10 گام سریع برای تبدیل شدن به یک قدرت گوگل-کاربر

[ad_1]

این که آیا شما با استفاده از گوگل و یاهو و ام اس ان و یا Dogpile جستجو در وب می تواند هر دو پاداش و خسته کننده است. اگر شما لازم نیست که چند نکته زیر کمربند خود را, شما می توانید زباله نیازی زمان مرتب سازی و الک را از طریق نتایج آن در سراسر هیئت مدیره. هر کس می داند که شما نوع کلمات را به موتور جستجوی خود را و آن را برمی گرداند صفحات بر صفحات از اطلاعات در مورد وب سایت های حاوی پاسخ های شما ممکن است به دنبال. متاسفانه اگر شما فقط تایپ چند کلمه را در نوار جستجو شما در حال رفتن به دریافت یک آشفته بازار از هر دو مربوطه و نتایج بی ربط.

پس چگونه شما پاره و خود را در گوگل? بیایید نگاهی به دو تا از بزرگترین موتورهای جستجو: گوگل. در حال حاضر من یک گوگل مهره اما من همچنین با استفاده یاهو از زمان به زمان.

بیایید شروع با اصول اولیه در گوگل. شما نوع در یک زن و شوهر کلمات و ویولا صفحات بازگشت با اطلاعات است. شما شروع به الک را از طریق.

نکته #1: دریافت دقیق نتایج با اضافه کردن “علامت نقل قول” در اطراف عبارت جستجوی خود را

اکثر مردم می دانند که اگر شما نوع در بیش از یک کلمه (مثلا نام و نام خانوادگی موتورهای جستجو خواهد شد بازگشت هر نتیجه ای که شامل این دو واژه. من جستجو در نام من جودیت Brandy. گوگل به ارمغان آورد هر وب سایت است که تا به حال کلمات جودیت و هویج در آن عنوان و یا توضیحات. آن را شامل یک مشروب سایت, افرادی که نام برندی با نام و همه فن حریف دیگر آشغال بود که بی ربط به جستجوی من. من گوگل خودم را برای دیدن جایی که من مقالات قرار داده شده بود. بنابراین هویج دی وی دی و فیلم در جستجوی شدید نمی خواهد به من کمک کند. با کمال تعجب من ظهور تا در بالا به عنوان یک ExpertAuthor در سایت مقاله و پیدا کردن که یک زن و شوهر از مقالات من شده بود تا برخی از وب سایت های دیگر در حال حاضر. این بود که خوب می دانم اما به من میگردین من در بر داشت ارتباط ناپدید قبل از من رسیده پایین صفحه یک. بنابراین من اضافه شده نقل و ویولا بسیار باریک مربوطه نتیجه جستجو بازگردانده شد. به طوری که علاوه بر نرخ واقعی بود به علاوه.

نکته #2: محدود کردن نتایج شما دریافت خواهید کرد با اضافه کردن فضا به دنبال یک منهای امضا به دنبال کلمات مورد نظر شما می خواهید به حذف.

برای مثال می گویند شما می خواهید برای جستجو در Battletar Galactica, اما شما نمی خواهید برای دریافت هر سایت و وبلاگ وجود دارد. شما نمی خواهید برای دریافت اصل Battlestar Galactica تلویزیون نشان می دهد از 25 سال پیش. شما می خواهید جدید reimaged Battlestar در تلویزیون در حال حاضر. بنابراین شما نوع را در جعبه جستجو “فضا” (که کلمه ، شما آمار نوار فضا یک بار) و سپس نوع منفی “-” علامت به علاوه مدت شما می خواهید به رد مثل من زیر انجام می شود:عبارت جستجو: Battlestar Galactica -اصلی – این طول می کشد از هر وب سایت را پوشش می دهد که از سال 1978 اصلی تلویزیون نشان می دهد Battlestar Galactica.

نکته #3: دریافت تا به روز قیمت سهام بدون رفتن را از گذشته صفحه جستجو.

این یکی از آسان. به سادگی نوع در یک نماد سهام و آن را بازگشت نام شرکت آخرین قیمت و نمودار قیمت در بالای صفحه به علاوه تمام وب سایت های مربوطه به آن متصل نمایید. بنابراین من تایپ در گوگل نماد سهام به عقب بر گردیم GOOG و سپس تایپ کردم GOOG به جعبه و آن را بازگشت نمودار باز بالا و پایین و همچنین وب سایت های دیگر که در آن می توان آن را بیشتر تحقیق. نیازی به گفتن نیست, گوگل در حال انجام خوبی است. گوگل در حال حاضر دارای یک مرورگر به نام Chrome بشود به طور کامل به گوگل و گوگل محصولات.

نکته #4: نوع سوالات خاص در مورد افراد و مکان ها و دریافت پاسخ.

آیا شما علاقه مند در جمعیت توکیو ژاپن ؟ و یا شهر نیویورک ؟ آیا می خواهید بدانید که در آن ادوارد جیمز Olmos یا Joe Flanigan متولد شدند ؟ شما می خواهم به دانستن آنچه که “rabbit proof fence”? این نوع از سوالات شما می توانید بپرسید گوگل.

به سادگی نوع زیر:

“جمعیت توکیو ژاپن” با هیچ نقل و گوگل می گرداند “ژاپن – جمعیت: 127,417,244”

“جمعیت شهر نیویورک” بدون نقل قول و گوگل می گرداند “شهر نیویورک – جمعیت: 8 میلیون”

“زادگاه Edward James Olmos” و گوگل می گرداند “ادوارد جیمز Olmos – محل تولد: لوس انجلس, کالیفرنیا, ایالات متحده آمریکا”

“زادگاه Joe Flanigan” و گوگل می گرداند “Joe Flanigan – محل تولد: Los Angeles, کالیفرنیا, ایالات متحده آمریکا”

“چه کسی است, Joe Flanigan” شما تعجب ؟ خوب, آن را در نوع و شما پاسخ را دریافت کنید. “Joe Flanigan … به مدت طولانی در حال اجرا مهمان نقش در مجموعه تلویزیونی متعدد از جمله Profiler اولین دوشنبه …” و یک لینک که در آن شما می توانید پیدا کردن اطلاعات بیشتر.

سعی کنید یکی از آخرین خودتان. نوع در آنچه که “rabbit proof fence” و گوگل می گرداند . . .

نکته #5: پیدا کردن که در آن یک کد منطقه یا کد پستی واقع شده است به سرعت و به آسانی.

درخواست گوگل. نوع کد منطقه “610” و گوگل باز خواهد گشت این پاسخ – کد منطقه نگاه کردن و ReferenceListing از اکثر کدهای منطقه در سراسر آمریکا و جهان است. … 610, PA, SE, Pennsylvania: Allentown, مطالعه, 484, 835 … – بدون سر و صدا فقط حقایق در lightspeed. نکته #6: دریافت آب و هوا از هر نقطه در جهان از نوع “آب و هوا به علاوه یک محل” و گوگل خواهد شد بازگشت زمان به علاوه آب و هوا برای مکان در ایالات متحده چهار روز به ارزش آب و هوا و گرافیکی چند نمایندگی در 0.09 ثانیه است. بسیار سریع تر و راحت تر از گشت و گذار به کانال آب و هوا و به دنبال آن است. شما لازم نیست علامت نقل قول ،

نکته #6: گوگل یک ماشین حساب

نوع در 25 × 25 و گوگل را محاسبه و ارائه شما نتیجه 625. فوری محاسبات آنلاین. تقسیم = / و ضرب = *. به علاوه و منهای هستند + و -.

نکته #7: محلی زمان و هر مکان بر روی زمین است.

چه زمان آن در ونیز ایتالیا ؟ در حال حاضر شما می توانید گشت و گذار در بیش از به جهان زمان و ساعت حرکت از طریق و پیدا کردن, کشور, پیدا, ایتالیا, پیدا کردن شهر ونیز, اما چرا اتلاف وقت ؟ به سادگی نوع در “چه زمان آن در ونیز ایتالیا” و گوگل باز خواهد گشت و پاسخ صحیح به علاوه یک لینک که در آن شما می توانید اطلاعات بیشتر در 0.26 ثانیه است. مطمئن باشید و از جدید گوگل مرورگر به نام Chrome بشود به طور کامل به گوگل و گوگل محصولات.

نکته #8: رفتن به یک کشور خارجی ؟ آیا زمان پولی تبدیل شده است.

به سادگی کلید زیر را در جعبه جستجو – 23000 ین به دلار آمریکا و گوگل خواهد شد بازگشت سریع تبدیل: 23 000 ین = 196.68197 دلار ایالات متحده است. اگر شما به رهبری و آسیا و این بسیار ارزشمند است و آسان است.

نکته #9: بررسی در پرواز و فرودگاه.

آیا شما می خواهید برای پیدا کردن اگر یک پرواز با تاخیر و یا اگر یک فرودگاه است که با داشتن آب و مشکلات ؟ در اینجا یک راه آسان برای پیدا کردن قبل از اینکه شما شروع به گشت و گذار و تماس. نوع در فرودگاه شماره مثلا PHL فرودگاه و جستجو. اولین لینک که بالا میآید تا شما را به وضعیت فرودگاه اطلاعات است که توسط FAA ترافیک هوایی سیستم کنترل مرکز فرماندهی. وضعيت اطلاعات ارائه شده در این سایت نشان می دهد فرودگاه کلی شرایط… آن را نیز فراهم می کند یک لینک به یک واژه نامه از مدیریت ترافیک هوایی شرایط اگر شما نیاز به روشن شدن.

بررسی در پرواز است فقط به عنوان ساده است. نوع زیر “ایالات 134” به عنوان مثال و گوگل باز خواهد گشت پیگیری وضعیت ایالات پرواز هواپیمایی 134 با لینک کلیک کنید برای Travelocity, پیگیری وضعیت در Travelocity – Expedia – fboweb.com.

نکته شماره 10: گوگل, آهنگ, Fedex, UPS, USPS, بسته های

اگر شما یک شماره پیگیری آن را در نوع و گوگل خواهد شد بازگشت آخرین اطلاعات خود را در بسته بندی:

یو پی اس ردیابی اعداد مثال جستجو: “1Z9999W99999999999”

– FedEx tracking اعداد مثال جستجو: “999999999999”

– USPS شماره پیگیری به عنوان مثال جستجو: “9999 9999 9999 9999 9999 99”

گوگل همچنین دارای یک طلسم چک کردن گزینه ای که به طور خودکار به نظر می رسد در پرس و جو خود را و چک برای دیدن اگر همه چیز املای درست. آیا تا به حال “نوع” می دانم که چگونه به طلسم یک فرد معروف را نام ببرید ؟ گوگل املا بررسی است که بر اساس تعداد تکرار کلمات در اینترنت پس از آن است که قادر به نشان می دهد مشترک املای صحیح اسم (نام و مکان) که ممکن است به نظر می رسد در یک استاندارد بررسی املا در برنامه و یا فرهنگ لغت. شما همچنین می توانید استفاده از آن به عنوان یک spell checker در راه است.

کلمه هجی: اگر شما نوع در یک کلمه است که شما نوع می دانند چگونه طلسم, گوگل باز خواهد گشت “آیا شما معنی: طلسم کفتار بومی جنوب” این یک فرهنگ لغت, اما آن است که یک راه سریع برای به دست آوردن کلمات شما در حال حاضر یک ایده چگونه آن را املای.

گوگل دارای تعداد زیادی از ویژگی های دیگر که من حتی نمی لمس نشده است. من شما را تشویق به کلیک بر روی i’m FEELING LUCKY که به شما نتایج را بررسی کنید جستجوی پیشرفته است که به شما می دهد بسیاری از گزینه های بیشتر و لینک زبان ابزار است که یک مترجم با تعدادی از زبان ها و گزینه ای برای اضافه کردن شماست. حتی وجود دارد یک زبان به نام “بورک, بورک, بورک!” برو پیدا کردن آنچه در آن است. این همه بسیار جالب و تا حد زیادی خود را گسترش Google طرز فکر. وجود دارد مقدار زیادی بیشتر شما می توانید با گوگل از راهنمایی من مشخص شده است. چک کردن وب سایت من لینک خود را در صفحه امکانات برای یک نگاه کامل در گوگل ویژگی های. و حتی اگر آنها بسیاری از ویژگی های ذکر شده من در حفظ و پیدا کردن راه های دیگر برای استفاده از گوگل. من فکر می کنم از این موتور جستجو به عنوان یک خلاق نهاد به طور مداوم در حال رشد است.

[ad_2]

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>