشی کردن صفحه کمک کنند.
یک قابلیت برگشت 26 کلید و ضد روح برای شما امکان فشار دادن چندین کلید برای ارسال فرامین پیچیده وجود دارد.
صفحه کلید برای طراحی و ویژگی های آن نسبتاً ارزان است.
این صفحه کلید دارای نور پس زمینه قرمز است و می توانید میزان روشنایی را کنترل کنید.
این برنامه برای کار با ویندوز 7 و بالاتر طراحی شده است و کلید Windows را می توان در “حالت بازی” غیرفعال کرد.
چه چیزی می تواند بهتر باشد
سوئیچ های Romer G به اندازه سوئیچ Cherry MX بازخورد لمسی ندارند. ما فکر می کنیم گیمرهایی که به دنبال دریافت بازخورد بیشتر هستند می توانند از 12 صفحه کلید قابل تعویض با این صفحه کلید استفاده کنند.
تنها یک رنگ پس زمینه وجود دارد و هنگام روشن شدن صفحه کلید به روشن ترین تنظیم تنظیم می شود.
این نرم افزار از مک یا لینوکس پشتیبانی نمی کند ، اما ممکن است شما بتوانید با استفاده از محدودیت برنامه ، امکان برنامه ریزی کلیدها را داشته باشید.
گارانتی و پشتیبانی مشتری
Logitech با دو سال ضمانت محدود ارائه می دهد و تیم خدمات مشتری نسبتاً پاسخگو دارد.

05
بهترین صفحه کلید ارگونومیک
بهترین صفحه کلید ارگونومیک
صفحه کلید بی سیم Kinesis Freestyle 2
36 دلار مشاهده در آمازون (لوازم جانبی)
99 دلار مشاهده در آمازون (مک)
99 دلار مشاهده در آمازون (رایانه شخصی)
صفحه کلیدهای جداگانه به شما امکان می دهند در حین تایپ ، بازوهای خود را در کنار و دست های خود نگه دارید. آنها همچنین می توانند به افرادی که قادر نیستند دست خود را روی یک صفحه کلید استاندارد جمع کنند ، کمک کنند. ما برای راحتی ، دسترسی و اتصال بلوتوث ، کیبورد Freestyle 2 و کیبورد لوازم جانبی VIP3 را توصیه می کنیم.

صفحه کلید غشایی یا مکانیکی؟
این صفحه کلید غشایی است ، اما بسیار حساس و مکانیکی آن است. برای قیمت ، ما یک گزینه مکانیکی را دوست داریم ، اما به نظر می رسد کیبورد دوام داشته باشد و از اتصال بی سیم قدردانی می کنیم.

چه کارهایی
راهنمای.com
این 9 اینچ از جدایی بین نیمه صفحه کلید ارائه می دهد تا به کاربران در بهبود وضعیت بدن و محدود کردن فشار خود کمک کند.
اتصال بی سیم و بالا آمدن زاویه دار از جعبه لوازم جانبی اجازه تحرک کمی بیشتر از صفحه کلیدهای جداگانه معمولی را می دهد
می توانید از طریق بلوتوث با سه دستگاه جفت شوید.
می توانید در حین شارژ از صفحه کلید استفاده کنید.
چه چیزی می تواند بهتر باشد
راهنمای.com
برای اینکه واقعاً درخشش صفحه کلید باشد ، باید لوازم جانبی را خریداری کنید. کیت VIP3 همراه با بالابرهای زاویه دار و پدهای مچ دست است.
یک منحنی یادگیری تا فاصله اصلی وجود دارد. برخی از دکمه ها همچنین اندازه های مختلفی دارند ، بنابراین عادت می کند برخی از آنها عادت کنند ، اما تفاوت ها غیرقابل تحمل نیستند.
گارانتی و پشتیبانی مشتری
Kinesis دو سال ضمانت محدود در این صفحه کلیدها ارائه می دهد ، اما پشتیبانی مشتری می تواند در کندی باشد.

06
بهترین صفحه کلید بزرگ چاپی برای Vision-Impaired
بهترین صفحه کلید بزرگ چاپی برای Vision-Impaired
صفحه کلید ویژن Azio KB506
30 دلار به آمازون مراجعه کنید
اگر در دیدن کلیدها در صفحه کلیدهای استاندارد مشکلی دارید ، باید مجدداً از نوع کیبورد استفاده کنید. صفحه کلید Azio Vision به راحتی قابل مشاهده و استفاده است ، بنابراین ما این صفحه کلید را برای کم بینایی توصیه می کنیم.

صفحه کلید غشایی یا مکانیکی؟
این صفحه کلید غشایی است ، اما اگر کمی بازخورد شنوایی را از کلیدهای خود می پسندید ، بلندتر از حد متوسط ​​است.

چه کارهایی
راهنمای.com
اندازه فونت افزایش می یابد ، نه کلیدها. هر کلید به گونه ای طراحی شده است که تا حد امکان از طول و عرض صفحه کلید متناسب باشد. به این ترتیب حروف و اعداد بزرگتر هستند ، اما فاصله کلیدی همان صفحه کلید استاندارد است (در صورت استفاده از صفحه کلیدهای جزیره ای با نام aka chiclet ) فقط تفاوت را احساس خواهید کرد .
کلیدها دارای نور پس زمینه هستند و پنج رنگ مختلف برای انتخاب وجود دارد. همچنین می توانید میزان روشنایی را تنظیم کنید.
این صفحه کلید برای کار بر روی ویندوز طراحی شده است ، اما کاربران Mac نیز با استفاده از آن موفقیتی پیدا کرده اند.
این یک مچ دست راحت است.
این یک صفحه کلید کامل است که دارای کلیدهای اختصاصی رسانه ای است ، بنابراین لازم نیست عملکرد را فدای توانایی دیدن کلیدهای خود به راحتی کنید.
چه چیزی می تواند بهتر باشد
کلیدها با گذشت زمان چسبیده یا بی پاسخ می شوند ، اما ضمانت سه ساله باید در طول راه هرگونه سکسکه را پوشش دهد.
کلیدهایی که کاراکترها را به اشتراک می گذارند شخصیت اصلی را در بالا و شخصیت ثانویه در پایین نشان می دهد. این ممکن است برای برخی از نظر بصری گیج کننده باشد زیرا طرح استاندارد دارای طراحی کلید متضاد است. کلیدها هنوز هم به همین روش کار می کنند.
برخی از کاربران این کلیدها را با صدای بلند می دانند. ما فکر می کنیم که این ممکن است برای برخی از افراد که در صفحه کلیدهای مکانیکی استفاده می شوند مفید باشد و فکر نمی کنیم از کلیدها برای استفاده عموم بسیار بلند باشند.
گارانتی و پشتیبانی مشتری
Azio سه سال ضمانت محدود ارائه می دهد ، اما تیم خدمات مشتری آنها در روند کندی قرار دارند. آنها در نهایت مؤثر و مفید هستند ، اما برای مقابله با آنها کمی صبر و تحمل لازم است. Azio همچنین ظرف 30 روز از خرید ، بازپرداخت ارائه می دهد.

07
بهترین صفحه کلید بهار قدیمی ، باکلت بهار برای تایپیست های جدی
بهترین صفحه کلید بهار قدیمی ، باکلت بهار برای تایپیست های جدی
صفحه کلید M مدل Unicomp Ultra Classic
99 دلار مشاهده در آمازون (مک)
99 دلار مشاهده در آمازون (رایانه شخصی)
برای تایپیست دقیق ، کیبوردهای مکانیکی خیلی بهتر از آنهایی که دارای فنر کج هستند نیستند. با صفحه کلید Unicomp Model M در تماس باشید. این صفحه کلید را به دلیل تعویض کلیک کلیک کرده و نسخه های خاص سیستم عامل ، این صفحه کلید را برای تایپیست ها توصیه می کنیم.

صفحه کلید غشایی یا مکانیکی؟
این صفحه کلید مکانیکی. سایر کلیدهای کیبورد مکانیکی ، به ویژه Cherry MX Blues ، هدف از تقلید بازخورد شنوایی و لمسی قابل توجهی از چشمه کمانش است. این نوع سوئیچ ممکن است برای استفاده های گاه به گاه کمی باشد ، اما تایپیست های جدی بیشترین استفاده را از این صفحه کلید دارند.

چه کارهایی
Unicomp یکی از تولید کنندگان اصلی چشمه کمانش است و کیبوردهای آنها را به وفادارترین تفریحات مدرن کیبوردهای IBM یا Yore تبدیل می کند.
بازخورد بهار کمانش می تواند دقت تایپ را بهبود ببخشد و شما را از حرکت در اطراف صفحه کلید آگاه تر کند.
این نسخه در ویندوز و مک ارائه می شود ، اما ما مطمئن نیستیم که چه میزان سیستم عامل های محبوب کمتر با این صفحه کلیدها ارتباط برقرار می کنند.
“اشتباه نکنید ، این صفحه کلید با صدای بلند است.”
صفحه کلید دارای پاهای قابل تنظیم است که زاویه آن را تغییر می دهد.
چه چیزی می تواند بهتر باشد
اشتباه نکنید ، این صفحه کلید با صدای بلند است. ما در حال صحبت کردن در مورد سطوح نویز ماشین تحریر مرزی هستیم. آماده شوید تا مهارت تایپ خود را بهبود ببخشید و همزمان همکاران خود را اذیت کنید.
هیچ نور پس زمینه ای وجود ندارد ، اما شما به وضوح یک تایپیست لمسی در سطح جهانی هستید که در سالها واقعاً به صفحه کلید نگاه نکرده اید.
ساخت پلاستیک. قسمت داخلی این صفحه کلید هر آنچه را که می توانستید از طریق صفحه کلید مکانیکی مورد نیاز داشته باشید ، اما از نظر خارجی نسبت به آنچه که هست احساس ارزان تر می کند.
گارانتی و پشتیبانی مشتری
Unicomp گارانتی یک ساله و بازده 30 روزه را ارائه می دهد. خدمات مشتری مفید است و مشتریان گزارش می دهند که می توانند به جای کل صفحه کلید ، کلیدهای جایگزینی دریافت کنند.

08
بهترین صفحه کلید با طرح تحریر نویسنده پرنعمت
بهترین صفحه کلید با طرح تحریر نویسنده پرنعمت
صفحه کلید یکپارچهسازی با سیستمعامل Azio MK
100 دلار به آمازون مراجعه کنید
بیایید این انفجار را از گذشته به آینده بیاوریم! صفحه کلیدهای مانند ماشین تحریر فراوان هستند ، اما Azio MK Retro بهترین کار را انجام می دهد بدون اینکه به کیف پول شما آسیب برساند. ما این صفحه کلید را برای ظاهر آن ، مغز (سوئیچ های مکانیکی) و هزینه آن توصیه می کنیم.

اگر کمی بیشتر هزینه کنید ، Azio نسخه به روز شده Retro را در نسخه سیمی و بی سیم ایجاد می کند . کیبوردهای Azio Retro Classic سوئیچ های Azio ، صفحه های بالای چرمی و نور پس زمینه را به شما ارائه می دهند ، به علاوه نسخه بی سیم به شما امکان می دهد صفحه کلیدهای ویندوز را برای انواع Mac تعویض کنید.

اگر هزینه بیشتری برای خرج کردن داشته باشید و کمی سخت گیرتر در زندگی خود بخواهید ، Datamancer یک هنر کاربردی برای شما ارسال می کند. Diviner ارزان ترین صفحه کلید آنها است ، اما کاربران تایید شده از صفحه کلیدهایشان شکایتی ندارند.

صفحه کلید غشایی یا مکانیکی؟
این صفحه کلید مکانیکی است که از سوئیچ های Cherry MX Blue استفاده می کند تا تجربه ای جالب و دلپذیر مانند ماشین تحریر را به شما بدهد.

چه کارهایی
راهنمای.com
“شما می توانید این صفحه کلید را در 7 رنگ مختلف دریافت کنید.”
این کلیدها به گونه ای طراحی شده اند که مانند ماشین های تحریر در ماشین تحریر و ایجاد یک صفحه کلید کامل است.
این رسما برای استفاده با ویندوز طراحی شده است ، اما کاربران Mac عملکرد کامل را گزارش می دهند و کلید Windows تبدیل به کلید فرمان می شود.
تعداد ، درپوش ها ، پیمایش ها و قفل های ویندوز دارای چراغ های نشانگر کمی در سمت راست بالای صفحه کلید است.
این صفحه کلید دارای کلید کامل کلید است ، بنابراین می توانید چندین کلید را به طور همزمان فشار دهید و مطمئن باشید که فرمان پیچیده شما طی می شود.
به طور مستقیم از Azio ، می توانید این صفحه کلید را در هفت تنظیم رنگ مختلف دریافت کنید.
چه چیزی می تواند بهتر باشد
کلیدها دارای نور پس زمینه نیستند ، اما کاربرانی که معمولاً کلیدهای کلیک را دوست دارند ، تایپیستهای لمسی هستند.
کلیدها از آهنرباهای روغن هستند ، اما هر صفحه کلید با یک پارچه تمیز کننده همراه است.
پاها خیلی تنظیم نمی شوند و صفحه کلید تقریباً صاف است. افرادی که به نوشتن لپ تاپ ها عادت کرده اند احتمالاً زاویه ای را برای این مسئله پیدا نمی کنند.
گارانتی و پشتیبانی مشتری
پشتیبانی مشتری از Azio می تواند در کندی باشد اما تیم آنها در نهایت کمک کننده است. Azio ظرف 30 روز از خرید بازپرداخت را ارائه می دهد و همچنین دارای دو سال ضمانت محدود برای این صفحه کلید است.

09
بهترین کیبوردهای تزئینی مناسب برای استفاده گاه به گاه
بهترین کیبوردهای تزئینی مناسب برای استفاده گاه به گاه
اگر تا به حال از یک صفحه کلید واقعاً جالب خواسته اید و نمی دانید که چرا محبوب ترین آنها نیستند ، دلیل این است که آنها اغلب استفاده جدی را به خوبی انجام نمی دهند. این صفحه کلیدها می توانند تایپ کردن در برخی از جستجوها در تلویزیون شما را انجام دهند!

ما به طور خاص کیبوردهای بی سیم را انتخاب کردیم تا آنها بتوانند به تلویزیون و تبلت های اطراف خانه شما متصل شوند. تلویزیون های اپل به طور رسمی با صفحه کلید بلوتوث ارتباط برقرار می کنند ، اما دانگل های بی سیم USB می توانند تقریباً با هر درگاه USB کار کنند.

بهترین صفحه کلید شیشه ای: صفحه کلید بلوتوث باسترون 100 دلار
راهنمای.com
چند صفحه کلید شیشه ای در آنجا وجود دارد ، اما باسترون بهترین را شفاف می کند. این صفحه کلید ضد آب شیشه ای ضد آب ، کمی شبیه به استفاده از صفحه کلید مجازی روی رایانه لوحی است و با فشار دادن یک دکمه ، تمام صفحه کلید نیز می تواند به عنوان یک صفحه کلید عمل کند.

بهترین صفحه کلید مجازی: صفحه کلید مجازی AGS 30 دلار
راهنمای.com
این دستگاه کوچک صفحه کلید لیزری را بر روی هر سطح مات طراحی می کند. دانگل کمتر است ، اما می تواند با هر دستگاه بلوتوثی متصل شود. این صفحه کلید مانند Bastron ، دارای حالت ماوس است اما متاسفانه با تبلت یا لپ تاپ کار نمی کند.

بهترین صفحه کلید چوب: صفحه کلید بامبو Sengu 49 دلار
راهنمای.com
Sengu با بامبو بهترین صفحه کلیدهای چوبی را در آنجا ساخته است. برخی از کاربران در واقع به اندازه کافی راحت بودند که به طور مرتب از این صفحه کلیدهای بی سیم 2.4 گیگاهرتز استفاده کنند. گاهی اوقات شکایات مربوط به شبح سازی کلیدی (کلیدهایی که ثبت نام نمی کنند) وجود دارد ، اما در نهایت یک قطعه دکور محکم است.

ممکن است شما از چند ویژگی بسته بندی شده در یک صفحه کلید شگفت زده شوید ، اما ما معتقدیم که در نهایت چهار انتخاب را انجام می دهید: سیمی یا بی سیم ، غشایی یا مکانیکی ، شیک یا استاندارد و نور پس زمینه یا نور پس زمینه.

این چیزی است که ما در نظر گرفتیم و چرا باید درباره آنها نیز فکر کنید.

سیم در مقابل بی سیم
صفحه کلیدهای بی سیم به طور فزاینده ای رایج می شوند ، اما ممکن است هنوز نمی خواهید صفحه کلیدهای سیمی را خنجر بزنید.

اگر به کلیدهای دستی خود برای دسترسی سریع به کامپیوتر نیاز دارید ، مانند بازی ، به طور کلی صفحه کلیدهای سیمی بهتر از بی سیم هستند. چه از طریق بلوتوث یا Wi-Fi متصل شود ، صفحه کلیدهای بی سیم دارای تاخیر اندکی خواهند بود.

صفحه کلیدهای بی سیم نیز به طور مرتب باید شارژ شوند. از طرف مثبت ، آنها از هم ریختگی سیم می کاهند و تحرک بیشتری به صفحه کلید می دهند.

غشاء و صفحه کلید مکانیکی
“صفحه کلیدهای مکانیکی از انواع مختلف فن آوری های مختلف سوئیچ برای ارائه بازخورد لمسی و / یا شنوایی در هنگام تایپ استفاده می کنند.”
در جهان دو نوع وجود دارد: افرادی که اطلاعات زیادی در مورد صفحه کلیدهای مکانیکی دارند و افرادی که تاکنون درباره آنها چیزی نشنیده اید. هرچه رایانه ها و لپ تاپ های اپل روز به روز محبوب تر می شوند و لپ تاپ های شرکت های دیگر نازک تر می شوند ، صفحه کلیدهای غشایی (چیکلت) در زیر تبدیل می شوند.

صفحه کلیدهای غشایی معمولاً ارزان تر ، ساکت تر و گاهی اوقات نازک تر از همتایان مکانیکی آنها هستند. در زیر این کلیدها ، لایه‌های پلاستیکی وجود دارد که باعث چرخش مدار بر روی تخته شده و به آنها احساساتی مضحک بخشیده است. این کلیدها به طور کلی بازخورد زیادی ندارند و منجر به تایپ تهاجمی تر می شوند.

صفحه کلیدهای مکانیکی از انواع مختلف فن آوری های مختلف سوئیچ برای ارائه بازخورد لمسی و / یا شنوایی در هنگام تایپ استفاده می کنند. این به شما آموزش می دهد تا با دقت بیشتری تایپ کنید و از پایین آمدن (فشار دادن کلیدها به پایین در مدار) جلوگیری کنید. با برخورداری از لمس سبک تر ، داخلی صفحه کلید مکانیکی شما بیشتر طول می کشد و هزینه های بالاتر آنها را توجیه می کند.

محبوب ترین انواع سوئیچ ها خطی ، لمسی و کلیک هستند. سوئیچ های Cherry MX استاندارد فعلی طلا است ، اما برخی از شرکت ها سوئیچ های مخصوص به خود را ایجاد می کنند که مرزها را محو می کند.

سوئیچ های خطی بیشتر شبیه کلیدهای غشایی هستند در حالی که سوئیچ های لمسی بازخوردهای جسمی و شنوایی را ارائه می دهند. سوئیچ های کلیک بیشتر شبیه صفحه کلیدها و ماشین تحریرهای قدیمی هستند زیرا بازخورد لمسی و شنیداری قابل توجهی را ارائه می دهند. چشمه باکلینگ سوئیچ کلیک را به سطح دیگری می برد و در جامعه تایپ شناخته شده است.

راهنمای.com
Chiclet / Island در مقابل کلیدهای استاندارد
ممکن است سنّت گرایان دوست داشته باشند که کلیدهای آنها نزدیک به هم و از تخته دور باشد ، اما صفحه کلیدهای شیک ، معروف به اپل ، در طراحی رایانه های شخصی و Chromebook نفوذ می کنند. تفاوت بین این دو به فاصله زمانی و زمان کلیدی سفر کاهش می یابد.

زمان سفر با کلید بالا فقط راهی برای گفتن کلیدها بلند است و فشار دادن هر کلید زمان بیشتری می برد. این سبک برای صفحه کلیدهای استاندارد معمولی است ، اما بیشتر از صفحه کلیدهای مکانیکی در مورد کیبوردهای غشایی است. دومی برای جلوگیری از پایین آمدن طراحی شده اند. کلیدهای شیکلی مدت زمان سفر کلیدهای کلیدی تری دارند. زمان کلیدی سفر می تواند بر سرعت تأثیر بگذارد ، اما از نظر راحتی موضوع ترجیح است.

راهنمای.com
قیمت کیبورد کامپیوتر صفحه کلیدهای استاندارد می توانند کمی احساس ناراحتی کنند ، به خصوص اگر به یک طرح چیلت عادت دارید. کلیدهای استاندارد درست در کنار یکدیگر قرار دارند ، اما اکثر آنها در بالای آن کوچکتر از کلیدهای پایه شیکلت هستند که به طور کلی کمی دورتر از هم قرار دارند و برخی افراد برای ایجاد یک محیط تایپ راحت تر این کار را پیدا می کنند. با این وجود همه کیبوردهای شیکلت یکسان نیستند ، بنابراین فاصله بین کلیدها حتی اگر به این طراحی عادت داشته باشید حتی ممکن است زیاد باشد.

صفحه کلید استاندارد می تواند مکانیکی یا غشایی باشد ، اما صفحه کلیدهای شیک تقریباً همیشه از غشایی استفاده می کنند. چند شرکت روی کیبوردهای مکانیکی شیکلت کار می کنند ، اما باید صبر کنیم تا ببینیم آنها چقدر موثر هستند.

نور پس زمینه در مقابل بدون نور پس زمینه
اگر شما یک تایپیست لمسی هستید یا قصد دارید از صفحه کلید خود در یک دفتر یا یک محیط روشن دیگر استفاده کنید ، احتمالاً نیازی به نور پس زمینه ندارید. اگر برای استفاده شخصی مانند صفحه کلید ، بازی یا فقط برخی از گشت و گذارهای اینترنتی در اواخر شب به صفحه کلید احتیاج دارید ، کلیدهای روشنایی بهترین دوست شما هستند.

ملاحظات دیگر
Footbars ، Kickstands و Risers: اینها همه روش هایی برای بالا بردن صفحه کلید هستند تا در زاویه ای قرار بگیرند . بعضی از افراد می دانند که تایپ کردن در یک زاویه راحت تر است ، اما برخی دیگر به صفحه کلید صاف توجه نمی کنند.

پد مچ دست و استراحت نخل: یکی دیگر از علاوه برترین های ارگونومیکی ، پدهای مچ دست ادامه کیبورد هستند و یک منطقه راحت را برای کف دست خود ارائه می دهند تا مچ دست شما از زاویه ای ملایم تر باشد.

چگونه ما انتخاب کردیم
ما ویژگی های صفحه کلید را که در بالا ذکر شد در نظر گرفتیم و با بررسی های تخصصی از Wirecutter ، PC Mag و چندین نشریه خبری فناوری مشورت کردیم. ما همچنین فیلم های صفحه کلیدهای مختلف مورد استفاده را بررسی کردیم تا از دوام آنها و میزان تایپ آنها مطلع شوید. سرانجام ، ما این اطلاعات را با بررسیهای تأیید شده کاربران در آمازون ، برای یافتن بهترین صفحه کلیدهای مورد نیاز خود ، به صورت متقابل ارجاع دادیم.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>