خرید یک ترازو حمام جدید می تواند به طرز شگفت انگیزی گیج کننده باشد ، به خصوص هنگامی که سعی در کاهش وزن دارید. احتمالاً شما می خواهید در بودجه بمانید ، اما همچنین می خواهید مطمئن باشید که از پیشرفت کاهش وزن خود تصویر دقیقی می گیرید . گزینه های زیادی در آنجا وجود دارد ، خواه به ویژگیهای فانتزی باشید که برخی از ترازوها ارائه می دهند یا بیشتر نگران نحوه ظاهر آن در کف حمام خود هستید.

نکاتی برای خرید بهترین ترازو حمام
اگر به یک دکوراسیون ظریف توجه کنید ، ترازو های شیک ساخته شده از مواد ریز مانند فولاد ضد زنگ یا سنگ مرمر هستند. یا اگر به دنبال انگیزه کمی بیشتر هستید ، ترازو صحبت کردن وجود دارد که در واقع وزن شما را به شما و هر کس که درون گوش است اعلام می کند. سپس ترازو حمام مناسب برای مسافرت وجود دارد که در یک چمدان جای می گیرد. اما اکثر رژیم های غذایی فقط یک ترازو قابل اعتماد می خواهند که اطلاعات ضروری در مورد کاهش وزن را در اختیار شما قرار می دهد تا به آنها در پیگیری پیشرفت خود کمک کند.

قبل از انتخاب بهترین ترازو حمام برای شما ، عوامل مختلفی را در نظر بگیرید.

هزینه ترازو حمام. اگر پول زیادی برای هزینه کردن دارید ، هنگام خرید ترازو حمام خود کمبود گزینه ندارید. وجود دارد ترازو چربی بدن توسط مارک های مانند TANITA که هزینه بیش از 600 $. این ترازو داده های بسیار تخصصی مانند تجزیه و تحلیل چربی بدن تقسیم شده ارائه می دهد. اما ترازو ساده تر حمام را می توانید با قیمت کمتر از 30 دلار در فروشگاه تخفیف یا داروخانه محلی خود خریداری کنید.

حقیقت این است که ، برای اکثر رژیم های غذایی مهم نیست که ترازو شما چقدر فانتزی یا پیشرفته باشد. مهم نیست که چقدر فکر کنید می خواهید در ترازوی با تکنولوژی بالا یا شیک پوش سرمایه گذاری کنید ، تنها چیزی که واقعاً مهم است ، نتیجه ای است که هنگام قدم گذاشتن روی آن به دست می آیید.

اگر برای اولین بار در حال خرید ترازو هستید ، ممکن است بخواهید مدل ارزان تری تهیه کنید. اگر اغلب از آن استفاده می کنید و متوجه می شوید که به ویژگی های بیشتری نیاز دارید ، پس هزینه بیشتری را برای مدل بعدی هزینه کنید. فقط به این فکر نکنید که ترازو گران تر باعث می شود کاهش وزن سریعتر اتفاق بیفتد.

طراحی ترازو حمام. اگر ترازو شما زشت است ، به احتمال زیاد آن را در مکانی که هر روز آن را مشاهده می کنید قرار ندهید. ممکن است ترازو غیر جذاب را در کمد یا کابینت حمام خود مخفی نگه دارید. و اگر ترازو خود را نمی بینید ، احتمالاً از آن استفاده نمی کنید. بنابراین ترازوی بخرید که در حمام شما زیبا به نظر برسد. قبل از سرمایه گذاری ، طرح حمام خود را (رنگ ، بافت و نورپردازی) در نظر بگیرید.

دقت ترازو حمام. دقیق ترین کدام ترازو است؟ تست صحت ترازو حمام کار سختی است. اما ممکن است به همان اندازه فکر کنید که از ترازو کاهش وزن استفاده می کنید مهم نیست. آنچه مهمتر است تغییراتی است که از روز به روز یا هفته به هفته مشاهده می کنید. ممکن است اعداد واقعی 100٪ کامل نباشند ، اما اگر شاهد کاهش مداوم وزن خود هستید ، برنامه شما کار می کند. اگر شاهد افزایش هستید ، باید تغییر ایجاد کنید.

ویژگی های ترازو حمام. نگرانی بسیاری از افراد سنگین وزن ، ظرفیت وزن ترازو حمام است. در حال حاضر بیشتر ترازو ها 300 یا 400 پوند اندازه گیری می کنند ، اما قبل از خرید باید روی جعبه آن را چک کنید. همچنین باید اندازه سکویی که روی آن ایستاده اید را بررسی کنید. در حال حاضر بسیاری از ترازو های حمام دارای سیستم عامل های پایین تر و گسترده تر هستند تا این امر برای کاربران اضافه وزن راحت تر باشد.

برخی از ویژگی های دیگر که ممکن است بخواهید بگردید شامل این موارد است

خواندن دیجیتال برای بسیاری از کاربران ، ترازو دیجیتال خواندن راحت تر از ترازو آنالوگ است. اما اگر دیدن اعداد ممکن است مشکلی باشد ، اندازه صفحه را بررسی کنید و مطمئن شوید که قادر خواهید بود شماره خود را از حالت ایستاده بخوانید.
ردیابی وزن. برخی از مارک های ترازو نه تنها نرخ روزانه یا هفتگی شما را ارائه می دهند ، بلکه وزن شما را نیز به مرور زمان پیگیری می کنند. می توانید پیشرفت خود را در ترازو یا با استفاده از یک برنامه مشاهده کنید. برخی از برنامه ها حتی برای ارائه داده های بیشتر از جمله توصیه های ورزش و تخمین کالری برای کاهش وزن ، با مانیتور فعالیت شما ارتباط برقرار می کنند .
تجزیه و تحلیل چربی بدن. بسیاری از ترازو های دیجیتالی درصد چربی بدن شما را با استفاده از آنالیز بیو الکتریکی امپدانس یا BIA تخمین می زنند . این برای رژیمی که ورزش می کنند و با افزایش توده عضلانی سعی در تقویت سوخت و ساز دارند مفید است .
توده عضلانی بدون چربی. اگر در حال انجام تمرینات قدرتی در جهت بهبود شکل بدن هستید ، ممکن است بخواهید توده عضلانی ناب خود را با این ویژگی که اغلب در کنار آنالیز چربی بدن است ، دنبال کنید.
اب. وزن آب تقریباً روزانه در بسیاری از رژیم های غذایی به ویژه در زنان تغییر می کند. برخی ترازوها به شما کمک می کنند تا تغییرات روزمره را مشاهده کنید که می تواند در نوسانات وزن روزانه نقش داشته باشد.
کالری بسیاری از ترازو های جدید نه تنها وزن شما را ردیابی می کنند بلکه توصیه های کالری نیز برای دنبال کردن شما ارائه می دهند. این ممکن است به شما کمک کند از روز به روز کالری دریافتی خود را کنترل و ردیابی کنید.
ردیاب فعالیت یا اتصال برنامه. از آنجا که هم اکنون بسیاری از متخصصان رژیم غذایی از ردیاب فعالیت ها و برنامه ها برای نظارت بر پیشرفت کاهش وزن خود استفاده می کنند ، اکنون برخی ترازو های دیجیتال با استفاده از فناوری بلوتوث به هم وصل می شوند تا بتوانید تمام داده های خود را در یک مکان مشاهده کنید. مشتریانی که از ردیاب های تجاری Polar استفاده می کنند می توانند از ترازو Polar Balance برای اندازه گیری وزن بدن استفاده کنند. یا اگر از هر یک از ردیاب های معروف Fitbit استفاده می کنید ، می توانید در Fitbit Aria 2 ، ترازو هوشمند wi-fi سرمایه گذاری کنید که نه تنها وزن بدن بلکه اندازه توده لاغر ، درصد چربی بدن و شاخص توده بدن را نیز اندازه گیری می کند.
کلمه ای از خیلیول
وزنه برداری بخش مهمی از روال کاهش وزن برای بسیاری از افرادی است که سعی در کاهش وزن دارند. به همین دلیل ، پیدا کردن بهترین ترازو حمام برای شما مهم است. اما روش های دیگری برای اندازه گیری پیشرفت کاهش وزن وجود دارد. اگر این ترازو عدد مورد نظر شما را به شما نمی دهد ، به یاد داشته باشید که سایر نشانگرهای مهم پیشرفت مانند بهبود سلامتی ، انرژی بهتر و لباس هایی را که مناسب تر است در نظر بگیرید.