1980-1989: پاپ می رود دهه

ماشین 54: در هر کجا که شما اقامت وجود دارد
ژانویه 2, 1990

Eddie Gorodetsky صرف بیشتر از دهه گذشته جمع آوری کتاب های کمیک, خرید سوابق و خنداندن مردم. در فرد ادی است که یک مرد متوسط نسبت و نه دستاوردهای خود را: خود کتاب های کمیک کتابخانه (یک کلمه ای که شاید نمی کند نشان می دهد که تکیه برج مصور فضل و دانش که خط خود را از شرق روستای لافت) چندی پیش تعداد رکورد خود کتابخانه است که او اهمیت جلوه در 10 ، 000.

کمدی خود را-نوشتن رزومه مشابه بیش از حد: این شامل SCTV (دوم شهرستان تلویزیونی), Late Night with David Letterman, Saturday Night Live, فیلم و تلویزیون ویژه برای پن و تلر و موسیقی در شب (که قبلا به عنوان شناخته شده یکشنبه شب). اخیرا او conned HBO به استخدام او به رئیس نویسنده جدید خود را 24 ساعته و هفت روز در هفته کمدی کانال. Eddie Gorodetsky, 32, لب گنده پاپ فرهنگ داور و در حالی که برخی از مردم ممکن است به یاد بیاورید که او یک بار آه-تا-به طور خلاصه برای HBO رقیب MTV به عنوان یک videojock های کمتر شناخته شده feat است که روایت خود را در پیتر گرگ آلبوم چراغ از ترانه ای تحت عنوان “مریخ نیاز زنان است.”

اواخر سال های اخیر یک بعد از ظهر او کار برش و مانند یک کبوتر خانگی رهبری برای مرکز شهر برج سوابق. آن را در اینجا, او گفت:, که در آن او می تواند به طور موثر به طور خلاصه فرهنگ پاپ در ’80s در. قطعی تنومند, با عقب کشیدن خط مو یک گوشواره و پوشیدن یک ژاکت چرمی سیاه و سفید آراسته با ستاره سرخ و برادران وارنر آرم پین Gorodetsky یک غرش صوتی است که بسیار آرام در گوش به عنوان مثلا یک صبح زود بهداشت کامیون.

او با اشاره به برج بزرگترین صفحه نمایش است که توسط برخی از جدید اما بیشتر repackaged کار توسط Rod Stewart, Carole King, Billy Joel, Steve Miller, Eric Clapton و مجرد مجموعه the Rolling Stones: “این چیست — ‘زمانی که دایناسورها حکومت زمین است؟” همه در این قفسه یا پیر یا inoffensive. کودکان و نوجوانان خرید این مسائل و آنها به یک از امنیت کاذب چون آنها فکر می کنم آنها در حال گرفتن موسیقی نسخه از دانشنامه جهانی کتاب!”

چیدن آخرین شماره از رولینگ استوناو نگاهها در پوشش و می گوید witheringly “تام کروز. او اریک Estrada با اعتبار.” پس از نزدیک به فریب یک تیره و تار چشم صندوقدار که از او می پرسد قیمت این مجله در پایین شمع خود را از حصول — “من می شنوم آن را به صورت رایگان با هر خرید می گوید:” Gorodetsky خوش — او تعمیرات به بزرگ جونز کافه به راه آهن در برابر ’80s, فرهنگ پاپ و خود شر ایجاد: سی دی.

مردم واقعی گوش دادن به پرونده

سی دی خیلی با ارزش هستند! آنها کوچکتر و آنها را در یک ظرف به نام جواهر مورد. هر وقت من یک خرید من احساس می کنم مثل یک mynah bird — شما می دانید که چگونه mynah پرندگان پریشان حال هر چیزی براق بر روی زمین ؟

مردم می گویند سی دی صدا بهتر از این پرونده انجام دهد. اما مثل این است که گفت: “به خوبی می شنوید ‘رضایت’ در حال حاضر و آن را به آنچه در آن واقعا مانند صدا در استودیو!” خوب این استودیو نسخه نه آنچه آن را مانند صدا. منظورم این است که این یک زندگی فوق العاده به ضرب گلوله کشته شد در استودیو نفر در رنگ!

سی دی حذف متن. بیست سال از زمانی که مردم می خواهند به شنیدن این آمار رکورد پس به صحبت می کنند آنها را نمی شنوند روی CD که تند, بطور سه برابر گیتار در “رضایت” که کمی سخنران! اما این چیزی است که آن را صدا مانند زمانی که آن را بیش از AM رادیو شما تا به حال هل زیر بالش خود را!

پخش بلوز

وجود دارد دو نوع از رادیو در حال حاضر. یک نقش جدید شما می دانید Zamfir این استاد پن فلوت است که فقط موزون, ملودیک, Muzak با بهتر را فشار دهید. دیگر نمایشنامه کلاسیک راک. خیلی واقعا عالی بود آهنگ ها را از 20 سال پیش اما به عنوان کیت ریچاردز گفت: در آخرین سنگ, تور, شما نمی توانید به آهنگ بدون آهنگ های جدید.

و هیچ کس حاضر به بازی آهنگ های جدید. وجود 100 great سوابق راک که در سال گذشته که هیچ کس تا به حال خواهد شد را بشنود. وجود دارد هیچ جایی برای کل بازار است که نقش آهنگ های جدید. و بنابراین مردم بازاریابی را در بر داشت یک راه برای شما خرید خود را از پرونده های قدیمی دوباره — و این چیزی است که سی دی همه چیز در مورد. سن خوشنودی است. نشستن پشت, فشار, کنترل از راه دور و شما حتی نمی باید برای رسیدن به تغییر رکورد.

Glenn Miller, ملاقات جیمی پیج

کسانی که لعنت جمعیتی که من یک بخش حاضر به رشد و یا حتی رشد است. آنها تبدیل شده ایم ابدی نوجوانان: “ما دوست افسونشما مانند افسون!” مردم آرام به چنین حس خوشنودی به طور مداوم شاهد آشنا. چه “Stompin’ در پیچ” برای پدر و مادر ما در حال حاضر آن را مانند “اوه عسل! آن را “کشمیر” توسط Led Zeppelin!”

هر نسلی خود را Glenn Miller اما این نسل نمی خواهد اجازه دهید آن را به تنهایی. آن را به عنوان اگر پدر و مادر ما بود گفت: “اوه بچه ها شما نمی دانید هر چیزی در مورد موسیقی, بنابراین ما فقط اجازه رفتن به ایستگاه های رادیویی بازی Glenn Miller نه الویس یا بیتلز و ما قصد داریم به نگه داشتن در ساخت تنها Glenn Miller پرونده!” ما تبدیل به یک فرهنگ پاپ گشتاپو. ما اجازه نمی نوجوانان خود را از اشتباهات و یا خود را rock ‘n’ roll و یا تلویزیون.

و همین دلیل است که من می شنوم بچه ها در برج سوابق و گفت: “من خرید Rod Stewart سوابق زیرا من می خواهم راد استوارت و مادر من را دوست دارد Rod Stewart.”

اگر هر کس نشسته در اطراف تلویزیون به تماشای جدید Phil Collins تصویری که واقعا غم انگیز است. منظورم این است که شما باید دور ماندن از اواخر و گوش دادن به موسیقی زنده و پدر و مادر خود را نگران? من دفاع از بزهکاری نوجوانان دقیقا و من همه برای روابط خوب بین والدین و فرزندان, اما شما می دانید که پدر و مادر پدر و مادر و دوستان دوستان شما.

“این 4 صبح اینجا ، آیا شما مراقبت از خود را که در آن پدر و مادر هستند؟”

من قصد ندارم به اجازه کالج, radio کردن قلاب. گوش دادن به رادیو کالج است مثل این است که یک Freemason. آن را مانند یک راز کوچک جامعه و شما تقریبا همیشه مثل یک خارجی احساس زمانی که شما در حال گوش دادن به آن مگر اینکه شما تسلط به همه راز handshakes و نامزدان به بازی گرفته. البته استثنا وجود دارد. اما اغلب آنها موعظه به در حال حاضر تبدیل شده است. شش آهنگ ها توسط Connells و سپس Reivers. چه کسی مراقبت کنید ؟

از نشان دادن به نشان می دهد آن چنان متلاشی و نامنسجم و caters تنها به منافع محدود: آن را مانند انتخاب دروس انتخابی در کالج. “من در رشته قدرت پاپ!” و یا “من در رشته Velvet Underground–الهام مواد مخدر آهنگ ها!” مردم برای رادیو کالج بودن Hipper از تو.

اما در راه خود را که خوشنودی بیش از حد. کالج, رادیو می گوید: “ما اومدن پشت ما در جریان اصلی فرهنگ و ما فقط در حال رفتن به رفتن بیشتر است.” اما اگر شما واقعا می خواهید به نوبه خود مردم را به موسیقی خوب باشه بازی “کشمیر” — و پس از آن بازی یک نام تجاری جدید ثبت آنها هرگز شنیده می شود. به مردم یک راه به آن را دریافت — آیا نمی شود چنین مهم ،

بقدر یک اتاق پر از عرق

جهان تبدیل شده است و سبک بیش از محتوا است. هر کس دسترسی به همان تکنولوژی در پرونده و در تلویزیون و آنها احساس موظف به استفاده از آن. بنابراین همه چیز به نظر می رسد مانند یک ورزش یا تجاری میسی-Bamberger آگهی. همه چیز در حال هنر-کارگردانی به مرگ است.

نوار که به دور! خلاص شدن از شر پسر بازی به تنهایی در یک اتاق با sequencer ها! من یک رکورد است که در آن دو نفر در سراسر اتاق در هر یک از دیگر… آنها ارز حیله گر لحظه ای با چشمان خود… و آنها به سرعت به ضرب و شتم تا فقط یک مو وجود دارد… آن لحظه که ضرورت. شما هرگز واقعا که از یک ماشین.

من می خواهم برای شنیدن بقدر یک اتاق پر از عرق است که احساس که در آن شما می دانید که مردم واقعا کار با هم. به من خیلی سرگرمی احساس می کند مانند گوشت فرآوری شده.

استاد بزرگ رپ

اما از همان فن آوری است که چه چیزی باعث رپ موسیقی بزرگ است. که چه چیزی باعث آن را هنر عامیانه. این نمونه که شما لازم نیست که به یک نوازنده به آن را انجام دهد. ایده این است که می توانید آن را در هر فرد یک هنرمند و آن را تنها راه برای خارج شدن از مکان های خاصی می شود آن را یک محله و یا اینکه بچه در مدرسه بالا است که هر کس سرگرم کننده ساخته شده است.

رپ به بلوز. آن را یک دسته از بچه ها هوشمند لاف زدن در مورد عشق خود را در امور کوچک و مستقل با برچسب فروش اسناد از تنه اتومبیل خود را در حال انتظار به پاره پاره کردن و بزرگ کسب و کار به طوری که هی! همه سفید موسیقی صدا مانند آن در 10 سال. موسیقی رپ است و تنها چیزی که با زندگی یک نفس و به همین دلیل است که می شنوید بسیار کمی از آن در رادیو و تلویزیون.

این زندگی یک اجرا یا نمایش مجدد از یک ساخته شده برای تلویزیون فیلم

هر کس در خیابان استفاده می شود به مانند یک Dr. Seuss شخصیت. در حال حاضر سنت علائم به نظر می رسد مانند یک فیلم نسخه از خیابان. تا حد معینی شرق روستا تبدیل به یک بازار بزرگ. توسط NYU خوابگاه در 9 و سوم را یک کل وجود دارد مرتب نئون نوار با یک پیتزا فروشی یک بن و جری… این بچه ها ممکن است به عنوان به خوبی می شود در آیداهو!

مهم نیست من فقط یک کمی چرت زدن در صندلی گهواره ای

من می خواهم کسی به من لگد در کون و می گویند “نه این رکورد فروش بیش از الویس تا کنون فروخته شده و آن را با صدای بلند و آزار دهنده!” یا شاید آن خواهید بود چیزی آرام و عجیب و غریب است که من فقط می توانید رسیدگی است. که بزرگ خواهد بود! اما در عوض آن را مانند, “اوه, آرام, شما می خواهید برای رفتن به گوش دادن به مک کارتنی در باغ میدان مدیسن?”

من خیلی دوست دارم لوکس از فکر خودم را به عنوان یک قدیمی. از نشستن در اطراف و تفکر “Aw روز بودند.” من گفت: “اجازه دهید این روز بود روز برای شخص دیگری و اجازه دهید آن روز به پایان رسید!”

یک تجدید نظر و قدردانی از مادر من ماشین

مردم شکایت شده است در مورد تجاری تلویزیون برای 30 سال; هیچ چیز جدیدی در مورد آن است. اما شما می دانید آنچه اتفاق می افتد در حال حاضر ؟ کابل و گفت: “به یاد داشته باشید کسانی که نشان می دهد ما فکر کردیم واقعا بد در ’60s? در حال حاضر ما در حال رفتن به آنها را نشان می دهد به شما دوباره تمام شب طولانی است.” که چه نیک در شب, همه چیز در مورد. کابل قرار بود جایگزین, اما آن را بیشتر و بیشتر شبیه تجاری تلویزیون. و تلویزیون به تازگی تبدیل به مخلوطی از titillation و نوستالژی.

راه ما نیست

هر کس می خواهد این پرورش چیزی. اما آن را می شود کاهش می یابد به پاپ روانشناسی — آنها در حال رفتن به تغییر ما سرود ملی به “don’t Worry, Be Happy.”

من می خواهم بگویم که مردم “بر خلاف آنچه شما فکر می کنم وجود دارد هیچ پاسخ آسان و زندگی است که گاهی اوقات سخت است.” صرفه جویی در یک لحظه در روز خود را به خنده واقعا خنده نه به عنوان یک پاسخ شرطی اما به دلیل چیزی است که حملات شما به عنوان خنده دار می باشد. اما فکر نمی کنم برای یک دقیقه است که شما نباید نگران باشید و همه چیز در حال رفتن به همه حق است.

بزرگتر که مردم بیشتر به حل و فصل خود را در راه تبدیل شدن آنها به دلیل آنها به صعود به بالای کوه. و دوستی خود را تغییر دهید و از بودن در مورد هیجان از کشف به حال در مورد به اشتراک گذاری تجارب گذشته. این که چگونه دوستی های در حال اجرا در حال حاضر: “من به یاد داشته باشید این کار شما به یاد داشته باشید این است؟”

همین دلیل است که شما باید بیش از حد بسیاری از مردم در یک بار آواز موضوع The Brady Bunch. مدیریت آنها را به نوبه خود از همه تجربه های جدید به بازتاب از همه چیز گذشته. همین دلیل است که بسیاری از بچه ها تنها در اواسط سی سالگی باید یک زمان سخت در برخورد با یک زن. صمیمی بودن به معنی شما را مجبور به تغییر. این بچه ها فقط می خواهم به نشستن در صندلی های خود و فشار کنترل از راه دور را فشار دهید.

گذشته ناقص

OLDIES باید الهام بخش, اما برای ایجاد چیزی جدید نیست باید آخرین چیزی که شما همیشه می شنوید. این همین کار را برای همه نوع از فرهنگ پاپ — کتاب های تلویزیون فیلم های. شما باید بسیار سالم و احترام به بزرگتر ها: Picabia ایو Tanguy, Budd Schulberg, چارلی پارکر باب و ری — خدا را شکر همه آنها وجود دارد. اما شما در آن ساخت. شما نمی نادیده گرفتن گذشته و شما نمی سعی کنید به گذشته است که تا کنون وجود داشته است.

مانند نماز

جورج مایکل بابی Rydell از ’80s: خوب به دنبال, اما در نهایت, sexless. مدونا است شانگری لاس از ’80s در. “من هرگز نمی توانم به خانه دیگر” است به همان اندازه در مورد احساس وحشت و نگرانی نوجوان به عنوان “Papa don’t Preach.” من مانند مدونا. او علاقه و هیجان انگیز اما او یک بدیهی است که دستکاری رسانه ای, تصویر و او را به تغییر جهان است.

من امیدوارم که چیزی می آید و ضربات امریکا لب چیزی که جلب تخیل جهان. من هنوز منتظر یک فرهنگی مسیح. ■

بعدی…

از Counterculture به فرهنگ: معنای ’80s,
توسط کتی اکر

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر