یک رویکرد شخصی برای مراقبت از پوست

بهترین کلینیک پوست در شمال تهران
استودیوی IPL و مراقبت از پوست داخلی آدلاید ، متخصص در تاتو آرایشی و درمانهای پیشرفته پوستی برای طیف گسترده ای از نیازها و شرایط پوستی. کلینیک Proskin ، واقع در کلبه ای واقع در West End آدلاید ، یک محیط احتیاطی را برای همه زیبایی و نیازهای پوستی شما ارائه می دهد.

همچنین کشور سرویس دهنده استرالیا جنوبی.

پس از پرداخت کلینیک Proskin
Afterpay اینجاست!
خوشحالم که اعلام کردم که کلینیک من اکنون Afterpay را به عنوان گزینه پرداخت ارائه می دهد.

خال کوبی زیبایی
خال کوبی زیبایی به طور فزاینده ای به معالجه ای بسیار محبوب برای زنان در هر سنی تبدیل می شود. این راحت و بی خطر است ، و نگهداری روزانه آرایش را از بین می برد. نتایج بین 1 تا 3 سال به طول می انجامد ، بنابراین با تغییر مد و سلیقه شما تغییر می کند ، آرایش شما نیز می تواند تغییر کند.

بیشتر بخوانید …
درمان IPL
اکنون به ناراحتی های موهای بدن خود پایان دهید. جدیدترین دستگاه آلمانی IPL کلینیک Proslin برای همه رنگ های پوست و اکثر رنگ موها تأمین می شود و تمام نگرانی های شما در مورد نیازهای موهای شما را برطرف می کند.

بیشتر بخوانید …
درمان های پوستی
کلینیک Proskin طیف وسیعی اما مختصر از درمان های پوستی اثبات شده را که در مورد نگرانی های خاص پوست شما وجود دارد ، ارائه می دهد. ما در مورد بهترین گزینه برای شرایط شما با شما مشاوره خواهیم کرد.

بیشتر بخوانید …
مراقبت از پوست
ما فقط از محصولاتی استفاده می کنیم که ثابت شده است که نتایج را نشان می دهند. کلینیک Proskin دانش گسترده ای در مورد دامنه ها دارد و مناسب برای نیازهای پوستی شما را توصیه می کند.

بیشتر بخوانید …
کوپن هدیه موجود است

چه برای یک مناسبت خاص باشد و چه به زبان ساده تر بگوییم ، یک کوپن کلینیک Proskin بدهید. در کلینیک خریداری کنید یا با کارت اعتباری از طریق تلفن پرداخت کنید و ما کوپن را برای شما ارسال خواهیم کرد.
ویژه های فعلی
پیش پرداخت ویژه هر 4 روش درمانی را دریافت کنید و 6 نفر را دریافت کنید!
7 مارس 2019
10٪ تخفیف کوپن
3 نوامبر 2017
دوره ویژه – جوان سازی مجانی پوست گردن و سینه
3 نوامبر 2017
آخرین خبرنامه
خبرنامه تابستان 2020 + کوپن 50 دلار. 29 فوریه 2020 منقضی می شود.
21 دسامبر 2019
کاملاً واجد شرایط و معتبر
آرم های واجد شرایط بودن
آنچه (مشتریان) می گویند

کارولین برای پنهان کردن جای زخم سفید روی صورت من ، یک خال کوبی استتار انجام داد. او یک کار شگفت انگیز انجام داد ، نمی تواند بیشتر به او توصیه کند
از کارولین متشکرم …… بعد از سالها نقاشی مرور من بسیار خوشحالم و خیلی آزاد کننده هستم. من از صمیم قلب این درمان را برای هرکسی که به مجموعه ابروهای جدید احتیاج دارد توصیه می کنم. روزهای مبارک
من کارولین و کلینیک Proskin را برای کاهش موی دائمی مو IPL و رفع برچسب ها و ضایعات پوستی بسیار توصیه می کنم. درمان من برای رفع موهای زیر بغل بسیار موفقیت آمیز و بدون درد بوده است – من از این که بعد از تنها یک درمان چقدر ناپدید شدم شگفت زده شدم. کارولین همچنین با استفاده از سیستم پاک کننده بالینی پوست ، چندین برچسب پوستی را برای من حذف کرد. من قبلاً آنها را از نظر جراحی برداشته ام و همچنین با یخ خشک سوخته ام. این ، دست پایین ، بهترین روشی بود که تاکنون امتحان کرده ام. سریع ، بدون دارو ، بدون زخم و درد صفر به محض خارج شدن آنها. من همچنان متعجب هستم که چقدر آسان بود!
قبل از شروع موهای زائد IPL ، زیر بغل خود را اصلاح می کردم و رشد آن ضخیم تر و بیشتر می شد. بعد از تنها دو جلسه با کارولین میزان موهای زیر بغل من به طرز چشمگیری کاهش یافته است. من از درمان بسیار تحت تأثیر قرار گرفته ام و نیازی به اصلاح مجدد نخواهم داشت.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>