کتامین و درمان روانشناختی به افرادی که مشروبات الکلی زیاد می‌نوشند کمک می‌کند مدت بیشتری در آزمایش‌ها بمانند – ScienceDaily

[ad_1]

افراد مبتلا به الکلیسم شدید زمانی که تحت درمان با دوز کم کتامین همراه با درمان روانشناختی در یک کارآزمایی بالینی قرار گرفتند، توانستند برای مدت طولانی تری بدون الکل بمانند.

تست کاهش کاهش کتامین (KARE) توسط دانشگاه اکستر هدایت شد و توسط شورای تحقیقات پزشکی تامین شد.

مطالعه فاز دوم اولین مطالعه از نوع خود است که بررسی می کند آیا دوزهای پایین کتامین می تواند به جلوگیری از بازگشت سریع افراد به نوشیدن سنگین پس از قطع همراه با درمان کمک کند.

شرکت بیوتکنولوژی AWAKN Life Sciences مجوز این درمان را از دانشگاه اکستر برای استفاده در کلینیک ها و مشارکت های خود صادر کرده است. دانشگاه Exeter و Awakn همچنین توافقنامه ای را با Devon Partnership NHS Trust برای مطالعه آمادگی NHS برای روان درمانی با کمک کتامین امضا کرده اند.

این مطالعه به دنبال شواهد اولیه ای است که نشان می دهد درمان با کتامین کنترل شده می تواند تعداد معتادان به الکل را کاهش دهد که عود می کنند. در حال حاضر درمان های موثر کمی برای الکلیسم شدید وجود دارد که تأثیر مخربی بر زندگی دارد. مطالعه KARE اولین مطالعه ای بود که کتامین را با و بدون درمان در هر زمینه سلامت روان مقایسه کرد.

ارسال شده در مجله آمریکایی روانپزشکی، این مطالعه شامل 96 نفر با مشکلات الکلی بود که در طول آزمایش از مصرف خودداری کردند. این تیم دریافت که افرادی که کتامین را همراه با درمان مصرف کردند، در طول دوره پیگیری شش ماهه به مدت 162 روز از 180 روز کاملا هوشیار باقی ماندند که نشان دهنده 87 درصد پرهیز است. این به طور قابل توجهی بالاتر از هر یک از گروه های دیگر است، که نشان می دهد که درمان ممکن است نوید جلوگیری از عود را نیز داشته باشد. احتمال پرهیز کامل این گروه در پایان مطالعه بیش از 2.5 برابر بیشتر از گروه دارونما بود.

این تیم همچنین شواهدی پیدا کردند که نشان می‌دهد کتامین و درمان می‌توانند از هر گونه نوشیدنی به مدت شش ماه جلوگیری کنند، اگرچه نتایج متفاوت‌تر است. همچنین بیماران مبتلا به کتامین پس از سه ماه افسردگی کمتر و عملکرد کبد بهتری نسبت به بیمارانی که دارونما مصرف می‌کردند، چه همراه با درمان باشند یا نه، داشتند.

پروفسور سلیا مورگان از دانشگاه اکستر، نویسنده اصلی این مقاله گفت: “الکلیسم می تواند زندگی ها را از بین ببرد و ما نیاز فوری به راه های جدیدی برای کمک به کاهش وزن داریم. ما دریافتیم که دوزهای کنترل شده پایین کتامین همراه با روان درمانی می تواند به کاهش وزن افراد کمک کند. الکل بیش از دارونما مجاز نیست. این بسیار دلگرم‌کننده است، زیرا معمولاً می‌بینیم که از هر چهار نفر سه نفر در عرض شش ماه پس از ترک الکل به نوشیدن شدید الکل برمی‌گردند، بنابراین این نتیجه یک پیشرفت بزرگ است.

قبل از آزمایش، شرکت‌کنندگان هر روز نوشیدنی می‌نوشیدند و به‌طور متوسط ​​هفته‌ای معادل 50 پیمانه آبجو غلیظ (125 واحد) مصرف می‌کردند. شرکت‌کنندگانی که کتامین و درمان دریافت کردند، به‌طور متوسط ​​در طول دوره آزمایشی شش ماهه، بالاتر از دستورالعمل‌های توصیه‌شده به مدت پنج روز نوشیدنی مصرف کردند. این امر خطر مرگ ناشی از مشکلات مربوط به الکل را از یک در هشت به یک در 80 کاهش می دهد.

پروفسور مورگان گفت: “تعداد مرگ و میر ناشی از مصرف الکل از ابتدای همه گیری دو برابر شده است، به این معنی که درمان های جدید بیش از هر زمان دیگری مورد نیاز است. نگرانی هایی در مورد استفاده از کتامین در الکلی ها به دلیل مشکلات کبدی وجود دارد.” کبد، اما این مطالعه نشان داد که کتامین بی خطر است و در شرایط بالینی به خوبی تحمل می شود.در واقع، ما متوجه شدیم که عملکرد کبد در گروه کتامین بهبود یافته است زیرا آنها الکل بسیار کمتری مصرف می کردند.

این یک کارآزمایی بالینی فاز دوم بود، به این معنی که عمدتاً در انسان برای آزمایش ایمنی و امکان‌سنجی درمان انجام می‌شود. ما اکنون یک سیگنال اولیه مبنی بر موثر بودن این درمان داریم. اکنون به تحقیقات بیشتری نیاز داریم تا ببینیم آیا می توانیم این اثرات را تأیید کنیم یا خیر.

ما مطمئناً مصرف کتامین را خارج از زمینه بالینی توصیه نمی کنیم. داروهای خیابانی با خطرات آشکاری همراه هستند و ترکیب کتامین با دوز پایین و درمان روان‌شناختی مناسب، مانند تجربه و حمایت کارکنان بالینی، کلیدی است. کار نکن.”

پروفسور آن لینگفورد-هیوز از امپریال کالج لندن یکی از نویسندگان این مطالعه بود. او گفت: «مطالعه KARE گام مهمی در جهت بررسی رویکردی جدید برای برآوردن نیاز عظیم برآورده نشده برای درمان مرتبط با الکل است. این مطالعه نشان می‌دهد که کتامین درمانی ممکن است یکی از راه‌هایی باشد که می‌توانیم آسیب‌های ناشی از الکل را جبران کنیم. زیاد. “

تحقیق روی تجربه 12 شرکت‌کننده در مطالعه KARE قبلاً در یک سند جداگانه منتشر شد محدودیت در روانپزشکی، که در آن محققین مصاحبه های مفصلی انجام دادند.

مروه ملااحمت اوغلو، نویسنده اصلی دانشگاه اکستر، گفت: آزمایش‌هایی که افراد پس از مصرف کتامین توصیف می‌کنند، نشان می‌دهد که این دارو دیدگاه جدیدی ارائه می‌کند که ممکن است در درمان روان‌شناختی مفید باشد. کتامین باعث می شود احساس کنید که از بدن خود خارج نیستید، که برخی می گویند می تواند یک “حالت مشاهده گر” شبیه به حالتی که با احتیاط توصیف شده است را تحریک کند، که می تواند به بیماران کمک کند یک گام به عقب بردارند و افکار و احساسات خود را بازتاب دهند. شرکت کنندگان به ما گفتند که این تجربه به تغییر رابطه آنها با الکل کمک کرد.

برای یکی از مصاحبه شوندگان، به نظر می رسد که کمتر به مشکلات خود فکر می کنند و احساس ارتباط بیشتر با دنیای اطرافشان می کنند، بر رابطه آنها با الکل تأثیر گذاشته است: «احساس یگانگی که من احساس کردم و احساس دور شدن از تمرکز بر نگرانی ها و چیزهای کوچک. برای بهبود رابطه من با الکل مفید است. چون فکر می کنم از الکل به عنوان خود درمانی و به عنوان مکانیزم انسداد و اجتناب استفاده کردم. و فکر می‌کنم احساس می‌کنم که این مشکلات کمتر رایج هستند، یا حداقل اهمیت کمتری دارند، به این معنی که انگیزه کمتری برای نوشیدن احساس می‌کنم.»

بسیاری از شرکت کنندگان ترکیب کتامین و درمان را به عنوان یک ترکیب مفید دیدند. یکی از مصاحبه‌شوندگان گفت: «نه تنها تجربه‌ای داشتم که زندگی را تغییر داد و ذهن را تغییر داد، بلکه سپس درمانگرم افکار جدیدی را به من اضافه کرد که باعث شد من متفاوت فکر کنم. من احساس می‌کنم زمانی که از هم جدا می‌شوید واقعاً مهم است، می‌دانید، به گونه‌ای شدید و تغییردهنده زندگی که به شما افکار جدیدی داده می‌شود و می‌دانید که کسی چیزی به شما می‌دهد تا آن را پر کنید، بنابراین همه چیز را تغییر می‌دهید.”

آنتونی تنیسون مدیرعامل AWAKN، یک شرکت بیوتکنولوژی است که درمان‌های روانگردان را توسعه و عرضه می‌کند؟ (داروها و درمان ها)؟ برای درمان اعتیاد، که حقوق مطالعه را به دست آورد. وی گفت: “ما بسیار خوشحالیم که چنین نتایج دلگرم کننده ای را در حوزه درمانی مشاهده می کنیم که برای مدت طولانی راکد بوده است و بسیاری از افراد را با فرصت های کم یا کمتر از اسمی در اختیارشان گذاشته است. از آنجایی که کتامین یک داروی دارای مجوز است، به این معنی است که ما می‌توانیم این درمان را اکنون در کلینیک‌های خود و از طریق مشارکت ارائه دهیم، که یک تغییر اساسی در صنعت درمان الکل است.

پاتریک چینری، مدیر بالینی MRC، گفت: “تحقیقات بیشتر هنوز مورد نیاز است، اما این نویدبخش است که بودجه برای MRC برای این مطالعه، این نتایج اولیه را تسهیل کرده است، که می تواند به راه های جدیدی برای درمان اعتیاد منجر شود. تأمین مالی برای این نوع تحقیقات بالینی در مغز و اعصاب، در انسان، مهم است، زیرا به ما کمک می‌کند تا درک خود را از اعتیاد بهبود بخشیم و درمان‌های مؤثرتری را پیدا کنیم که می‌تواند از عود بیماری جلوگیری کند.»

این مطالعه توسط دانشگاه اکستر و با همکاری امپریال کالج لندن و دانشگاه کالج لندن هدایت شد. این در مرکز تحقیقات بالینی NIHR Exeter و مرکز تحقیقات بالینی NIHR UCLH انجام شد.

مقاله تجربی شرکت کنندگان با عنوان “این چیزی است که زندگی من را تغییر داد”: یک مطالعه کیفی از تجربیات بیماران در یک کارآزمایی بالینی درمان کتامین برای اختلالات مرتبط با الکل، در منتشر شد. محدودیت در روانپزشکی در 16 آگوست

[ad_2]

https://20khababr.ir
https://afkharebartar.ir
https://akhabarebartar.ir
https://andnews.ir
https://avatefepak.ir
https://baranmajale.ir
https://behtaringam.ir
https://daltek.ir
https://elmitarin.ir
https://fardayeashena.ir
https://forbos.ir
https://foxirani.ir
https://gisoon.ir
https://hodhodirani.ir
https://iranisard.ir
https://kahkashani.ir
https://lasttimes.ir
https://lilaki.ir
https://livejame.ir
https://magirani.ir
https://majaleiranian.ir
https://mervina.ir
https://mineralnews.ir
https://modirezard.ir
https://momon.ir
https://moniseh.ir
https://nationaliran.ir
https://netcrafti.ir
https://news-single.ir
https://newsexpress.ir
https://newslife.ir
https://newsspot.ir
https://newsteen.ir
https://nikmag.ir
https://officemag.ir
https://okaziyon.ir
https://one-news.ir
https://pandamag.ir
https://parsroids.ir
https://patris-fun.ir
https://senatornews.ir
https://seratmag.ir
https://sibala.ir
https://sohanian.ir
https://sosokan.ir
https://tazekhabari.ir
https://technoirani.ir
https://timesirani.ir
https://yamorani.ir
https://yandexkhabari.ir
https://abdoosnews.ir
https://zehnenoandinsh.ir
https://abestanews.ir
https://abtinnews.ir
https://akhbarebartaaar.ir
https://akhbaremaaaa.ir
https://akhbareshomaaa.ir
https://akhshijnews.ir
https://atrinnews.ir
https://atroticnews.ir
https://atshnews.ir
https://bashariatemrooz.ir
https://dastesalamatt.ir
https://dostemansalam.ir
https://elementorsite.ir
https://emrooztafahom.ir
https://ensanedirooooooz.ir
https://etelaresankhabar.ir
https://examplenews.ir
https://fardaalefba.ir
https://gisooyekhabar.ir
https://halohekayatha.ir
https://hashtadonoh.ir
https://hekayatfardayeemaaa.ir
https://honarmandkhabar.ir
https://istgaheshomareyek.ir
https://ketabkhoooon.ir
https://kimyagaaaar.ir
https://markazeakhbar.ir
https://masternewss.ir
https://mohamadrezasite.ir
https://morvarideasia.ir
https://mramins.ir
https://naserinews.ir
https://nasermr.ir
https://newsamins.ir
https://newsatropat.ir
https://newscenterals.ir
https://newsmineral.ir
https://newsouls.ir
https://newspishgamannn.ir
https://newssalam.ir
https://newsshans.ir
https://newsworlds.ir
https://parinews.ir
https://patris-music.ir
https://poshtibannews.ir
https://powernewss.ir
https://recordejadid.ir
https://salamnewws.ir
https://23ncfst.ir/
https://amiran-carpet.ir/
https://armanenergytec.ir/
https://blogenews.ir/
https://blogkhoon.ir/
https://bvfars.ir/
https://charsounews.ir/
https://chsnews.ir/
https://dezfil.ir/
https://dmwebmaster.ir/
https://dota2news.ir/
https://erfanhd.ir/
https://etminan110.ir/
https://faratarazkhabar.ir/
https://farsgardi20.ir/
https://footynews.ir/
https://goto98.ir/
https://ilyarkhabar.ir/
https://ir2khabar.ir/
https://iranalmanac.ir/
https://irandaryafest.ir/
https://khabarehaft.ir/
https://khabarontime.ir/
https://lolsms.ir/
https://maadgig.ir/
https://masoudtb.ir/
https://mp3news.ir/
https://music-ha.ir/
https://nakhlestankhabar.ir/
https://newcharge.ir/
https://news-links.ir/
https://news180.ir/
https://pimn.ir/
https://prmf.ir/
https://pvnews.ir/
https://rejawnews.ir/
https://sahab-co.ir/
https://samanbarg.ir/
https://semanews.ir/
https://shirinonews.ir/
https://soheilesonghor.ir/
https://tacity.ir/
https://taktanews.ir/
https://tarabaranmag.ir/
https://telegram-persian.ir/
https://tfcenter.ir/
https://trika.ir/
https://velninews.ir/
https://vidnaz.ir/
https://wajnews.ir/
https://your-news.ir/
https://zangannews.ir/
https://2016downloadnew.ir/
https://paxsolomusic.ir/
https://daryamedia.ir/
https://andikakhabar.ir/
https://seo-pbn.ir/
https://ghezelwich.ir
https://panaztebtabriz.ir
https://shayna-net.ir
https://kanooneslamshahr.ir
https://raynuts.ir
https://honare2.ir
https://itsama.ir
https://flingpet.ir
https://foreverpro.ir
https://fraeesi.ir
https://gkhabar.ir
https://18amlak.ir
https://pooyesh-khabar.ir
https://matsef.ir
https://photo-land.ir
https://tabarestan118.ir
https://disachain.ir
https://chikaapp.ir
https://mahestan18.ir
https://radyaabkala.ir
https://c-civil.ir
https://saeeed.ir
https://copytops.ir
https://modirsearch.ir
https://shz1music.ir
https://m-khosravi.ir
https://iranhayashi.ir
https://iranian-dress.ir
https://gigblog.ir
https://basitcg.ir
https://mashhadhekmat.ir
https://rahetamin.ir
https://radolyamani.ir
https://bnemati.ir
https://face-wood.ir
https://tourvare.ir
https://centertasisat.ir
https://bidarirafsanjan.ir
https://namahaa.ir
https://30pp.ir
https://script-tabadol-link.ir
https://simayesarbedar.ir
https://pakdashtiha.ir
https://rentacars.ir
https://2019movies.ir
https://ekar24.ir
https://saber-ramezani.ir
https://teb-saharsina.ir