بیداری Kool Moe Dee: برادر Doin’ 90 به ’90s
ژانویه 2, 1990

“من شوخی با دوستان زیادی و می گویند من مسئول 50 درصد از رپ سبک است که در حال حاضر می رود می گوید:” هارلم-بومی Mohandas Dewese.

بیکار به رخ کشیدن? Mohandas a/k/a Kool Moe Dee دارای طولانی ترین مستمر و حرفه ای در هیپ-هاپ منتشر کرده است آمار سوابق هر سال از این دهه و از پلاتین آلبوم امروز — چیزی هنرمند دیگر در این ژانر می تواند ادعا. کار خود را به عقب کشیده قبل از ثبت به هیپ-هاپ را در دوران زندگی NY باشگاه که در آن او ساخته شده یک نام برای خود را با استفاده از polysyllabic باطنی و در عین حال soulfully enunciated انگلیسی. آن بوده است که 10 سال پس از انتشار “جدید رپ زبان” خود را ضبط اولین بار در B-side از Spoonie هی در “عشق رپ.” شامل خائنانه سه — Kool Moe Dee ویژه, K. L. A. آفتاب — “جدید رپ زبان” بود که فقط یک اینده رکورد که هل تغزلی و زدنی امکانات هیپ هاپ راست خود را داخل مجرای گوش

سال بعد به دکتر مراجعه کنید ودر اطراف چگونه Ya مثل من در حال حاضرقبل از دانش پادشاه است و کار خود را در کوئینسی جونز پشت در بلوکمن متوجه شدم که مردم بیش از سن سی-somethin’ شدند دادن هیپ هاپ گوش. Kool Moe Dee شد به این دلیل که اغلب فرستاده. “او پس از بیان” این ذات زنان را روان.

خوب رپرهای خود را از شهر بودن بیانو هیچ کس بهتر به بیان ’80s از یک Afrikan, جوان, کار, hip-hop چشم انداز از Kool Moe Dee. در طول مکالمه ما او نظرات خود را در موضوعات: ریگان (“او نفرت-تجدید نظر در جامعه سیاه و سفید”) حقوق حیوانات (“من باید یک ارتش از چرم… احتمالا 30, 35 مناسب. آن را قطعا شروع به ظروف سرباز یا مسافر با من در یک مقدار سطح”) جرم (“مهندسی دستکاری و تضمین شده به اینجا; سرمایه داری است که دانه به غذا حرص و آز”) ژاپن (“آنها هرگز از دست یک لبه خلاق”) و ایدز (“کنترل و ایجاد… یک نسل کشی نوع از چیزی”).

پرسیدم چرا بیشتر Afrikan مردم نبودند حمل و نقل این مسائل است. “شما در حال صحبت کردن در مورد آفریقایی-آمریکایی ها درست است ؟ من فکر می کنم بسیاری نگران هستند با گرفتن خود را در قدرت اقتصادی و هر چیز دیگری است که اساسا ثانویه است.”

و او فقط صحبت کردیم.

بدترین روند از ’80s بود که شاید در اطراف ’85 فروشندگان مواد مخدر شد بت دوباره. من نمی دانم که چگونه از آن اتفاق افتاد اما من قطعا احساس پرنیان که در آن فروشنده مواد مخدر بود و به عنوان دیده می شود در. آن را به یک نقطه که در آن همه به داشتن اتومبیل های جدید کیت جدید و چیزهایی شبیه آن.

در دهه 70 وجود دارد یک بوم و آن را نمی, همیشه, واقعا, واقعا مرگ بود اما نه چندان محبوب در سراسر ’79, ’80 و ’81.

و این بدترین روند چرا که من شروع به دیدن یک کل بسیاری از مرگ و میر و تیراندازی و چیزهایی مثل این که فقط در محلی نزدیک به سطح. نه از نوع شما فقط در مورد به عنوان خوانده شده. نوع شما در مورد شنیدن از دوستان خود را که می دانستند چنین و چنین و یا چنین و چنین است که شما می دانستند.

چه ساخته شده این اتفاق می افتد ؟ این همزاد رپ. Run-D. M. C. s انفجار در ’85 و ’86 به علاوه این واقعیت است که آنها با پوشیدن زنجیر طلا و چیزهایی است که هر کسی می دانستم در مورد چه مقدار پول آنها makin’ و که آنها را به دنبال.

منظورم این است که من می خواهم به یاد داشته باشید شنوایی فروشندگان مواد مخدر می گویند “Psh. من پول بیشتر از آنها rappin’ m.f. s.'” آن را تقریبا مانند یک رقابت از نوع پرنیان. و پس از آن بود که در کنسرت و می گویند به جمعیت “چگونه بسیاری از کالج کردم پول در جیب خود؟” “آه! آره آره! من برخی از پول!” این است که نوع تمرکز-بر-پول نوع از چیزی.

بزرگترین نیاز برای مردم سیاه و سفید در دهه آینده است تمرکز. ما نیاز به یک دستور کار در سطح, که در آن هر کس می داند که در آن آنها می خواهم و آن را به یک ماده از گرفتن وجود داردبه عنوان تنها بودن پراکنده و فکر کردن در مورد چه خبر است. همه نیاز به قطعا با تمرکز بر آنچه در آن است که او یا او می خواهد به انجام و فقط اعمال خودتان است که راه و کار با هم.

اگر شما می دانید که برادر شما فقط خرید یک لباس فروشگاه, جایی, حتی اگر آن را در لباس های که شما را دوست ندارند شما را و پیشنهادات. او سپس باید استخدام افراد هستند که در هماهنگی با آنچه که بچه ها انجام می دهند. پس از آن که نوع دست در دست چیز: به هر یک از دیگر دلار پس از آن یک round-robin نوع خودکفایی.

نگاه سیاه و سفید, رادیو, به عنوان مثال. در یک طرف شما یک مقدار زیادی از ایستگاه های رادیویی که در حال حمایت از سیاه و سفید هنرمندان. پس از آن از سوی دیگر شما باید یکی دیگر از 50 درصد از آنها را که در واقع عمو تام–نوع از چیزهایی است که نمی خواهد بازی رپ رکورد مگر اینکه آن را می شکند در یک پاپ ایستگاه اول. زیادی وجود دارد که در, که در آن ما باید به احساس این سیاست از خود ما مردم به دلیل عدم احترام. پس چرا یک ایستگاه اگر شما در حال رفتن به صبر برای پاپ به انجام چیزی با خود مردم است ؟

کنترل جوانان و نشاط جوانان کلید, نشاط بخشی, نژاد, چرا جوانان کنترل سیستم است. آنها تصور می کردند که در حال آمدن است. اجازه دهید آنها را می دانیم که “نه شما نه تنها مجبور به تمرکز بر روی یک خواننده و یا یک بازیکن بسکتبال است. شما باید یک بزرگتر نقش در این جامعه است.” اجازه دهید آنها را می دانم که وجود دارد بیشتر پول در پشت صحنه. شما نمی خوای شنیدن یک پسر سیاه و سفید می گویند “من می خواهم به رشد و خود شبکه. او می خواهد به رشد و بازی به صورت شبکه.

من می دانم که برادران که مربی ریورساید کلیسا و آنها سیاه مربیان و خوب است. آنها حتی نمی فکر می کنم “چرا من را به 10 دانشگاه و درخواست برای این کار؟” دریافت جوانی تفکر در آن سطوح است. گسترش ذهن خود را به یک نقطه که در آن آنها در حال فکر کردن از یک 360° سطح.

بزرگترین نیاز برای افراد سفید در دهه آینده است که بیشتر به معایب سیستم. بسیاری از مردم سفید من می گویند کورکورانه نژادپرست است. آنها نمی دانند که آنها در حال اقدام نژاد پرستی. سیستم کار می کند در برابر سیاه پوستان و آن را فقط اتفاق می افتد به کار برای آنها را نمی بینید, معایب.

آنها هرگز احساس فشار از رفتن به کالج و گرفتن مدرک و سپس بیرون آمدن و هنوز هم قادر به گرفتن یک کار. من صحبت کردن در مورد در یک توده در سطح. آنها صادقانه احساس می کنید این است راه آن است که: شما به مدرسه شما دریافت مدرک خود را شما می آیند شما باید یک کار — و این که لزوما این چنین نیست. یک فرد ممکن است ملاقات با یک کارفرما و نه فقط می دانم که این کارفرما است bigotو به همین دلیل شما در حال گرفتن این کار به عنوان مخالف به مرد سیاه و سفید است زیرا شما سفید است. هنگامی که شما ارتباط معایب و سپس شما می تواند به بسیاری از مشکلات و بسیاری از تنش است.

چه تحت تاثیر قرار من شخصا بیشتر در ’80s بودند تجارب یادگیری که من رفته ام از طریق با زنان است. من چشم انداز بر روی زنان متمرکز شده است. آن را بدبینانه یا تحقیرآمیز و آن را مانند بسیاری از بچه ها احساس می کنم: “همه چیز محکوم به شکست است” “یک زن می تواند یک زن است.” من اساسا آموخته به روابط در گشاد گشاد راه رفتن و متوجه شدم که درد یک بخشی از زندگی است. تهدید از درد نیز پیامدهای برای وعده شادی.

من یک رکورد برای ماه تاریخ سیاه به نام “ملکه آفریقایی.” من فکر می کنم این زن به طور کلی درک نمی کند او قدرت بالقوه و چقدر تاثیر او بیش از سیاه و سفید ، هر چه زودتر آنها را به تحقق حق التالیف, بهتر است برای مسابقه به طور کلی. قوی سیاه و زن خود را قوی تر که باعث می شود مرد سیاه و سفید. اگر آن را به یک نقطه که در آن شما می دانید یک زن سیاه و قطعا نمی خواهد با یک فروشنده مواد مخدر به دلیل آنچه که او می ایستد برای شما دیدن تغییرات چشمگیر است.

اگر زن می شود, به عنوان عمیق به عنوان آنها می توانید استفاده از قدرت خود و تمایلات جنسی — شما می توانید با استفاده از تمایلات جنسی خود را در یک راه بدون cheapening خود را به عنوان یک زن — آنها می توانند با سرمایه گذاری بر روی ضعیف تر را lust برای آنها و رسیدن به موقعیت های خاص. فقط مانند یک زن می گرفتن یک تاکسی زرد رنگ در مرکز شهر قبل از اینکه یک مرد سیاه پوست می تواند. آن را بسیاری از مزایای آنها است که آنها نیاز به اعمال می شود چرا که آنها با هم در حال قدرتمند تر از هر چیزی است. بنابراین زنان باید اساسا پیدا کردن خود را متوجه قدرت خود را نه برای حل و فصل کمتر و تقاضا بیشتر از مردان است.

مردان سیاه و سفید باید شروع به احترام زنان سیاه پوست برای چه هستند. جلوگیری از نگاه کردن به آنها را به عنوان اشیاء برای انتشار تنش و اساسا فقط متوجه است که شما نیز روح پادشاهان و شما قرار نیست به زندگی راه شما هستند. اگر شما در حال برخورد با این سیستم که شما باید برای پیدا کردن یک راه برای مقابله با آن و استفاده از آن به نفع خود استفاده کنید.

اگر شما احساس می کنید شما ارزش یک میلیون دلار اما کارفرما تنها به شما می دهد $10,000 شما به عنوان یک مرد سیاه پوست را که از $10,000 و تبدیل آن به میلیون که شما ارزش. بیایید نگاهی به موقعیت ما است که ما به دست آمده و تبدیل آن به موقعیتی که ما می خواهیم. اگر Arsenio می خواهد به آن را به سطح و خود ایستگاه و سپس روی آن تمرکز کنید. در آن کار. دریافت دستور کار خود و کشف کردن یک راه برای گرفتن اطراف آنچه شما باید انجام دهید.

این ARSENIO HALL نمایش کامل بود فروم برای قرار گرفتن در معرض بیشتر و فرصتی مناسب برای افشای هر دو از طرف من. این واقعیت است که من می توانید انجام یک رکورد را نشان می دهد که من می تواند سرگرمی بسیار خوب و سپس به نشستن بر روی نیمکت و صحبت می کنند نشان می دهد که من می توانم بیان و به رپ نگاه دیگری به عنوان مخالف به تصور کلیشه ای که آنها استفاده می شود برای دیدن یا درک. که مثل من گفت: هیچ چیز واقعا اشتباه است. اما من خوشحالم که این فرصت را برای عرضه یک جایگزین برای تمام کسانی که برادران و خواهران است که باید غرور و می خواهید برخی از نوع نمایندگی در یک سطح فکری.

این TAWANA براولی مورد من تحت تاثیر عمیق. شماره یک اعتقاد من قطعا که او مورد تجاوز قرار گرفت. بسیاری از مردم اجازه دهید رسانه ها دیکته کردن راه آنها فکر می کنم و بسیاری از مردم قادر به خواندن بین خطوط. مردم به یاد داشته باشید که هنگامی که آنها می خواهم نقاشی تصویر که او دروغ او را متهم و آغاز متقابل بررسی خودآنها قرار داده و هر فرد سیاه و سفید که آن را باور نمی کند در تلویزیون. شما تا به حال هرگز دیده می شود بیشتر Blacks on اخبار. در هر زمان تنها من تبدیل تلویزیون شما شاهد یکی دیگر از سیاه گفت: “اگر او را از گفتن حقیقت نیست او فقط بگویید که آن را انجام داد و آن را با بیش از?”

او نمی خوای انجام هر چیزی. بنابراین او قدرت حرکت بود به می گویند هر چیزی در همه و اساسا معکوس آن را به جایی که آن را تا به حال به عمومی. اما من شخصا احساس می کنم که چون از مردم درگیر وجود دارد تا به حال به یک پوشش زیرا هنگامی که شما بالا دید مردم در جامعه درگیر در یک مورد مانند آن است که باعث بیشتر شدن تنش نژادی و شما باید یک وضعیت که در آن تقریبا جنگ داخلی. و سپس به عقب برگردید و اعتراف کردند که اشتباه به شما نشان می دهد که شما می توانید نیست که ایمان خود را در سیستم قضایی هر بیشتر. پس از آن تقریبا مانند آنها نمی توانند اجازه پیروزی خود را بدون توجه به آنچه.

آنها به اطلاعات مانند “ما در بر داشت الیاف فرش در او و مدفوع در دستکش خود را.” که به می گویند او نیست مورد تجاوز قرار گرفته و گرفته به خانه او ؟ آن را به سطح بعدی. که به می گویند ؟ آنچه در مورد این واقعیت است که پزشک گزارش داده شده است که مستند او نمی تواند پاسخ به قوی ترین محرک? آنچه در مورد این واقعیت است که که دکتر است و دیگر در آن بیمارستان و هیچ کس نمی داند که در آن او است ؟ آنچه در مورد تمام این عناصر است که شما منجر به سوء ظن? هیچ کس یک شانس برای حتی فکر می کنم در مورد تمام o’ است. چگونه جعلی می تواند شما را ؟ چقدر fakin است ؟ شما نمی توانید جعلی کما.

من فکر نمی کنم آن را میخوام به استراحت قرار داده اگر چه آنها را قرار داده و آن را به عنوان طولانی به عنوان آنها می تواند و نگه داشتن آن از رسانه ها به عنوان آنجا که آنها می توانند. اما شما می دانید, چیزهایی که هنوز در جریان است. آنچه که آنها نیز در تلاش برای انجام در حال حاضر است بی اعتبار وکیل او, به طوری که آنها هیچ اعتبار. هر کس می آید و جایگزین آنها… کسی چه می داند ؟ او ممکن است برخی از نوع sellout. من فکر می کنم آنها باید فقط رفتن نگه دارید با این مورد و برو جلو با طرح خود را. آنها در حال تلاش برای قرار دادن پشت او به عنوان شاکی در تلاش برای آن را به سطح بعدی و رفتن را از طریق دادگاه استیناف.

در حال حاضر با یوسف هاوکینز و… آن را به نقطه در حال حاضر که من با شنیدن سیاه پوستان در سطح خیابان می گویند اگر آنها همچنان به کشتن سیاه پوستان در شرایطی بود که پس از آن آنها در حال رفتن به شروع به طور تصادفی انجام آن به سفید پوستان است. هنگامی که شما اتفاق می افتد که شما باید هرج و مرج. و سپس هیچ کس امن است.

هارلم است که بسیار برای من مهم است. این جایی که من متولد مطرح و آن را تا به بسیاری از تاریخ در آن است. در ’70s به خوابگاه loews تعطیل و پایان غرب تبدیل به یک سوپر مارکت و سپس یک کلیسا یا چیزی شبیه به آن. آپولو بسته شده است. و همه چیز شروع به اتفاق می افتد از نظر فقط اجازه هارلم بدتر.

در حال حاضر به نظر می رسد مانند وجود دارد علاقه به بازسازی. این خوابگاه loews پشت باز و آپولو بازگشته است و وجود دارد یک فروشگاه که در خیابان… من فراموش کرده اید نام آن را… درست در کنار آپولو. (توجه داشته باشید: این یک فروشگاه پوشاک با نام بهشت بر روی زمین است!) وجود دارد حداقل از ساخت حرکت از خرید کسب و کار بیشتر در هارلم. تلاش شده است در مقیاس کامل نشده است, اما آن را فقط یک ماده از گرفتن بیشتر از حق افراد کلیدی — با دلار به اندازه کافی برای خرید آن را به شروع به خرید آن را به عقب. که ذهنیت قطعا وجود دارد رفتن به ’90s.

بسیاری از مردم درک نمی کنند که چگونه ما زخم وجود دارد و به همین دلیل آنها در حال تلاش برای آن را به عقب. آنها ما را در آن منطقه و آن نتیجه معکوس: آنها متوجه آن آسان است برای رسیدن به در هر نقطه از شهر از هارلم; آن را بسیار بهتر از رانندگی یک ماشین در از لانگ آیلند که ایده آل ترین چیزی که به انجام است. زمانی که تولید انبوه اتومبیل ها طاقت فرسا و ترافیک حمایت سیاه پوستان به حال دسترسی به قطار است که شما در مرکز شهر 20 دقیقه. بنابراین آن را مانند “بیایید این محل به عقب! این محل ایده آل برای زندگی, ya دانید؟”

بنابراین بسیاری از مردم فقط نمی فهمم چگونه ما به این وضعیت و چرا از آن بدتر شده است. یا باید من می گویم چگونه آن را از چپ به بدتر شده است.

رفتن به ’80s, من یک کمی سرخورده. من نادان به سیاست های سیستم در نظر موسیقی قلمرو. من هنوز هم می دانستند که من قطعا می خواستم برای رفتن به کالج. من می دانستم که من می خواستم رپ به بیشتر از آنچه در آن بود و من تا به حال ایمان در آن است. من بیشتر از یک آرمان نوع فرد است.

رفتن به ’90s من خیلی بیشتر متمرکز خیلی بیشتر آگاه قطعا بیشتر در لحن و بسیار نژادی آگاهانه در شرایط کسب و کار است. من درک سیاست های زندگی در کل خیلی بیشتر. من بیدار. من combusted. ■

بعدی…

مسکو در هادسون: کاهش و سقوط از نیویورک
توسط نیکلاس فون هافمن

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر