بهترین چادر مسافرتی های ما برای بزرگترین ماجراهای شما
کمپینگ هر آنچه را که می خواهید یک آخر هفته ، یک روز ، یک بعد از ظهر باشد اما با چادر مسافرتی های فروش چادر مسافرتی Camping همیشه یک ماجراجویی است. مهم نیست که شما در محل اردوگاه مورد علاقه خود اقامت داشته باشید یا در اعماق کشور واقع شوید ، چادر مسافرتی شما خانه شما به دور از خانه است. بیایید نگاهی به برخی از مواردی بیندازیم. چادر مسافرتی های ما به گونه ای طراحی شده اند که بدون به خطر انداختن سفر شما ، به شما سرپناه ، پوشش و راحتی بدهند. این که آیا شما یک پیاده روی روز انفرادی می روید ، یا برای تعطیلات آخر هفته در جنگل با افراد مورد علاقه خود عازم می شوید ، ما شما را تحت پوشش قرار داده ایم. چادر مسافرتی های ما ساخته شده اند تا در برابر عناصر مقاومت کرده و به آسانی تنظیم شوند ، به شما کمک می کنند تا از هر ماجراجویی بیشترین بهره را ببرید. بنابراین ، مهم نیست که برنامه های شما چیست ، برای تفریح ​​از آن سر بزنید. و چادر مسافرتی مناسب می تواند اقامت شما را لذت بخش تر کند. این اولین چادر مسافرتی شما است یا به دنبال ارتقا هستید ،

چیزهایی که باید در MIND حفظ شود
کیف چادر مسافرتی
کمپینگ اتومبیل
شما عاشق کمپینگ هستید. و همچنین شما راحتی راحتی با داشتن ماشین خود در این نزدیکی را دوست دارید. یک کیسه بسته بندی کنید ، چند دوست بگیرید ، کولر را پر کنید تا به کمپینگ اتومبیل برویم! حداکثر فضای ، دوام ، راه حل های ذخیره سازی و راه اندازی ساده برای چادر مسافرتی های این دسته از موارد ضروری است. بنابراین ، آنچه را که شما نیاز دارید ، شکار کنید و به اتومبیل سوار شوید و رانندگی کنید تا وقتی که آن مکان عالی را در کنار دریاچه ، در پایه یک قله مورد علاقه یا وسط جنگل پیدا کنید. و حتماً چادر مسافرتی را برای شما پوشانده است.

کوله پشتی
شما در روح و عمل ماجراجوی هستید. بنابراین ، به چادر مسافرتی هایی نیاز خواهید داشت که شب بعد از آن در جای خود بایستید ، یک بسته بندی راحت ، سبک و راحت ، مسافرتی آسان که امکان شارژ مجدد یک شب پس از یک روز در طبیعت را فراهم می کند. چادر مسافرتی های کمپینگ چادر مسافرتی های فروش با همه از کاشفان بار اول تا کوله پشتی های فصلی سفر کرده اند و شما را با سخت ترین ماجراهای شما پوشش می دهد. این چادر مسافرتی های مینیمالیستی قابلیت حمل و نقل را در اولویت قرار داده و باعث می شود آنها سبک و راحت باشند و در یک بسته قرار گیرند. چادر مسافرتی های Ultralight حتی سبک تر هستند و برخی از مدل ها به شما امکان می دهند از ستون های پیاده روی خود برای قدم زدن در چادر مسافرتی استفاده کنید. از آنجا که هر دو چادر مسافرتی بسیار سبک هستند ، اتاق آرنج زیادی وجود ندارد.

چادر مسافرتی های فصلی
چادر مسافرتی های 3 فصل
چادر مسافرتی های فصلی ما ، تقریباً در هر شرایطی ، بهار ، تابستان و پاییز ، برای استفاده در زرادخانه های ما ساخته شده است. آنها به اندازه کافی قوی هستند که هر طوفانی را برطرف کنند ، و توانایی تنفس و تهویه گسترده را دارند که باید در طول ماه های تابستان برای خنک نگه دارید.

تا کنون محبوب ترین انتخاب چادر مسافرتی ها ، چادر مسافرتی های 3 فصل پناهگاههای سبک هستند که برای شرایط نسبتاً معتدل بهار ، تابستان و پاییز طراحی شده اند. آنها معمولاً مجهز به پانل های مش کافی برای تقویت جریان هوا هستند. تابلوهای مش حشرات را نگه می دارند (اما هنوز هم می توانند ماسه های پودری را به هم بزنند). چادر مسافرتی های 3 فصله که به طور صحیح با یک پرواز باران مجهز شده اند ، می توانند در برابر فراز و فرودها مقاومت کنند اما بهترین انتخاب برای قرار گرفتن در معرض پایدار در طوفان های شدید ، بادهای شدید و برف سنگین نیستند.

وظایف اصلی چادر مسافرتی های 3 فصل:

شما را در هنگام باران یا برف سبک خشک نگه دارید.
شما را از اشکالات محافظت می کند.
راهنمای خرید چادر مسافرتی

چادر مسافرتی های 4 فصل
ساخته شده با پارچه ها و روکش های بادوام ، مونتاژ شده با قطب های مخصوص برای استحکام بیشتر و با دقت توسط متخصصان کوهستان تست شده است. این چادر مسافرتی ها می توانند در برابر وزش باد و هوای همراه با شدیدترین شرایط مقاومت کنند.

مهندسی شده برای مقاومت در برابر وزش باد شدید و باران های قابل توجه برف ، از چادر مسافرتی های کوهنوردی در هر فصلی قابل استفاده است. با این حال ، وظیفه اصلی آنها ایستادن محکم در برابر آب و هوای جدی غیرقابل مهار ، به ویژه در زمستان یا بالاتر از خط سه بعدی است.

آنها بیشتر از قطب و پارچه های سنگین تر از چادر مسافرتی های 3 فصل استفاده می کنند. طرح های گنبدی گرد آنها فضاهای مسطح مسطح را که برف می تواند جمع کند ، از بین می برد. آنها پانل های مش مشبک و کرم های بارانی ارائه می دهند که نزدیک به زمین هستند. این مانع از تهویه هوا می شود و می تواند در هوای معتدل باعث احساس گرما و چرک شود. اما هنگامی که بادهای ناخوشایند شروع به زوزه می کنند ، یک چادر مسافرتی 4 فصل پناهگاهی آرامش بخش را فراهم می کند.

ظرفیت خواب چادر مسافرتی
هنگام انتخاب چادر مسافرتی خود ، ابتدا مدلی را با توجه به اندازه گروه خود انتخاب کنید و اینکه آیا ممکن است به فضای اضافی برای دوستان ، تجهیزات دنده یا سگ احتیاج دارید یا نه. به خاطر داشته باشید که هیچ استاندارد صنعتی وجود ندارد که ابعاد چادر مسافرتی برای هر فرد را تعیین کند.

هنگام ارزیابی رتبه بندی ظرفیت چادر مسافرتی ، توصیه کلی ما این است: فرض کنید که مناسب است. اگر به دنبال اتاق بیشتر هستید ، ظرفیت چادر مسافرتی های خود را 1 نفر افزایش دهید ، به ویژه اگر شما یا همراهان چادر مسافرتی معمولی خود باشید:

افراد بزرگی هستند
کلاستروفوبیک هستند
شب بزنید و بپیچید
با بیشتر از متوسط ​​اتاق آرنج بهتر بخوابید
یک کودک کوچک یا یک سگ آورده اند

ساخت چادر مسافرتی
ایستادن آزاد در مقابل غیر ایستادن
چادر مسافرتی های ایستاده بدون استفاده از خطوط خط یا خطوط مرد می توانند به تنهایی بایستند. به این ترتیب ، می توانید به محض تنظیم کردن آنها ، به راحتی آنها را جابجا کنید ، و همیشه می توانید آنها را برای ثبات بیشتر درنظر بگیرید. چادر مسافرتی های گنبدی رایج ترین نمونه ها هستند. چادر مسافرتی های ایستاده بدون آزاد کاملاً به خطوط مرد و تکیه گاه پشتیبانی تکیه می کنند. چادر مسافرتی های کابین اغلب از این ساختار برای اطمینان از دیوارهای تقریبا عمودی استفاده می کنند.
Three Season vs Four Season
چادر مسافرتی های سه فصل برای کمپینگ در شرایط متوسط ​​بهار تا پاییز طراحی شده اند. آنها اغلب دارای پنجره های مش یا پانل های مش برای به حداکثر رساندن قابلیت تنفس و گردش هوا هستند. چادر مسافرتی های چهار فصل برای مقاومت در برابر وزش باد شدید و باران های سنگین برف ساخته شده اند. این در صورت اردو زدن در زمستان یا کوهستانی شدن در کوهستان ، به نوعی نیاز دارید. آنها تنفس کمتری دارند اما گرما را به خوبی حفظ می کنند.
تک دیوار در مقابل Double Wall
چادر مسافرتی های دو جداره دارای بدنه اصلی چادر مسافرتی (کف ضد آب ، سقف قابل تنفس) به علاوه یک پرواز باران است. چادر مسافرتی های تک جداره برای ریختن برف به جای باران طراحی شده اند و از پارچه های تنفسی ساخته شده اند که باعث فرار از بخار آب می شوند.
طبقه پیرامون در مقابل کف وان حمام
با یک کف محیط ، بخش های کف و ضد آب کف ضد آب در کنار یکدیگر دوخته می شوند. این باعث ایجاد لبه های صاف و محکم در امتداد مرزهای چادر مسافرتی می شود که فضای کف را به حداکثر می رساند. یک طبقه به سبک وان (یا یکپارچه) دارای لبه های پیرامونی گرد و بدون علامت بخیه ای است که می تواند نشت کند. با این حال ، لبه ها ممکن است از همه طرف به صورت سست و خمیده و در نتیجه فضای کمتری ایجاد شود.
کلیپ های پول در مقابل آستین های قطبی
از گیره های آستین و آستین برای تنظیم چادر مسافرتی استفاده می شود. آستین های قطبی تنش را در یک منطقه بزرگتر توزیع می کنند و در نتیجه استرس کمتری و قدرت قوی تری دارند. با این وجود ، در حالت مرطوب یا کم نور می توانید نخ های قطبی را از طریق آستین ها دشوار کنید. گیره های قطبی به راحتی قابل اتصال و ایجاد شکاف های بزرگتر بین بدنه چادر مسافرتی و پرواز باران می باشند که باعث بهبود تهویه و می شود به حداقل می رسد. اگر می خواهید یک چادر مسافرتی تنظیم کنید که واقعا آسان باشد ، حتما به دنبال مدل هایی باشید که می گوید فقط یک نفر برای راه اندازی لازم است.

اندازه
بنابراین ، شما می خواهید کمپینگ کنید. حالا کی با تو میاد؟ و در مورد همه موارد شما چطور؟

هنگام برنامه ریزی موضوع سفر ، هنگام انتخاب اندازه چادر مسافرتی ، ملاحظات اصلی را در نظر بگیرید. در حالی که چادر مسافرتی های سبکتر ، کوچکتر برای سفرهای کوله پشتی انفرادی عالی هستند ، فراموش نکنید که همه سرهای گروه خود را بشمارید (مخصوصاً برای گروههای 4 یا بیشتر). و مطمئن باشید قبل از اینکه چشم بسته بگیرید ، وسایل همه را در آن جا قرار می دهید. برای کسانی که نمی توانند از خانه بدون سگ (یا شاید آن هوای اندازه ملکه) خارج شوند ، حداکثر فضای روی زمین و بالاتر از محله های خواب اردوگاه های شاد شما ضروری است.