گیرنده های سلولی برای انسفالیت اسب شرقی شناسایی شد – ScienceDaily

[ad_1]

یک مطالعه جدید توسط محققان دانشکده پزشکی هاروارد مجموعه‌ای از گیرنده‌های سلولی را برای حداقل سه آلفاویروس مرتبط مشترک بین پشه‌ها، انسان‌ها و حیوانات میزبان ویروس شناسایی کرده است.

محققان در یک سری آزمایش‌ها در سلول‌ها و مدل‌های حیوانی، یک مولکول «طعمه» را آزمایش کردند که با موفقیت از عفونت جلوگیری کرد و پیشرفت بیماری را کاهش داد، که اولین گام مهم در توسعه داروهای پیشگیرانه و درمانی علیه این ویروس‌های همه‌گیر بسیار بیماری‌زا بود. .

نتایج در 20 دسامبر در منتشر شد طبیعت.

جاناتان آبراهام، نویسنده ارشد این مطالعه، استادیار میکروبیولوژی در مؤسسه بلاواتنیک، گفت که درک زیست شناسی اولیه چرخه زندگی ویروس برای یافتن راهی برای جلوگیری از بیماری و ایجاد چنین دانش اساسی قبل از شیوع بیماری ضروری است تا آماده شدن برای شیوع آینده باشد. در HMS و متخصص بیماری های عفونی در بیمارستان زنان و بریگام.

او گفت: «درک نحوه ورود ویروس و آلوده کردن آن به سلول به همان اندازه اساسی است. “ورود ویروس ها به سلول های انسان یا سایر پستانداران شروع عفونت و در نهایت بیماری را نشان می دهد و مکانی عالی برای شروع جستجوی استراتژی ها و درمان های بالقوه پیشگیری است.”

آلفاویروس های مطالعه شده توسط محققان، از جمله EEEV، سابقه شیوع مرگبار، هرچند کوتاه مدت، دارند، اما اطلاعات کمی در مورد چگونگی حمله این ویروس به سلول های میزبان وجود دارد. تنها چند گیرنده دیگر مرتبط با عفونت آلفاویروس شناسایی شده اند. آبراهام گفت که این شکاف دانش یکی از دلایل عدم درمان هدفمند برای این ویروس های کشنده است.

پشه های آلوده

آنسفالیت اسب شرقی (سه E) معمولاً از نیش پشه آلوده به افراد سرایت می کند. بر اساس گزارش مرکز کنترل و پیشگیری از بیماری های ایالات متحده در مورد شیوع سه گانه E در سال 2019، آخرین شیوع تریپل E در نیوانگلند در سال 2019 رخ داد. شیوع تریپل E همه 32 مورد شناخته شده را در بیمارستان بستری کرد و 12 نفر از مبتلایان را کشت. .

این ویروس دارای نرخ مرگ و میر 30 درصدی است – به این معنی که تقریباً یک سوم مبتلایان به این بیماری را می کشد – که با ابولا یا آبله قابل مقایسه است. طبق CDC، نزدیک به نیمی از کسانی که زنده می مانند، عوارض طولانی مدت عصبی ناشی از این بیماری را تجربه می کنند. گزارش CDC می‌گوید شیوع‌های بزرگ‌تری در دهه‌های 1930 و 1950 رخ داد، اما جمع‌آوری داده‌ها و تشخیص‌ها بسیار تغییر کرده است، زیرا مقایسه مقیاس شیوع بیماری دشوار شده است.

آبراهام که برای شناسایی گیرنده هایی که ویروس ها از آنها به عنوان مسیرهایی برای ورود به سلول ها و ایجاد بیماری استفاده می کنند، و برای توسعه درمان هایی با آنتی بادی ها برای جلوگیری از عفونت با SARS-CoV-2، کار کرده است، گفت: انجام این کار قبل از شروع شیوع بزرگ، مزایای زیادی دارد. . و COVID-19.

به عنوان مثال، کار قبلی روی SARS-CoV در طول شیوع SARS در اوایل دهه 2000 برای افزایش آمادگی در برابر SARS-CoV-2 بسیار مهم بود. وجود توالی‌های ژنومی SARS-CoV-2 طی چند روز پس از اطلاع‌رسانی اولیه ویروس جدید، برای توسعه سریع واکسن‌ها و آنتی‌بادی‌ها برای درمان کووید-19، به عنوان ویروس‌های مرتبط نزدیک که باعث COVID-19 و SARS می‌شوند، حیاتی بود. حمله کنند. میزبان انسان با استفاده از همان گیرنده روی سلول های انسانی برای نفوذ و ایجاد بیماری.

آبراهام گفت که ابزارها و تکنیک های غربالگری جدید در زیست شناسی مولکولی، بیوشیمی پروتئین، بیوفیزیک و زیست شناسی ساختاری قدرت بی سابقه ای را برای یادگیری بیش از هر زمان دیگر در مورد زیست شناسی اساسی ویروس ها قبل از ظهور آنها به عنوان تهدیدهای جهانی فراهم می کند.

آبراهام گفت: «زمان آماده شدن برای این سناریوهای نامطمئن اما بالقوه فاجعه‌بار، زمانی نیست که اتفاق بیفتند، بلکه مدت‌ها قبل از وقوع است».

صفحه ویرایش ژن

برای مطالعه حاضر، محققان ابتدا از صفحه ویرایش ژن CRISPR-Cas9 برای شناسایی گیرنده ویروس جنگلی Semliki (SFV) در سلول های انسانی استفاده کردند. SFV یک آلفا ویروس است که می تواند باعث بیماری شدید عصبی و مرگ در جوندگان و سایر حیوانات شود.

گیرنده هایی که محققان برای SFV یافتند با EEEV و ویروس مرتبط دیگری به نام Sindbis نیز سازگار است که می تواند باعث تب و درد شدید مفاصل در انسان و ایجاد بیماری عصبی در حیوانات و جوندگان شود.

آبراهام گفت: «به همین دلیل مهم است که این ویروس ها را به صورت خانوادگی مطالعه کنیم. “شما می توانید مطالعه ویروسی مانند SFV را کامل کنید و چیز واقعاً هیجان انگیزی در مورد بیولوژی ویروس های مرتبط پیدا کنید که پتانسیل باز کردن راه های جدیدی برای درمان دسته های جدیدی از ویروس ها را دارد که می توانند باعث بیماری های جدی و شیوع در انسان شوند.

آبراهام گفت که شناسایی یک گیرنده برای چندین ویروس به دانشمندان و پزشکان در توسعه ابزارهایی برای پیشگیری، کنترل و درمان عفونت‌ها در صورت شیوع یکی از ویروس‌ها، شروع می‌کند.

به عنوان وسیله ای برای تأیید اینکه گیرنده های مورد بحث در ایجاد عفونت مهم هستند، محققان آزمایش هایی را با یک پروتئین طعمه انجام دادند، مولکولی با ساختاری که گیرنده را تقلید می کند و می تواند ویروس را فریب دهد تا به جای سلول میزبان به دارو متصل شود. این مولکول عملاً ویروس را غیرفعال می کند و از ورود آن به سلول میزبان جلوگیری می کند و از عفونت جلوگیری می کند.

آزمایش‌های این تیم نشان داد که مسدود کردن تعامل ویروس با گیرنده روی سلول میزبان از عفونت نورون‌های انسان و موش جلوگیری می‌کند. آنها همچنین دریافتند که مولکول طعمه از موش‌های آلوده در برابر ابتلا به آنسفالیت آلفاویروسی که به سرعت کشنده است محافظت می‌کند، یافته‌ای که محققان پیشنهاد می‌کنند می‌تواند به داروها یا آنتی‌بادی‌هایی برای درمان آنسفالیت آلفاویروس در انسان در هنگام بروز عفونت‌ها هدف قرار گیرد. محققان هشدار می دهند که آنها تحقیقات خود را بر روی حیوانات با ویروس جنگلی Semliki انجام داده اند و نه EEEV، بنابراین آزمایشات بیشتری مورد نیاز است تا ببینیم آیا همان رویکرد می تواند برای آلفاویروس های مختلف در انسان کار کند یا خیر.

معمولاً سالها طول می کشد تا یک بینش اولیه مانند این به یک ابزار بالینی تبدیل شود. محققان باید مطمئن شوند که ایمن و موثر است و باید بهترین راه را برای استفاده از مولکول های طعمه بیابند. آبراهام گفت که برای خرید زمان زیادی از قبل برای آماده شدن برای ویروس های در حال ظهور، ایجاد پایگاه دانش قبل از همه گیری بعدی بسیار مهم است.

آبراهام گفت: “همه ما – دانشمندان، سیاستمداران و شهروندان – از یادگیری فراتر از اندیشیدن سود زیادی خواهیم برد.” هر چه بیشتر درباره بیولوژی اولیه خانواده‌های مختلف ویروس‌ها، به‌ویژه نحوه آلوده‌سازی و تعامل آن‌ها با میزبان‌هایشان بیشتر بدانیم، آمادگی بیشتری برای مواجهه با هر چیزی که در ادامه می‌آید خواهیم داشت.

نویسندگان همکار عبارتند از لارس کلارک، سارا کلارک، چیو لین، آدریان کوشا، کاترین نابل، دیلن نیل، آیزاک چیو، پائولا مونترو لوپیس، تریسی یانگ پیرس، پان یانگ و وسنا بروسیک از دانشکده پزشکی هاروارد. عاصم احمد در بیمارستان کودکان بوستون؛ جیانینگ لیو و کنت پلانت و اسکات ویور از واحد پزشکی دانشگاه تگزاس. و ایرینا استریاپونینا و فلامینیا کاتروچا از دانشکده بهداشت عمومی هاروارد تی چان.

این مطالعه توسط وزارت بهداشت و خدمات انسانی ایالات متحده، مؤسسه ملی بهداشت، بنیاد باروز ولکام، بنیاد ویلیام راندولف هرست، بنیاد بریگام و بیمارستان زنان هاروارد میلتون، جایزه دانش پژوه والی و مرکز پزشکی هاوارد هیوز حمایت شد. .

[ad_2]

https://20khababr.ir
https://afkharebartar.ir
https://akhabarebartar.ir
https://andnews.ir
https://avatefepak.ir
https://baranmajale.ir
https://behtaringam.ir
https://daltek.ir
https://elmitarin.ir
https://fardayeashena.ir
https://forbos.ir
https://foxirani.ir
https://gisoon.ir
https://hodhodirani.ir
https://iranisard.ir
https://kahkashani.ir
https://lasttimes.ir
https://lilaki.ir
https://livejame.ir
https://magirani.ir
https://majaleiranian.ir
https://mervina.ir
https://mineralnews.ir
https://modirezard.ir
https://momon.ir
https://moniseh.ir
https://nationaliran.ir
https://netcrafti.ir
https://news-single.ir
https://newsexpress.ir
https://newslife.ir
https://newsspot.ir
https://newsteen.ir
https://nikmag.ir
https://officemag.ir
https://okaziyon.ir
https://one-news.ir
https://pandamag.ir
https://parsroids.ir
https://patris-fun.ir
https://senatornews.ir
https://seratmag.ir
https://sibala.ir
https://sohanian.ir
https://sosokan.ir
https://tazekhabari.ir
https://technoirani.ir
https://timesirani.ir
https://yamorani.ir
https://yandexkhabari.ir
https://abdoosnews.ir
https://zehnenoandinsh.ir
https://abestanews.ir
https://abtinnews.ir
https://akhbarebartaaar.ir
https://akhbaremaaaa.ir
https://akhbareshomaaa.ir
https://akhshijnews.ir
https://atrinnews.ir
https://atroticnews.ir
https://atshnews.ir
https://bashariatemrooz.ir
https://dastesalamatt.ir
https://dostemansalam.ir
https://elementorsite.ir
https://emrooztafahom.ir
https://ensanedirooooooz.ir
https://etelaresankhabar.ir
https://examplenews.ir
https://fardaalefba.ir
https://gisooyekhabar.ir
https://halohekayatha.ir
https://hashtadonoh.ir
https://hekayatfardayeemaaa.ir
https://honarmandkhabar.ir
https://istgaheshomareyek.ir
https://ketabkhoooon.ir
https://kimyagaaaar.ir
https://markazeakhbar.ir
https://masternewss.ir
https://mohamadrezasite.ir
https://morvarideasia.ir
https://mramins.ir
https://naserinews.ir
https://nasermr.ir
https://newsamins.ir
https://newsatropat.ir
https://newscenterals.ir
https://newsmineral.ir
https://newsouls.ir
https://newspishgamannn.ir
https://newssalam.ir
https://newsshans.ir
https://newsworlds.ir
https://parinews.ir
https://patris-music.ir
https://poshtibannews.ir
https://powernewss.ir
https://recordejadid.ir
https://salamnewws.ir
https://23ncfst.ir/
https://amiran-carpet.ir/
https://armanenergytec.ir/
https://blogenews.ir/
https://blogkhoon.ir/
https://bvfars.ir/
https://charsounews.ir/
https://chsnews.ir/
https://dezfil.ir/
https://dmwebmaster.ir/
https://dota2news.ir/
https://erfanhd.ir/
https://etminan110.ir/
https://faratarazkhabar.ir/
https://farsgardi20.ir/
https://footynews.ir/
https://goto98.ir/
https://ilyarkhabar.ir/
https://ir2khabar.ir/
https://iranalmanac.ir/
https://irandaryafest.ir/
https://khabarehaft.ir/
https://khabarontime.ir/
https://lolsms.ir/
https://maadgig.ir/
https://masoudtb.ir/
https://mp3news.ir/
https://music-ha.ir/
https://nakhlestankhabar.ir/
https://newcharge.ir/
https://news-links.ir/
https://news180.ir/
https://pimn.ir/
https://prmf.ir/
https://pvnews.ir/
https://rejawnews.ir/
https://sahab-co.ir/
https://samanbarg.ir/
https://semanews.ir/
https://shirinonews.ir/
https://soheilesonghor.ir/
https://tacity.ir/
https://taktanews.ir/
https://tarabaranmag.ir/
https://telegram-persian.ir/
https://tfcenter.ir/
https://trika.ir/
https://velninews.ir/
https://vidnaz.ir/
https://wajnews.ir/
https://your-news.ir/
https://zangannews.ir/
https://2016downloadnew.ir/
https://paxsolomusic.ir/
https://daryamedia.ir/
https://andikakhabar.ir/
https://seo-pbn.ir/
https://ghezelwich.ir
https://panaztebtabriz.ir
https://shayna-net.ir
https://kanooneslamshahr.ir
https://raynuts.ir
https://honare2.ir
https://itsama.ir
https://flingpet.ir
https://foreverpro.ir
https://fraeesi.ir
https://gkhabar.ir
https://18amlak.ir
https://pooyesh-khabar.ir
https://matsef.ir
https://photo-land.ir
https://tabarestan118.ir
https://disachain.ir
https://chikaapp.ir
https://mahestan18.ir
https://radyaabkala.ir
https://c-civil.ir
https://saeeed.ir
https://copytops.ir
https://modirsearch.ir
https://shz1music.ir
https://m-khosravi.ir
https://iranhayashi.ir
https://iranian-dress.ir
https://gigblog.ir
https://basitcg.ir
https://mashhadhekmat.ir
https://rahetamin.ir
https://radolyamani.ir
https://bnemati.ir
https://face-wood.ir
https://tourvare.ir
https://centertasisat.ir
https://bidarirafsanjan.ir
https://namahaa.ir
https://30pp.ir
https://script-tabadol-link.ir
https://simayesarbedar.ir
https://pakdashtiha.ir
https://rentacars.ir
https://2019movies.ir
https://ekar24.ir
https://saber-ramezani.ir
https://teb-saharsina.ir