ما مبارزه را می شناسیم. بعد از یک روز طولانی یا یک شب دیروقت (یا هر دو) ، آخرین کاری که می خواهید قبل از ریزش در رختخواب انجام دهید یک روال پیچیده برای مراقبت از پاک کننده صورت است. اما همانطور که ممکن است از درم ، مادر ، دوست دختران ، … خود شنیده باشید (ممکن است ادامه دهیم) ، شستن پاک کننده صورتهر روز برای دستیابی و حفظ پاک کننده صورتی زیبا ، درخشان و سالم بسیار مهم است. حتی اگر شما پاک کننده صورت “معمولی” دارید ، شستن پاک کننده صورتمناسب می تواند به معنی تفاوت بین پاک کننده صورت خوب و پاک کننده صورت عالی باشد. در انتهای دیگر طیف ، گرفتار شکستگی های مزاحم یا لکه های خشک تصادفی هستید؟ پاک کننده مناسب نیز می تواند به رفع آن کمک کند.

اولین قدم برای شاد کردن پاک کننده صورت ، شناسایی نوع پاک کننده صورت شما است. عوامل زیادی در این امر نقش دارند ، مانند آب و هوا ، سن ، آلودگی و میزان خواب شما. با استفاده از این تشخیص آنلاین شروع کنید تا مورد نظر خود را تعیین کنید. همچنین باید توجه داشته باشید که پاک کننده صورت شما چه احساسی دارد ، روز به روز ، فصل به فصلی و هرچه سن شما می رود. ممکن است لازم باشد براساس آن تنظیم کنید ( هیدراتاسیون بیشتر در زمستان ، کنترل بیشتر روغن در تابستان ، به عنوان مثال). پاک کننده مناسب ، که روزانه مورد استفاده قرار می گیرد ، این توانایی را دارد که تعادل و درخشش پاک کننده صورت شما را بازگرداند ، مهم نیست که راه شما را خراب کند. مزیت دیگر؟ پاک کننده صورت تمیز و متعادل باعث می شود که بقیه مراقبت از پاک کننده صورت شما موثرتر عمل کنند و اعمال آرایش یک نسیم خواهد بود.

حالا که نوع پاک کننده صورت خود را فهمیدید ، در اینجا باید به دنبال پاک کننده باشید:

پاک کننده ملایم پوست
مایع مقدس برای خشکی پاک کننده ای است که برای جذب و اتصال رطوبت به سطح پاک کننده صورت برای مدت طولانی هیدراتاسیون به شما کمک می کند. یک فرمول مایع حاوی مواد تشکیل دهنده مانند هیالورونیک اسید و آلوئه تسکین دهنده ، همین کار را انجام می دهد ، ضمن اینکه برای پاکسازی و راحتی پاک کننده صورت نیز کار می کند. صابون پاک کننده صورتمایع ملایم یا صابون پاک کننده صورتمایع اضافی ملایم این پانچ یک یا دو را ارائه می دهد.

اگر پاک کننده صورت روغنی دارید …
سبوم بیش از حد (همان روغنی است که پاک کننده صورت شما به طور طبیعی تولید می کند) در واقع باعث تمیز کردن کاملاً مشکل می شود زیرا به آرایش و خاک متصل می شود و لجن ایجاد می کند که در قسمت زیرین منافذ شما چسبیده است. با این حال ، تمیز کردن بیش از حد سخت می تواند مانع رطوبت پاک کننده صورت شما شود ، که می تواند باعث شود پاک کننده صورت شما حتی بیشتر روغن ایجاد کند و مشکلات شما را تشدید کند. هدف این است که روغن با حفظ سطح رطوبت از بین برود. فرمول پاک کننده صورت روغنی صابون پاک کننده صورتمایع دقیقاً همین کار را انجام می دهد.

اگر پاک کننده صورت نرمال و یا ترکیبات پاک کننده صورتی دارید …
خوشحال می شوید اگر مجبور به شکایت زیاد نیستید ، اما حتی با این وجود ، احتمال وجود دارد که مناطق خاصی از پاک کننده صورتشما نیازهای متفاوتی دارند. به عنوان مثال ، منطقه T شما ممکن است بیشتر از بقیه پاک کننده صورتشما چربی تر باشد ، یا ممکن است در اینجا و آنجا کمی خشکی داشته باشید. فرمول خامه ای که به درون یک فوم سرسبز وصل می شود ، مانند Rinse-Off Foaming Cleanser ، همه چیز را در تعادل نگه می دارد و برای حل آرایش های طولانی و ضد آفتاب ایده آل است . بعد از پاک کردن آرایش برای بهترین و راحت ترین پاک کننده های مضاعف ، با صابون مایع پاک کننده صورتمایع همراه باشید.

سلام تمیز:
راهنمای شما
برای شستشوی صورت

اگر پاک کننده صورت حساسی دارید …
پاک کننده صورت کنترل مستعد تحریک می تواند مشکلترین روش باشد. به دنبال یک ماده پاک کننده بیش از حد ملایم و بدون سولفات باشید که حاوی مواد تسکین دهنده است (کافئین و عصاره جلبک ها عالی هستند) و همچنین مواد مرطوب کننده ای مانند گلیسیرین. برای همه این مزایا ، کف تمیز کننده فوق العاده ملایم بسیار شگفت انگیز است ، به علاوه دارای اسید سالیسیلیک است که به راحتی و بدون تحریک روغن را از بین می برد.

اگر پاک کننده صورت مشروب
دارید … احساس می کنید پاک کننده صورت شما به تمیز کردن عمیق نیاز دارد؟ قرار گرفتن در معرض روزانه در معرض آلاینده های خشن (فکر کنید: گاز طبیعی ، اگزوز و دود) می تواند منجر به منافذ گرفتگی و پاک کننده صورتی کسل کننده شود. برای سم زدایی از چهره خود ، به دنبال موادی مانند زغال چوب بامبو باشید که ناخالصی هایی را از پاک کننده صورت شما مانند آهنربا بیرون می کشد ، همراه با گلیسیرین آبرسان برای جلوگیری از خشک شدن بیش از حد. هر دو در ژل تمیز کننده ذغال سنگ بلوک City City یافت می شوند .

پس از انجام حرکات مشخص کننده پاک کننده مناسب خود ، در واقع شستن پاک کننده صورتشما نسیم است. تمام آنچه شما نیاز دارید سه دقیقه و تمیز کننده شماست ، پس فقط آب اضافه کنید. حتی می توانید این کار را با چشمان بسته انجام دهید (چشمک زدن ، چشمک زدن). روش ساده است: پاک کننده چرم بین دستان خود را با آب گرم ، به آرامی روی پاک کننده صورتخود ماساژ دهید ، بشویید و با یک حوله تمیز بشویید – هرگز روی پاک کننده صورت خود بکشید. (اگر آرایش می پوشید ، قبل از شستن پاک کننده صورتبا پاک کننده ، همیشه باید از یک پاک کننده آرایشی استفاده کنید – این دو یکسان نیستند.) اکنون پاشش را بگیرید – هیچ بهانه ای.

یک برنامه جامع تر برای مراقبت از پاک کننده صورت می خواهید؟ برای یک مشاوره رایگان از یک پیشخوان Clinique در نزدیکی شما بازدید کنید – البته بدون قرار ملاقات لازم نیست.

بازگشت به خانه