چاپ پوستر دیواری با طرح های دلخواه

آیا امکان تهیه پوستر دیواری با طرح دلخواه و تصویر خاصی که خودمان ارایه می دهیم، وجود دارد؟ در پاسخ خواهیم گفت بله. این امکان وجود دارد. تنها با مراجعه به یک واحد چاپی معتبر در زمینه پوستر دیواری و کاغذ دیواری این امکان وجود دارد.

با استفاده از پوسترها در سریعترین زمان ممکن اقدام به طراحی دکوراسیون داخلی خود به بهترین نحو ممکن کنید. کاغذ دیواری و پوستر دیواری یکی از پرکاربردترین محصولات در حیطه ی دکوراسیون داخلی است که در همه ی زمینه های دکوراسیون داخلی، چه در دکوراسیون داخلی مدرن و چه در دکوراسیون داخلی کلاسیک کاربرد فراوانی دارد.

طرح های مختلف پوستر دیواری

تنوع طرح ها در مورد پوسترها به نحوی است که طرح های مختلف پوستر دیواری در دسته های مختلفی، دسته بندی شده اند.  این تنوع در طرح و نقش باعث می شود نصب پوستر دیواری حال و هوایی متفاوت، خاص، زیبا و خلاقانه به فضای مورد نظر شما باشد.

همونطور که گفته شد پوسترهای دیواری از طرح ها و رنگ های متنوعی برخوردار هستند و برای تمامی فضاها می شود از آن استفاده کرد. شما طرحی کلاسیک بخواهید یا طرحی سنتی، در هر دو حالت پوستر دیواری دارای طرح های زیبا در این زمینه بوده که امکان انتخاب را آسان ساخته است. تمامی قشرهای مختلف می توانند از پوسترها متناسب با خودشان انتخاب نمایند.

امکان شخصی سازی طرح ها در پوسترهای دیواری فراهم است. در واقع بایستی مخاطب طرح با کیفیت را در اختیار واحد چاپی قرار داده و متناسب با سایز و ابعاد دلخواه پوستر چاپ شده را تحویل گیرد.

پس از انتخاب طرح دلخواه برای پوستر دیواری بایستی نصب ان همانند کاغذ دیواری انجام شود. بهتر است از نصاب حرفه ای برای این امر استفاده شود. نصب پوستر دیواری سه بعدی در ساختمان های لوکس مسکونی و اداری بسیار رایج شده است.

قیمت چاپ پوستر دیواری

از لحاظ قیمتی 2 پارامتر اساسی، جنس مورد استفاده و همچنین متراژ چاپی برای پوستر دیواری است. جنس ها دارای تنوع بوده و کیفیت متفاوتی دارند، پیشنهاد ما استفاده از متریال با کیفیت برای پوسترهای دیواری است. نکته دیگر در زمینه پوستر ان است که متراژ چاپی تعیین کننده دیگر برای قیمت است. شما بایستی بدانید که در صورت سفارش پوستر در واحدهای چاپی، امکان چاپ پوستر در ابعاد دلخواه و متناسب برای شما فراهم است.

با این وجود در مورد طرح های سفارشی نیز اگر طرح با کیفیت باشد و نیاز به فعالیت خاصی از طرف واحد چاپی نباشد، قیمت این طرح ها نیز همانند سایر طرح های از پیش آماده تعیین می شود.

با این وجود واحدهای چاپی مختلف در زمینه پوسترهای دیواری قیمت متفاوتی داده و این امر بسته به تعرفه های خود ان ها دارد. شما با انتخاب یک واحد چاپی معتبر در این زمینه با قیمت ارزان و با کیفیت بالا اقدام به چاپ و نصب پوسترهای دیواری برای محیط زندگی خود نمایید.

چاپ طرح های سه بعدی نیاز به تجهیزات خاص چاپی دارد که همه مراکز چاپ کاغذ دیواری قادر به انجام آن نمی باشند. با انتخاب یک مرکز معتبر اقدام به طرح های زیبا را برای خود فراهم آورید. در تولید پوسترهای دیواری جدید از دستگاه های پیشرفته و تکنولوژی چاپ اختصاصی استفاده شده است.

سفارش پوستر دیواری چگونه است؟

برای سفارشی سازی پوستر دیواری، ابتدا بایستی طرح دلخواه را برای خود انتخاب نمایید. برای این امر می توانید از مراجعه حضوری یا غیر حضوری به واحدهای چاپی در این زمینه استفاده نمایید. اما با فراهم شدن امکانات آنلاین در بسیاری از موارد با رجوع به وب سایت ها مطرح در این زمینه شما براحتی می توانید از بین هزاران طرح زیبا، طرح دلخواه را برای خود انتخاب نمایید. در گام دوم بایستی ابعاد چاپی را برای پوسترهای دیواری تعیین نمایید. بدون شک تنها واحدهای معتبر در این زمینه امکان تهیه پوستر در ابعاد مختلف را دارند. در هنگام اندازه گیری ابعاد دیوار بایستی مقدار چند سانت را برای ایجاد هماهنگی و هارمونی بین قسمت های مختلف پوستر اضافه در نظر بگیرید. پس از تهیه و طی این مراحل و پرداخت هزینه، در سریعترین زمان ممکن پوستر چاپ و ارسال ان انجام می شود. عملیات نصب نیز تخصصی بوده و بهتر است توسط نصاب حرفه ای انجام شود.

شما تصور کنید روش های قدیمی نظیر رنگ کاری یا گچ کاری را بخواهید برای محیط استفاده کنید، هزینه ها به مراتب بسیار بالا تر بوده و از طرفی بسیار زمان صرف می شود. شما تنها با سفارش پوستر دیواری حتی بدون جابجا کردن لوازم منزل می توانید اقدام به زیباسازی دکوراسیون داخلی برای خود و اطرافیان خود نمایید.

پیشنهاد ما برای خرید پوسترها استفاده از خدمات انلاین وب سایت ها تهیه شده در این زمینه می باشد. در این وب سایت ها هزاران طرح به صورت دسته بندی شده گرد آوری شده اند و افراد می توانند بصورت تخصصی طرح دلخواه را برای خود در زمان کافی انتخاب نمایند.

منبع: رونیا

منبع: دکور آفیس