12 دیدگاه در مورد سیاره انسانها: فیلم اکشن نقد و بررسی

چه معنی آن را به شدت درگیر با سیاره انسان از طریق لنز از سواد رسانه ای?

برای من که به معنی تصدیق این فیلم شایستگی و همچنین معایب خاص خود است.

این واضح نیست که بخش هایی از این فیلم گمراه کننده هستند به سادگی از تماشای آن. خواندن نظرات و انتقادات از این فیلم بسیار مورد نیاز برای درک پیچیدگی این مسائل آورده شده است.

اما این فیلم نیست کاملا بد و منتقدان از این فیلم خواهد بود عاقلانه به اذعان فیلم خوب امتیاز به عنوان بهترین منتقدان را.

من بهترین من انجام داده ام به مدل نوع متنوع بحرانی و خیریه طرز فکر است که من امیدوارم که برای دیدن در بحث گسترده تر در سراسر فیلم.

ببینید چه چیزی شما فکر می کنم.

1. ما هنوز هم نیاز به انتقال به 100% انرژی های تجدید پذیر. هیچ گزینه دیگر وجود دارد. اما این توهم است که ما نیاز به برطرف کردن (که در این فیلم می شود سمت راست) این ایده که انرژیهای تجدید پذیر می تواند قدرت صنعتی ما تمدن را به عنوان است که این فن آوری به طور کامل ‘سبز’ زمانی که آنها خود را هنوز هم مضر است.

آنها به مراتب کمتر مضر و پایدار تر از سوخت های فسیلیو در نتیجه ما باید برای رسیدن به 100% انرژیهای تجدید پذیر به عنوان سریع به عنوان امکان پذیر است اما پوسته پوسته شدن تا این منابع انرژی برای دیدار با خواسته های انرژی ما از زمان تمدن غیر ممکن خواهد بود و بسیار آسیب رساندن به این سیاره اگر ما در فکر کردن مواد خام برای این چیزها بی نهایت است.

ما نیاز به قدرت به پایین تمدن ما. انرژیهای تجدید پذیر + به طور چشمگیری کاهش مصرف انرژی و منابع راه حل است – به سادگی نمی انرژیهای تجدید پذیر و سرمایه داری ما/جامعه مصرف کننده است نه درک این واقعیت است که.

ما بر این باورند که مهم ترین غذای آماده از فیلم – اما این بسیار مایه تاسف است که این فیلم باعث می شود برخی بسیار غلط ادعا می کند در طول راه (مانند زمانی که Ozzie Zehner می گوید:”شما می شده اند بهتر است فقط سوزاندن سوخت های فسیلی در وهله اول به جای تظاهر.”).

بررسی چند در پایین بیشتر است. من اجتناب تکرار امتیاز از این بررسی به صورت اختصار.

2. سبز سرمایهداری co-امید بستن از گروه های زیست محیطی یک مشکل جدی است. این شده است یک نقد درون جنبش زیست محیطی برای مدت زمان طولانی از این رو همیشه ماندگار تنش میان جریان اصلی گروه و گروه هایی که همیشه به نظر می رسد به مراتب کمتر توجه از جمله در این فیلم است.

3. با وجود این بسیاری از نقص در آن جزئیات این فیلم درخواست ما برای آمدن به شرایط با برخی دشوار واقعیت است که ما هنوز به صورت: یعنی که حفظ بی نهایت ما رشد صنعتی تمدن در انرژیهای تجدید پذیر است و نه مطلوب و نه ممکن است و در عین حال که دقیقا چه سبز گذاران قصد دارند به دنبال.

ما نیاز به قدرت پایین. ما نیاز اقتصادی Degrowth. (با کلیک بر روی لینک کلیک کنید!)

به جای ‘رشد اقتصادی’ برای همیشه لطفا برای – که به مقدار زیست محیطی ویرانی سیاره, سال پس از سال به خاطر ‘سود’ – ما باید تمرکز بر رشد همه چیز است که در واقع مهم در واقعیت: تنوع زیستی, بیابان, مرمت, سالم, خاک, هوا, و, آب, انسان شادی و تندرستی اعتماد اجتماعی معنا در زندگی ما ،

4. در چه نقطه ای که ما می خواهیم به تصمیم سیاسی است که ما باید برای به اشتراک گذاشتن باقی مانده و زمان آخرین بیت از بیابان در زمین با بقیه جامعه از زندگی ؟ در چه نقطه ای که ما می خواهیم برای جلوگیری از تخریب بیابان در لبه های هر شهر و می گویند به اندازه کافی به اندازه کافی است ؟ به همین دلیل ما فکر می کنیم در مقیاس کوچک غیر متمرکز خورشیدی و باد انرژی باید به دنبال بیش از مقیاس بزرگ متمرکز پروژه های. این به این معنی ما می تواند قرار دادن انرژی خورشیدی و باد در پشت بام ها در شهرستانها و در حال حاضر “توسعه یافته” زمین ما اجازه می دهد به ترک زمین های دست نخورده.

5. ازدیاد جمعیت یک شاه ماهی است. درست است ما نمی توانیم در حال رشد نگه دارید برای همیشه لطفا برای در راه همان است که ما نمی تواند نگه داشتن مصرف زمین برای همیشه, اما در بالا و مصرف کشور, جمعیت در حال حاضر رو به کاهش و در مناطقی که جمعیت هنوز در حال رشد “تاثیر بر روی زمین” است که هنوز هم کم نسبت به تاثیر از “غنی” سازمان ملل. حقیقت این است که سنجاق مشکلات ما در جمعیت اجازه می دهد صنعتی سرمایه داری قلاب – چه دانیل کوئین به نام فرهنگ از حداکثر آسیب برساند.

*

6. فیلم هرگز یک بار اشاره permaculture? به عنوان سردبیر این سایت من آگاه هستم که صدها نفر از ایده های مثبت و راه حل های و آزمایش راه های جدید را از زندگی در سراسر جهان است که اساسا در پاسخ به فیلمسازان نومید سوال “از کجا ما از اینجا بروم؟” این دردناک است به فکر می کنم در مورد چگونه این همه مثبت دانش است که هنوز هم گرفتن توجه آن را سزاوار در حالی که این FUD (ترس و عدم اطمینان & شک) است جهانی نور افکن.

7. این فیلم ایجاد کرده است و آگاهی ما انرژی و مصرف مشکلات. این یک فرصت برای ما به نقطه مردم نسبت به بهترین راه حل و دانش و منابع است که می تواند راهنمای ما در مسیر درست است. چند سایت که به ذهن می آیند: انرژی واقعیت است. پست دانشنامه رشد. انتقال شبکه است. انعطاف پذیری است. این کتابخانه است. چه چیز دیگری ؟

8. این درست است که ما هرگز پایداری زیست محیطی بدون محدودیت به رشد است.

9. با وجود این فیلم را داغدار نقد جریان اصلی زیست محیطی گروه فیلمسازان شده است جای تعجب آشتی جویانه خود را پس از انتشار بحث است. به عنوان مایکل مور گفت: در یک پادکست “ما در حال و نه در آینده بعد از شما ما به شما نیاز دارند.” و به عنوان جف گیبس تکرار در مصاحبه با Rising: “ما نمی هر گونه حمله محیطی رهبران. ما نیاز به محیط زیست ما رهبران. ما فقط در اشتباه داستان است.” آن را کمی غمگین که تن از مردم به تماشای این فیلم نیست همان مهربان موضع.

10. زمانی که من گوش دادن به فیلمسازان صحبت در مورد آنچه که آنها امید مردم را از این فیلم من با متا خود را در سطح نتیجه گیری (که ما نیاز به سوال ما اقتصادی اعتیاد به رشد برای کاهش مصرف ما را به چالش سرمایه داری greenwashing و برای تحقق بخشیدن به انرژیهای تجدید پذیر در حال رفتن به نجات ما حداقل بدون ساخت برخی از تغییرات عمده). زمانی که گیبس در مورد ما که در “اشتباه داستان” من نمی توانستم بیشتر موافقم.

11. جف گیبس گفت: در مصاحبه با افزایش که او را باور نمی کند و یا استدلال می کنند برای “کنترل جمعیت” از هر نوع. او همچنین در این تکرار در پرسش و پاسخ. از آنجایی که من موافقت با لایحه McKibben که ما باید به جلوگیری از “ایمان بد” فرض و استدلال من می خواهم بگویم که اتهامات این فیلم ترویج “ecofascism” این دسته قرار می گیرند.

12. به عنوان کرنل غرب است گفت: من باور نمی کنم در لغو کسی. من معتقدم که ما همه برادران و خواهران. این لایحه شامل McKibben مایکل مور و جف گیبس. من نوشت: یک راهنمای دلسوز فعالیت چون من باور نمی کنم عشق و محبت تجملات. آنها ضروری برای بقای انسان. در حالی که ممکن است ما خودمان را در مخالفت آن مهم است به رسمیت شناختن است که ما همه در همان تیم – حتی افرادی که در مخالفت با ما – آنها فقط بخشی از خانواده ما که غم محدود کردن “اشتباه” داستان – داستان است که ما را می بیند و به عنوان جدا از طبیعت و هر یک از دیگر.

نظرات

(سواد رسانه ای توجه داشته باشید: ما باید در اعمال ما مهارت های تفکر انتقادی به این نظرات به عنوان مقدار به عنوان فیلم است. برای من این به معنای اعتبار دادن به یک نویسنده خوب امتیاز در حالی که در نظر گرفتن سهام از هر گونه نقاط ضعف, اما اجازه می دهد نقاط ضعف برای بی اعتبار ساختن نقاط خوب و یا اجازه می دهد که نقاط خوب به ما اجازه ذهنی براق یا بهانه نقاط ضعف. ما باید در ارزیابی هر یک از استدلال بر محاسن خود را.

ما نیز باید با احتیاط از انگیزه استدلال و تایید تعصب. اگر ما دوست game, این فیلم ممکن است ما اسکن برای بررسی ایرادات اما به سرعت پیدا کردن دلیل برای اخراج نمایشگاه استدلال در حالی که با تمرکز بر روی ضعیف ترین استدلال ما به یک دلیل برای رد این نقد و بررسی به طور کامل. اگر ما خودمان را پیدا کنید در انتقاد از فیلم ما ممکن است براق یا قبول استدلال ضعیف غیرانتقادی در حالی که عدم اذعان به فیلم میدهند.

در نهایت من نمی بینم نظرات به عنوان وسیله ای برای اثبات یا رد این که آیا این فیلم خوب است یا بد. من آنها را به عنوان یک سواد رسانه ورزش که از طریق آن من می توانید اطلاعات بیشتر در مورد تمام مسائل مربوط به این فیلم به ارمغان می آورد. من آموخته ام یک تن از خواندن نظرات زیر. کلیک کردن بر روی بسیاری از لینک ها در بررسی (از جمله بسیاری از لینک های من منابع بالا) فرستاده اند من بر روی همه انواع از سوراخ خرگوش سفر از کشف دانش. اگر همه ما در آغوش این روح کنجکاوی سفر است که مطمئن شوید که به زمان صرف شده است.)

سیاره انسانها: آنچه حق و محیط زیست اشتباه – پل Fenn

‘یک بمب در مرکز جنبش آب و هوا’: مایکل مور خسارت ما مهم ترین هدف – لایحه McKibben

شک و تردید سالم است اما POTH سمی است – رای برای زنده ماندن

مایکل مور محیط زیست فیلم, سیلی در روز زمین – کتی کوان بکر

6 دلیل “سیاره انسان” یک فاجعه از اطلاعات غلط – بن Wehrman

ریچارد Heinberg را نقد و بررسی (ریچارد یکی از “بچه های خوب” را در فیلم برجسته. ما در زمانی برگزار می شود احترام زیادی برای او. اگر شما ارزش تنوع دیدگاه ها در رسانه های خود رژیم غذایی خود را صدا مهم است)

باعث: “سیاره انسان” و یک تماس برای هوش هیجانی – خوب غم و اندوه شبکه

POTH ضعیف مستند در انرژی پایدار – Thijs ده Brinck

EcoEquity را نقد و بررسی (چرا چیزهای بد خرابه های این فیلم به عنوان یک کل با وجود آن خوب امتیاز)

این بررسی از زیست توده (که در واقع افتضاح)

مایکل مور ‘سیاره انسان مستند peddles خطرناک انکار آب و هوا – دانا Nuccitelli

یک رنگ ظروف سرباز یا مسافر از تنبل, اسطوره ها – Ketan Joshi

مور خشن سیاره انسانها: مشروح یک مجموعه – یک Siegel

خورشیدی Nerd بررسی

لایحه McKibben اولین پاسخ.

کارگردان Jeff گیبس در پاسخ به لایحه McKibben (منتشر شده 30 آوریل)

“سازمان دیده بان این فیلم و برای خودتان تصمیم می گیرید.”

من موافق با این بیانیه در اصل از آنجا که ما نباید اجازه دهید نظرات به ما بگویید که چه فکر می کنم. اما ما نیز نباید اجازه دهید که فیلم به ما بگویید چه فکر می کنم بدون خواندن هر یک از این نظرات. من آنها را دست به دست.

این فیلم یک دیدگاه. هر نقد و بررسی شامل چشم انداز دیگری. از آنجا که هیچ کس 100% از حقیقت رویکرد من به این مسائل است که به دنبال یک سالم تنوع دیدگاه.

این به این دلیل است که من توصیه نمی آیند به هر گونه نتیجه گیری پس از تماشای فیلم (یا خواندن یک نقد و بررسی).

من آموخته ام بسیار از خواندن تمام نظرات بالا. در این مرحله, این فیلم پرشی اما همه چیز پس از شده است واقعی عمیق شیرجه رفتن.

تا جایی که ما از اینجا بروم ؟

مهم نیست که چه شما فکر می کنید این فیلم شاید یکی از چیزهایی که همه ما می تواند به توافق برسند:

ما تمدن صنعتی (مبتنی بر رشد نامحدود و ساخته شده است پس از یک بار-در-یک-عمر عرضه ارزان سوخت های فسیلی) نمی تواند پایدار.

ما مانند یک هواپیما از 10 ، 000 پا در هوا و موتورهای مورد به منفجر کردن. چگونه می تواند ما را به یک کنترل تبار? چگونه می تواند به ما قدرت به پایین تمدن ما به رشد بسیار در کاهش مصرف انرژی و سطح ؟

در اینجا 22 فیلم که به من بگویید که “این نا امید کننده است.”

روشن, اگر صرفه جویی تمدن به وجود آمده و هدف آن را درست آینده است که به دنبال تلخ.

اما برای میلیاردها دلار در سراسر جهان تمدن آن را به عنوان وجود دارد مشکل است و نه با ارزش. فقط بخواهید هر یک از فرهنگ های بومی که هنوز مقاومت در برابر بولدوزر از تمدن ما روزانه گسترش کمی ‘تصویر’ چشم انداز در آن است.

وظیفه ما این است که به تصور و طراحی یک تمدن زیست محیطی است که می تواند رشد در بسیار پایین انرژی و مصرف سطوح – تمدن نه بر اساس الگوهای قدیمی از “توسعه پایدار” اما در محیط زیست بازسازی – که در آن حضور انسان بر روی زمین تولید بالاتر و سطوح بالاتری از تنوع زیستی و زیست محیطی سلامت.

این فیلم نقطه ما در این جهت ما نیاز به رفتن.

The Evolution of Ecological Consciousness (2013)
تکامل از آگاهی زیست محیطی (2013)

109 min · Permaculture طراح اندرو فاوست به ما می دهد الهام بخش و بی پروا روایت در مورد تکامل در تمام طول زندگی و آگاهی انسان در زمین است. برای اطلاعات بیشتر در مورد مرکز Bioregional زندگی و یا به اشتراک…

A Simpler Way: Crisis as Opportunity (2016)
یک راه ساده تر: بحران به عنوان فرصت (2016)

79 دقیقه · یک راه ساده تر به دنبال یک جامعه در استرالیا که با هم به بررسی و نشان دادن یک راه ساده تر به زندگی می کنند در پاسخ به بحران جهانی. در طول سال این گروه ساخته شده است خانه های کوچک کاشته گیاهی باغ تمرین ساده…

Inhabit: A Permaculture Perspective (2015)
ساکن: یک Permaculture چشم انداز (2015) (5 دلار)

92 min · فیلم های اکشن را $5/mo Patreon حامیان می توانید به تماشای این فیلم و 11 نفر دیگر به صورت رایگان. اگر شما اجاره یا خرید ساکن از این صفحه: 100% از درآمد حاصل خواهد شد به حمایت از فیلمسازان. بشریت بیش از هر زمان…

Feeding Ourselves (2017)
تغذیه خودمان (2017)

96 min · تغذیه خودمان بافت صمیمی داستان از امید و اعتقادات روستایی سال قبل از میلاد کشاورزان و تولید کنندگان به عنوان حرکت آنها undercurrents از عدم قطعیت سیستم غذایی ما. تعهد خود را به محلی فرهنگ غذایی ما الهام بخش به…

The Soil Solution To Climate Change (2013)
محلول خاک به تغییر آب و هوا (2013)

30 دقیقه · چه می شود اگر یک راه حل برای تغییر آب و هوا بود در زیر پای خود را ؟ خاک زندگی است جهان زیر پای ما. به عنوان مهم زندگی ما به عنوان هوای پاک و آب و خاک و همچنین دارای یک راه حل بالقوه به بحران جهانی آب و هوایی. افزایش…

The Nature of Cities (2010)
طبیعت از شهرستانها (2010)

39 دقیقه · “ماهیت شهرستانها” شرح سفر پروفسور تیموتی Beatley به عنوان او به بررسی پروژه های شهری در سراسر جهان نمایندگی جدید جنبش سبز که امیدوار به حرکت ما محیط های شهری فراتر از پایداری به…

United Natures: a United Nations of all Species (2013)
ایالات طبیعت: سازمان ملل از همه گونه ها (2013)

103 min · ایالات طبیعت به بررسی حقوق مادر زمین, محیط زیست, فلسفه, حکمت, عرفان و بالقوه برای نئو بومی در آینده برای بشریت است. کارگردانی و تولید شده توسط پیتر چارلز داونی که اخیرا ساخته شده…

A New Story for Humanity (2016)
یک داستان جدید برای بشریت (2016)

102 min · یک داستان جدید برای بشریت ارائه زیبایی و حساسیت بافته شده ملیله تنوع غنی است که انسان خانواده است. این برنامه شامل مصاحبه ضروری موضوعات زمان ما: از کیهان شناسی به محیط زیست از حکمت باستانی برای…

The Power of Community: How Cuba Survived Peak Oil (2006)
قدرت جامعه: چگونه کوبا جان سالم به در اوج نفت (2006)

52 دقیقه · زمانی که اتحاد شوروی در سال 1990 اقتصاد کوبا به سقوط رفت. با واردات نفت قطع بیش از نیمی – و مواد غذایی توسط 80 درصد – مردم ناامید. این فیلم می گوید از سختی ها و مبارزات و همچنین به عنوان…

Regreening the Desert with John D. Liu (2012)
Regreening صحرا با John D. لیو (2012)

48 min · “این ممکن است به بازسازی در مقیاس بزرگ اکوسیستم های آسیب دیده با استفاده از permaculture اصول طراحی و تکنیک است.” محیط زیست فیلمساز John D. لیو اسناد در مقیاس بزرگ اکوسیستم پروژه های مرمت در چین و آفریقا و…

Singapore: Biophilic City (2012)
سنگاپور: Biophilic شهر (2012)

44 min · یک گردباد هفته در سنگاپور کاوش در داستان شگفت انگیز چگونه سنگاپور آمد به یکی از مهمترین و ‘biophilic’ شهرهای جهان در لبه برش از ecocity طراحی و نوآوری است. آیا شما هر گونه ایده ؟ شده است وجود دارد…

The Promise of Biomimicry (2020)
وعده Biomimicry (2020)

22 دقیقه · این Biomimicry موسسه ارائه جدید 20 دقیقه فیلم تولید شده توسط رسانه های درخت که به معرفی biomimicry به عنوان یک راه از زندگی روزمره مردم و به عنوان یک مسیر برای طراحی الهام گرفته از طبیعت است. از بنیانگذاران Janine Benyus پیاده ما از طریق…

Fools & Dreamers: Regenerating a Native Forest (2019)
احمق ها & خیال: بازسازی یک جنگل های بومی (2019)

30 دقیقه · احمق ها & خیال: بازسازی یک جنگل های بومی است 30 دقیقه فیلم مستند در مورد Hinewai طبیعت رزرو در نیوزیلند بانک ها شبه جزیره و آن kaitiaki/مدیر 30 سال شناس Hugh Wilson. هنگامی که در سال 1987 هیو اجازه دهید محلی…

Money & Life (2013)
پول و زندگی (2013)

86 min · پول و زندگی پرشور و الهام بخش مقاله سبک مستند که می پرسد یک سوال تحریک آمیز: می بینیم بحران اقتصادی نه به عنوان یک فاجعه اما به عنوان یک فرصت فوق العاده ای? این سینمایی ادیسه نقطه وصل می شود در…

In Our Hands: Seeding Change (2017)
در دست ما: بذر تغییر (2017)

68 دقیقه · مواد غذایی و کشاورزی در بحران است. در بیش از یک دهه ما از دست داده ایم بیش از 33 ، 000 مزارع ما از روستا و در کنار این رژیم غذایی بد است در حال حاضر بیشتر باعث مشکلات سلامتی از سیگار کشیدن! اساسی پیوند بین مردم و مواد غذایی و…

Enough Is Enough (2014)
کافی است به اندازه کافی (2014)

18 دقیقه · کافی است به اندازه کافی میسازد رویایی اما واقعی جایگزین دائمی پیگیری رشد اقتصادی-اقتصاد که در آن هدف این است که به اندازه کافی و نه بیشتر. “بر اساس کتاب پرفروش توسط راب Dietz و دن اونیل فیلم به بررسی…

تیم Hjersted مدیر و از بنیانگذاران فیلمهای اکشن

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de