همه آن چیزی که در مورد پکیج شوفاژ دیواری لازم است بدانید

به این صورت که اهمیت گرم شدن مبدل که در ذیل شعله قرار دارد، آب گرم می‌شود. در پکیج‌های دو مبدله هم فقط یک جور آب منحصربه‌فرد گرمایش به وسیله شعله مستقیم ساخت می‌شود. تولید آب گرم مصرفی نیز به همین رخ میباشد که آب داغ بر روی شعله وارد مبدل ثانویه می‌گردد و گرمای خود را به آب مصرفی می‌بخشد. ولی یک عدد از مهمترین اقدامات شرکت بوتان، ارائه دفترچه راهنمای پکیج دیواری بوتان به همپا محصولات خود می باشد که حاوی دیتاها با ارزش و مهمی برای خریداران است. به جهت اطلاع از بها ها اصلی کارشناسان نمایندگی پکیج بوتان تهران تماس برقرار فرمایید.

  • تولیدکنندگان داخلی وسایل گرمایشی و سیستم های بخاری، کیفیت محصولات خویش را به طریق قابل توجهی افزایش دیتا اند و کلیدی صادرات آن سود قابل توجهی به دست می آورند.
  • زمانی که فشار آب مدار گرمایش به بالای 3 بار برسد، به فنر داخل شیر اطمینان غلبه کرده و مسیر اب باز می شود.
  • همانطور که پیش تر تفسیر دیتا شد این نوع فقط پکیج تک مبدل جمهوری اسلامی ایران رادیاتور است.
  • سپس تایید عبور جریان هوا از مسیر دودکش بوسیله پرشر فن منتظر می‌ماند.

مثلا بر فرض شما این محصول را اصلی خودرو به مرز می‌فرستید. کرایه‌ای که برایتان درمی‌آید در برعلیه کرایه‌ای که این کالا بخواهد داخل مرزی حرکت کند -به خاطر هزینه سوخت فراوان بالا- چندین برابر کرایه داخلی ایران هزینه می‌خورد و حالت آن را ندارند که فرآورده را اهمیت قیمت مطلوب ارائه کنند. در صورتی که کشور ایران به خاطر نفت و یارانه‌ای که دارااست می‌تواند این سوخت را اهمیت میزان مرغوب بودن دوچندان خوب تر و اهمیت هزینه کمتری برای حمل‌ونقل فراهم کند و قیمت‌های حمل‌ونقل به نسبت دنیا مضاعف زیر است. در وضعیت فعلی که فوق‌العاده هزینه‌های حمل‌ونقل زیر است. از این به بعد در اکثری از کشورهای خلیجی که اکثرا کشورهای مناطق گرمی میباشند و تمام کشورهایی که از خط استوا بالاتر قرار می‌گیرند سوز و سرما را داریم و حتی کشورهای خیلی نزدیک به ما سرماهای بسیار شدیدی دارا‌هستند و واقعا به جهت آنان سیستم گرمایشی فراوان مطرح است. حساس اعتنا به این‌که سطح رفاه و سرویس ها بیشتر همین کشورها در حال بهبود است، این کشورها برای توسعه و گسترش خدمات کیفی زندگی شان به توسعه و گسترش بیشتری نیاز دارا هستند و همین تقاضاها می‌تواند ابزارهای زندگی آنان را عوض کند.
علت همین ارور کم بودن فشار آب و یا فساد پرشر سوئیچ می باشد. تعمیر پمپ آب خانگی غرب تهران تعمیر پیروزی پکیج بوتان|کالداونیزیا|پرلا|اپتیما|پارما… حساس مقایسه پکیج ایران‌رادیاتور حساس بوتان، خواهیم دید، هر دو شرکت پکیج های فن‌دار و سوای رشته ساخت می‌نمایند. پکیج به جهت شما سبب ساز آزار میباشد و چنانچه محل کارگزاری پکیج در مکانی است که نزدیک به محل استراحت شما است، زمان خرید کردن پکیج فن‌دار، به همین نکته اهمیت توجه بفرمایید.
کد خطای ۵۰ و ۶۰ در پکیج کشور ایران رادیاتور گونه m24ff به مضمون‌ معیوب بودن سنسور ntc شوفاژ می باشد و مدار آن اتصال کوتاه میباشد. پکیج های دو مبدل بجهت اثبات بودن دبی عبوری و در اختیار گرفتن خوب تر دمای سیال، گرادیان حرارتی پایین در دست گرفتن بوده و آبگرم مصرفی به رخ مطبوع به دست می آید. همینطور مهم توجه به این‌که آبگرم مصرفی با شعله مشعل تماس مستقیم ندارد،تشکیل رسوب بر جداره داخلی مبدل ورقه ای به مراتب دیر خیس اتفاق می افتد. حساس یک تحقیق ساده در بازار، متوجه می‌شوید که ارزان ترین پکیج از حیث قیمتی، پکیج کشور‌ایران رادیاتور است. البته علاوه بر هزینه پایین، کاربران و مشتریان به میزان مرغوب بودن و طول قدمت پکیج هم حیاتی ارائه می کنند و تنها قیمت ناچیز نشان دهنده برتری فرآورده نیست. اضطراری به ذکر است که پکیج‌های دیواری ایران رادیاتور، علاوه بر قیمت پایین، اهمیت میزان مرغوب بودن مطلوبی هم در علیه سایر رقب هستند.

آموزش رسوب زدایی پکیج دیواری

بدون حرفه بودن دستگاه به جهت خانواده ها، از جهاتی خبر مهربانی می باشد چرا که نوع های حرفه دار معمولا هنگام کار، صدای نسبتا زیادی تولید می کنند که ممکن می باشد آزار دهنده باشد . در صورتیکه محل کارگزاری پکیج در بالکن یا این که فضای گشوده باشد نیز به کارگیری از پکیج رشته دار الزامی است. از دیگر مزایای به کارگیری از پکیج، اشغال فضای خیلی ناچیز در مقایسه اهمیت سیستم آبگرمکن ایستاده و سیستم شوفاژ منزل مرکزی می باشد. در سال ۱۳۵۸ شركت ايران رادياتور بعلت عدم تخصص صنعت ريخته گری داخلی در توليد رادياتورهای آلومينيومی و ورود آن از اروپا اهمیت يك ماشين و یک‌سری كارگر ساختمانی در مساحتی حدود ۱۵۰۰ مترمربع در تهران تاسيس گرديد. شما دوستان می توانید مهم تماس تلفنی و مشاوره رایگان حیاتی تکنسین ها و تعمیر کاران خبره تعمیر نوین در هر ساعت از شبانه روز مشکل خویش را در دربین بگذارید. از علت های اهمیت سرد بودن تحت پکیج ، حجمی داشتن کف رادیاتورها می باشد.
عمومی
هنگام خاموشی طولانی مدت اتفاق می‌افتد و نیاز به هواگیری پکیج کشور ایران رادیاتور می‌باشد که در ابتدای مقاله تدریس داده‌شده است. در ادامه صحبت‌ها و آموزش‌ها، اذن بدهید لیست خطاهای پکیج جمهوری اسلامی ایران رادیاتور را به‌صورت تام تحلیل کنیم. که در انجام عیب یابی پکیج ایران رادیاتور به کمک شما می آید. البته ممکن هست آن گاه از یک‌بار هواگیری پکیج کشور‌ایران رادیاتور، در فواصل نزدیک به هم، دوباره نیاز به اینکار پیدا کردید. در این موقعیت پیشنهاد می کنیم از مایعی به نام فرناکس (فرکانس نه، فرناکس!) به کار گیری نمائید. ما در این مقاله قصد داریم درزمینهٔ عیب یابی و تعمیر پکیج جمهوری اسلامی ایران رادیاتور دیتاها لازم و به اندازه خدمتتان عرض کنیم.
در رخ که پکیج کشور‌ایران رادیاتور مدل آنالوگ مشکلی داشته باشد این خلل به وسیله پیروزی الکترونیک دستگاه شناسایی شده و چراغ منحصر آن غلط به وضعیت چشمک زن در می آید. ولی ارور پکیج جمهوری اسلامی ایران رادیاتور در دسته های دیجیتال بر روی نمایشگر پکیج ظواهر می شود. محل نصب پکیج دیواری می بایست اهمیت موقعیت تحت باشد بالای اجاق گاز و سایر وسایل گرمازا نباشد. دست‌کم مسافت از دیوار یا این که کابینت همسایه از طرفین 15 سانتیمتر باشد. دستکم مسافت ی عمودی از کلاهک تعدیل پکیج تا دریچه دودکش می بایست 30 سانتیمتر باشد.

پکیج K 24 FF ایران رادیاتور

این سیستم منجر شده است که در شکل پیدایش اختلال در کارکرد دستگاه، تعمیرات و رفع عیب آن فراوان معمولی تر باشد. در نوع پکیج پاویا24، سیستم عیب یاب الکترونیک کد خطای تولید شده را اکران می دهد و شما می توانید حساس مراجعه به کاتالوگ دستگاه پی ببرید چه مشکلی به جهت دستگاه شما پیش آمده است. پکیج شوفاژ دیواری بوتان پاویا 24 اساسی دارا بودن امکاناتی مثل دو مبدل حرارتی، نمایشگر دیجیتال، عیب یاب دیجیتال و خودکار، حجم و بعدها مناسب درکنار اقتدار گرمایشی مثال زدنی همان چیزیست که اهمیت دارایی ای متوسط یا تحت از یک پکیج دیواری انتظار داریم. همینطور شرکت ایران رادیاتور در ساخت پکیج جمهوری اسلامی ایران رادیاتور Eco از گنجایش 22 هزار نیز به کار گیری کرده است. این ظرفیت، در بازار جهانی تولید پکیج ظرفیت مرسومی وجود ندارد و فقط جهت کمتر هزینه تمام شده برای خریدار و کاهش بها پکیج جمهوری اسلامی ایران رادیاتور، از همین گنجایش به کارگیری شده است.

انواع پکیج جمهوری اسلامی ایران رادیاتور از حیث ظرفیت حرارتی

دودکش اختصاصی دو جدارهپکیج دیواری حرفه داروظیفه تخلیه دود دستگاه به گوشه و کنار خارج و تامین هوای جدید گزینه نیاز سوختن در دستگاه را از محفظه خارج بر عهده دارااست و باید وارد محفظه آزاد شود و هیچ وقت نباید به درون دودکش ساختمان متصل شود. نکته حیاتی در گزینش پکیج دیواری وضعیت دودکش ساختمان می باشد که برای برطرف شدن مشکل دودکش، در ساختمان هایی که دودکش مطلوب جهت راه اندازی دستگاه ها را ندارند، دستگاه ها در ۲ دسته دودکش دار و رشته دار طراحی شده اند. امنیت بالاتر بخاطر و جود سنسورهای آب گرم مصرفی و شوفاژ و سنسور دود و ……. در صورتی که دارای گشوده شدن آب گرم مدار گرمایشی و مصرفی اتفاقی نمی‌افتد و گرم نمی‌شود احتمالاً مشکل از پرشر دود است. رسوب گیری دقیقاً مساویست کلیدی از بین بردن اختلال پکیج جمهوری اسلامی ایران رادیاتور، متاسفانه عقیده‌ای اشتباه در فی مابین عده‌ای وجود داراست مبنی بر اینکه هزینه‌های رسوب گیری دوره‌ای، هزینه‌ای طولانی تر است.

تنظیم فشار پکیج کشور‌ایران رادیاتور گونه l24ff

بخاری یک وسیله ی گرمایشی و لبریز کاربرد می باشد که امروزه در هر خانه ای مشاهده می شود. سلام مطلبتون خیلی عالی و تام بود و درباره سیستم های گرمایشی توضیحات جامعی دیتا بودید سپاس. خودمان نیز در خیلی از روستاها هنوز امکانات گازکشی مهیا نشده می باشد و مردم آنجا مجبور میباشند از بخاری‌های نفتی و امثال آن به کار گیری کنند تا بتوانند گرمایش به اندازه را برای ناحیه خود فراهم کنند. صادرات این محصولات گرمایشی به کشورهای عربی خیلی درآمد زا هست و این کشورها مقصد صادراتی مهربانی هستند. ممنونم از شما مطالب کلیدی و کاربردی درباره تجارت وصادرات بخاری ابلاغ شده بود. بخاری های نفتی و گازی اکثری به بیرون از مرزو بوم صادر می نمایند که سبب ساز سود فراوان برای ایجاد کننده می شود .

ابعاد پکیج جمهوری اسلامی ایران رادیاتور : یک عدد از مواقعی که به جهت خریداران پکیج جمهوری اسلامی ایران رادیاتور، اهمیت است؛ بعدها آن می باشد!

بین سوپاپ و هیدرولیک فازمتر بنداز و زور وارد کن که جدا بشه. از حد وجود ندارد زیرا مهم امر انقطاع به وسیله سنسور حد، دستگاه تا ریست دستی شعله ای را تشکیل نخواهد داد. بررسی کنید باد داخل دودکش برنگردد و کلاهک اچ هم وجود داشته باشد. حتما از رگلاتور گاز 18 یا 20 میلی توشه به کار گیری کن تا دستگاه راحتر آغاز بزنه . در آغاز قسمت های خیس را به توجه خشک نموده و بعد از آن دستگاه را مجددا راه و روش اندازی نمایید.
پکیج گازی، دیواری و زمینی کشور ایران رادیاتور با یاری تبلیغات گسترده، ارزش های مناسب و رقابتی و خدمات پس از فروش توانسته می باشد بخش بزرگی از بازار پکیج های گرمایشی مملکت را تسخیر کند. کشور‌ایران رادیاتور پکیج های خویش را در سری ها و نوع های متمایز حساس خصوصیت های مختص خودشان عرضه می نماید که در ادامه به معرفی همین نوع ها می پردازیم. و هزینه ی سرویس پکیج به جهت پکیج های تک مبدل به مراتب کمتر است.
عقربه فشار بالا و پایین میرود و درون پکیج صداهای متعددی میدهد و دوباره چراغ قرمز‌رنگ واضح میشود. ممنون میشم که راهنماییم کنید که نقص‌ از چیست و چه کاری انجام بدهم. سلام ببخشید ما میخواهیم پکیج را ریست کنیم ولی نمیدانیم دکمه ریست پکیج بوتان کجاست . اما الان واقعا متوجه نمیشویم پکیج بوتان به چه صورت روش اندازی مجدد میشود.

علت سرد و گرم شدن اب پکیج کشور‌ایران رادیاتور

صادرات بخاری ها بخش اعظم از شرکت ها ایران به خارج و از بیرون به کشور ایران انجام می گیرد که بی شک بخاری هایشان زیاد حیاتی کیفیت می باشد. کسانی که علاقمند به راستا تجارت و صادرات بخاری و تجهیزات گرمایشی هستند می توانند با یاری و راهنمایی گروه آراد در این راستا کار خویش را شروع کنند. بخاری یه وسیله که تو فصل های سرد وزمستون تو ده گزینه به کارگیری قرار میگیره تو زندگی شهری وسیله گرمایشی دیگری جایگزین بخاری شده است.

اسید مناسب شستشوی مبدل پکیج (قیمت پمپ اسید شوی پکیج)

به این دلیلپکیج دیواری حرفه دار ایران رادیاتورمجهز به یک دودکش اختصاصی دوجداره می باشد که جداره داخلی آن قطرش ۶ سانتیمتر می باشد و دود دستگاه از طرز همین لوله به گوشه و کنار بیرون تخلیه می گردد و جداره خارجی آن ۱۰ سانتیمتر می باشد. هیچ وقت نمی توانپکیج دیواری ایران رادیاتوررا به دودکش های مشترک و شیر گاز مشترک وصل نمود. گنجایش حرارتیپکیج های دیواری و زمینی کشور ایران رادیاتوربا قدرتی از ۲۰۰۰۰ تا ۵۰۰۰۰ وات بر ساعت ساخته می گردند و آن‌ها را مناسب به جهت واحد های مسکونی از ۶۰ تا ۳۵۰ متر مربع اساسی گنجایش های ۲۰ تا ۳۵ هزار وات بر ساعت در لحاظ میگیرند. در صورتیکه چکیده از مسیر دودکشپکیج دیواری ایران رادیاتوربصورت افقی(بیش از ۳۰ سانتی متر) باشد، به کارگیری ازپکیج های فن دار کشور‌ایران رادیاتورالزامی است.
در صورتی که شعله پیلوت قابل دیدن است، از آبی بودن رنگ شعله و مداوم بودن آن مطمئن شوید. در صورتی که شعله به زردی گرایید و یا این که به حیث کشیده و بلند می آمد، اساسی کارشناس ماهر برای تماشا دستگاه تماس بگیرید. مطمئن گردید که فضای کافی در اطراف پکیج قرار دارد و تهویه به درستی انجام می شود. چنانچه پکیج در آشپزخانه و در داخل کمد قرار گرفته است، از تمیز بودن و خالی بودن فضای کابینت مطمئن شوید. رادیاتورهای خویش را در شروع هر توشه استعمال در سال، هواگیری نموده و از نبود هوای بیش تر در سیستم اطمینان حاصل کنید. در صورتی که پکیج شما ذیل فشار بوده و به تنش های فشاری اهمیت است، بصورت منظم فشار سیستم را نظارت نمایید.
تکنولوژی ایجاد جور های فن دار فراتر بوده و ایمنی بالاتری به جهت ساکنین به ارمغان می آورد. در این دسته ها به علت بسته بودن محیط احتراق احتمال نشت دود به باطن ساختمان هم کاهش است. همچنین به علت تکنولوژی ساخت بالاتر، ارزش پکیج ایران رادیاتور در گونه های حرفه دار، عمده از جور های سوای رشته می باشد. در دسته های دیجیتال، یک نمایشگر دیجیتال بر بر روی پکیج تعبیه شده میباشد که وضعیت پکیج اعم از دمای آب رادیاتورها و آب مصرفی، موقعیت زمستانه یا تابستانه و … را نمایش می دهد. همینطور جور های دیجیتال مجهز به سیستم عیب یاب الکترونیک می باشند که در صورت بروز خلل یا فساد در پکیج، استدلال مشکل تولید شده را به شکل یک کد (مثلا E01) بر بر روی نمایشگر دستگاه نمایش می دهد. پیش از انتخاب پکیج دیواری، خوبتر است در آغاز مطالعاتی در ارتباط حساس اختلاف های ابلاغ شده در بالا به دست آورید تا از علت تفاوت در ارزش پکیج کشور ایران رادیاتور به جهت مدل های گوناگون با خبر شوید.
این کمپانی در همین منش تجارب زیادی اندوخته و افتخاراتی به دست آوردن کرده است. حرفه محل ورود و خروجی هوا برای تامین هوای جدید جهت احتراق شعله و تخلیه گاز های اضافی ناشی از احتراق در این دستگاه پکیج دیواری بوتان تعبیه شده همه چیز در مورد پکیج دیواری کشور‌ایران رادیاتور است. همینطور همین مدل، تنها گونه دیجیتال کمپانی ایران رادیاتور میباشد که از نمایشگر و عیب یاب دیجیتال در ساخت آن استعمال شده است. نیز چنین استفاده از نمایشگر دیجیتال راحتی بیشتری برای مشتریان به ملازم دارد.
دقت داشته باشید که ممکن هست پکیج دیواری در نهایت تراکم مساوی اصلی یک کابینت از منزل شما را اشغال نماید ولی در خانه های ریز این مقدار چشمگیر خواهد بود. در همین روش روزنه ای در دهانه خروجی لوله دودکش قرار دارااست که در حالت معمولی به رخ عمودی می باشد و حرکت آن به رخ افقی دهانه مسدود می شود. پس اساسی تهیه نمودن این روزنه که به آن آمپر گفته می شود می اقتدار مقدار هوای خروجی از رشته رویه در اختیار گرفتن کرد . دهانه خروجی فن به طور معمول ۶۰ میلی متر میباشد که در شکل ناچیز کردن دهانه خروجی قدرت مقدار هوای خروجی رشته را در دست گرفتن کند. این کار بوسیله رینگ هایی که در سایزهای مختلف توسط کمپانی تولید کننده در دستگاه قرار می گیرند انجام می شوند. اندازه رینگ به نسبت ارتفاع دوره و میزان مقاومت مسیر دودکش تعیین می شود که در برندهای متعدد متعدد است و به جهت اطلاع بیشتر می بایست به دفترچه فنی به عبارتی دستگاه مراجعه کرد.
صادرات بخاری به سرزمین هایی که نیاز مبرم به این وسیله گرمایشی دارند، فراوان پر سود بوده میباشد و ضمن همین که نیاز آن مملکت ها تامین می شود ارزآوری سرزمین نیز ارتقاء می یابد. صادرات وسایل گرمایشی و بخاری به کشورهای مجاور ی مهم متلطق سردسیر آیتم ی خیلی خوبی برای تجارت و ارتقاء ارزآوری به مرز و بوم است. از آن جا که سیستم های گرمایشی یک نیاز حیاتی هر شخص است، کشور ما می تواند در ایجاد همین وسیله و صادرات، موفق فعالیت می کند. خیلی عالی وجالبه که بخاری وسیستم های گرمایشی ایجاد شده درایران به کشورهای دیگه هم صادر میشه . سیستم های گرمایشی و بخاری های ایرانی خیلی باکیفیت و مشهور میباشند و شنیدم که صادرات گسترده ای داره.
نکته حساس برای ارتفاع قدمت پکیج‌های کشور ایران رادیاتور، سرویس‌های به موقع سالیانه و فصلی میباشد تا از هزینه ‌های احتمالی پرهیز شود. شرکت بوتان علاوه بر پکیج در حوزه تولید آب گرمکن، رادیاتور و حوله خشک کن کار دارد. بوتان از مدل برندهای قدیمی و دارای اسمو رسم ایجاد کننده تاسیسات ساختمانی است. برای گزینش در میان پکیج بوتان و ایران رادیاتور بهتر هست آنگاه از مطالعه معایب و مزایای هر کدام اساسی اعتنا به نیاز های خود یکی از گونه های این پکیج ها را تعیین کنیم. به جهت تعمیر، سرویس و عیب یابی پکیج جمهوری اسلامی ایران رادیاتور دسته l24ff می‌توانید از آچارباز امداد بگیرید.
عملکرد پکیج ها در تابستان بدین نوع می باشد که پکیج زمانی شروع به کار می کند که نیاز به آب گرم باشد. زمانی که شیر آب گرم گشوده می شود، سنسور فشار مشعل را پر‌نور می نماید و پس از بستن شیر آب گرم پکیج خاموش می شود. تاسیسات رضا نمایندگی تعمیر پکیج کشور ایران رادیاتور به تیتر برترین مرکز تعمیرات و خدمت پکیج کشور‌ایران رادیاتور در تهران اساسی قیمت های مناسب فراهم ارائه سرویس ها به شما دوستان عزیز و مشاوره مجانی جهت پاسخگویی به سوالات شما می باشد. به‌ این‌ ترتیب آب گرم مصرفی به‌صورت فوری تأمین می‌گردد.بلافاصله پس از بسته شدن شیر آب گرم مصرفی شیر سه‌طرفه برقی به‌طور مداد آب گرم مدار گرم‌کننده را به مدار رادیاتور سوق دهی می‌کند. پکیج دیواری، که صرفا مدل حرفه دار آن از نظر استانداردهای معتبر دنیا تائید می‌گردد، علاوه بر تأمین گرمایش داخل منزل یا محل تجاری، از نحوه رادیاتور یا فن‌کوئل یا این که گرمایش از کف، آب گرم بهداشتی را نیز به‌صورت فوری در اختیار مصرف‌کننده قرار می‌دهد. همینطور مخلوط این دستگاه مهم کولرگازی از نحوه یک کویل آب گرم، می‌تواند علاوه بر صرفه‌جویی در مصرف انرژی، گرمایش مطبوع‌ خیس و ارزان‌تری را به جهت مصرف‌کننده آماده سازد.

دیدگاهتان را بنویسید

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum instagram beğeni bayan escort - vip elit escort lyft accident lawyer mobil ödeme bozdurhtml nullednulled themeskronosslotkronosslotkronosslotkronosslotkronosslotkronosslotViagraredfoxbetBahisnowCasinoslotBahisnowCasinoslotCasinoperHipercasinoSweet Bonanza OynaBig Bass Bonanza OynaWild Wild Riches OynaPragmatic SlotlarıSpaceman OynaAviator OynaJupwin GirişŞimdibahisEnobahisAlbibet GirişGates Of Olympus OynaRedwin Girişbetizm girişbigger bass bonanza oynaCialisMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme BozdurmaTavuk kesme makinesiVodafone Mobil Ödeme Bozdurma bomb bonanza oynaboom city oynasugar rush oynabeylikdüzü evden eve nakliyataviator oynatombala oynatropical tiki oynagreedy wolf oynablackbull oynashining hot oynaaviator oynaredfoxbetyaşam koçu