10 داستان به سازمان دیده بان در سال 2020 CIAC دختران بسکتبال مسابقات

5 بخش تقسیم

داستان: در آنچه که به نام یک سال محاکمه CIAC دختران بسکتبال مسابقات را گسترش داده اند به پنج بخش. این انجام شد به نگه دارید تا با پسران که منتقل شد به بخش پنج و سه سال پیش. این تصمیم توسط دختران بسکتبال کمیته بود و همچنین پر کردن براکت به عنوان برای جلوگیری از تیم گرفتن byes. “مشکل این است که تعدادی از مدارس در حال پخش را تغییر دهید. شما باید 183 بسکتبال بازی کردن مدارس در چهار بخش و شما باید 183 بسکتبال پرداخت مدارس در پنج بخش” CIAC دیپلم, مدیر اجرایی, گرگ سیمون گفت. “این یک لجستیکی تصمیم گیری است که دختران بسکتبال کمیته تا به حال به…این مسابقات بسکتبال دختران متفاوت از پسران مسابقات بسکتبال به دلیل آن است که تنها مسابقات بیش از سه هفته دوره…هیچ کس در کمیته فکر کردم این یک ایده خوب برای دانش آموز ما ورزشکاران و تیم ها انتظار هشت نه 10 روز را به بازی بازی.” تنها چهار تیم را در این مسابقات در هر کلاس LL L MM و M. کلاس S تا به حال هفت غیر مقدماتی تیم اما دو نفر از کسانی بودند ترریویلل که تصمیم گرفتند از این مسابقات و آکادمی از خانواده مقدس است که بازی نمی کند به اندازه کافی بازی برای واجد شرایط. “ما تا به حال ترس از دو bye” سیمون گفت. “در کلاس S این سال ما تا به حال 19 تیم های واجد شرایط برای مسابقات…هیچ کس در این کمیته می خواستم برای دیدن یک تیم به یک چهارم نهایی بدون بازی یک بازی است. پس از یک سال ما را در آن نگاه کنید و آن را ارزیابی کنید و ببینید چه کار می کند بهترین است.”

شما باید بدانید: وجود 42 تیم در پنج بخش با تحت .400 درصد برنده قبلی آستانه مقدماتی.

ترریویلل شیپور خاموشی را

داستان: با گسترش از مسابقات به پنج بخش و CIAC امید بستن برای پر کردن براکت تیم با عنوان چند به عنوان دو برنده واجد شرایط. یکی از کسانی که 2-18 ترریویلل, تصمیم گرفتند برای خروج از کلاس S Tournament به جای سفر به بازی شماره 1 همپتون. وجود دارد دو تیم با 3 برد در کلاس S زمینه و دو 3-پیروزی تیم ها در کلاس L از جمله 3-17 پلات که باید به صورت شماره 1 تیم در دولت نوتردام-Fairfield.

شما باید بدانید که: در طول فصل همپتون را شکست داد حال ری 101-35 در شورلاین بازی. حال ری 5-14 و پلاک 26 دانه در کلاس S ضبط آن برنامه ریزی شده بعدی رقابت با همپتون به جای چهره دیگری drubbing.

هیچ UNBEATENS

داستان: هیچ شکست نخورده تیم در مسابقات بسکتبال دختران. این فقط سومین بار از سال 2002 که در آن هیچ تیم دختران را وارد کنید CIAC مسابقات شکست نخورده. در سال 2002 و تا سال 2017 هر تیم در این مسابقات تا به حال حداقل یکی از دست دادن. نوتردام-Fairfield ابوت تکنولوژی و همپتون همه می آیند به دولت مسابقات با یکی از دست دادن.

شما باید بدانید: نوتردام-Fairfield یکی از دست دادن هر چند Lancers شکست نخورده بودند در دولت است. تنها از دست دادن در آمد به Hudson کاتولیک نیوجرسی 61-48 در Jan. 25.

قهرمان در مقابل قهرمان

داستان: در کلاس LL No. 19 همدن بازديد شماره 14 ریجفیلد در باز گرد. هر دو تیم برنده مسابقات کنفرانس پیش از متحده با اژدها در نظر گرفتن SCC تاج و ریجفیلد برنده FCIAC. همدن منجر شد به عنوان آن توسط سالمندان Asya براندون و ربکا Oberman-Levine در حالی که ریجفیلد شد گام توسط ارشد کیت واگنر و تاریخ کالی Stietzel.

شما باید بدانید که: هر دو همدن و ریجفیلد وارد مسابقات کنفرانس به عنوان شماره 7 دانه ها قبل از ساخت غیر منتظره اجرا می شود به عنوان.

دست یاری

داستان: دست بازی های برگزار شده است در دو کلاس L نهایی در سه فصل گذشته برنده مسابقات قهرمانی در سال 2017 و در پایان به نفرات دوم فصل گذشته به Hillhouse. در بین ببر از دست رفته در سال 2018 نیمه نهایی. دست وارد کلاس L مسابقات این فصل به عنوان شماره 4 دانه رو No. 29 جنوبی ویندزور در باز گرد. دست برنده آن تنها دیگر دولت عنوان در سال 1999. سالمندان سارا Wohlgemuth و تابستان Adams دیدم زمان به عنوان دانشجویان سال اول در سال 2017 قهرمانی تیم.

شما باید بدانید: اگر دست این است که آن را به قهرمانی بازی از آن خواهد شد به احتمال زیاد برای به دست آوردن شماره 1 نوتردام-Fairfield در نیمه نهایی.

عشق برادرانه

داستان: در کلاس S شماره 2 کانتون میزبان No. 31 حدم-Killingworth آن دشوار خواهد بود برای انتخاب یک طرف برای مدیرس خانواده است. اسکات مدیرس است که مربی از حدم-Killingworth و برادرش برایان مدیرس مربیان کانتون. “من می توانم به شما بگویم آن چیزی است که خانواده من هیجان زده در مورد” برایان مدیرس گفت. “من فکر می کنم این امر می تواند سرد با دو برادر مربیگری در برابر یکدیگر در حالت مسابقات. من فکر می کنم از آن خواهد شد یک تجربه خنک و چیزی مردم را به یاد داشته باشید. این یک فرصت بزرگ برای به اشتراک گذاشتن حاشیه با برادر من.”

شما باید بدانید: این دومین بار است که برادران روبرو خواهد شد هر یک از دیگر به عنوان مربیان اما دیگر آمد بسیار پایین سهام در تابستان لیگ.

صیاد بالن دیده بان

داستان: چند تیم تا به حال موفقیت های جدید که در لندن تا به حال در سال های اخیر است. از Whalers سه سفر دولت به فینال در چهار سال گذشته با قهرمانی آمدن به خانه در سال 2017 کلاس LL نهایی بیش از ترومبول. جدید لندن از دست رفته در سال گذشته کلاس LL قهرمانی در یک شات در زنگ توسط Norwalk. تنها سال جدید لندن را ندارد نهایی در آن اجرا شد 2018 زمانی که شکست نخورده Whalers از دست رفته در کلاس LL یک چهارم نهایی به Enfield. در این سال این تیم یک مربی جدید در, دیوید کوهن و یک سبک جدید از بازی را با یک گارد-سنگین صف led توسط دانشجوی سال دوم Joniyah مطلوب-Fitzpatrick and junior Jayden می سوزد.

شما باید بدانید: این Whalers (17-3) از دست داده و سه به طور منظم فصل بازی برای اولین بار پس از 2013-14.

زمان برای LANCERS

داستان: شماره 1 رتبه نوتردام-Fairfield وارد کلاس L مسابقات به عنوان شماره 1 دانه برای دومین مستقیم فصل. از Lancers زدم شد از سال گذشته مسابقات نهایی لیگ قهرمانان Hillhouse در نیمه نهایی. نوتردام است برنده یک دولت عنوان با وجود ظاهر شدن در فینال شش بار با جدید ترین آینده در سال 2016. در این فصل در این تیم باقی می ماند جوان با ارین هریس به عنوان تنها ارشد استارت. اما junior Yamani McCollough و دانشجوی سال دوم شروع Aizhanique مایو, تیلور گیبس و Kayla Tilus همه بازی خوبی را بالاتر از خود را در سطح کلاس. نوتردام بزرگترین قدرت ممکن است ذخایر خود را با همه-SWC اولین بازیکن تیم junior Ciara قهوه ای, آمدن زمین همراه با تاریخ و مک سنگ-Folmar که منجر گلزن در SWC بازی مسابقات قهرمانی.

شما باید بدانید: این Lancers رهبری هستند اول سال سر مربی سابق سیمور بالا و UConn ستاره ماریا Conlon. Conlon قبلا دستیار مربی برای نوتردام.

هیچ تضمینی برای هیچ. 1

داستان: پنج No. 1, دانه, کالاهای اساسی, نوتردام, Fairfield, برلین, ابوت تکنولوژی و همپتون قطعا تضمین شده نیست سفر به Mohegan Sun. در چهار فصل گذشته تنها سه ردیف 1 دانه نورواک در فصل گذشته در تخم ریزی RHAM در ل در سال 2018 و کرامول در M در سال 2016 باید سوار No. 1 دانه تمام راه را به یک قهرمانی.

شما باید بدانید که: از شماره 1 دانه اساسی موفق به کسب عنوان در سال 1995 در آن تنها نهایی ظاهر; نوتردام هرگز موفق به کسب یک عنوان است اما در شش فینال; برلین بازی های برگزار شده است در دو قهرمانی بازی ها از دست دادن هر دو; ابوت Tech هرگز ساخته شده نهایی و همپتون رسیده دو فینال برنده همه آن را در سال 1980.

تکرار

داستان: چهار برندگان از فصل گذشته تنها نورواک در کلاس LL و کرامول در کلاس M می تواند تکرار عنوان قهرمانی از همان بخش است. کلاس L قهرمانان Hillhouse در حال حاضر در تازه تشکیل کلاس MM و کلاس S قهرمانان تثلیث کاتولیک موفق به واجد شرایط برای کلاس M زمینه تنها پس از پیروزی در سه بازی این فصل.

شما باید بدانید که: می تواند وجود داشته باشد یک مسابقه برگشت از هر یک از سال گذشته فینال این فصل است. کلاس LL فینالیست نورواک و جدید لندن در همان سمت از قرعه کشی این سال و هیچ یک از فینالیست های دیگر در همان بخش به عنوان 2019 نهایی مخالفان.

—اسکات اریکسون

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر